LAWETA RACIĄŻ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RACIĄŻ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWolno się zastanawiać czy też być może nie zdecydowanie bardziej stosownym tytułem dla owego akapitu nie okaże się hasło „Ciężarowa pomoc drogowa” ponieważ dokładnie w takiej usłudze się specjalizujemy, mimo, że na pewno nie rezygnujemy z podobnej pomocy przy innych działaniach. My kontrahenta postrzegamy jak przyjaciela zatem w ten sposób podchodzimy do pomocy której nasz przyjaciel potrzebuje oczywiście nie patrząc jakie gabaryty posiada jego auto. Zawsze gotowi na holowanie samochodów ciężarowych w identycznym stopniu jak i innych samochodów i wszystkie nasze oddziały rozlokowane w całej Polsce zawsze są dobrze wyekwipowane.


Awaria pojazdu potrafi zdziwić cię w dowolnej chwili w niemal nie oczekiwanym terminie. W podobnej sytuacji nie marnuj czasu na szukanie przysługi jedynie natychmiast dzwoń do MegaHol, w bliskości Raciąża to jedna z najsolidniejszych pomocy drogowych. Holowanie jednak nie każdorazowo jest obowiązkowe. W każdym przypadku potrafi się okazać, iż wystarczy praca mobilnego serwisu wsparta wykwalifikowaną załogą. Miejsce wydarzenia nierzadko okazuje się środowiskiem aktywności naszych mechaników, którzy tam akurat efektywnie eliminują usterki.


Każdą awarię jesteśmy w stanie wyeliminować Do tej chwili obojętnie jakie zamówienie realizowaliśmy szczęśliwie i na szczęście nie szukamy takiego argumentu aby to się odmieniło. Zapewne nie ma reguły, ale bez wątpienia generalnie dużo paraliżujących dalszą podróż awarii okazuje się być trywialnymi usterkami, które po drobnej naprawie w rejonie zdarzenia mogą być efektywnie usuwane przez nasze drużyny. Zaakceptuj, iż zainteresujemy się również drobnymi naprawami na trasie, jakie wstrzymują dalsza podróż, a oczywiście nie umiecie ich sami skorygować. Paliwo,opona, nie odpalający silnik, wycieraczki oraz całe mrowie niezależnych drobiazgów, opanujemy dowolną bagatelą.


Postaraj się by  o tym pamiętać. Ty, być może przybyłeś do nas z odległego końca Polski, natomiast jeśli chodzi o nas to jesteśmy u siebie. Bądź pewien, iż posiadasz w naszej pomocy drogowej przyjaciół, więc nie denerwuj się, że nie potrafisz ustalić w którym miejscu masz awarię my na pewno cię odszukamy. Wywołuj pomoc drogową o każdej porze dnia oraz nocy. Przyjaciele bywają różnorodni, życzliwsi, tandetni i pomoc drogowa MegaHol, która absolutnie nie zawodzi. Taki jest stały sposób na życie.Umiemy otoczyć Cię troską przez całą dobę:

  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Ustawienie samochodu na kołach albo wydostanie go na jezdnię
  • Transport niezbędnych ilości paliwa względnie usuniecie paliwa pomyłkowo wlanego
  • Darmowe usługi z OC sprawcy oraz w zakresie usług Assistance
  • Transport, transport na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów

NASZA GALERIA


Przejrzyj ofertę jeśli dalej chcesz rozwiać wątpliwości! Tymczasem na sto procent będziesz mógł w mieście Raciąż liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Esencją naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, jednak nasza infrastruktura lawet czy autolawet na sto procent jest gotowa do transportu jakiegokolwiek pojazdu. Więc jakkolwiek powszechną formą przejazdu zepsutego auta osobowego jest holowanie, którego zapewne może się podjąć każdy kierowca, to jednak radzilibyśmy skorzystać z profesjonalnej interwencji.


Nie ignorujcie takiej wskazówki. Decydujące są praktyka oraz fachowość ważne przy realizacji podobnej usługi. Lina holownicza, którą najczęściej wykorzystujemy do takiego wariantu holowania bywa jak się okazuje niesolidna. Powinno się jeszcze mieć na uwadze, że holowanie tego typu na autostradzie oraz drodze szybkiego ruchu jest zakazane. Pewnie nie musimy już o tym informować, jednakże akurat MegaHol ma wszystko co potrafi być konieczne, żeby rzetelnie odholować jakikolwiek pojazd.


W naszym taborze są lawety, lub też autolawety przystosowane do jakiegokolwiek rodzaju aut. Przepisowy transport dostarczymy natychmiast w rejon kolizji i bezpiecznie dowieziemy na wybrane położenie i sprzęt i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To bezwzględnie jest to co lubimy. Transport aut ciężarowych lub ciężarowa pomoc drogowa to strefy w jakich planujemy być najdoskonalsi. Zabezpieczamy bogatą paletę i oczywiście kompetentne przeprowadzenie usług. Większość użytkowników dróg prawdopodobnie musiała mieć już spotkanie z zepsutym na drodze TIR-em. Odłączenie jednego pasa ruchu może przynieść kilometrowe korki choćby i na drodze dwupasmowej. Tylko nie miejmy nadziei, że będzie łatwiej na peryferyjnych drogach gdyż zdarzają się one nadzwyczaj często uczęszczane, a niesprawność TIR-a może je totalnie zablokować. Z tego powodu bardzo istotny powinien być szybki i profesjonalny przewóz tego samochodu, względnie jak najszybsza jego reperacja najlepiej w miejscu wydarzenia.


Bezpośrednio w ofercie MegaHol znajdują się holowniki , a także naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol oraz fachowy sprzęt dodatkowy, w tym także adekwatny sprzęt do wydobycia dużego pojazdu z rowu czy ulokowania go na kołach. Trudno nie zauważyć, że na co dzień mamy rzeczywiste możliwości frachtu ciężkiego pojazdu w miejsce, gdzie bezpiecznie, wolno dopełnić koniecznych reperacji. Prędko i bezawaryjnie dostarczymy ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, słowem krótko mówiąc pełny wachlarz uciążliwych aut.


Jednakże w naszych oddziałach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu pełni dyżur profesjonalna załoga i to głównie oni gwarantują prawdziwą kondycję naszych prac.Mobilny serwis 24h

Każdorazowo może się wyjaśnić, iż tym razem nie będzie zlecenia na holownik i niskopodwoziówkę. Może zdarzyć się, że wystarczy mobilny serwis, który w rejon zdarzenia dojedzie znacząco szybciej, a wykwalifikowani mechanicy profesjonalnie wyeliminują przyczynę awarii, także na drodze szybkiego ruchu.


Od małych remontów silnika po wulkanizację opon przeszkoleni mechanicy z mobilnego serwisu są gotowi na rożne warianty usterki. Zwykle udaje nam się przed wyjazdem określić podstawę niesprawności i dlatego prowadzimy drobiazgowy rekonesans w czasie przyjmowania zlecenia,  dzięki takiemu modelowi nasi mechanicy jadą już gotowi do pracy. Na pewno w przebiegu reperacji zawsze może się wyklarować, że niesprawność jest poważniejsza niż wcześniejsze obliczenia i w takiej sytuacji szybko zawsze jest sprowadzana, oczekująca na zlecenie autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową


Usterki, chociaż analogiczne pozostają jednakże nadzwyczaj rożne, w związku z tym też do wszystkich zamówień przystępujemy osobiście. Traktujemy naszych kontrahentów jak przyjaciół i w związku z tym wsłuchujemy się w ich propozycje i sugestie. Wolno nam tak postępować dzięki wspaniałemu zapleczu technicznemu zapewniającemu nam jednoznaczny luksus działania.Transport niskopodwoziowy

Mając w dyspozycji naprawdę szeroką bazę lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników zdrowym było dla nas wyjście z propozycją przewozu dużych maszyn rolniczych, drogowych czy budowlanych. Mimo, iż nie specjalizujemy się w podobnej dyscyplinie przewozu to właściwie pośród drużyny obecni są eksperci, kierowcy z kluczowym doświadczeniem i praktyką w takich frachtach, dlatego polecamy ich wiedzę.


Walce drogowe, kombajny, koparki, pikapy i busy, aż do trudnych jakkolwiek niewielkich wózków widłowych, wszelkie pojazdy możemy dostarczyć na obszarze kraju oraz zagranicę. Oraz frachty ponadnormatywne oraz ładunki dłużycowe.


Regularnie ubezpieczamy ładunki mimo że jesteśmy przekonani, iż w naszych profesjonalnych rękach zawsze są bezpieczne. Wszelkie formalności oraz listy potrzebne do specyfikacji połączonej z realizowaną przez nas pracą, zawsze bierzemy na siebie.Dlaczego my?

A czemuż akurat nie? Dlaczego tym razem nie MegaHol? Każdy ma prawo wpisać, iż jest najlepszy, jakkolwiek my na szczęście nie staramy się minimalizować pozostałym kompetencji. Jest dużo pomocy drogowych poniekąd mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednakże zdecydowanie każda kończy oczekiwane zlecenia.


Prosimy spójrz na to zdecydowanie z przeciwnej flanki. Nasza firmowa sieć warsztatów to grupa na którą składa się znaczną ilość kooperantów, co daje nam upoważnienie by deklarować w ofercie zdecydowanie bardziej rozległy zespół pojazdów niż propozycja indywidualnego zakładu. W kwestii kadr firmowa sieć również ma wyższość nad indywidualnym warsztatem, również w sytuacji jeśli funkcjonują tam prawdziwi fachowcy.  Tworzymy znakomite powiązanie nawzajem wspierających się niewielkich warsztatów, których potęgą wydaje się być nieduża odległość od lokalizacji zderzenia a także niesamowity wybór sprzętu i technologi.


Przede wszystkim z tego powodu sprawdza nam się wyśmienicie, jako podstawa świadczenia naszych usług, hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Do wezwania dotrą dobrzy specjaliści, pewnie z niewielkiego rodzinnego warsztatu, jednak będą posiadali na wyciągniecie ręki otwarte drzwi do zaplecza ogromnej firmowej pajęczyny.


Indywidualna kalkulacja usług sprawia, że często ponosicie skromniejsze koszty niż się spodziewacie. Wyjątkowo wygodną procedurą rozliczenia za nasze zlecenia jest proste rozliczenie wydatków z ubezpieczycielem, ale oczywiście warunkiem jest możliwość zrealizowania usługi w granicach OC względnie Assistance.


MegaHol, tym razem nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa, jest właśnie taka. Przyjaciel z miasta Raciąż, który liczy na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: