LAWETA CHODZIEŻ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CHODZIEŻ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPowinno się uczciwie podkreślić, iż naszą profesją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, to rzecz jasna nie zakłada, że wzbraniamy się od wykonania innych zamówień, ba nawet przeciwnie gospodarując wyśmienicie wyposażoną infrastrukturą potrafimy obsłużyć kilka zleceń jednocześnie. Jeśli chodzi o nas to klienta widzimy jako przyjaciela więc w ten sposób podchodzimy do pomocy jakiej nasz przyjaciel oczekuje nie zważając na to jakie gabaryty ma jego pojazd. Wszystkie nasze zespoły rozmieszczone są obecnie praktycznie w całej Polsce, a każdy z nich przygotowany jest na holowanie różnorodnych aut niewątpliwie ze świadomym dostrojeniem na pojazdy ciężarowe.


Nie ma miejsc bezpiecznych i wszędzie potrafimy mieć awarię auta. Jeśli wydarzy się to w okolicy naszego Chodzieży dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu zupełnie niezawodne rozstrzygnięcie. Skądinąd nie trzeba natychmiast holować pojazdu. W każdym przypadku może się okazać, że jedyne co potrzeba to praca mobilnego serwisu wzmocniona wykwalifikowaną kadrą. W takim razie, prawdopodobne jest, że pokonamy problem na miejscu wydarzenia.


Na szczęście nie było takiej awarii z jaką byśmy sobie nie dali rady. Dobre nastawienie na poziomie przeprowadzenia dowolnej usługi pozwala na pożądane wyniki, zatem trzymamy się tych zasad zawsze dla waszej satysfakcji. Drobne naprawy, które można wykonać w miejscu zdarzenia to dla nas przeważnie proste usterki, a kierowcom hamują dalszą drogę. Paliwo,opona, nie uruchamiający się napęd, wycieraczki lub całe mnóstwo niezależnych drobiazgów, zajmiemy się każdą bagatelą.


Pilnuj by mieć to na myśli. My jesteśmy stąd, zatem jeżeli niestety nie umiesz wyjaśnić gdzie masz awarię absolutnie nie musisz się martwić. Znamy tutaj każdy zakątek zatem nie jest ważne, w którym miejscu utknąłeś ze swoją usterką bez problemów wkrótce cię wyszukamy. Zdarza się problem to potrzeba pomagać, godzina rzecz jasna nie jest ważna bo ważni muszą być przyjaciele przekonani do wykonania usługi, więc będziesz mógł do pomocy drogowej zadzwonić o każdej godzinie. Pojawimy się na pewno ponieważ to pomoc drogowa MegaHol. Bowiem tacy są przyjaciele.W dzień i w nocy możesz na nas liczyć:

  • Dowóz paliwa bądź usuniecie paliwa źle wlanego
  • Darmowe usługi z OC sprawcy jak również w granicach Assistance
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydostanie pojazdu na jezdnię czy ustawienie go na kołach

NASZA GALERIA


Tu na naszym portalu możesz zapoznać się ze elementami kompletnej oferty to ułatwi ci podjęcie ostatecznej decyzji o realnej naszej pomocy. Masz rację, że nie powinno się uwierzyć wyłącznie zapewnieniom, ale pamiętaj, że tutaj w Chodzieży posiadasz przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Zawsze ciężarowa pomoc drogowa będzie na pewno trzymała u nas palmę pierwszeństwa, oczywiście nie zakłada to wcale, iż nasze profesjonalne lawety czy autolawety nie mogą być dostosowane do transportu różnych pojazdów. Jedną z form holowania może być samopomoc kierowców którzy przewożą auto, przede wszystkim samochody osobowe przy wykorzystaniu linki holowniczej, ale naszą poradą absolutnie jest zalecenie by zyskiwać w podobnym przypadku zawodowców.


Funkcjonuje niemało względów dla których trzeba odczytać tą radę poważnie. Przy holowaniu szczególnie ważne wydają się być praktyka i kompetencje. Ponadto stosowny sprzęt, albowiem zwyczajna lina holownicza potrafi być awaryjna. Natomiast w przypadku gdy długie podróże coraz częściej podejmujemy autostradą względnie trasą szybkiego ruchu, wypada wiedzieć, że na podobnych drogach holowanie jest zakazane. Stąd pomoc drogowa MegaHol zarządzająca wytrawnymi składami, oraz koniecznym sprzętem do lawetowania wydaje się być najszczęśliwszym doborem.


Zatem nie ma potrzeby wspominać, iż w naszej dyspozycji obecne są idealne do tego lawety albo autolawety. Bezpośrednio w miejscu powstania wypadku zjawimy się prawie natychmiast zapewniając stosowny sprzęt do bezpiecznego odtransportowania waszych pojazdów i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Po to zorganizowaliśmy MegaHol. Naszym zamysłem jest móc być najskuteczniejszym w przewozie aut ciężarowych i oczywiście ciężarowej pomocy drogowej. Bogata propozycja oraz pewność wysokiej jakości naszych prac jest znaczącym ruchem w kierunku zrealizowania tegoż finału. Awaria TIR-a na ulicy może być wielkim problemem. I w sytuacji kiedy usterka ma miejsce na dwupasmowych odcinkach dróg czasem wykluczenie jednego pasa ruchu na wiele godzin jest zdolne stworzyć wielokilometrowe zatory. Jest także pewne, iż efekt może być nawet gorszy na ruchliwej, peryferyjnej drodze. Toteż cenni są eksperci od błyskawicznych remontów w rejonie zdarzenia, a także niezawodnego frachtu samochodów.


MegaHol administruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem , a także koniecznym sprzętem pobocznym na przykład takim, jaki wspiera wyciągnięcie masywnego TIR-a z rowu oraz postawienie go na kołach. Rozporządzamy więc odpowiednimi materiałami żeby błyskawicznie odkorkować drogę tak by można było bezpiecznie wykonać naprawy. Ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, pełny arsenał wielkich aut przywieziemy prędko oraz bezawaryjnie przez 24 godziny na dobę.


Ale jakość naszych usług zabezpieczona jest głównie przez rzetelną kadrę czuwającą zawsze w naszych brygadach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Rozwikłanie problemu może też być zgoła przeciwne no i holownik i oczywiście niskopodwoziówka na szczęście nie będą wskazane. Może wystarczy mobilny serwis, który na miejsce wypadku dojedzie istotnie szybciej, a wykwalifikowani mechanicy sprawnie usuną przyczynę niesprawności, choćby i na autostradzie.


Czy to będzie usługa wulkanizacji opony , a może konsultacji przy małych awariach silnika, zawsze musimy być na taka ewentualność zabezpieczeni. Próbujemy przed wyjazdem zdefiniować powód niesprawności i z tego powodu przeprowadzamy wnikliwy rekonesans podczas otrzymywania zlecenia, dzięki takiemu zabiegowi nasi mechanicy wyruszają w zasadzie przygotowani. Od początku posiadamy możliwość zamówienia lawety czy holownika z naczepą niskopodwoziową oczekujących w odwodzie na przypadek gdyby natychmiastowa reperacja okazała się iluzoryczna.


Najczęściej udaje się nam do zamówień przystępować wyjątkowo odrębnie gdyż mamy wiedzę, iż każdy dowolny epizod jest inny. Nasi mechanicy zdołają z sugestii klientów wyłuskać istotne wiadomości bez przytyku, także wówczas jeśli zleceniodawcy plątają się w kwalifikacji awarii. Możemy to robić ponieważ czujemy luksus zasilenia idealnie zaopatrzonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Utrzymując w zdolności technicznej tak istotną bazę lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników normalnym było dla nas rozwiązanie z możliwością przerzutu ogromnych maszyn budowlanych czy maszyn rolniczych. Wbrew temu, że oczywiście nie specjalizujemy się w podobnej dziedzinie frachtu to jednak wśród drużyny są profesjonaliści, kierowcy z bogatym doświadczeniem w identycznych przewozach, w związku z tym polecamy ich wiedzę.


Prędko przewieziemy na wskazane miejsce przeznaczenia koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy na obszarze całego kraju i zagranicą. Przedmiotem tejże usługi mogą się stać dodatkowo ładunki ponadnormatywne lub transporty dłużycowe.


Bezpośrednio pod naszą opieką są one całkiem bezpieczne, ale i tak każdorazowo ubezpieczamy fracht. Przejmujemy na siebie wszystkie formalności związane z transportem w tym prawdopodobne, potrzebne pozwolenia okazując się tym samym kompletną specyfikacją potrzebną do świadczenia takiej usługi.Dlaczego my?

Dlatego, że nie ma takiego czynnika, aby nie. Jeżeli akurat nie ma tu protestów to zapewne może być MegaHol. Akurat nie zamierzamy umniejszać umiejętności pozostałym, jednak też nikt tego nie uprawia mówiąc, iż jest najlepszy. Prawdopodobnie potwierdzają się w efektach pracy wszelkie pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe mimo że istnieje ich na rynku bardzo wiele.


Odważ się wszakże wgryźć w niniejszy temat. Nasza platforma oddziałów to grupa na którą składa się wielu kooperantów, a to przynosi nam pozwolenie by deklarować w ofercie znacznie bardziej wielofunkcyjny zespół pojazdów niż propozycja indywidualnego zakładu. W sprawie kadr firmowa platforma także posiada przewagę nad jednostkowym zakładem, nawet wówczas jeżeli działają tam prawdziwi mechanicy. Sieć oddziałów ulokowanych blisko zajścia, współpracując ściśle ze sobą wykorzystuje zdolność skierowania pomocy z specjalnie dostosowaną do sytuacji kadrą i optymalnym sprzętem.


Dokładnie dlatego potwierdza nam się wyśmienicie, jako opoka dostarczania firmowych usług, motto „Bądź przyjacielem klienta”. Na przykład do zamówienia przybywa właściwie wybrana ekipa mechaników z małego zakładu powiązana przyjaźniami lub wręcz familijnie, jednak to drużyna która ma prawo, w każdej minucie zlecenia, liczyć na pomoc dużej sieci takich oddziałów.


Nie potrzebujemy cennika gdyż każde zamówienie szacujemy jednostkowo, tymczasem to tworzy swoje odzwierciedlenie w niejednokrotnie niższych stawkach niż zwykle się spodziewacie. Zlecenia z OC i Assistance realizujemy w granicach ubezpieczenia.


Taki jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa choć wcale nie jedynie. Przyjaciel z Chodzieży, który jak nikt przybędzie w kłopocie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: