LAWETA PŁOŃSK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PŁOŃSK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autKażdorazowo przyjmujemy interwencję ponieważ zasadniczym naszym założeniem będzie na pewno niesienie pomocy, natomiast wypada wspomnieć, że naszą profesją jest ciężarowa pomoc drogowa zatem temu zadaniu podporządkowujemy własny tabor i kwalifikacje. Więc szczerze mówiąc nie zwracamy uwagi na rozmiar pojazdu ponieważ nasi kontrahenci zawsze są naszymi  przyjaciółmi i staramy się, by nasze czyny utwierdzały ich w przeświadczeniu, że przyjaciół znajduje się w biedzie. Jesteśmy przygotowani na holowanie aut ciężarowych w identycznym stopniu jak i pozostałych pojazdów i wszystkie nasze zespoły rozmieszczone w całej Polsce są dobrze wyekwipowane.


Niestety nie można liczyć na to, że w podróży ominą nas problemy z niesprawnością samochodu. Jeśli zdarzy się taki kłopot w rejonie naszego Płońska wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu całkowicie dobre rozwiązanie. Natomiast praktycznie holowanie auta bywa nieuzasadnione. W momencie przyjmowania wezwania każdorazowo przeprowadzamy wywiad na temat problemów, które was dopadły i być może w naszym przypadku ingerencja skończy się na pracy mobilnego serwisu, tym bardziej, iż dysponujemy wyspecjalizowaną kadrą. Miejsce zdarzenia na krótki okres stanie się specjalistycznym zakładem mechaniki samochodowej, i w taki sposób zaoszczędzimy czas i obniżymy nakład na usunięcie awarii.


Dowolną usterkę zawsze jesteśmy gotowi usunąć Do tej pory każde zamówienie realizowaliśmy skutecznie i oczywiście nie szukamy powodu aby to się odmieniło. Drobne naprawy, jakie stosunkowo łatwo zrealizować praktycznie w rejonie awarii to dla nas zazwyczaj banalne niesprawności, a klientom uniemożliwiają dalszą jazdę. Niech ci się tylko nie zdaje, że dzwonisz po pomoc drogową z błahostką, gdyż na trasie nawet mała niesprawność może okazać się uciążliwa do własnej naprawy, zatem wycieraczki jak również opony, niedobór paliwa ewentualnie nieodpalający silnik też momentami potrzebują naszej usługi.


Nie myśl o tym, lecz miej to zawsze w pamięci. Ty, całkiem możliwe, że przyjechałeś w nasz rejon z dalekiego końca kraju, natomiast jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy u siebie. Pamiętaj, iż dostajesz w naszej pomocy drogowej przyjaciół, więc nie denerwuj się, iż nie wiesz w którym miejscu oczekujesz my na pewno cię wyszukamy. Oczekujesz interwencji to dzwonisz, oczywiście nie ważne o której porze, twoi przyjaciele asekurują cię przez pełną dobę. Musisz mieć jasność co do tego, że jesteś naszym dobrym przyjacielem i w sytuacji jeżeli właściwie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właśnie się funkcjonuje. Właśnie tak zawsze mamy.

NASZA GALERIA


24 godziny na dobę będziesz mógł 24 godziny na dobę u nas liczyć możesz na gwarantowane usługi:

  • Ustawienie pojazdu na kołach czy przeciągnięcie go na drogę
  • Wyeliminowanie błędnie wlanego paliwa albo dowóz paliwa
  • Darmowe usługi z OC stłuczki i w zakresie usług Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy

Pełna paleta możliwości jest tu rozpisana w drobiazgach toteż jesteś w stanie rozproszyć wątpliwości. Masz rację, iż nie powinno się zaufać wyłącznie zobowiązaniom, lecz pamiętaj, że tu w Płońsku masz przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Zawsze ciężarowa pomoc drogowa będzie posiadała u nas palmę pierwszeństwa, na szczęście nie oznacza to jednak, iż nasze profesjonalne lawety lub autolawety nie mogą być dostosowane do przewozu różnych pojazdów. Więc jakkolwiek rozpowszechnioną strategią transportu niesprawnego samochodu osobowego jest holowanie, którego może się podjąć każdy kierowca, to my jednak polecalibyśmy skorzystać z profesjonalnej usługi.


Bezwzględnie jest to konieczne z kilku względów. Przy holowaniu nadzwyczaj istotne są rutyna i profesjonalizm. Awaryjność zwyczajnych linek holowniczych zwraca opinię na sprzęt z jakiego dobrze by było korzystać przy takiej usłudze. Dziś gdy nasze wyjazdy w poważnej mierze realizują się po drogach szybkiego ruchu lub autostradach znaczącą wiadomością jest fakt, iż holowanie na takich drogach jest zabronione. Zatem warto wybrać pomoc drogową MegaHol, bowiem rozporządzamy i optymalnym sprzętem i profesjonalną obsługą.


Będące w pobliskim taborze lawety lub autolawety zezwolą nam na przewiezienie każdego typu samochodu. Stosowny transport dostarczymy natychmiast na miejsce zdarzenia i bezpiecznie przywieziemy na wyznaczone miejsce i sprzęt i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam podnosi adrenalinę. Transport aut ciężarowych jak i ciężarowa pomoc drogowa to domeny w jakich pożądamy być najskuteczniejsi. Bogata paleta i pewność wysokiej marki naszych prac jest znaczącym krokiem w stronę zrealizowania tegoż celu. Kierowcy doskonale rozumieją jakże poważną jest na drodze awaria TIR-a. Nawet wówczas kiedy usterka znajdzie sobie usytuowanie na dwupasmowych magistralach każde zamknięcie jednego pasa ruchu na parę godzin jest zdolne utworzyć wielokilometrowe korki. Nawiasem mówiąc efekt jest w stanie być groźniejszy kiedy na przykład do awarii dojdzie na drugorzędnej, jakkolwiek ruchliwej drodze. I z tego powodu cenić trzeba błyskawiczne, fachowe remonty na miejscu powstania zderzenia, a także kompetentny transport tych aut.


MegaHol administruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem , a także optymalnym sprzętem pobocznym takim, jaki wspiera wydostanie ciężkiego TIR-a z parowu , a także postawienie go na kołach. Administrujemy w takim razie koniecznymi zasobami by błyskawicznie odblokować trasę w taki sposób by stosunkowo łatwo było bezpiecznie zrealizować naprawy. Kompletny repertuar dokuczliwych pojazdów: Maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, szybko i bezawaryjnie, przez 24 godziny na dobę, przewieziemy pod wyznaczony adres.


Ale klasa naszych prac gwarantowana jest głównie przez profesjonalną załogę czuwającą zawsze w naszych brygadach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Może zdarzyć się, że holownik , a do kompletu niskopodwoziówka nigdy nie będą celowe. Tak się trafi kiedy skutki usterki da się skasować na w lokalizacji zderzenia co, chociażby na autostradzie, szybko potrafi wykonać wykwalifikowana załoga mobilnego serwisu.


Od niewielkich remontów silnika po wulkanizację opon wykwalifikowani mechanicy z mobilnego serwisu muszą być gotowi na rożne typy awarii. To przede wszystkim zasługa szczegółowego wywiadu wykonanego w czasie zatwierdzenia zgłoszenia. Rzecz oczywista, że każdorazowo może wypaść coś niespodziewanego i błyskawiczna naprawa tym razem nie będzie możliwa, jednakże w tej sytuacji niezwłocznie podjeżdża autolawety czy może niskopodwoziówka czekająca jedynie na zgłoszenie.


Każde wezwanie to dla nas jednostkowy incydent dlatego, że każda niesprawność jest inna. Traktujemy swoich klientów jak przyjaciół i z tego powodu wsłuchujemy się w ich potrzeby i sugestie. Przyjęte postępowanie jedynie wspomaga nas w luksusie wykonania usługi ponieważ pewność zapewnia nam kompletnie wyposażone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy             

Rożnego typu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w naszym taborze mamy dostatecznie dużo, z tego powodu daliśmy sobie pozwolenie na rozbudowanie naszej profesjonalnej propozycji usług o przerzut maszyn drogowych, maszyn budowlanych i rolniczych. Mimo, że nie specjalizujemy się w podobnej domenie przewozu to przecież pośród drużyny zawsze są fachowcy, kierowcy z istotnym doświadczeniem i praktyką w identycznych transportach, dlatego polecamy ich umiejętności.


U nas nie mamy obostrzeń, w kraju oraz zagranicą dowieziemy na ustalone miejsce przeznaczenia kombajny, pikapy, busy, koparki bądź walce drogowe. Oraz ładunki ponadnormatywne czy też transporty dłużycowe.


Jesteśmy spokojni o kwalifikacje naszych kierowców jak również sprzętu jakim dysponują, a jednak w każdym przypadku nasze profesjonalne frachty są całkowicie ubezpieczone. Wszelkie formalności również dowody niezbędne do specyfikacji związanej z wykonywaną przez nas usługą, każdorazowo bierzemy na siebie.Dlaczego my?

Jest jakikolwiek czynnik, aby akurat nie? Niech, więc okaże się, że MegaHol. Każdy potrafi powiedzieć, że jest najlepszy, jednakże my co zrozumiałe nie chcemy ujmować pozostałym wiedzy. Przypuszczamy, iż każda pomoc drogowa, jakich istnieje pełno i każda ciężarowa pomoc drogowa , jakich prawdopodobnie jest troszkę mniej, sprawdza się w efektach pracy.


Sugerujemy przyjrzyj się temu cokolwiek z przeciwnej perspektywy. Jeśli tworzymy sieć, aż tylu kooperantów to prawdopodobieństwo posiadania należytego sprzętu powinno być zdecydowanie większe niż w pojedynczym warsztacie. Absolutnie nie zmiennie tak samo ma się sprawa z kadrą o odpowiednich umiejętnościach oraz z kierowcami o dużym doświadczeniu.  Jednostkowy zakład niestety nie posiada wachlarza sprzętu, my dopasowujemy się właściwie do zlecenia i wysyłamy właściwy sprzęt oraz odpowiednich zawodowców, a gwarantuje nam to firmowa sieć zespołów działająca jak naczynia połączone.


Reguła „Bądź przyjacielem klienta”, która stanowi bazę oferowania naszych usług potwierdza się dokładnie w związku z tym. Prawdopodobnie z usługą dotrze lokalna, rodzinna obsada fachmanów, jednak wspierana mocą naszej firmowej sieci.


Taryfikatora u nas nie posiadamy, ale możecie liczyć na rzetelną stawkę, niejednokrotnie mniejszą niż się spodziewacie, a to dlatego, że wartościujemy usługi indywidualnie. W momencie usług wykonywanych z OC względnie Assistance nie musi się pokrywać należności, ponieważ rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem.


Zatem to oczywiście kompletny MegaHol, na szczęście nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel z Płońska, który w sposób naturalny pojawi się  w biedzie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: