LAWETA CZECHY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CZECHY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autSerdecznie witamy na naszym portalu dedykowanym szeroko kojarzonej pomocy drogowej. W dowolnej podróży trzeba być gotowym na okoliczność współuczestnictwa w wypadku lub stłuczce względnie powstania awarii nawet w nowym samochodzie. Wtedy zwykle dobrze jest posiadać wsparcie pomocy drogowej. Drobna naprawa na miejscu usterki uniemożliwiającej jazdę, wymiana koła lub reperacja opony, holowanie tradycyjne lub na sztywnym holu, przerzut lawetą… Takie kłopoty odczuwają wszystkie samochody od osobówki do ogromnych TIR-ów. Firma PDS24h Marek Chudzik ukierunkowana jest na kierowców wszelkich samochodów bo mogą się tu odnaleźć ze specjalistami od modelu i charakteru samochodu jakim podróżują. Nasi fachowcy, codziennie w wyraźnie różnych okolicznościach dostarczają kompetentnej pomocy. Przerzut lekkich samochodów i ogromnych zestawów ciężarowych, oraz maszyn nie stanowi dla tej kadry żadnego kłopotu bowiem mają do dyspozycji całą paletę pojazdów transportowych, a do tego mobilne serwisy naprawcze i wulkanizacyjne. Mamy doświadczenie i partnerskie podejście do klientów dla tego już bardzo wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem.


Ta firma jest diametralnie inna. My zamierzamy być jak wasz najlepszy przyjaciel, wyjątkowa pomoc drogowa od początku zdeterminowana aby służyć poradą. Przyjaciel jakiemu możesz zaufać ponieważ jest gotowy na nawet zaskakujące zdarzenie.


Uczestniczyłeś w kolizji względnie miałeś awarię w bliskiej odległości od Czech? Prędko wystukaj numer do PDS24h Marek Chudzik. Do przyjaciele który czuwa niedaleko, a także dobrze wie jakie prace trzeba zrealizować by dać sobie radę z defektami. Przyjedziemy ekspresowo. Przybędziemy z biegłą brygadą, która obsłuży mobilny serwis.


Drobne naprawy to wcale nie będzie przeciwność, która na szosie mogła by stać się dla nas dylematem nie do rozwiązania. Będzie dla nas radością pomóc Ci w szybkiej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dostarczeniu paliwa czy w wymianie lub wulkanizacji koła. Autoautolawety względnie autolawety są stale zdolne do jazdy. Gdy okażą się nieodzowne nie będzie z tym żadnego kłopotu. Jesteśmy również przygotowani na holowanie w każdym schemacie czy to przy pomocy sztywnego holu czy też lin holowniczych. W rejonie kraksy lub awarii zawsze ułatwiamy skutecznie ją ochronić. Masz awarię na autostradzie, drodze ekspresowej ewentualnie dojazdowej ścieżce – stale posiadasz komfort rozumiejąc, że dla nas nie stanowi to przeszkody. My takie stanowisko odnajdziemy by Tobie dopomóc. Ponieważ znajdujemy się u siebie stąd rozpoznamy tutaj dowolną trasę.

NASZA GALERIA


Pamiętaj ten numer do przyjaciela. Obojętnie gdzie będziesz my w całej Polsce oczekujemy na kontakt od Ciebie. Absolutnie nie ma złej godziny ani nie ma niefortunnego dnia na telefon. Zjawimy się na miejscu – bez wątpienia! I taka rzeczywiście jest pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Tacy powinni być przyjaciele.24 godziny na dobę u nas liczyć możesz na efektywne usługi:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ulokowanie pojazdu na kołach albo wydostanie go na drogę
  • Usunięcie pomyłkowo zatankowanego paliwa ewentualnie dowóz paliwa
  • Pomoc w zakresie Assistance i darmowe usługi z OC winnego kolizji
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów

Jeżeli możesz zerknij w niuanse! Przyjaciel z Czech jest gotowy do pracy!LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety albo autolawety wkraczają w grę jeśli zakładamy szybki oraz prosty sposób przewozu zepsutych samochodów. Często zauważamy na drogach nieformalnie holowane pojazdy, jednak warto wiedzieć, że ten system samopomocy kierowców jest na autostradzie oficjalnie zakazany. Fachmani oraz znakomicie zaopatrzona flota profesjonalnych pojazdów to moc jaką dysponuje pomoc drogowa w obszarze Czech. Dla podróżnych mamy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Samochód będzie na pewno w naszych rękach całkowicie bezpieczny w przebiegu załadunku i w transporcie. Na określone miejsce 24 godziny na dobę przywieziemy pojazd oraz potencjalnych pasażerów.


Oczywiście jeżeli umożliwiają taki ruch przepisy oraz stan techniczny samochodu każdorazowo możemy zmienić technikę transportu na holowanie. Taki skład może poruszać się po trasie z szybkością do 60 km/h, jednak na holowanie zawsze jesteśmy w którejkolwiek chwili przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kiedy pojazd ciężarowy ulega na ulicy kolizji to ogromny dylemat, ale my mamy tego świadomość. Zwykle awaria TIR-a stwarza ograniczenie ruchu na drogach. Jeżeli taka awaria trwa za długo niejednokrotnie pozostaje planować holowanie. Ta pomoc drogowa nienagannie radzi sobie z takimi sprawami.


Holowanie pojazdów nie ma przed nami zagadek ponieważ rozporządzamy specjalnym sprzętem. Możemy bezpiecznie i oczywiście sprawnie przewieźć choćby zestaw ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy i dostawczy, ponieważ gwarantuje nam to doskonałej próby naczepa niskopodwoziowa, profesjonalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy i rzecz jasna sztywny hol. Absolutnie nie ma dla nas ciężko osiągalnych stanowisk, ani pojazdów w takim stopniu uszkodzenia, że są nie do wydostania. Choćby TIR-a po karambolu wydostaniemy z wykopu i umieścimy na kołach.


Unieruchomiony samochód może zapewne transportować towary, które nie przepadły ulegając zniszczeniu, jednakże potrzebują przewiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy przygotowani na powołanie takiej usługi. Pozbieramy, przepakujemy i oczywiście przywieziemy zgodnie ze wskazaniem dysponenta ładunku.


Całodobowo fachowa, wykwalifikowana kadra dyżuruje żeby zagwarantować Wam bezpieczeństwo i stabilizację. Nie zwracamy uwagi na sytuację pogodową bo dzięki szerokiemu zapleczu jesteśmy w stanie wypełnić obojętnie jakie wezwanie i to w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Wyeliminować awarię zdarza się momentami nadzwyczaj sprawnie. Są to awarie utrudniające dalszą podróż, ale łatwe do usunięcia na miejscu. Choćby zepsute wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przekuta opona albo ubytek oleju, paliwa czy też wlanie do baku innego paliwa. W tym przypadku całodobowo trzeba wezwać miejscową pomoc drogową i jej mobilny serwis. Laweta nie będzie miała w tym wypadku zapotrzebowania. W rejon awarii serwis dotrze bezzwłocznie, a w dużym repertuarze usług jest dodatkowo mobilny warsztat wulkanizacji pracujący 24 godziny na dobę.


Mechanicy z umiejętnościami to majątek jakim rozporządza mobilny serwis. Niezależnie od tego jak jest marka i model pojazdu mają możliwość przeprowadzić na trasie przeróżne drobne naprawy.


Dzwonisz jedynie raz. Odbieramy niezwłocznie. Kilkanaście chwil będzie nam niezbedne na dojazd, ale przez telefon musimy określić detale usterki, markę pojazdu i jednocześnie lokalizację zdarzenia. Porównywalna niesprawność ma prawa mieć różnorodne scenariusze stąd, by w największym stopniu odciążyć kierowcę do konkretnych zleceń przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Wszystkim klientom mamy do zaproponowania szeroką ofertę usług w tym na przykład transport maszyn budowlanych. Którąkolwiek wielką maszynę drogową, spychacze czy przypuśćmy zgarniarki możemy transportować skutecznie i oczywiście bezpiecznie. Nie stanowi dla nas kłopotu transport dużych maszyny rolniczych. Adekwatnie wyszkoleni do transportu drobnych, ale wagowo uciążliwych pojazdów, kierowcy są gotowi do przewozu na przykład wózków widłowych. Posiadając odpowiedni tabor przeprowadzamy przewóz ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Uzyskaliśmy doświadczenia z przewozem nieszablonowych towarów i jesteśmy skłonni do frachtu bodaj ciężkiego gruzu lub wielkogabarytowego zbrojenia.


Usługi takie realizujemy na terenie naszego kraju, a także zagranicą. Ubezpieczamy ładunki, a na dostarczane usługi przedstawiamy całkowitą, potrzebną dokumentację.Dlaczego my?


Ponieważ możesz na nas się oprzeć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Ponieważ normy zachowania w danych okolicznościach konstruujemy w oparciu o uwagi i doświadczenie wykwalifikowanych zawodowców z wielu ośrodków. W doskonałej efektywności, a także jakości usług, jaką jesteśmy w stanie państwu dzisiaj zaoferować w atrakcyjnej cenie, widać dokładnie jak silny wpływ miał na to ten sposób postępowania.


Osobnej wycenie podlega każda usługa. W symulacji brane są pod rozwagę: czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik, miejsce zdarzenia, rodzaj samochodu, który obsługujemy, użycie części zamiennych i charakter robót przeprowadzonych na miejscu zdarzenia.


Jeżeli szkoda nastąpi z winy osoby trzeciej wtenczas nasze usługi będzie można opłacić z OC sprawcy stłuczki. Analogicznie może być jeżeli Państwo posiadają ubezpieczenie Assistance.


Masz gwarancję!
Awaria? Stłuczka? Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Czech zdeterminowany do pomocy zawsze odbiera telefony.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: