LAWETA STRZELCE OPOLSKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych STRZELCE OPOLSKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy. Posiadamy bezpieczną koncesję na pomoc drogową


Jeśli dopada Cię niesprawność samochodu względnie jakieś inne wydarzenie losowe na drodze. Kiedy konieczna Ci jest usługa holowania TIR-a lub drugiego pojazdu ciężarowego bądź dostawczego. Gdy potrzebujesz pomocy to w strefie miasta Strzelce Opolskie nie mogłeś znaleźć się w lepszym miejscu. Bezdyskusyjna rękojmia klasy, a także zaufania do usługi przez 24h na dobę jest naturalna w przypadku lawet wynajętych w MegaHol.


Absolutnie nie potrzebujesz w tej sytuacji czytać wszystkiego. Dzwoń do nas po pomoc drogową. Lepiej zapoznamy się potem.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Tymczasem jeśli ta wizyta jest podyktowana tropieniem zaufania. Asekuracji w dalszym horyzoncie. Inaczej mowiąc skoro zamierzasz zapoznać się z różnorodną propozycją usług, akurat nie wyłącznie holowania, gwarantowanych przez MegaHol – ogólnopolską sieć zespołów dostarczających usługi ciężarowej pomocy drogowej, to zachęcamy do konsultacji. Tymczasem wirtualnej konsultacji, ale nic nie stoi na przeszkodzie by ją zamienić na kontakt bezpośredni.


To pytanie zadawane jest statystycznie jako początkowe:Otóż z kim jest ta rozmowa?


MegaHol specjalizuje się w ciężarowej pomocy drogowej podobnie jak mnóstwo zespołów, które zdecydowały się pod naszym szyldem zintegrować swoje oferty w ogólnopolskiej platformie ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji zdecydowanie nie oferujemy usług jedynie flotom TIR-ów. Zdecydowanie nie obsługujemy jedynie samochodów ciężarowychdostawczych, ale zdecydowanie rozwijamy naszą ofertę. Holowanie samochodów osobowych, lawetowanie skuterów i lżejszych pojazdów przypuśćmy kładów, ale przede wszystkim przewozy lawetą oraz autolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


Naszą specjalnością jest TIR, a ogólnie samochody ciężarowe, więc nieuniknionym było, że w wachlarzu naszych usług pojawił się również transport maszyn budowlanych, drogowych bądź rolniczych do których transportu mamy w naszej platformie odpowiednie lawety lub naczepy niskopodwoziowe. Pewien czas temu rozpoczynaliśmy od małej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a dzisiaj funkcjonujemy w całym Górnym Śląsku i w województwach ościennych. Systematyczny rozwój doprowadził MegaHol do otwarcia naszej platformy w mieście Strzelce Opolskie i w wielu kolejnych miejscach w Kraju, w których dostarczamy kompetentne, jakościowe usługi.


Warto o nas pamiętać, bowiem niebawem pojawimy się praktycznie w całym Kraju.Co takiego konsument może zyskać na funkcjonowaniu platformy?


W ciągu 24h na dobę pełną rękojmię jakości i bezpieczeństwa usługi. w usługach holowania chyba nie trzeba liczyć na więcej? Kluczową cechą usługi warunkującą nasze wybory jest zazwyczaj cena, ale wyraźnie częściej incydentalnie przy doborze pomocy drogowej. Dzięki platformie wzajemnej współpracy, MegaHol błyskawicznie dociera na miejsce wypadku. To dzięki sieci posiadamy swobodę wyekspediowania idealnie zorganizowanej do określonego zlecenia załogi spośród wielu dyspozycyjnych do pracy w danym obszarze. a nawet potrafimy w razie zaistnienia takiej konieczności zestawiać ekipy specjalizujące się w przeciwnych dziecinach, a niezbędne równocześnie. Choćby ekstra grupę serwisu mobilnego oraz specjalistyczny ciągnik siodłowy, który na przykład wydostanie TIR-a z parowu, i oczywiście przyślemy lawetę o odpowiednich parametrach. Dzięki sieci już posiadamy wspólników, którzy potrafią się nawzajem wesprzeć w właściwy sprzęt i specjalistów. Partnerów, których mniejsze firmy muszą dopiero szukać w momencie kiedy stają się konieczni.Czy funkcjonuje dostępny taryfikator usług?


Pomoc drogowa to szczególna usługa. Raczej nie ma tutaj całego szeregu stałych na jakich stosunkowo łatwo oprzeć symulację stałej wyceny zlecenia, bo wprost w rejonie zdarzenia wielokrotnie trzeba wykonać sporo nieoczekiwanych przed wyjazdem działań. Standardem u nas jest okoliczność, że nasz koordynator tymczasowo negocjuje cenę z kontrahentem. Już wtedy potrafimy określić dostatecznie jak daleko jest do miejsca wezwania, jakich czynności będziemy musieli się podjąć na miejscu, jak daleko należy przewozić objęty usługą samochód, czy dodatkowo powinno się użyć mobilnego serwisu, jaki wariant lawety, a może naczepy będzie nieunikniony. Te informacje pozwolą koordynatorowi wstępnie obliczyć cenę usługi. Nie można jednak uniknąć korekcji kalkulacji w okolicznościach zdarzeń losowych, więc zawsze powinno się brać pod rozwagę tę alternatywę. Platforma ma jak się okazuje dla ostatecznej wartości usługi kolosalne znaczenie, bo jak to zdarza się zwykle w takich przykładach pozwala obniżyć łączne koszty, a w efekcie podsumowującą kalkulację. Zapewne jest jeszcze jeden bodziec skierowania się po taką usługę do MegaHol. Jest to ewentualność rozliczeń bezgotówkowych za wszystkie usługi z racji na liczne umowy wiążące nas z ogromnym wachlarzem firm ubezpieczeniowych.Co oferujecie poza holowaniem?


Arsenał usług MegaHol jest naprawdę znaczący dzięki funkcjonowaniu w sieci.


  • Holowanielawetowanie samochodów jest opoką naszej oferty.
  • Usługa przewozu na przykład do 6 osób odpowiednią autolawetą łącznie z awaryjnym pojazdem.
  • Mobilny serwis ciężarowy dostępny przez 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Obejmujący poza TIR-ami i innymi samochodami ciężarowymi i oczywiście dostawczymi również samochody osobowe.
  • Ciężarowa mobilna wulkanizacja osiągalna 24h na dobę wykonująca tę usługę również dla samochodów osobowych.
  • Transport wszystkich pojazdów jako usługa dla instytucji i konsumentów prywatnych.
  • Jednorazowe i długoterminowe umowy na fracht pojazdów rolniczych, drogowych i oczywiście budowlanych.
  • Transport autokarów i unikatowych pojazdów.
  • Transport dłużycowy dla leśnictwa, budownictwa, energetyki oraz przemysłu.
  • Dynamiczne i bezpieczne dla samochodu uwalnianie go z pobocza, kanału, pola czy innego słabo dostępnego miejsca.
  • Dowiezienie na drodze paliwa, a także innych specjalistycznych płynów eksploatacyjnych.

Umożliwiając pomocy drogowej całkowitą swobodę pracy możemy, dzięki istnieniu w sieci, równocześnie i bezproblemowo pozwolić sobie na dostarczanie usług transportowych. Sieć umożliwiła MegaHol zdywersyfikować aktywa poszczególnych warsztatów w taki sposób, że dziś dysponujemy ogromną ofertą sprzętu co umożliwia nam rozległy repertuar dodatkowych usług. Jesteśmy wstanie realizować więcej usług równocześnie zdecydowanie nie kosztem marki i czasu. Wszystkie specjalne usługi świadczymy w całym kraju i w granicach Unii Europejskiej prze 24h na dobę każdego dnia.Czy konstruuje się umowę, która zastrzeże nasz współudział w udzielaniu pomocy.


Gdy wcześniej ktoś zapisze sobie nasz numer to nie będzie na pewno jakiejkolwiek komplikacji by nas przywołać w razie zaistnienia problemu. Deklaracją naszego współdziałania w realizacji usługi jest także długoterminowa umowa. Sprawdza się ona szczególnie w okolicznościach obsługi kontrahentów flotowych. Stałą umowę na obsługę floty TIR-ów czy pozostałych samochodów ciężarowychdostawczych można z MegaHol ratyfikować na korzystnych warunkach również w mieście Strzelce Opolskie. Trwała opieka gwarantuje, że do awarii samochodów z floty dojedziemy sprawniej niż zazwyczaj. Zasługą stałej umowy staje się także lepsze przygotowanie do zrealizowania usługi, ponieważ będziemy z pewnością znać typ taboru swojego klienta. Wzorem może być tu działalność serwisu mobilnego, który kiedy jest wyekwipowany pod znajomy nam tabor klienta działa zwyczajnie operatywniej i w ten sposób zmniejsza jego szkody. Ograniczenia niebezpieczeństwa strat przez parafowanie z nami umowy powinny dokonać nie wyłącznie firmy z okolic miasta Strzelce Opolskie, ale na identycznych zasadach firmy, których tabor systematycznie porusza się w naszym regionie. w przypadku awarii należałoby mieć atut w rękawie. Niech nim zostanie nasza pomoc drogowa.


Holujemy po spokój – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: