LAWETA OLECKO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OLECKO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza strona jest dla Was. Witamy!


Skoro to kolizja ewentualnie odmienne drogowe zdarzenie losowe przywiodło Cię do nas, to w okolicy Olecka doszedłeś najpewniej najlepiej jak tylko to możliwe. z sukcesem pomożemy, a kiedy będzie taka konieczność zajmiemy się holowaniem. TIR-y, inne pojazdy ciężarowe lub dostawcze w tej usłudze nie kryją dla nas tajemnic. Laweta wynajęta z MegaHol to niepodważalna rękojmia szybkości, a także kondycji usługi 24h na dobę.


Nie powinieneś w tym momencie czytać wszystkiego. Wybierz numer do nas po pomoc. Bliżej poznamy się po pracy.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jeżeli być może masz chwilę, więc wszedłeś na naszą stronę ponieważ potrzebujesz zaufania. Uzyskania solidnej gwarancji pomocy w przyszłości. w tej sytuacji zachęcamy Cię do rozmowy na temat bogatej palety usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska platforma zespołów, które deklarują znacznie bogatszy wachlarz usług niż tylko holowanie samochodów. Tymczasem wirtualnej rozmowy, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie by ją zamienić na kontakt bezpośredni.


Zaczniemy od siebie:MegaHol – wytłumaczmy co to za metoda na pomoc?


MegaHol, choć próbuje podpowiadać to nazwa, akurat nie obsługuje wyłącznie TIR-ów. Nasza grupa przygotowuje ogólnopolską sieć z mniejszych zespołów ciężarowej pomocy drogowej oferując pomoc zdecydowanie nie wyłącznie samochodom ciężarowym czy dostawczym. Przerzut lawetą ewentualnie autolawetą oraz holowanie pojazdów osobowych, lawetowanie jednośladów i lżejszych pojazdów takich jak powiedzmy kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


W dowolnej chwili potrafimy podjąć się transportu uciążliwych maszyn drogowych, budowlanych lub rolniczych, bowiem specjalizując się w TIR-ach w sposób naturalny jesteśmy w posiadaniu odpowiednich lawet oraz naczep niskopodwoziowych. Rozrastamy się dla dobra kontrahenta od małej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po znaczącą sieć funkcjonującą w całym Górnym Śląsku i w sąsiednich województwach. Obecnie funkcjonujemy w Olecku, a poza tym w wielu dodatkowych miejscach Kraju i w każdym z tych miejsc można czerpać z naszej kompetentnej pomocy.


Powinno się o nas wspominać, gdyż niebawem pojawimy się na całym terytorium Polski.Co też z podobnej sieci mogą mieć konsumenci?


Przez 24h na dobę całkowitą gwarancję wysokiej klasy i bezpieczeństwa usługi. To czytelna deklaracja i nie ma powodu żądać więcej od usługi holowania. Wycena, która w znacznej części przypadków potrafi mieć znaczący wpływ na dobór usługodawcy wcale nie musi być tak ważna przy decyzji wezwania realnej pomocy drogowej. Tak działa platforma sprawia, że MegaHol dojeżdża do kontrahenta sprawniej niż inni. Brygady MegaHol są zawsze perfekcyjnie gotowe do wykonania konkretnego zlecenia pomocy drogowej, ponieważ dzięki sieci potrafimy wybrać załogę odpowiednio dobraną ze wszystkich dostępnych do działania na określonym obszarze. Nie możliwe by było dla nas problemem posłanie do wieloaspektowego zlecenia paru ekspertów, którzy na etacie funkcjonują w odrębnych oddziałach, ale funkcjonujących w ramach naszej sieci. To może wydarzyć się równocześnie niezbędność wyekspediowania solidnego ciągnika by wyciągnąć TIR-a z rowu i ciężarowego serwisu mobilnego lub wulkanizacyjnego. Dzięki sieci już posiadamy wspólników, którzy potrafią się wzajemnie wzmocnić w stosowny sprzęt i ekspertów. Wspólników, których skromniejsze firmy muszą dopiero poszukiwać w momencie gdy już okazują się konieczni.Ile taka usługa u nas kosztuje?


W przykładzie pomocy drogowej, mogącej w miejscu zdarzenia podjąć cały ciąg, praktycznie nieograniczonych robót, po prostu ciężko jest opracować jeden konkretny cennik. Standardem u nas jest okoliczność, że nasz dyspozytor orientacyjnie negocjuje cenę z usługobiorcą. Zasadnicze oszacowanie kosztów można przygotować w momencie składania zlecenia usługi. Gdyż z klientem możemy omówić: typ pojazdu, drogę do miejsca zajścia i potencjalnego miejsca przewozu, rodzaj uszkodzeń, a w związku z tym model środka przewozu jaki powinno się zadysponować. w celu orientacyjnej kalkulacji kosztów usługi to wystarczające informacje. Jednak korekta wyceny czasem wydaje się być potrzebna po przyjrzeniu się sytuacji bezpośrednio w rejonie zdarzenia. Jednak zazwyczaj stawki za wszystkie nasze usługi są mniejsze niż u drobniejszych operatorów i wynika to głównie z sieciowego charakteru naszej firmy. Dodatkowo w MegaHol funkcjonuje ewentualność rozliczeń bezgotówkowych, a to zasługa umów z dużą rodziną ubezpieczycieli.Jakie usługi proponujecie oprócz holowania aut?


 • Na skutek działania w platformie wachlarz usług MegaHol wydaje się być ogromny.
 • Holowanielawetowanie pojazdów jest podstawą naszych usług.
 • Awaryjny transport podróżnych autolawetą na przykład do 6 osób jadących wcześniej transportowanym autem.
 • Mobilny serwis ciężarowy czynny w czasie 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Mający w kręgu zainteresowania poza TIR-ami i innymi samochodami ciężarowymi i oczywiście dostawczymi dodatkowo samochody osobowe.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja dostępna non-stop wykonująca tę usługę również dla aut osobowych.
 • Fracht wszelkich pojazdów ciężarowych, w tym naczep, jak też aut osobowych.
 • Usługowy transport, także w granicach umów ciągłych, trudnego sprzętu budowlanego, rolniczego czy też drogowego.
 • Fracht autokarów i unikalnych pojazdów.
 • Transport dłużycowy dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa czy też energetyki.
 • Uwalnianie z pobocza, wykopu czy pola pojazdów ciężarowych i zdecydowanie nie tylko takich.
 • Uzupełnianie na drodze płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Dzięki strukturze sieciowej potrafimy podtrzymać całkowitą chęć do niesienia pomocy w ramach ciężarowej pomocy drogowej, przy jednoczesnym harmonijnym świadczeniu usług transportowych. Sieć umożliwiła MegaHol zdywersyfikować środki konkretnych warsztatów w ten sposób, że dziś dysponujemy pokaźną różnorodnością sprzętu co umożliwia nam szeroki arsenał ponad standardowych usług. Wzrost naszej sieci daje nam obecnie sposobność przyjęcia choćby i kilku usług równocześnie bez jakichkolwiek szkód na klasie i bezpieczeństwie usługi. Ponadplanowe usługi wychodzące poza pomoc drogową dostarczamy na terenie całego kraju i zagranicą na terenie Unii Europejskiej, ale także 24h na dobę każdego dnia.Czy istnieje gwarancja współpracy z warunkiem współudziału MegaHol?


Zdecydowanie rekomendujemy zatelefonować do nas w razie zaistnienia problemu, uprzednio zapisując sobie nasz numer. Na skutek funkcjonowania w sieci MegaHol jest najlepszą firmą świadczącą pomoc drogową nie wyłącznie kontrahentom indywidualnym, ale też obsługującą klientów flotowych. Flota TIR, aut ciężarowych, dostawczych czy korporacja taksówkowa to nasi potencjalni usługobiorcy flotowi z jakimi podpisujemy stabilne umowy na opiekę. Także tu w Olecku. Takie umowy są dla MegaHol akceptowalne dzięki sieci ponieważ ona zabezpiecza nam finalizacje głównego przedmiotu umowy – szybkiego dojazdu na w rejon wydarzenia. Sprawna reakcja, która w dzisiejszych czasach rośnie do kategorii najistotniejszych parametrów usług pomocy drogowej, zdecydowanie nie może odbywać się kosztem jakości niniejszych, dlatego znajomość taboru swoich stałych klientów ma tak ogromne znaczenie dla efektywności naszych prac. w momencie usterki szkody mogą stać się istotniejsze kiedy liczy się czas. Sprawna akcja serwisu mobilnego w tym przykładzie może mieć decydujący wpływ. Warto w związku z tym by taki serwis był przedtem zaordynowany na obsługę taboru stałego zleceniodawcy. Stłumienia zagrożenia strat przez podpisanie z nami umowy powinny dokonać rzecz jasna nie wyłącznie firmy z rejonu Olecka, ale na tych samych regułach firmy, których tabor systematycznie przemieszcza się w naszym obszarze. Solidna pomoc drogowa od ręki to luksus w przypadku usterki.


MegaHolHolujemy w granice zysku!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: