LAWETA RUDA ŚLĄSKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RUDA ŚLĄSKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNa bezwzględne firmy możesz trafić wszędzie. Nasza pomoc drogowa żeby użyczyć Tobie pomocy wyjedzie natychmiast niby jak Twój zaufany przyjaciel. I jedynie przyjaciel jest gotowy Tobie pomóc w każdych okolicznościach, dlatego jesteś w stanie mu zaufać.


Przytrafiła Ci się awaria lub kolizja w pobliżu Rudy Śląskiej, nie zwlekaj, lecz wybierz numer do przyjaciela – wybierz numer do Wiseplace Sp. z o.o. Przybędziemy zaskakująco szybko. Celowo wyszkolona ekipa dowiezie, a przede wszystkim będzie obsługiwać mobilny serwis.


Drobne naprawy na drodze nie staną się dla nas uciążliwością. Życzymy wam byście bezawaryjnie przemierzali krajowe autostrady, jednak wiemy, że zdarzają się przedziurawione koła, silniki które nie mogą odpalić, niespodziewane niedobory paliwa w baku albo uszkodzony mechanizm wycieraczek w dżdżysty dzień. Wtedy z radością dotrzemy aby skasować usterkę na miejscu. Autoautolawety ewentualnie autolawety są wciąż zdolne do jazdy. Gdy okażą się niezbędne nie może być z tym żadnego problemu. Jesteśmy również gotowi na holowanie w każdym zespole czy to przy pomocy sztywnego holu czy też lin holowniczych. W rejonie kraksy bądź awarii zdecydowanie pomagamy efektywnie ją zabezpieczyć. Nie ma znaczenia czy ugrzęzłeś na autostradzie, drodze ekspresowej czy na peryferyjnej ulicy dojazdowej. Zlokalizujemy którekolwiek miejsce oraz udzielimy pomocy. Bowiem mapa rodzimych tras nie jest dla nas tajemnicą.


Numer do przyjaciela stale musisz mieć przy sobie. Choćby na terenie całego kraju absolutnie Cię nie rozczaruje. Nigdy nie istnieje zła pora ani nie ma nieodpowiedniego dnia na telefon. Przybędziemy z pomocą – bez wątpienia! Wiseplace Sp. z o.o. tak rzeczywiście postępuje. Prawdziwa pomoc drogowa! Bo w potrzebie ufaj przyjaciołom.


Ręczymy za współpracę o dowolnej porze dnia czy nocy:

  • Pomoc w ramach Assistance czy bezpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Holowanie, przewożenie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Przeciągnięcie samochodu na jezdnię czy ulokowanie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa błędnie wlanego lub dolanie ubytku paliwa w baku

Jeżeli możesz spójrz w niuanse! Przyjaciel z Rudy Śląskiej czuwa zdecydowany do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety albo autolawety dochodzą do głosu jeżeli rozważamy szybki i oczywiście prosty klucz przewozu uszkodzonych samochodów. Powinno się jednak pamiętać, że na autostradzie holowanie jest prawnie zabronione, więc to jedyny klucz z którego jesteśmy w stanie tu skorzystać. Wiarygodność dają nam znakomicie wyposażone, specjalne pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu podróżnych) oraz kompetentna załoga. Nie ma polemiki co do tego, że samochód i w momencie załadunku, a także transportu będzie na pewno całkowicie bezpieczny. Potencjalni podróżni i jednocześnie samochód całodobowo będą dowiezieni na wyznaczone miejsce.


stan pojazdu zdecydowanie powinien być optymalny i oczywiście przepisy mają akceptować holowanie jeżeli byśmy zmierzali zmienić na tą formę przewozu. Taki zestaw zdecydowanie powinien poruszać się po drodze z szybkością do 60 km/h, lecz na holowanie zawsze jesteśmy w dowolnej chwili gotowi.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy rozumiemy jaki to kłopot gdy na drodze podlega awarii pojazd ciężarowy. Nie wiele samochodów tak bardzo skutecznie może pogmatwać ruch na drodze jak niesprawny TIR. W tym wypadku niejednokrotnie holowanie wydaje się być jedynym ratunkiem odkorkowania drogi. Często nasza pomoc drogowa efektywnie wykonywała podobne zlecenia.


Zarządzamy fachowym sprzętem, który pozwala nam na holowanie dowolnego samochodu. Możemy bezpiecznie oraz skutecznie przewieźć nawet skład ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy i dostawczy, ponieważ gwarantuje nam to wysokiej próby naczepa niskopodwoziowa, specjalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy i sztywny hol. Bez względu na stan techniczny samochodu czy wymagający dostęp nawet TIR-a wydobędziemy z dołu i postawimy go na kołach.


Niesprawny pojazd może zapewne transportować ładunki, które nie podległy skasowaniu, ale potrzebują dowiezienia do odbiory. Jesteśmy przygotowani na zorganizowanie tej pomocy. Zawsze jesteśmy gotowi na zrealizowanie ich transportu w wskazane miejsce.


Całodobowo kompetentna, wykwalifikowana kadra dba aby zagwarantować Wam bezpieczeństwo i wewnętrzny spokój. Nie przykuwają naszej uwagi realia pogodowe bo dzięki szerokiemu zapleczu jesteśmy w gotowości wypełnić każde zadanie i to w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


W wachlarzu awarii znajdują się także takie proste w naprawie. Nie może być dylematem mała niesprawność nawet jeżeli wstrzymuje dalszą drogę. Zniszczone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, przebita opona albo ubytek paliwa czy oleju, lub wymiana błędnie wlanego do zbiornika odmiennego rodzaju paliwa to takie przypadki z którymi potrafimy się rozprawić na miejscu zdarzenia. Mobilny serwis lokalnej pomocy drogowej na szczęście oferuje szybkie naprawy 24 godziny na dobę. Eksploatowanie lawety staje się nie wskazane. W 24 godzinnej ofercie pomocy jest także mobilny punkt wulkanizacji, z którym ten serwis przyjedzie niezwłocznie.


Profesjonalizm mechaników jest istotą usług jakie świadczy mobilny serwis. Nie bacząc na markę i charakter pojazdu mogą skutecznie podjąć na ulicy różne drobne naprawy.


Oddzwonimy bezzwłocznie jeśliby się okazało, że nasz numer jest w tym momencie nie dostępny. Kilkunastu chwil potrzebujemy na dojazd, jednakże przez telefon potrzebujemy ustalić niuanse usterki, markę samochodu i jednocześnie lokalizację zajścia. Każdy epizod traktujemy wszechstronnie tak by w pełni dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Też transport maszyn budowlanych jest znaczącą pozycją w różnorodnej palecie naszych usług. Którąkolwiek poważną maszynę drogową, spychacze lub powiedzmy zgarniarki potrafimy transportować szybko i oczywiście bezawaryjnie. W grę wchodzi także przewóz wielkich maszyn rolniczych. Wózki widłowe transportuje się drobniejszymi samochodami, ale zmuszają do szczególnej uwagi gdyż są to pojazdy istotnie niewielkie, ale ciężkie. Z tego powodu przeszkoliliśmy kierowców którzy realizują taką usługę. Przewóz ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy podobnie znajdują się w tej ofercie. Gdy Masz dylemat z specyficznym ładunkiem, przypuśćmy duży gruz czy też wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę frachtu zapisuj się do nas.


Czy w kraju czy zagranicą każdorazowo będziesz mógł liczyć z naszej perspektywy na energiczne i solidne ukończenie takiej usługi. Podstawą oferowania takiego modelu usług jest pełna dokumentacja stwierdzająca nasze zdolności operacyjne i umiejętności. Poza tym firma nasza zabezpiecza indywidualne ubezpieczenie przewożonych ładunków.Dlaczego my?


Gdyż Wiseplace Sp. z o.o. w całym kraju przez 24h na dobę i 365 dni w roku proponuje Tobie fachową pomoc drogową. Bowiem cały szereg fachowców z udokumentowanymi umiejętnościami, funkcjonujących w naszym kraju, podzieliło się z nami własnym doświadczeniem i wiedzą byśmy umieli stworzyć metody przynoszące sukces. Pozwala nam to prędko i skutecznie usunąć faktycznie każdą niesprawność i przewieźć każdy samochód z gwarancją pierwszorzędnej jakości i dobrej wyceny.


Zlecenia podlegają osobnej ocenie. Wartość zależna jest od wielu składników: czy została zastosowana autoautolawety bądź holownik, przekrój robót przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, zastosowanie części zamiennych, rodzaj pojazdu, który serwisujemy i rzecz jasna lokalizacja zdarzenia.


Nasza usługa, którą wykonujemy z powodu szkody do której doszło w efekcie stłuczki nie z Państwa winy, może być zapłacona z OC sprawcy. Może być także bezpłatna w przypadku gdy dysponują Państwo odpowiednim ubezpieczeniem Assistance.Przyjaciel nie nawali!

W razie problemów Wiseplace Sp. z o.o. – twój przyjaciel z Rudy Śląskiej jest przekonany do pomocy i liczy na kontakt.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: