LAWETA NOWE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NOWE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autW każdym przypadku podejmujemy zlecenie bowiem głównym naszym powołaniem jest niesienie pomocy, ale musi się wspomnieć, iż naszą profesją jest ciężarowa pomoc drogowa więc takiemu powołaniu dedykujemy nasz tabor i kwalifikacje. Czujcie się naszymi przyjaciółmi, a w każdym razie jeśli chodzi o nas to staramy się tak zrealizować usługę jakbyśmy ją wykonywali dla najdroższego przyjaciela i dlatego nie wycofujemy się ze zleceń na inne pojazdy niż ciężarówki. Podkreślamy to, iż naszą specjalnością jest holowanie aut ciężarowych, jednakże wszystkie nasze warsztaty rozlokowane w całej Polsce muszą być na tyle wyposażone by sprostać każdemu zadaniu w należyty sposób.


Nie ma stref gwarantujących spokój i zawsze potrafimy mieć niedyspozycję auta. W takiej chwili nie marnuj czasu na poszukiwanie porady wyłącznie od razu wybierz numer do pomocy drogowej Piątkowski, w okolicy Nowego to pierwsza z najwłaściwszych pomocy drogowych. Jest tymczasem pytanie – Czy też natychmiast potrzeba pojazd holować? Mobilny serwis to dziś jest absolutnie typowa usługa, tymczasem jeżeli do serwisu dołożymy wykwalifikowaną kadrę to przyjedziemy do was z profesjonalnym warsztatem. Zatem w rezultacie niesprawność będzie skasowana na miejscu zdarzenia.


Na szczęście nie ma takiej niesprawności z którą byśmy sobie nie dali rady. Faktem jest, że do chwili obecnej zawsze zamykaliśmy szczęśliwie wezwania, nabraliśmy więc przekonania do własnych rozstrzygnięć. Zdecydowana większość usterek jakie wstrzymują kierowcom dalszą jazdę dla przeszkolonych grup okazuje się być tuzinkowymi do wyeliminowania. Nie odpalający napęd, wycieraczki, paliwo, opona lub całe mnóstwo różnych detali, opanujemy dowolną drobnostką.


Miej to na względzie. Jeśli przebywasz z daleka, tylko nie dręcz się faktem, że nie umiesz nam objaśnić w którym miejscu zafundowałeś sobie usterkę, bowiem my jesteśmy z sąsiedztwa. Znamy w okolicy miasta każdy zakątek więc nie jest znaczące, w którym miejscu utknąłeś z własną usterką my szybko cię odnajdziemy. Ściągaj pomoc drogową o dowolnej godzinie dnia lub nocy. Przyjaciele mogą być różni, życzliwsi, gorsi i pomoc drogowa Piątkowski, która absolutnie nie zdradza. Tacy jak my funkcjonują.Zabezpieczamy pomoc o każdej porze dnia czy nocy:

  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Ustawienie pojazdu na kołach albo wydostanie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego lub dolanie niedostatku paliwa w baku
  • Usługi w ramach Assistance oraz darmowe usługi z OC winnego kolizji

NASZA GALERIA


By rozproszyć wszystkie wątpliwości na naszym portalu jesteś w stanie zapoznać się z naszą pełną ofertą. Masz całkowitą rację, że nie powinno się zaufać tylko słowom, jednak wiedz, że tu w Nowem liczyć możesz na przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest podstawą wszystkich naszych usług, lecz w zasadzie jak wcześniej nadmieniliśmy jesteśmy zorganizowani do przerzutu lawetą ewentualnie autolawetą każdego pojazdu. Uszkodzony samochód wystarczy naturalnie, w granicach samopomocy prowadzących, podholować na linie holowniczej, natomiast hamujemy entuzjazm kiedy pojawia się korzystanie z podobnego ryzyka kiedy nie ma się doświadczenia.


Bezwzględnie jest to celowe z paru powodów. Podczas holowania bardzo istotne wydają się być doświadczenie i profesjonalizm. Szczególnie ważny jest sprzęt z jakiego wtedy korzystamy bowiem przeciętna lina holownicza nierzadko bywa ryzykowna. Na autostradach czy trasach szybkiego ruchu holowanie na lince na sto procent jest wzbronione. Niewątpliwie nie trzeba już o tym przypominać, jakkolwiek dokładnie pomoc drogowa Piątkowski utrzymuje wszystko co powinno być pożądane, aby profesjonalnie odholować dowolny samochód.


Każdy model samochodów jesteśmy wstanie przewieźć sięgając do naszych lawet, czy też autolawet. Właściwy transport zapewnimy szybko na miejsce zdarzenia i bezpiecznie dowieziemy na określone położenie i sprzęt i oczywiście podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam podwyższa inspirujące ciśnienie. Zawsze w transporcie samochodów ciężarowych, a zarazem w ciężarowej pomocy drogowej chcemy stać zawsze wśród najdoskonalszych. Bogata oferta plus pewność doskonałej klasy naszych usług jest znaczącym etapem w kierunku spełnienia takiego celu. Usterka TIR-a na szosie może być wielkim kłopotem. Usterka na szosie dwupasmowej jest zdolna wykluczyć z ruchu pojedynczy pas i być przyczyną długich korków. Jest także jasne, że rezultat jest w stanie być też groźniejszy w skutkach na uczęszczanej, peryferyjnej drodze. Z tego powodu ewidentnie istotny jest błyskawiczny , a także profesjonalny przerzut tego auta, albo jak najszybsza jego naprawa na rejonie lokalizacji wydarzenia.


Jeśli potrzeba ratować TIR-a z rowu , a także ulokować go na kołach powinieneś rozporządzać ciężkim, specjalistycznym sprzętem, jaki na sto procent jest praktycznie na wyposażeniu ciężarowej pomoc drogowa Piątkowski, a do tego dopełniają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy też sztywny hol. Jak widać mamy znaczne możliwości przewozu ciężkiego sprzętu w miejsce, gdzie bezpiecznie, stosunkowo łatwo dokonać niezbędnych reperacji. Szybko i bezawaryjnie przewieziemy pełen wachlarz ciężkich pojazdów w tym: zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki.


Ale oczywiście w naszych oddziałach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu czuwa kompetentna załoga i to przede wszystkim oni zapewniają wysoką kondycję wszystkich prac.Mobilny serwis 24h

Może holownik , a do kompletu niskopodwoziówka wcale nie będą celowe. Na miejsce niesprawności stosunkowo szybciej dojedzie mobilny serwis no i choćby na drodze szybkiego ruchu, przeszkoleni mechanicy pewnie dokonają potrzebnej reperacji.


Czy to będzie kwestia wulkanizacji opony czy usługi przy niewielkich wadach napędu, stale musimy być na to przygotowani. Na każdym kroku staramy się osiągnąć wszystko co możliwe, dlatego wyjeżdżamy po przeprowadzeniu wnikliwego wywiadu w czasie przyjmowania zlecenia. Rzeczywiście w przebiegu naprawy zawsze może się wyklarować, że usterka jest poważniejsza niż przewidywania i w takiej sytuacji natychmiast jest sprowadzana, oczekująca na wezwanie autolawety lub naczepa niskopodwoziowa z holownikiem.


Wiemy, że każdy przypadek pewnie jest wyjątkowy w związku z tym przystępujemy do wezwań niezwykle osobiście. Kontrahent ma prawo nie mieć racji co do diagnozy okoliczności zdarzenia, ale my potrafimy wsłuchać się w jego prośby i wskazówki, a dalej wyciągnąć właściwe wnioski, bo tak pracuje się z przyjaciółmi. Luksus wykonania usługi umożliwia nam wyśmienicie wyposażone zaplecze, przeto wysłuchanie zleceniodawcy powinno nam tylko ułatwić pracę.Transport niskopodwoziowy

Rozszerzyliśmy swoją propozycję, jakkolwiek podstawowe usługi na takim rozwiązaniu zgoła nie cierpią, gdyż przerzut maszyn rolniczych, maszyn budowlanych i drogowych wynika z odpowiedniej bazy lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników funkcjonujących w naszym profesjonalnym taborze. Pomimo, iż nie specjalizujemy się w takiej domenie frachtu to niemniej wśród ekipy obecni są fachowcy, kierowcy z bogatym doświadczeniem i praktyką w podobnych frachtach, my tylko polecamy ich wiedzę.


Walce drogowe, kombajny, koparki, pikapy i busy, aż do ciężkich choć niedużych wózków widłowych, wszystkie samochody potrafimy dostarczyć na wskazane miejsce na terenie kraju oraz zagranicę. Również towary ponadnormatywne oraz transporty dłużycowe.


Wszystkie pojazdy i frachty przewożone w zakresie realizowanych przez nas zleceń są u nas zabezpieczone, lecz oczywiście regularnie ubezpieczamy transporty. Każdorazowo dysponujemy kompletną dokumentacją niezbędną, by dostarczać zlecone usługi i z tego powodu chronimy się biorąc na siebie wszystkie procedury związane z frachtem.Dlaczego my?

Lecz dlaczego nie? Kiedy akurat nie ma protestów to ma prawo być pomoc drogowa Piątkowski. Każdy potrafi powiedzieć, iż jest najlepszy, ale my nigdy nie planujemy odejmować innym kwalifikacji. Rozumiemy, że każda pomoc drogowa, jakich istnieje sporo i każda ciężarowa pomoc drogowa , jakich prawdopodobnie jest troszkę mniej, potwierdza się w działaniu.


Proponujemy spójrz na to zdecydowanie z innej perspektywy. Skoro tworzymy sieć, aż tylu sieciowych wspólników to w takim wypadku prawdopodobieństwo zadysponowania właściwego sprzętu powinno być dużo wyższe niż w indywidualnym warsztacie. Rzecz jasna nie inaczej ma się sprawa z załogą o wysokich kompetencjach lub z kierowcami o istotnym doświadczeniu. Pomoc drogowa Piątkowski to wyjątkowe zestawienie niewielkich zakładów, które wzajemnie się wspomagają będąc synchronicznie blisko zajścia i gospodarując spektakularnym wachlarzem taboru oraz sprzętu.


Dokładnie w związku z tym potwierdza nam się wyśmienicie, jako opoka świadczenia naszych usług, motto „Bądź przyjacielem klienta”. Dotrze konkretnie do was odpowiednio wyszukana grupa fachowców, prawdopodobnie z małego warsztatu w którym wiążą ich więzy domowe lub przyjaźni, ale będą mogli czekać na błyskawiczną współpracę naszej sieci.


Każde zamówienie ma swoją wycenę , a skutek jest taki, że nierzadko u nas ceny za usługę są niższe niż się spodziewacie. Prace które regulujemy bezpośrednio z ubezpieczycielem, czyli przeprowadzone z OC lub Assistance akurat nie potrzebują jakichkolwiek opłat klienta.


Pomoc drogowa Piątkowski, absolutnie nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa, wydaje się być oczywiście taka. Przyjaciel z Nowego, który czeka na Twój telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: