LAWETA BIELSK PODLASKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BIELSK PODLASKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ radością witamy na witrynie MegaHol


Jeśli zdarzy Ci się niesprawność samochodu lub jakiekolwiek odmienne wydarzenie losowe na trasie. Jeśli niezbędna Ci jest pomoc w sprawie holowania TIR-a względnie innego auta ciężarowego lub dostawczego. Jeżeli poszukujesz pomocy to w okolicy Bielska Podlaskiego nie mogłeś trafić lepiej. Niepodważalna rękojmia kondycji i zaufania do usługi przez 24h na dobę jest oczywista w przypadku lawet wynajętych w MegaHol.


W zasadzie już teraz wybierz nasz firmowy numer, ponieważ w momencie kolizji nie wolno tracić ani sekundy na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Może tym razem dysponujesz czasem i masz chwilę, a wszedłeś na tę stronę gdyż poszukujesz zabezpieczenia. Umożliwienia sobie w dalszej perspektywie pewności efektywnej pomocy. W takim razie to oznacza, iż zamierzasz zaznajomić się z ofertą firmowych usług. MegaHol – ogólnopolska sieć zakładów zajmujących się ciężarową pomocą drogową posiada takich usług bogaty repertuar zdecydowanie wychodzący poza usługę holowania. Namawiamy więc do konwersacji. Na razie wirtualnej konsultacji, natomiast nic na szczęście nie stoi na przeszkodzie by ją zamienić na kontakt bezpośredni.


Na wstęp proste pytanie:MegaHol – zasadniczo co to za pomysł?


MegaHol postawił na zespolenie znacznej ilości małych zakładów w ogólnopolską platformę ciężarowej pomocy drogowej. Absolutnie nie oferujemy usług jedynie TIR-om i nawet to jest oczywiste nie tylko samochodom ciężarowym i dostawczym, lecz przy tej specjalizacji staramy się być siecią wielofunkcyjną w odniesieniu do przyjmowanych zleceń. Holowanie aut osobowych, lawetowanie motocykli i mniejszych pojazdów na przykład kładów, ale głównie przewozy lawetą i autolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


Nikogo chyba nie zdziwimy wzmianką o tym, że wśród oferowanych przez nas usług pojawia się również przewóz trudnego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych czy rolniczych. To naturalna decyzja gdy specjalizacją pomocy drogowej są TIR-y, a w posiadaniu marki są niezbędne lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Przez lata działamy na terenie Górnego Śląska a zarazem okolicznych regionów choć rozpoczynaliśmy wyłącznie w Dąbrowie Górniczej. Dzisiaj warto skorzystać z naszej kompetentnej pomocy także w Bielsku Podlaskim i w wielu innych lokalizacjach w Kraju.


Idziemy do tego, by odnaleźć swoje miejsca na całym terytorium Polski.Jakie wartości daje taka platforma kontrahentom?


Pewność jakości i bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę. To prawdopodobnie najwyższa wartość usługi holowania jakiej może oczekiwać kontrahent? Oczywiście cena ma naturalnie spory wpływ na dobór usługodawcy, ale w przykładzie usług pomocy drogowej ma śladowe znaczenie. Czas dojazdu w rejon przywołania w przypadku sieci MegaHol jest zdecydowanie krótszy niż średnia. Tylko dzięki platformie posiadamy swobodę wyekspediowania właściwie zorganizowanej do konkretnego zadania brygady spośród wielu dyspozycyjnych do pracy w określonym obszarze. O wiele prościej jest powiązać specjalistów z różnych załóg jeśli w pojedynczym zamówieniu trzeba podejmować się prac w paru specjalizacjach. To potrafi wydarzyć się równolegle niezbędność wysłania mocnego ciągnika aby wydobyć TIR-a z wykopu i ciężarowego serwisu mobilnego ewentualnie wulkanizacyjnego. W zasadzie to sieć gwarantuje nam sprzęt o jaki niełatwo by było lokalnej, samodzielnie działającej firmie nie bacząc na to jak dobrej jakości są jej usługi.Czy może funkcjonuje jasny taryfikator usług?


Nie ma wzorca zdarzeń drogowych, jaki można by było przenieść na trwały cennik usług pomocy drogowej, a w każdym razie takich incydentów jest statystycznie za mało. U nas normą jest wstępna symulacja kosztów usługi przygotowana w chwili przyjmowania zlecenia. Istnieją informacje, istotne dla kalkulacji usługi, które jesteśmy wstanie pozyskać w zasadzie w czasie składania zlecenia. Powiedzmy rodzaj pojazdu, jego stopień uszkodzenia w diagnozie zleceniodawcy, trasy które będziemy potrzebowali pokonać, a na tej podstawie dopuszczalna jest też decyzja o wyekspediowaniu najlepszej lawety lub naczepy niskopodwoziowej. W celu początkowej symulacji ceny usługi to zadowalające dane. Niestety rewizja kalkulacji może być potrzebna po zbadaniu sytuacji na miejscu kolizji. Jednak przeważnie stawki za wszystkie nasze usługi są skromniejsze niż u konkurencji i dzieje się tak z powodu sieciowego profilu naszej firmy. Ponadto w MegaHol istnieje opcja rozliczeń bezgotówkowych, a to dzięki umowom z dużą rodziną ubezpieczycieli.Czy może poza holowaniem obecne są w naszym arsenale ofert jakiekolwiek inne branżowe usługi?


 • W MegaHol, faktycznie wyłącznie dzięki działaniu w platformie, propozycja usług jest wyjątkowo różnorodna.
 • Mocno rozwiniętą usługą w MegaHol wydaje się być holowanie i lawetowanie.
 • Awaryjny przerzut pasażerów autolawetą konkretnie do 6 osób.
 • Mobilny serwis ciężarowy otwarty przez 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Mający w kręgu zainteresowania poza TIR-ami i innymi samochodami ciężarowymi oraz dostawczymi dodatkowo samochody osobowe.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja czynna non-stop obsługująca także samochody osobowe.
 • Fracht wszystkich pojazdów w ramach usług dla przedsiębiorców i konsumentów prywatnych.
 • Transport trudnego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
 • Usługi przewozowe obejmują dodatkowo naczepy mieszkalne, autobusy, tramwaje i inne wyjątkowe pojazdy.
 • Dla leśnictwa, budownictwa, energetyki, lub generalnie dla sektora przemysłowego, oferta naszej firmy obejmuje usługi frachtu dłużycowego.
 • Efektywne wydostanie pojazdów z trudnego obszaru bez nowego uszczerbku.
 • Pełna obsługa w terenie wszelkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Gwarantując pomocy drogowej absolutną możliwość działania możemy, dzięki istnieniu w platformie, jednocześnie i bezkonfliktowo dopuścić oferowanie usług przewozowych. Na skutek działania w platformie mamy poważny tabor lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście innego sprzętu transportowego będącego w posiadaniu indywidualnych warsztatów i zdywersyfikowanego w zakresie MegaHol. Wzrost MegaHol gwarantuje nam obecnie sposobność podjęcia się nawet kilkunastu usług równolegle bez jakichkolwiek szkód na klasie i bezpieczeństwie usługi. Wszystkie ponadplanowe usługi świadczymy 24h na dobę i 7 dni w tygodniu nie jedynie na w granicach kraju, ale też zagranicą na terytorium Unii Europejskiej.Co zrobić by osiągnąć pewność, że pomocy udzieli wam MegaHol?


Wystarczy posiadać nasz numer w miejscu łatwo osiągalnym, reszta to nasza typowa, naturalna odpowiedź na otrzymanie zlecenia. Zapewne na tę porękę decydują się zleceniodawcy flotowi i z tego powodu dla nich mamy skomponowaną właściwą umowę. Długoterminową umowę na kuratelę nad flotą TIR-ów oraz innych aut ciężarowych i dostawczych stosunkowo łatwo z MegaHol ratyfikować na atrakcyjnych warunkach bodaj w Bielsku Podlaskim. Natychmiastowy dojazd na w rejon kolizji oto to co w pierwszym rzędzie zabezpiecza zleceniodawcom stała umowa. Dodatkową zaletą stałej umowy, rzecz zrozumiała poza szybkością działania, jest także faktyczna znajomość taboru funkcjonującego w flocie zleceniodawcy co wpływa na lepsze przygotowanie naszych ekip i ekwipunku do wykonania usługi. Chociażby serwis mobilny. Jeżeli jest wcześniej gotowy do pracy z konkretnym taborem to znacznie wzrasta i sprawność i marka usługi i ograniczają się szkody kontrahenta. Jeśli wasza firma funkcjonuje w obszarze Bielska Podlaskiego to umowa z nami zdaje się być oczywista, ale instytucje spoza naszego sektora, których pojazdy przemieszczają się w naszej dzielnicy kraju dostatecznie regularnie, też parafują z nami umowy ograniczając ryzyko strat. Pewna pomoc drogowa pod ręką to komfort w momencie usterki.


Holowanie wyłącznie w granice wyniku – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: