LAWETA SOZOPOL 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SOZOPOL i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ satysfakcją widzimy Państwa wizytę na łamach portalu MegaHol.pl dedykowanego sprawom rozmaitych wymiarów działania pomocy drogowej. W każdej podróży trzeba być gotowym na możliwość uczestnictwa w wypadku lub kolizji względnie powstania usterki nawet w nowoczesnym samochodzie. Niestety często bez wsparcia pomocy drogowej nic nie zdziałamy. Drobna naprawa na miejscu usterki utrudniającej jazdę, wymiana koła lub reperacja opony, holowanie klasyczne czy na sztywnym holu, przerzut lawetą… Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy zawsze ma prawo mu się przytrafić zasadność tych poczynań. Portal MegaHol.pl jest środowiskiem w którym kierowca w kłopocie zastanie ekspertów. Są fachowcami, jacy regularnie udzielają profesjonalnej pomocy w niezwykle różnych okolicznościach. Przerzut lekkich pojazdów i ciężkich zestawów ciężarowych, oraz maszyn nie przedstawia dla tej kadry jakiegokolwiek problemu bowiem otrzymują do wykorzystania pełną gamę pojazdów transportowych, a do tego mobilne serwisy naprawcze i wulkanizacyjne. Obdarzyło nas zaufaniem wielu kierowców natomiast nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim nastawieniem.


Ta instytucja naprawdę jest zdecydowanie niepodobna do innych. Ta pomoc drogowa jest taka jak najdroższy przyjaciel, który podąży niezwłocznie by udzielić Tobie ochrony. I jedynie przyjaciel może być gotowy Tobie ulżyć w dowolnej sytuacji, dlatego jesteś w stanie mu zawierzyć.


W okolicy Sozopol doszło do zdarzenia w rezultacie którego miałeś stłuczkę lub doszło do niesprawność auta? Nie marnuj czasu na wyszukiwanie porady tylko wykonaj telefon do przyjaciela, do MegaHol. Dojedziemy błyskawicznie. Przywieziemy mobilny serwis oraz przeszkolonych specjalistów.


Problemy to nasza profesja więc wykonujemy na trasie różne drobne naprawy. Wymiana czy naprawa koła, reperacja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie oraz znacznie więcej kolejnych drobiazgów naprawimy dla Ciebie na miejscu z radością. Status pojazdu może spowodować, że potrzebna okaże się autolawety albo autoautolawety, natomiast w sytuacji samochodów ciężarowych holowanie chociażby na sztywnym holu. Jesteśmy na to zawsze gotowi. Otrzymujesz gwarancję, że przestrzeni zdarzenia nie zostawimy niezabezpieczonej. Na dowolnej szosie, w jakimkolwiek miejscu, w jakimkolwiek zakamarku – to jest nie istotne gdzie ugrzązł Twój samochód. My to miejsce znajdziemy aby Ci pomóc. Bowiem jesteśmy u siebie dlatego zlokalizujemy tu każdą ulicę.

NASZA GALERIA


Zachowaj w kontaktach telefon do przyjaciela. W całej Polsce prawdopodobnie może być rzeczywiście przydatny. Dzwoń o którejkolwiek godzinie dnia lub nocy. Zajedziemy – to pewne! Ponieważ MegaHol, wydajna pomoc drogowa, dokładnie taka jest. Przyjaciele właściwie tacy winni być.Oczywiście i w dzień i w nocy będziesz mógł kalkulować naszą pomoc:

  • Wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego lub uzupełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Pomoc w zakresie Assistance oraz darmowe usługi z OC stłuczki.
  • Fracht na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Stawianie pojazdu na kołach albo wydostanie go na drogę

Przejrzyj szczegóły! Przyjaciel z Sozopol czuwa gotowy do realizacji zadań!LawetaAutoautolawety 24h


Uszkodzone samochody najszybciej oraz łatwo da się przewieźć kiedy w grę wchodzi autolawety albo autoautolawety. Wielokrotnie dostrzegamy na trasach półprywatnie holowane samochody, ale warto wiedzieć, że taki system wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie legislacyjnie wzbroniony. W regionie Sozopol operujemy kompletnie zaopatrzonymi profesjonalnymi pojazdami z doświadczoną ekipą. W zespół floty wchodzi jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Na skutek tego możemy być pewni o bezpieczeństwo przewozu samochodu oraz załadunku. Całodobowo zarówno uszkodzony samochód jak i jego podróżnych przewieziemy bezpiecznie na wyznaczone miejsce.


Ewentualną modyfikację standardu usługi na holowanie można podjąć w dowolnej chwili o ile przyzwalają na to paragrafy i stan techniczny pojazdu. Naturalnie zawsze jesteśmy na taką decyzję przygotowani. Istotne jest jednakże by mocodawca miał wiedzę, że taki zespół zdecydowanie powinien poruszać się tylko z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kiedy pojazd ciężarowy ulega na trasie kolizji to oczywiście poważny kłopot, ale my odczuwamy tego świadomość. Ograniczenia ruchu na drodze to najczęściej norma w wypadku kolizji TIR-a. W tej sytuacji istotne okazuje się udrożnienie drogi zatem może sie zdażyć, iż pilnie trzeba podejmować holowanie. Z takim kłopotem do tej pory mnóstwo razy dawaliśmy sobie radę i rozwiązywaliśmy kwestię natychmiast i sprawnie.


Specjalny sprzęt umożliwia nam holowanie dowolnego rodzaju samochodu. W odpowiednich okolicznościach gdy zdarzy się, że jest to wskazane pierwszorzędnej klasy wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy, specjalistyczny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pozwalają nam solidnie oraz skutecznie przetransportować pojazd ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. Nawet TIR-a wyciągniemy z kanału, a potem umieścimy na kołach nie bacząc na stopień uszkodzenia pojazdu bądź wymagający dostęp.


Nie ma potrzeby aby gdzieś magazynować produkty przewożone przez niesprawny pojazd, ponieważ zawsze jesteśmy w stanie taki przewóz zaaranżować. Jesteśmy przygotowani na zorganizowanie ich transportu w ustalone miejsce.


Całodobowo nad zagwarantowaniem Wam bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju czuwa fachowa, wykwalifikowana załoga. Nie skupiają naszej uwagi realia atmosferyczne bo dzięki okazałemu zapleczu jesteśmy w stanie wypełnić obojętnie jakie zamówienie i to przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Istnieją również nietrudne do rozwiązania awarie. Takie nieskomplikowane niesprawności, jednak utrudniające dalszą jazdę to pospolite zjawiska. Niedobór oleju, paliwa czy czasami dolanie do zbiornika niedobrego paliwa, zamknięte w samochodzie kluczyki, przekuta opona, zniszczone wycieraczki i rzecz jasna mnóstwo innych lekkich epizodów, które mogą nas dopaść na trasie. Pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis dokładnie w takich przypadkach potrafi się całodobowo wykazać sprawnością. Nie wskazana staje się autolawety. Szybki dojazd to wizytówka naszego serwisu zwłaszcza kiedy konieczny jest mobilny punkt wulkanizacji, który całodobowo funkcjonuje w palecie usług.


Mobilny serwis wynajmuje najlepszych zawodowców. Również dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych próg drobnych napraw realnych do przeprowadzenia na drodze jest niesamowicie duży.


Telefonujesz jedynie raz. Odbieramy natychmiast. Kilkanaście minut będzie nam potrzebne na przyjazd na miejsce ale przez telefon musimy sprecyzować detale niesprawności, markę pojazdu i oczywiście miejsce zdarzenia. Aby w największym stopniu pomóc kierowcy do każdego incydentu podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Również transport maszyn budowlanych jest ważną pozycją w obszernej ofercie naszych usług. Dogodny przewóz potrafimy zapewnić którejkolwiek dużej maszynie drogowej. Maszyny rolnicze, tym bardziej te potrzebujące dodatkowej uwagi, podobnie znajdują się na naszej liście pojazdów, których przewóz przyjmujemy. Do transportu wózków widłowych stosujemy nieco mniejsze pojazdy, lecz nasi kierowcy są odpowiednio wyszkoleni do przewozu niewielkich, jednakże ciężkich pojazdów. Mając na stanie właściwy zespół pojazdów wykonujemy transport ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Transportujemy wielkogabarytowe zbrojenia, a gdy jest taka potrzeba trudny gruz.


Takie usługi transportowe realizujemy na obszarze naszego kraju, a także zagranicą. Ubezpieczamy ładunki, a na świadczone usługi przedstawiamy kompletną, konieczną dokumentację.Dlaczego my?


Gdyż MegaHol w całym kraju przez 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku oferuje Tobie kompetentną pomoc drogową. Bowiem doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna kwalifikacje fachowców z wielu ośrodków konsolidują się w jednym miejscu. To z tego powodu praktycznie dowolną niesprawność kasujemy ewidentnie skutecznie. Jakikolwiek samochód przewozimy z gwarancją jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej powinno się nazwać właściwą.


Każdą usługę szacujemy jednostkowo. Na ostateczną cenę posiadają wpływ: czy została wykorzystana autoautolawety bądź holownik, rejon zdarzenia, typ pojazdu, który serwisujemy, zastosowanie części zamiennych i oczywiście przekrój prac przeprowadzonych na miejscu.


Jeżeli szkoda nastąpi z winy osoby trzeciej wówczas nasze usługi będzie na pewno można sfinansować z OC sprawcy stłuczki. Analogicznie może być jeżeli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance.


Posiadasz asekurację!
Masz problem przywołuj Pomoc drogową MegaHol – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Sozopol gotowy do pomocy.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: