LAWETA PRUSZCZ GDAŃSKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PRUSZCZ GDAŃSKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie tym portalem, ma prawo następować w wyniku niemiłego doświadczenia jakie przytrafić potrafi się w podróży, nie mniej jest nam przyjemnie, iż zdecydowali się Państwo skorzystać z pomocy MegaHol. Awarie, kolizje czy wypadki potrafią się nam zdarzyć chociażby w najmniejszej drodze. W większości takich epizodów konieczne jest w tej sytuacji wsparcie profesjonalnej pomocy drogowej. Drobna naprawa na miejscu usterki paraliżującej podróż, wymiana koła lub reperacja opony, holowanie klasyczne bądź na sztywnym holu, przewóz lawetą… Te same działania podejmujemy dla dowolnego modelu samochodu w tym naturalnie także dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Portal MegaHol.pl jest miejscem gdzie kierowca w kłopocie znajdzie fachowców. Są fachowcami, którzy codziennie dostarczają profesjonalnej pomocy w niezwykle różnych okolicznościach. Dzięki ogólnopolskiej sieci którą zarządzamy nasi ludzie mają do dyspozycji każdy rodzaj transportu, jak również mobilny serwis i wulkanizację. Obdarzyło nas zaufaniem niemało kierowców zaś nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim traktowaniem.


Ta instytucja funkcjonuje jako całkowicie odmienna. Wśród nas znajdziesz to coś co powinien mieć Twój najbliższy przyjaciel, który jak nasza pomoc drogowa zawsze wesprze cię silnym ramieniem. I tylko przyjaciel jest zdecydowany Ci poradzić w dowolnej sytuacji, dlatego możesz mu zaufać.


W okolicy Pruszcza Gdańskiego przytrafiło się wydarzenie w wyniku którego zaliczyłeś stłuczkę względnie doszło do niesprawność auta? Nie marnuj czasu na wyszukiwanie odpowiedniej usługi bo wystarczy, że wystukasz numer do przyjaciela, do MegaHol. Przyjedziemy natychmiast. Dowieziemy mobilny serwis a przede wszystkim wyszkolonych fachmanów.


Defekty to nasza specjalność z tego powodu robimy na szosie wszelkie drobne naprawy. Nie sądź, że nie dojedziemy do błahostki jaką jawi się być wymiana koła. Wesprzemy nawet przy awaryjnej zmianie wycieraczek, dowieziemy paliwo i odpalimy silnik gdy akumulator odmówi zdyscyplinowania. Zawsze także jesteśmy przygotowani na komunikat, że przydatna będzie autolawety, autoautolawety lub holowanie. Po przyjeździe sprawnie pomożemy ochronić rejon zdarzenia. Nie rozpamiętuj rejonu w którym stanąłeś. Dróżka gminna bądź autostrada u nas to nie wywołuje pojawienia się problemu Wystarczy nam parę minut po to by Cię zlokalizować oraz użyczyć szybkiej pomocy. Tylko dlatego, że rozpoznamy dowolną trasę na miejscowym obszarze.

NASZA GALERIA


Zapamiętaj nasz kontakt. To jest telefon do przyjaciela! Choćby w granicach całego kraju nigdy Cię nie zawiedzie. Każda pora musi być odpowiednia. Wystukaj numer skoro znalazłeś się w potrzebie. Trafimy na miejsce – na sto procent! Naprawdę tak działa wiarygodna pomoc drogowa. MegaHol całą dobę dla was. Gdyż w biedzie licz na przyjaciół.Zarówno dzień i w nocy zawsze możesz na nas liczyć:

  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Stawianie samochodu na kołach względnie przeciągnięcie go na drogę
  • Usunięcie paliwa pomyłkowo wlanego lub dolanie ubytku paliwa w baku
  • Darmowe usługi z OC sprawcy, a także w zakresie usług Assistance

Jeśli masz czas zbadaj fakty! Przyjaciel z Pruszcza Gdańskiego czuwa gotowy do roboty!LawetaAutoautolawety 24h


Transport niesprawnych samochodów jest szybki, a także łatwy skoro do tej pracy użyta zostanie autolawety bądź autoautolawety. Wypada jednak wspomnieć, że na autostradzie holowanie jest prawnie zakazane, więc w sumie to jedyny system, który możemy tutaj zastosować. W obszarze Pruszcza Gdańskiego administrujemy świetnie wyposażonymi branżowymi pojazdami z doświadczoną brygadą. W zespół flotylli wchodzi jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Bezpieczeństwo załadunku, a także transportu samochodu jest pewne dzięki obecnemu zabezpieczeniu.. Na określone miejsce całodobowo przewieziemy pojazd i potencjalnych podróżnych.


Oczywiście jeżeli pozwolą na taki ruch paragrafy, a także stan techniczny samochodu każdorazowo możemy zmienić technikę przewozu na holowanie. Taki skład zdecydowanie powinien poruszać się po trasie z szybkością do 60 km/h, ale na holowanie zawsze jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach gotowi.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Zdajemy sobie sprawę jaki mamy dylemat jeśli na ulicy awarii nie zdoła uniknąć pojazd ciężarowy. Unieruchomiony TIR na wiele godzin zdoła utrudnić ruch na drodze. Nierzadko optymalnym ratunkiem odkorkowania drogi może być holowanie. W tych okolicznościach należałoby wezwać naszą pomoc drogową.


Holowanie pojazdów nie jest dla nas zagadką gdyż administrujemy specjalnym sprzętem. Przywieziemy nawet zespół ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik i oczywiście pojazd ciężarowy lub dostawczy. Zrobimy to skutecznie i pewnie zawdzięczając to znakomitej jakości sprofilowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej palety sprzętu posiłkowego. TIR w jarze leżący do góry kołami, choćby i wtedy kiedy wydarzy się to w ciężko dostępnym położeniu, będzie przez nas wyciągnięty oraz postawiony do pionu.


Przygotujemy też przewóz towarów z niesprawnego pojazdu. Pozbieramy, przepakujemy i oczywiście przywieziemy zgodnie ze zaleceniem administratora ładunku.


Wykwalifikowana, profesjonalna kadra 24 godziny na dobę nadzoruje żeby zagwarantować Wam stabilizację i bezpieczeństwo. Bez względu na warunki pogodowe w każdym momencie doby jesteśmy w stanie zrealizować dowolne zadanie dzięki dużemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Mogą być też nieskomplikowane w naprawie awarie. Przebita opona, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, ubytek oleju, paliwa czy też zatankowanie do baku niedobrego paliwa, uszkodzone wycieraczki i rzecz jasna wiele innych paraliżujących dalszą drogę, jednak tych które można zamknąć na poczekaniu. W tym przypadku całodobowo powinno się przywołać miejscową pomoc drogową i jej mobilny serwis. Nie będzie powodu do wykorzystania lawety. W całodobowej ofercie pomocy jest też mobilny warsztat wulkanizacji, z którym nasz serwis dojedzie niezwłocznie.


Kadra, jaka hołubi mobilny serwis chlubi się prawdziwym profesjonalizmem. Poziom drobnych napraw których mogą się podjąć na drodze, bez względu na markę i rodzaj pojazdu, jest faktycznie ogromny.


Telefonujesz tylko raz. Odbieramy błyskawicznie. Ustalimy detale niesprawności i oczywiście markę pojazdu, a właściwie za kilkanaście minut mechanik będzie na pewno na miejscu zdarzenia. Na każdy incydent reagujemy kompleksowo na tyle aby w jak najlepiej wspomóc kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Również przewóz maszyn budowlanych jest istotną pozycją w szerokiej propozycji naszych usług. Dostarczymy każdą ciężką maszynę drogową bezpiecznie oraz szybko czy też to będzie spychacz czy koparka gąsienicowa. Dokonujemy także przewozu wszystkich maszyn rolniczych. Właściwie przeszkoleni do transportu małych, jednak ciężkich pojazdów, kierowcy są gotowi do transportu na przykład wózków widłowych. Paleta naszych usług obejmuje także przewóz ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. To może być na przykład kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… w zasadzie przewieziemy dowolny specyficzny ładunek.


Możesz kalkulować taką usługę tak samo na obszarze kraju jak i zagranicą. Ubezpieczamy towary, a na świadczone usługi posiadamy pełną, nieodzowną dokumentację.Dlaczego my?


Dlatego, że profesjonalna pomoc drogowa MegaHol jest czynna nie jedynie w lokalnym rejonie, a w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Gdyż to wieloletnie doświadczenie wspomagających się wzajemnie ośrodków oraz fachowcy z biegłością w swojej profesji oraz stwierdzonymi kwalifikacjami. Tworząc ten program spodziewaliśmy się rezultatu w postaci wysokiej skuteczności i jakości usług przy dobrym przeliczniku wyceny.


Pojedynczej kalkulacji podlega każda usługa. Na wycenę usługi oddziałują: rozmiar prac przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik, miejsce zajścia, typ samochodu, który obsługujemy i oczywiście zastosowanie części zamiennych.


Nasze zlecenia mają przystępne ceny, lecz mogą też być darmowe jeżeli Państwo przedstawią odpowiednie ubezpieczenie Assistance lub jeśli nasza praca jest spowodowana wcześniejszą stłuczką do której doszło z nieuwagi osób trzecich i oczywiście wydatki rozlicza się z OC sprawcy.


Nigdy nie strać!
W chwili trudności Pomoc drogowa MegaHol – na kontakt, gotowy do pomocy, wyczekuje przyjaciel z Pruszcza Gdańskiego.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: