LAWETA OLEŚNICA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OLEŚNICA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo bynajmniej nie jest jedynie kolejna instytucja. Tutaj jest wasz zaufany przyjaciel pomoc drogowa zawsze zdecydowana bezzwłocznie ruszyć z pomocą. I tak jak przyjacielowi nie bójcie się nam zaufać bowiem jesteśmy gotowi na wszelkie okoliczności.


Kiedy przejeżdżając w regionie Oleśnicy spotka Cię na trasie przykre wydarzenie niezwłocznie wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik. Wystukaj numer do przyjaciela, który będzie potrafił odpowiednio reagować w przypadku kolizji czy awarii. Nadjedziemy najszybciej. W tej ekipie są fachmani którzy przywiozą mobilny serwis.


Wcale nie mogą być dla nas przeszkodą drobne naprawy na trasie. Wymiana lub wulkanizacja koła, regeneracja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie i znacznie więcej kolejnych drobiazgów wyremontujemy dla Ciebie na miejscu z satysfakcją. Autoautolawety względnie autolawety zawsze będą nieprzerwanie dostępne do trasy. Gdy okażą się wskazane nie będzie z tym najmniejszego kłopotu. Jesteśmy również gotowi na holowanie w każdym schemacie na linach holowniczych lub na sztywnym holu. Gdy to jest konieczne zawsze zabezpieczamy obszar awarii bądź stłuczki. Nie ważne czy ewentualna kolizja lub usterka miała miejsce na autostradzie, szosie ekspresowej bądź na bocznej ścieżce dojazdowej. Odkryjemy jakiekolwiek miejsce oraz udzielimy pomocy. Ponieważ na własnym terenie rozpoznamy każdą dróżkę czy wojewódzką czy komunalną.


Numer do przyjaciela wciąż miej przy sobie. Może być przydatny w granicach Całego kraju. Którakolwiek by nie była chwila bezwzględnie jest idealna. Dzwoń kiedy jesteś w potrzebie. Dojedziemy – na sto procent! Albowiem pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik faktycznie taka jest. Tacy powinni być przyjaciele.


24 godziny na dobę u nas dostajesz gwarantowane usługi:

  • Stawianie pojazdu na kołach czy przeciągnięcie go na jezdnię
  • Transport niezbędnych ilości paliwa ewentualnie wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego
  • Nieodpłatne usługi z OC stłuczki, a także w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, transportowanie i transport na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

Sprawdź niuanse! Przyjaciel z Oleśnicy czuwa dyspozycyjny do służby!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety, a opcjonalnie autolawety wkraczają w grę gdy rozważamy szybki i oczywiście prosty model transportu popsutych pojazdów. Na autostradzie wyłącznie z takiej procedury przewozu jesteśmy w stanie skorzystać ponieważ holowanie jest tu oficjalnie wzbronione. Pewność zapewniają nam dobrze wyposażone, specjalne pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu pasażerów) i doświadczona załoga. W przebiegu załadunku i transportu pojazdów bezpieczeństwo jest naszym celem. Na wskazane miejsce 24 godziny na dobę dowieziemy pojazd oraz wszystkich pasażerów.


stan samochodu zdecydowanie powinien być właściwy i oczywiście paragrafy mają umożliwiać holowanie gdybyśmy planowali zmienić na tą strategię transportu. Jednoznacznie zawsze jesteśmy na to gotowi. Istotne jest natomiast by mocodawca posiadał świadomość, że ten skład zdecydowanie powinien poruszać się jedynie z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Pojazd ciężarowy podlegający awarii na drodze to poważny problem, a my zdajemy sobie z tego sprawę. Niesprawny TIR na wiele godzin umie utrudnić ruch na drodze. W tym przypadku wielokrotnie holowanie jest jedynym środkiem odblokowania drogi. Nasza pomoc drogowa profesjonalnie radzi sobie z takimi okolicznościami.


Holowanie dowolnego rodzaju pojazdu dzięki branżowemu sprzętowi nie będzie na pewno dla nas problemem. Pośród posiadanego przez nas sprzętu są profesjonalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz kompletna gama sprofilowanego sprzętu posiłkowego. Korzystając z tego, solidnie oraz efektywnie przewozimy samochody dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, zespoły ciężarowe i autobusy. Absolutnie nie ma dla nas mało dostępnych stanowisk, ani pojazdów w takim stopniu uszkodzenia, że są nie do wydobycia. Choćby TIR-a po incydencie drogowym wystawimy z rowu i umieścimy na kołach.


Możemy również zapewnić optymalny samochód do transportu materiałów przewożonych w naruszonym aucie. Jesteśmy na to gotowi zarówno jeśli idzie o przewóz jak też brygadę, która towary przeładuje.


Wasz spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo zawsze będzie dla nas celem stąd 24 godziny na dobę czuwa nad nim nasza profesjonalna, wyspecjalizowana załoga. Okazałe zaplecze pomaga nam bez względu na warunki atmosferyczne obojętnie jakie wezwanie urzeczywistnić w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Proste do rozwiązania niesprawności bywają niejednokrotnie. Brak oleju, paliwa bądź też nalanie do zbiornika innego paliwa, zepsute wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, czy przebita opona to tylko kilka przykładów utrudniających dalszą jazdę, lecz nietrudnych do rozwiązania przypadków usterek. Na szczęście pobliska pomoc drogowa całodobowo proponuje natychmiastowe reperacje przeprowadzone przez mobilny serwis. Jeśli chodzi o lawetę to nie będzie tu dla niej zatrudnienia. Szybki dojazd to cecha naszego serwisu zwłaszcza kiedy potrzebny jest mobilny punkt wulkanizacji, który całodobowo jest w ofercie.


Obsługa, która obsługuje mobilny serwis cechuje się prawdziwym profesjonalizmem. Znajomość detali wielu rozmaitych pojazdów nie bacząc na markę umożliwia im podjąć drobne naprawy wprost na drodze w dowolnej sytuacji.


Oddzwonimy natychmiast gdyby się okazało, że ten numer jest zajęty. Po określeniu niuansów niesprawności, marki samochodu i lokalizacji ściągamy konieczny sprzęt na miejsce w kilkanaście minut. Aby w największym stopniu pomóc kierowcy do każdego epizodu podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Szeroka paleta usług jaką oferujemy indywidualnym i firmowym kontrahentom zawiera też przewóz maszyn budowlanych. koparka gąsienicowa czy też spychacz to wyłącznie przykład jednych z wielu poważnych maszyn drogowych, jakie możemy bezawaryjnie przewozić. Maszyny rolnicze, zwłaszcza takie zmuszające do specyficznej troski, również znajdują się w naszej specyfikacji pojazdów, do których przewozu przystępujemy. Niewielkie, lecz ciężkie pojazdy powodują nieco mniej kłopotów w transporcie. Do ich przewozu starczy, na przykład mniejszy samochód. To ewidentnie wygoda jednak warto aby prowadził go kierowca wyszkolony do tego typu usługi i oczywiście takich przygotowanych kierowców mamy w naszym zespole. Mamy zdolność transportu ładunków ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego, ponieważ mamy w posiadaniu optymalny zespół pojazdów. Nabyliśmy doświadczenia z przewozem niekonwencjonalnych ładunków i jesteśmy dyspozycyjni do frachtu chociażby kłopotliwego gruzu czy wielkogabarytowego zbrojenia.


Tego wariantu usługę można u nas zamówić na terenie naszego kraju. Frachtu podejmujemy się też zagranicą. Nasza grupa rozporządza wyczerpującą dokumentacją upoważniającą nas do świadczenia tego typu usług. Potencjalne transportowane towary są ubezpieczone.Dlaczego my?


Gdyż naszą działalność widzimy jako misję. W tej sytuacji strzeżemy waszego bezpieczeństwa przez 365 dni w roku, 24h na dobę. PDS24h Marek Chudzik to pomoc drogowa z kręgosłupem. Bowiem to całe długoletnie doświadczenie współdziałających nawzajem ośrodków, a także zawodowcy z znajomością zawodu i potwierdzonymi kwalifikacjami. Duża efektywność w umiejętnym kasowaniu awarii bądź znakomite wyniki frachtu pojazdów są właśnie tego rezultatem.


Dowolną usługę wyceniamy odrębnie. W wycenie brane są pod uwagę: typ samochodu który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych, charakter robót wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została wykorzystana autoautolawety bądź holownik, a także rejon zdarzenia.


Nasze zlecenia utrzymują niewygórowane wyceny, lecz potrafią być darmowe jeżeli Państwo wykupią odpowiednie ubezpieczenie Assistance lub jeśli nasza usługa jest zawiniona wcześniejszą kraksą do której doszło z winy osób trzecich i rzecz jasna wydatki rozlicza się z OC winnego.Przyjaciel nie rozczaruje!

Usterka? Stłuczka? Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Oleśnicy czeka pod telefonem dyspozycyjny żeby Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: