LAWETA ŚWIECIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŚWIECIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie aut



Bieżący rozdział powinien nosić tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, ale wciąż jesteśmy gotowi i zdecydowani na każde działanie. Jesteście naszymi dobrymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić jeśli chodzi o nas to staramy się w taki sposób przeprowadzić usługę jakbyśmy ją wykonywali dla najbliższego przyjaciela i z tego powodu nie odrzucamy zleceń na inne samochody niż ciężarówki. Mając to na uwadze, dowolny z wszystkich warsztatów, rozsianych po całej Polsce, bezwzględnie jest przygotowany w takim samym zakresie na holowanie aut ciężarowych jak i innego dowolnego auta.


Oczywiście nie można czekać na szczęście, że w drodze przegapią nas usterki auta. Jeśli zdarzy się to w rejonie naszego Świecia dzwoń do przyjaciela, do pomocy drogowej Piątkowski, to całkowicie bezpieczne rozwiązanie. Ale prawdopodobne jest, że nie zajdzie zasadność holowania. Absolutnie w pierwszej kolejności trzeba wykorzystać mobilny serwis, a nasze doskonale wykwalifikowane załogi są w stanie sobie dać radę z reperacją. Zatem, być może rozwiążemy kłopot w miejscu zajścia.


U nas nie ma takiej awarii z jaką byśmy sobie nie dali rady. Przez lata nabraliśmy pewności siebie, która dzisiaj umacnia nas w przeświadczeniu, że wybieramy odpowiednie decyzje w toku finalizacji otrzymanych zamówień. Zdecydowana większość awarii które uniemożliwiają kierowcom dalszą jazdę dla naszych grup okazuje się być nietrudnymi do naprawy. Zakończyły się czasy kiedy musiałeś przewozić ze sobą pełny zakład samochodowy bowiem obecnie małymi reperacjami na drodze przejmujemy się my, wulkanizując opony, dostarczając brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte silniki czy może zmieniając w nawałnicę niesprawne wycieraczki.


Nie rozmyślaj o tym, niemniej miej to na uwadze. Jeżeli zupełnie nie umiesz odnaleźć się w topografii miejsca zdarzenia, nie musisz się martwić, gdyż my oczekujemy tuż za miedzą. Pamiętaj, iż posiadasz w nas przyjaciół, więc nie denerwuj się, iż nie kojarzysz gdzie przebywasz my na sto procent cię znajdziemy. Wybierz numer gdy będziesz w kłopocie bez oglądania się na godzinę. Przyjaciele bywają rozmaici, życzliwsi, zawodni i pomoc drogowa Piątkowski, która nigdy nie zawodzi. Gdyż tacy powinni być przyjaciele.



Zapewniamy pomoc o dowolnej godzinie dnia i nocy:

  • Wyciągnięcie samochodu na jezdnię albo ulokowanie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa lub usuniecie paliwa źle wlanego
  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy , a także w zakresie usług Assistance
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

NASZA GALERIA


Tutaj na naszej stronie będziesz mógł zapoznać się ze detalami naszej oferty to ułatwi ci podjęcie ostatecznej decyzji o możliwej naszej pomocy. Ale oczywiście tutaj w Świeciu jesteś w stanie polegać na przyjaciołach!



LawetaAutoautolawety 24h

W każdym przypadku ciężarowa pomoc drogowa będzie posiadała u nas palmę pierwszeństwa, na szczęście nie oznacza to wcale, iż nasze lawety lub autolawety nie mogą być dostosowane do przewozu innych samochodów. Holowania pojazdu osobowego może podjąć się nawet nie doświadczony kierowca korzystając z liny holowniczej, my jednak radzilibyśmy zawsze w podobnych chwilach sięgać po zawodowców.


Nie wyśmiewajcie tej wskazówki. Zwykły kierowca po prostu nie przypuszcza jak znaczące przy holowaniu są kwalifikacje i fachowość. Dodatkowo odpowiedni sprzęt, ponieważ normalna lina holownicza potrafi być niesolidna. Zaś w okolicznościach gdy odległe wyjazdy coraz powszechniej realizujemy autostradą ewentualnie trasą szybkiego ruchu, wypada wiedzieć, że na takich magistralach holowanie jest zabronione. Zatem warto dobrać pomoc drogowa Piątkowski, bowiem rozporządzamy i stosownym sprzętem i doświadczoną obsługą.


Bezpośrednio w profesjonalnym taborze znajdują się lawety, i autolawety dopasowane do wszelkiego typu samochodów. Optymalny transport przywieziemy prędko w rejon zdarzenia i bezawaryjnie przywieziemy na wyznaczone miejsce i sprzęt i podróżnych.



Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jedno co kochamy. Zawsze w transporcie samochodów ciężarowych, a zarazem w ciężarowej pomocy drogowej chcemy być zawsze wśród najsolidniejszych. W takim samym zakresie w jakości naszych usług jak i w zróżnicowanej propozycji. Niesprawność TIR-a na szosie może stać się sporym kłopotem. Usterka na drodze dwupasmowej jest zdolna odłączyć z ruchu jeden pas i zostać inspiracją tasiemcowych korków. Nie wierzmy, że będzie lepiej na peryferyjnych odcinkach dróg ponieważ bywają one szczególnie często uczęszczane, tymczasem kolizja TIR-a potrafi je całkowicie zablokować. Z tego powodu warci uwagi muszą być profesjonaliści od krótkich remontów w terenie, jak również niezawodnego transportu aut.


Pomoc drogowa Piątkowski rozporządza holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem i odpowiednim sprzętem pomocniczym na przykład takim, jaki pozwala na wyciągnięcie kłopotliwego TIR-a z rowu oraz umieszczenie go na kołach. Mamy więc perspektywę szybkiego odblokowania trasy oraz przewiezienia TIR-a w najlepsze miejsce ułatwiające wszczęcie bezkolizyjnej formy remontu. Szybko oraz bezpiecznie dostarczymy pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, słowem krótko mówiąc cały kalejdoskop,asortyment kłopotliwych aut.


Ale w naszych oddziałach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu czuwa profesjonalna kadra i to przede wszystkim oni zapewniają prawdziwą markę naszych profesjonalnych usług.



Mobilny serwis 24h

Może się okazać, że holownik , a do kompletu niskopodwoziówka absolutnie nie będę w tej sytuacji konieczne. Tak się zdarzy gdy efekty usterki da się skasować na na miejscu wydarzenia co, też na drodze szybkiego ruchu, szybko potrafi wykonać wykwalifikowana obsada mobilnego serwisu.


Czy to okaże się kwestia wulkanizacji opony , a może porady przy niedużych awariach silnika, nieustannie musimy być na taka ewentualność zabezpieczeni. Na każdym szczeblu staramy się osiągnąć wszystko co potencjalnie możliwe, z tego powodu jedziemy po sfinalizowaniu kompletnego wywiadu w czasie zatwierdzania zamówienia. Jest oczywiste, że zawsze jesteśmy ubezpieczeni i na wezwanie oczekuje autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową, ponieważ na miejscu bywa, że lubi się się okazać, iż natychmiastowa reperacja jest tym razem nie możliwa.


Preferowane przez nas osobiste nastawienie do zamówień bierze się z faktu, iż awarie choć analogiczne regularnie pozostają nadzwyczaj różne. Wszyscy mechanicy mogą z sugestii kontrahentów wychwycić praktyczne wskazówki bez komentarza, także wówczas kiedy zleceniodawcy wikłają się w diagnostyce niesprawności. Podobne nastawienie tylko wspomaga nas w luksusie funkcjonowania ponieważ bazę zapewnia nam doskonale zaopatrzone zaplecze techniczne.



Transport niskopodwoziowy

Dysponujemy ogromną infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników więc było dla nas oczywistym rozbudowanie naszej palety usług o przewóz sporych maszyn budowlanych, drogowych , a także rolniczych. To absolutnie poważna decyzja, gdyż wykorzystuje potencjał naszych doświadczonych kierowców i pojazdów, a tym samy redukuje koszty działalności w ten sposób wpływając na zminimalizowanie opłat podstawowych usług.


Przewozy realizujemy w kraju i zagranicą profesjonalnie dostarczając na wskazane położenie maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do masywnych chociaż małych wózków widłowych oraz busy czy też pikapy. Przedmiotem tejże usługi mogą zostać oczywiście towary ponadnormatywne i frachty dłużycowe.


Jesteśmy pewni naszych kierowców i sprzętu jaki wykorzystują, a jednak w każdym przypadku wszystkie przewozy są ubezpieczone. Bierzemy na siebie wszystkie formalności związane z przewozem w tym możliwe, niezbędne zezwolenia wykazując się tym samym kompletną specyfikacją niezbędną do dostarczania podobnej pracy.



Dlaczego my?

Toć czemu tym razem nie? Niech, więc będzie na pewno, że pomoc drogowa Piątkowski. Próbujemy sobie tu wypisywać, iż jesteśmy najlepsi, ale nikt kto faktycznie tak pisze absolutnie nie umniejsza umiejętności innych. Jesteśmy pewni, że wszystkie pomoce drogowe lub ciężarowe pomoce drogowe działają wyraźnie korzystnie.


Spróbuj się wszakże wgryźć w ten problem. Nasza pajęczyna warsztatów to rodzina łącząca wielu wspólników, co gwarantuje nam pozwolenie by przedkładać w ofercie zdecydowanie bardziej uniwersalny tabor niż propozycja indywidualnego warsztatu. W sprawie kadr firmowa platforma także buduje wyższość nad indywidualnym warsztatem, również w sytuacji jeżeli pracują tam dobrzy specjaliści. Sieć oddziałów ulokowanych blisko wydarzenia, współpracując ściśle ze sobą wykorzystuje zdolność skierowania pomocy z najbardziej dobraną do okoliczności załogą i odpowiednim sprzętem.


Bazę świadczenia naszych usług określa maksyma „Bądź przyjacielem klienta”, która legitymizuje się właśnie dlatego. Pełna firmowa sieć będzie tworzyć ochronny parasol nad pracą wysłanej obsady specjalistów, którzy będą drużyną z niewielkiego warsztatu, zapewne związaną rodzinnie względnie przyjaźniami, jednak będą spokojni czując takie wsparcie.


Dowolne wezwanie otrzymuje swoją wycenę dzięki temu niejednokrotnie u nas stawki za usługę są niższe niż się spodziewacie. Wezwania z OC oraz Assistance przeprowadzamy w granicach ubezpieczenia.


Pomoc drogowa Piątkowski, na szczęście nie tylko ciężarowa pomoc drogowa, powinna być oczywiście taka. Zawsze Twój przenikliwy przyjaciel z Świecia.



SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: