LAWETA MAKÓW MAZOWIECKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MAKÓW MAZOWIECKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWarto się zastanawiać czy przypadkiem nie bardziej stosownym tytułem dla niniejszego rozdziału nie będzie wyrażenie „Ciężarowa pomoc drogowa” z tego powodu, że właśnie w takiej pomocy się specjalizujemy, chociaż absolutnie nie odmawiamy tej pomocy przy pozostałych zleceniach. Jeśli chodzi o nas to klienta uważamy za przyjaciela w związku z tym w ten sposób podchodzimy do pomocy jakiej poszkodowany przyjaciel potrzebuje rzecz jasna nie bacząc jakie gabaryty posiada jego auto. Podkreślamy to, że naszą profesją jest holowanie pojazdów ciężarowych, ale oczywiście wszystkie nasze zespoły rozmieszczone w całej Polsce są w taki sposób wyekwipowane by podołać każdemu działaniu w wystarczający sposób.


Nie ma stref gwarantujących spokój i na ogół stosunkowo łatwo jest mieć niedyspozycję auta. Korzystnym rozwiązaniem wydaje się być wtedy zadzwonić do MegaHol, a szczególnie jeśli przytrafi ci się to w rejonie Makowa Mazowieckiego, bo to zaufana pomoc drogowa. Zresztą nie musi się zaraz holować samochodu. W naszych zespołach dysponujemy mobilnymi serwisami, oraz kompletnie wyspecjalizowaną kadrą. Toteż, być może zlikwidujemy problem w miejscu wydarzenia.


Każdą awarię jesteśmy gotowi skasować Dotychczasowe doświadczenie ukształtowało naszą pewność siebie, i to przenosi się na wasze zadowolenie z naszych usług. Wielokrotnie zdarza się tak, iż przeciętna niesprawność wstrzymuje dalszą podróż, ale dla nas drobna naprawa bezpośrednio w miejscu zdarzenia nie wydaje się być kłopotem. Skończyły się czasy gdy potrzebowałeś przewozić ze sobą cały warsztacik samochodowy ponieważ dzisiaj błahymi reperacjami na drodze przejmujemy się my, wulkanizując opony, dostarczając brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte silniki czy też zamieniając w mżawkę wysłużone wycieraczki.


To istotne! Ty, być może przybyłeś tutaj z dalekiego krańca kraju, jednak jeśli chodzi o nas to jesteśmy u siebie. Przyjaciel cię nie zawiedzie, zna w tym mieście wszystkie zakątki i zlokalizuje cię nawet gdybyś osobiście nie kojarzył gdzie przebywasz. Ściągaj nas o jakiejkolwiek godzinie dnia i nocy. Przyjaciele mogą być różnorodni, życzliwsi, zawodni i pomoc drogowa MegaHol, która przenigdy nie rozczarowuje. Istotnie tak zawsze mamy.

NASZA GALERIA


 Umiemy otoczyć Cię ochroną przez pełną dobę:

  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub uzupełnienie braku paliwa w baku
  • Usługi w granicach Assistance lub nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ulokowanie pojazdu na kołach czy wydobycie go na jezdnię

Cała oferta jest tu zaprezentowana w detalach czyli jesteś w stanie rozproszyć wątpliwości. Tymczasem na sto procent jesteś w stanie w Makowie Mazowieckim liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Kwintesencją naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, lecz nasza infrastruktura lawet lub autolawet na sto procent jest skomponowana do przewozu każdego pojazdu. Holowania samochodu osobowego może podjąć się nawet nie doświadczony kierowca korzystając z liny holowniczej, jeśli chodzi o nas to właściwie zachęcalibyśmy zawsze w takich chwilach sięgać po fachowców.


Znajdą się powody żeby naszą wskazówkę traktować dosłownie. Praktyka oraz fachowość są konieczne dla zaufania przy holowaniu. Nadzwyczaj kluczowy jest sprzęt z jakiego wówczas korzystamy albowiem zwyczajna linka holownicza wielokrotnie bywa zawodna. Należy jeszcze mieć na uwadze, że holowanie tego standardu na autostradzie lub drodze szybkiego ruchu jest zakazane. I w tym wypadku dokładnie powinno być miejsce dla specjalistycznego sprzętu i ekip pomocy drogowej MegaHol.


Czuwające w pobliskim taborze lawety lub autolawety pozwolą nam na przetransportowanie jakiegokolwiek modelu auta. Czyż trzeba żądać czegoś lepszego niż spokojnego oraz szybkiego przewiezienia zepsutych aut i ich podróżnych na wyznaczone miejsce, no zapewne nie, tymczasem my dokładnie tym się zajmujemy bezkonkurencyjnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To w sumie rzeczywiście nasz jedyny żywioł. Bezpośrednio w transporcie samochodów ciężarowych, a także w ciężarowej pomocy drogowej próbujemy stać w każdym przypadku pośród najdoskonalszych. W identycznym stopniu w jakości wszystkich usług jak też w znacznej palecie. Wszyscy świetnie rozumieją jaką przykrą jest na szosie usterka TIR-a. Usterka na trasie dwupasmowej jest w stanie wykluczyć z ruchu pojedynczy pas i być przyczyną długich korków. Ale nie oczekujmy, że będzie lepiej na peryferyjnych drogach bo bywają one wyjątkowo często uczęszczane, a kolizja TIR-a jest w stanie je całkiem unieruchomić. Należy zatem zauważyć specjalistów od remontów w rejonie zdarzenia no i fachowego przewozu samochodów.


Gdy trzeba wyciągać TIR-a z kanału oraz ustawić go na kołach powinieneś operować ciężkim, profesjonalnym sprzętem, jaki zawsze jest  na stanie ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, i ponadto dopełniają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe i sztywny hol. Mamy więc zdolność natychmiastowego otwarcia ulicy oraz przetransportowania TIR-a w najbliższe rejony umożliwiające rozpoczęcie bezkolizyjnej formy remontu. Prędko i bezawaryjnie przewieziemy pełen kalejdoskop ciężkich pojazdów w tym: maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy.


Zabezpiecza to oczywiście zawodowa kadra, która trzymając dyżury w naszych oddziałach przez całą dobę, 7 dni w tygodniu gwarantuje wam spokój wewnętrzny i zaufanie.Mobilny serwis 24h

Usunięcie kłopotu może również być zdecydowanie indywidualne i holownik , a zarazem niskopodwoziówka akurat nie będą potrzebne. W rejon usterki znacznie skuteczniej dotrze mobilny serwis no i nawet na drodze szybkiego ruchu, przeszkoleni mechanicy umiejętnie dokonają pożądanej naprawy..


Mobilny serwis jest przygotowany tak samo na wulkanizację opon jak i na skromne remonty silnika. Mechanik mobilnego serwisu wyrusza całkowicie przygotowany , a zawdzięcza to gruntownemu rekonesansowi, który wykonujemy w chwili otrzymania zgłoszenia. Na pewno w przebiegu realizacji usługi może się ujawnić, że usterka jest poważniejsza niż oczekiwania i w takiej sytuacji pilnie zawsze jest ściągana, czekająca na zlecenie autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową


Awarie, chociaż siostrzane są właściwie wyjątkowo rożne, z tego powodu też do wszystkich zleceń przystępujemy odrębnie. Kontrahent ma prawo akurat nie mieć racji przynajmniej co do diagnozy sytuacji, jednak my możemy wsłuchać się w jego potrzeby i sugestie, a później wyciągnąć właściwe wnioski, ponieważ tak postępuje się z przyjaciółmi. Nasi mechanicy, mając wsparcie kompletnie wyposażonego zaplecza technicznego, wyciągają z podobnych pertraktacji tylko skuteczne rady.Transport niskopodwoziowy   

Firmową paletę usług rozbudowaliśmy o transport wielkich maszyn drogowych, maszyn budowlanych czy rolniczych gdyż potężna infrastruktura lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników pozwoliła nam na takie rozstrzygnięcie bez strat dla podstawowych zleceń. To prawda, że w tej domenie transportu akurat nie specjalizujemy się, lecz jeśli wśród perfekcyjnych kierowców ma się tylu z koniecznym doświadczeniem nie można nie skorzystać z tego potencjału.


Oczywiście nie planujemy ograniczeń, w Polsce czy zagranicą dostarczymy na ustalone miejsce przeznaczenia koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy. Zatwierdzamy jeszcze wezwania na towary ponadnormatywne czy też transporty dłużycowe.


Będąc w naszych rękach zawsze są one całkowicie bezpieczne, a nawiasem mówiąc i tak regularnie ubezpieczamy ładunek. Całe formalności również papiery konieczne do specyfikacji powiązanej z realizowaną przez nas pracą, każdorazowo przyjmujemy na siebie.Dlaczego my?

Ale dlaczego akurat nie? Zatem może być MegaHol. Pewnie, że planujemy być najlepsi, jednak ostatecznie nigdy nie pragniemy żeby inni czuli się gorsi. Działa dużo pomocy drogowych troszkę mniej ciężarowych pomocy drogowych, lecz pewnie każda wypełnia swoje zadania.


Namawiamy przyjrzyj się temu z nieco innej flanki. Prawdopodobieństwo zadysponowania właściwego sprzętu w tym przypadku zapewne jest daleko poważniejsze niż w pojedynczym zakładzie chociażby ze względu na ilość kooperantów. Rzecz jasna nie inaczej ma się rzecz z kadrą o właściwych umiejętnościach lub z kierowcami o istotnym doświadczeniu.  Jednostkowy zakład nigdy nie ma wachlarza sprzętu, my dopasowujemy się konkretnie do zlecenia i wysyłamy optymalny sprzęt oraz odpowiednich zawodowców, a gwarantuje nam to firmowa sieć warsztatów działająca tak jak naczynia połączone.


Podstawę dostarczania naszych usług wyznacza dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, która legitymizuje się właśnie dlatego. Przybędzie konkretnie do was najlepiej dobrana grupa fachmanów, najpewniej z małego zakładu gdzie wiążą ich więzy rodzinne lub przyjaźni, ale będą mogli oczekiwać na błyskawiczną współpracę dużej pajęczyny.


Taryfikatora nigdy nie potrzebujemy, ale oczywiście macie prawo oczekiwać na rzetelną stawkę, nierzadko mniejszą niż oczekujecie, a to dlatego, że wyceniamy prace indywidualnie. Usługi które fakturujemy zdecydowanie z ubezpieczycielem, czyli zrobione z OC lub Assistance nie potrzebują jakichkolwiek dopłat klienta.


Taka jest dokładnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciel z Makowa Mazowieckiego, który jak nikt zjawi się jeśli znajdziesz się w biedzie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: