LAWETA BARTOSZYCE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BARTOSZYCE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach witryny MegaHol


Jeśli zdarzy Ci się usterka pojazdu względnie jakieś inne wydarzenie losowe na szosie. Kiedy konieczna Ci jest pomoc w sprawie holowania TIR-a lub innego auta ciężarowego czy dostawczego. Jeśli poszukujesz takiej usługi to w strefie Bartoszyc raczej nie mogłeś znaleźć się w lepszym miejscu. LawetaMegaHol to absolutna rękojmia szybkości i kondycji usługi 24h na dobę.


Wybierz nasz numer! Lepiej nie marnuj w tej chwili czasu na czytanie gdy tkwisz gdzieś na autostradzie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Natomiast jeżeli poszukujesz bezpieczeństwa nim może być już po incydencie. Otrzymania stałej gwarancji pomocy w przyszłości. Czyli jeśli potrzebujesz zapoznać się z obszerną ofertą usług, zdecydowanie nie wyłącznie holowania, proponowanych przez MegaHol – ogólnopolską sieć warsztatów dostarczających usługi ciężarowej pomocy drogowej, to namawiamy do rozmowy. Rozmowa będzie na pewno wirtualna, ale oczywiście zapraszamy jednocześnie do bezpośredniego kontaktu.


Jedno pytanie pojawia się najczęściej jako pierwsze:Na początek parę informacji dotyczących MegaHol.


MegaHol pod własne skrzydła wziął sporą grupę warsztatów, które angażują się w ciężarową pomoc drogową, ale nie zawężają działalności tylko do pomocy dla TIR-ów, ale takie usługi świadczą na rzecz wszystkich samochodów ciężarowychdostawczych, i również dla aut osobowych, a także pozostałych pojazdów. Nie narzucamy sobie granic w związku z tym lawetujemy i drobne pojazdy i jednoślady, holujemy auta osobowe, a także oferujemy frachty lawetą ewentualnie autolawetą każdego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Naturalną konsekwencją specjalizowania się w TIR-ach powinno być świadczenie usług w charakterze frachtu trudnych maszyn budowlanych, drogowych oraz rolniczych, ponieważ w naszej dyspozycji są właściwe lawetynaczepy niskopodwoziowe. Początki w Dąbrowie Górniczej nie były proste, ale szczęśliwi jesteśmy z rozwinięcia naszej aktywności na cały Górny Śląsk i pobliskie województwa. Dziś warto zaczerpnąć z naszej profesjonalnej pomocy również w Bartoszyc i w wielu innych lokalizacjach w Kraju.


W przyszłości zapewne powszechnie w całej Polsce.Co takiego dostaniesz na skutek działania    platformy MegaHol?


Usługę o niezawodnej klasie oraz bezpieczeństwie w ciągu 24h na dobę. Czyż powinno się spodziewać się więcej w wachlarzu usług holowania? Zdecydowanie cena będzie mieć naturalnie istotny wpływ na dobór usługodawcy, jednak w wypadku usług pomocy drogowej ma znikome znaczenie. Dzięki platformie wzajemnej współpracy, MegaHol natychmiast dojeżdża na miejsce wypadku. Uczestniczenie w platformie MegaHol daje nam zdecydowanie poważniejsze możliwości w wyborze załogi odpowiednio zorganizowanej do zadania, a tym samym już na starcie polepsza markę usługi. Nie jest dla nas problemem wysłanie do wieloaspektowego zlecenia kilku mechaników, którzy na co dzień funkcjonują w odrębnych oddziałach, ale działających w ramach naszej sieci. Chociażby specjalną ekipę serwisu mobilnego oraz specjalistyczny ciągnik siodłowy, który wydostanie TIR-a z parowu, i oczywiście przyślemy lawetę o odpowiednich parametrach. Posiadanie potrzebnego sprzętu w ogromnej mierze wyznacza możliwości ciężarowej pomocy drogowej. Sieć zapewnia nam taką dostępność, o jaką ciężko jest niewielkim, indywidualnie pracującym warsztatom.Ile to w MegaHol kosztuje?


Pomoc drogowa to specyficzna usługa. Raczej nie ma tu takiej grupy niezmiennych danych na których wolno wesprzeć symulację regularnej wartości zlecenia, ponieważ wprost w rejonie zdarzenia wielokrotnie potrzeba jest przedsiębrać mnóstwo nieoczekiwanych przed wyjazdem ruchów. U nas zasadą jest tymczasowa wycena usługi dokonana w czasie otrzymywania zlecenia. Początkowe ustalenia stosunkowo łatwo poczynić w chwili przyjmowania zamówienia usługi. Ponieważ z klientem możemy omówić: model samochodu, drogę w okolice zdarzenia i ewentualnego miejsca transportu, charakter uszkodzeń, a w konsekwencji wariant środka transportu jaki będziemy musieli wyekspediować. Te szczegóły umożliwią natychmiastową symulację roboczych kosztów usługi. Jednak w wypadku wydarzeń losowych jest całkowicie realna rewizja wyceny wprost w rejonie zajścia. Sieć ma jednak dla końcowej ceny usługi spore znaczenie, ponieważ jak to bywa najczęściej w podobnych wypadkach pozwala zredukować całkowite koszty, a co za tym idzie zamykającą kalkulację. Ponadto w MegaHol występuje ewentualność rozliczeń bezgotówkowych, a to dzięki umowom z dużą grupą ubezpieczycieli.Jakie usługi polecacie prócz holowania pojazdów?


 • W MegaHol, praktycznie jedynie dzięki działaniu w platformie, propozycja usług jest wyjątkowo bogata.
 • Pomoc drogowa to oczywiście holowanielawetowanie.
 • Awaryjny transport podróżnych autolawetą na przykład do 6 osób jadących wcześniej transportowanym pojazdem.
 • 24h Mobilny serwis ciężarowy. Obsługa TIR-ów, specjalistycznych samochodów ciężarowych oraz dostawczych, a ponadto kompletny serwis pojazdów osobowych.
 • Osiągalna w systemie non-stop ciężarowa mobilna wulkanizacja z opcją wszystkich rozmiarów opon, aż po samochody osobowe.
 • Usługa frachtu aut ciężarowych, dostawczych, busów i osobowych.
 • Transport maszyn budowlanych, rolniczych i oczywiście drogowych.
 • Usługi transportowe obejmują dodatkowo naczepy mieszkalne, autokary, tramwaje i pozostałe niestandardowe pojazdy.
 • Usługa transportu elementów dłużycowych dla budownictwa, energetyki, przemysłu oraz leśnictwa.
 • Skuteczne wyciągnięcie samochodów z trudnego obszaru bez kolejnego uszczerbku.
 • Dostarczanie na trasie płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Ten luksus kompletnej gotowości ciężarowej pomocy drogowej przy jednoczesnym oferowaniu usług przewozowych umożliwia nam architektura platformy w której pracujemy. Dzięki sieci zdołaliśmy zbudować wyjątkowy tabor lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych oraz innego sprzętu transportowego będącego własnością konkretnych warsztatów i zdywersyfikowanego w zakresie MegaHol. Możemy nawet wykonywać więcej usług równocześnie nie tracąc na jakości i czasie. Ponadplanowe usługi ponad pomoc drogową świadczymy na terenie całego kraju i w granicach Unii Europejskiej, ale także 24h na dobę przez cały tydzień.W jaki sposób zdobyć sobie taką profesjonalną pomoc drogową?


Z pewnością zachęcamy zatelefonować do nas w wypadku takiej konieczności, przedtem notując sobie nasz telefon. Na pewno na podobną rękojmię decydują się kontrahenci flotowi i dla tego dla nich mamy skomponowaną właściwą umowę. Nic nie stoi na przeszkodzie by taką stabilną umowę ratyfikować i tutaj w Bartoszycach. Budujemy takie rozwiązania z firmami korzystającymi z floty TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych, busów bądź taksówek. Błyskawiczny dojazd na w rejon wezwania to jest to co w pierwszym rzędzie umożliwia zleceniodawcom długoterminowa umowa. Znając model taboru naszego klienta rzecz jasna nie tylko dojdziemy sprawniej, ale bez wątpienia ewidentnie również odpowiednio przygotowani. Na przykład serwis mobilny. Kiedy jest wcześniej skomponowany do pracy z konkretnym taborem to zdecydowanie rośnie i szybkość i jakość usługi, a co za tym idzie będą mniej dokuczliwe straty kontrahenta. Zmniejszenia niebezpieczeństwa strat przez parafowanie z nami umowy mogą dokonać zdecydowanie nie tylko grupy z regionu Bartoszyc, ale na bliźniaczych zasadach firmy, których tabor cyklicznie przemieszcza się w tym terenie. w razie kolizji lepiej utrzymywać pomoc drogową w pobliżu.


Holowanie wyłącznie w okolice spokoju – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: