LAWETA GRÓJEC 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GRÓJEC i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWypada uczciwie zaakcentować, że naszą profesją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, co na szczęście nie oznacza, że rezygnujemy z wykonania innych wezwań, a nawet odwrotnie gospodarując doskonale zaopatrzoną infrastrukturą jesteśmy w stanie  obsłużyć wiele zleceń jednocześnie. Wszystkich kontrahentów traktujemy niczym przyjaciół, a to kluczowy krok do zapewnienia pomocy również tym którzy poruszają się trochę mniejszymi wozami. Z uwagi na to,  każdy z naszych zespołów, rozsianych po całej Polsce, bezwzględnie jest zdolny w identycznym stopniu na holowanie pojazdów ciężarowych jak i każdego innego samochodu.


Nie ma stref bezpiecznych i wszędzie można mieć niedyspozycję samochodu. Usterka może wam się trafić w rejonie Grójca, jednak zachowaj spokój gdyż i tu mamy nasz warsztat, więc zwyczajnie dzwoń do MegaHol będziemy na miejscu niezwykle szybko. Chociaż właściwie holowanie samochodu może być zbyteczne. W sposób naturalny potrafi się wyklarować, iż wystarczy praca mobilnego serwisu podparta wykwalifikowaną kadrą. Miejsce zdarzenia na jakiś okres objawi się profesjonalnym warsztatem, i w taki sposób zaoszczędzimy czas i zmniejszymy koszt niesprawności.


Nawiasem mówiąc poradzimy sobie z dowolną awarią. Dotychczasowe doświadczenie zbudowało własną ufność w siebie, ale to przekłada się na waszą satysfakcję z naszej pracy. Drobne naprawy, jakie warto zrealizować bezpośrednio w miejscu zdarzenia to dla pomocy drogowej zazwyczaj banalne usterki, natomiast klientom utrudniają dalszą drogę. Niech ci się tylko nie wydaje, iż dzwonisz po pomoc drogową z drobnostką, bowiem na drodze także niewielka niesprawność może okazać się niewykonalna do indywidualnej naprawy, zatem wycieraczki jak również opony, deficyt paliwa czy też nieodpalający silnik też czasami potrzebują naszej usługi.


Postaraj się  o tym myśleć. Kiedy jesteś z odległego miejsca, nie zadręczaj się faktem, że nie umiesz nam wytłumaczyć gdzie zafundowałeś sobie awarię, bo my przybędziemy z sąsiedztwa. Przyjaciel cię nigdy nie rozczaruje, zna w tym mieście wszelkie zakątki i zlokalizuje cię choćbyś osobiście nie kojarzył gdzie jesteś. Wybierz numer jeśli będziesz w kłopocie bez względu na porę dnia. Dobrze jest mieć przyjaciół na jakich zawsze można polegać takich jak pomoc drogowa MegaHol. Albowiem tacy muszą być przyjaciele.


Możesz rozważać naszą pomoc 24 godziny na dobę:

  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Stawianie pojazdu na kołach czy wydobycie go na jezdnię
  • Transport niezbędnych ilości paliwa czy usuniecie paliwa źle zatankowanego
  • Usługi w ramach Assistance i nieodpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Transport, przewóz na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów

NASZA GALERIA


Sam zorientuj się co zawiera kompletna propozycja skoro nadal nie czujesz ufności. Tymczasem tu w Grójcu możesz polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Pewnie warto powiedzieć, iż ciężarowa pomoc drogowa jest naszym oczkiem w głowie, jednakże nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań, żeby naszymi autolawetymi czy autoautolawetymi transportować jakiś inny typ aut. Zepsuty samochód wolno oczywiście, w zakresie samopomocy kierowców, podholować na linie holowniczej, chociaż odradzamy korzystanie z podobnego ryzyka bez doświadczenia.


Są preteksty aby tą poradę rozpatrywać serio. Nie zawodowy kierowca poniekąd nawet nie przypuszcza jak ważne przy holowaniu potrafią być praktyka i profesjonalizm. Ponadto stosowny sprzęt, ponieważ przeciętna linka holownicza umie być niepewna. Na autostradach czy drogach szybkiego ruchu holowanie na lince na sto procent jest wzbronione. Dlatego wyśmienicie zaopatrzone w odpowiedni sprzęt do lawetowania, fachowe zespoły pomocy drogowej MegaHol mogą być najodpowiedniejszym wyborem.


Każdy typ pojazdów jesteśmy wstanie dostarczyć na wskazane miejsce czerpiąc z naszych lawet, albo autolawet. Stosowny transport przywieziemy natychmiast w rejon zderzenia i bezawaryjnie dowieziemy na wyznaczone miejsce i sprzęt i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam podwyższa inspirujące ciśnienie. Naszym zamysłem jest móc być najskuteczniejszym w przewozie samochodów ciężarowych i ciężarowej pomocy drogowej. Znaczącym etapem do uzyskania takiego celu musi być bogata oferta i jakość naszych usług. Większość użytkowników dróg na sto procent miała już możliwość spotkania z zepsutym na trasie TIR-em. Usterka na trasie dwupasmowej potrafi wyłączyć z ruchu jeden pas i być inspiracją tasiemcowych korków. Niestety nie oczekujmy, iż będzie lepiej na bocznych odcinkach dróg gdyż bywają one wyjątkowo ruchliwe, a awaria TIR-a jest w stanie je kompletnie zablokować. Dlatego ważni są eksperci od szybkich reperacji w terenie, no i niezawodnego frachtu samochodów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol są na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a poza tym sprzęt do wyciągania uciążliwych aut z parowu i pozwalający na postawienie ich na kołach. Posiadamy zatem swobodę sprawnego otwarcia ulicy oraz przewiezienia TIR-a w najdogodniejsze miejsce zapewniające wszczęcie bezpiecznej reperacji. Prędko oraz bezpiecznie dostarczymy cały arsenał ciężkich pojazdów w tym: pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy.


Ale klasa naszych usług gwarantowana jest przede wszystkim przez rzetelną załogę czuwającą zawsze w naszych brygadach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że holownik no i niskopodwoziówka wcale nie będą konieczne. Nawet na drodze szybkiego ruchu efekty zdarzenia może skasować mobilny serwis, jaki na miejsce przyjedzie skutecznie i przywiezie wyspecjalizowanych mechaników.


Tak samo czy to okaże się usługa wulkanizacji opony czy porady przy niewielkich awariach napędu, nieustannie musimy być na to gotowi. Najczęściej udaje się przed wyjazdem sprecyzować inspirację usterki i z tego powodu prowadzimy gruntowny wywiad podczas przyjmowania zlecenia,  dzięki takiemu zabiegowi nasi mechanicy odjeżdżają zawsze przygotowani. Niewątpliwie w przebiegu reperacji zawsze może się ujawnić, że usterka jest poważniejsza niż oczekiwania , ale wówczas natychmiast zawsze jest sprowadzana, czekająca na zlecenie autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową


Rozumiemy, że każdy epizod pewnie jest wyjątkowy w związku z tym przystępujemy do wezwań wyjątkowo osobiście. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców, odpowiadamy na podpowiedzi, bowiem zawsze już będą naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie tylko klientami. Jesteśmy wstanie tak postępować dzięki idealnemu zapleczu technicznemu dającemu nam bezdyskusyjny luksus wykonania usługi.Transport niskopodwoziowy   

Rożnego rodzaju lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w profesjonalnym taborze mamy pod dostatkiem, z tego powodu zdecydowaliśmy się na poszerzenie firmowej oferty o przerzut maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych. To jak najbardziej rozważna decyzja, gdyż użytkuje potencjał własnych zawodowych kierowców i pojazdów, a tym samy obniża koszty działalności pośrednio wpływając na obniżenie opłat standardowych prac.


Profesjonalnie przewieziemy na wskazane położenie walce drogowe, kombajny, busy i pikapy, koparki, w granicach całego kraju i zagranicą. Uwzględniamy również zlecenia na ładunki ponadnormatywne bądź transporty dłużycowe.


Jesteśmy spokojni o kwalifikacje firmowych kierowców jak także sprzętu jakim dysponują, mimo to w każdym przypadku nasze transporty są całkowicie ubezpieczone. Każdy fracht, szczególnie niestandardowych ładunków domaga się zezwoleń, upoważnień czy też właściwej dokumentacji, jednak nigdy nie zarzucamy kontrahenta pozyskaniem tych formalności.Dlaczego my?

Lecz czemuż nie? Dlaczego akurat nie MegaHol? Nigdy nie chcemy żeby inni czuli się gorsi, ale wyraźnie potrzebujemy być najlepsi. Ciężko zakładać, że coś nie funkcjonuje dokładnie w domenie pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej jeśli naprawdę wiele takiego rodzaju zakładów rozwija się w sektorze.


Winno się właściwie zgłębić to szerzej. Indywidualny zakład prawdopodobnie nie będzie kierował na tyle wszechstronnym zespołem pojazdów i takim sprzętem jak marka będąca elementem pajęczyny składającej się z całego szeregu partnerów. To samo działa w sprawie wytrawnych kierowców lub wykwalifikowanych mechaników.  MegaHol to znakomite zespolenie niewielkich zakładów, które nawzajem się wzmacniają działając dodatkowo nieopodal kolizji jednocześnie zarządzając wyjątkowym wachlarzem taboru oraz sprzętu.


Zasada „Bądź przyjacielem klienta”, która tworzy podwalinę dostarczania naszych usług potwierdza się dokładnie z tego powodu. Dojedzie do was najlepiej dobrana drużyna specjalistów, zapewne z małego punktu w którym wiążą ich więzy prywatne lub przyjaźni, jednak będą mogli oczekiwać na natychmiastową współpracę naszej pajęczyny.


Indywidualna ocena prac skutkuje tym, iż często ponosicie skromniejsze koszty niż się spodziewacie. Zdecydowanie realizujemy wszystkie zamówienia z OC oraz Assistance i w takim przypadku wykonamy usługę bezkosztowo.


To jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa i nie tylko. Niezmiennie Twój skupiony przyjaciel z Grójca.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: