LAWETA SIEMIATYCZE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SIEMIATYCZE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na naszych regionalnych stronach


Skoro to usterka lub odmienne drogowe doświadczenie losowe skierowało Cię tutaj, to w okolicy Siemiatycz doszedłeś najpewniej najlepiej jak tylko można. Skutecznie pomożemy, a kiedy będzie taka konieczność zajmiemy się holowaniem. TIR-y, pozostałe samochody ciężarowe i dostawcze w tej usłudze nie kryją dla nas niewiadomych. 24h na dobę, bezsporną pewność klasy oraz bezpieczeństwa gwarantuje autolawety z MegaHol.


Jeśli to tak absolutnie pilna sprawa to lepiej nie trwoń ani chwili i wybierz ten numer:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jeżeli tym razem dysponujesz czasem i masz chwilę, a wszedłeś na tę stronę gdyż poszukujesz zaufania. Otrzymania trwałej gwarancji pomocy w dalszej perspektywie. W takim razie my namawiamy do rozmowy. Byś miał szansę zapoznać się z firmową profesjonalną ofertą usług, która rzecz jasna nie przypisana jest jedynie do holowania. Bowiem MegaHol – ogólnopolska sieć zakładów powiązanych z ciężarową pomocą drogową to bardzo wszechstronny usługodawca. Teraz wirtualnej konsultacji, jednak nic nie wskazuje na to by nie można było jej zastąpić kontaktem bezpośrednim.


Zainicjujmy tę rozmowę od zapytania:Może parę słów opisujących MegaHol.


MegaHol specjalizuje się w ciężarowej pomocy drogowej tak jak mnóstwo zakładów, które zdecydowały się pod tym logo połączyć indywidualne zdolności w ogólnopolskiej platformie ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji zdecydowanie nie świadczymy usług jedynie flotom TIR-ów. Zdecydowanie nie obsługujemy wyłącznie samochodów ciężarowych i dostawczych, ale wyraźnie zwiększamy naszą propozycję. Od lżejszych pojazdów, załóżmy kładów czy może jednośladów po przerzut lawetą czy autolawetą samochodów osobowych ewentualnie ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Firmową specjalizacją bezwzględnie jest TIR, a uniwersalnie samochody ciężarowe, więc nieuniknionym było, że w profilu naszych usług znalazł się także transport maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych do których frachtu mamy w sieci właściwe lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Rozwijamy się zawsze dla dobra konsumenta od niewielkiej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po sporą platformę funkcjonującą na całym Górnym Śląsku i w przyległych województwach. Systematyczny progres doprowadził nas do otwarcia naszej sieci w Siemiatyczach i w wielu kolejnych miejscach w Polsce, w których świadczymy profesjonalne, jakościowe usługi.


Zmierzamy do tego, by odnaleźć takie miejsca w całym kraju.Co z takiej sieci mogą mieć klienci?


Dobry standard i bezpieczeństwo usługi zabezpieczane 24h na dobę. Czy trzeba żądać więcej w ofercie usług holowania? Nawet zasobni interesanci przykładają znaczną siłę do wysokości nakładów na usługi, ale tylko sporadycznie zdarza się tak w przypadku wezwań pomocy drogowej. Metoda funkcjonowania sieci MegaHol skraca czas dojechania na miejsce przywołania usługi. Platforma MegaHol przyzwala nam na daleko idącą specjalizacje poszczególnych ekip pomocy drogowej, a dzięki temu każde wezwanie łatwiej nam rozpatrywać jednostkowo i ekspediować tam obsadę dobrze przygotowaną do tej pracy. Znacznie łatwiej jest połączyć fachmanów z innych ekip jeśli w tym samym zleceniu należy podejmować się prac w kilku dyscyplinach. Chociażby specjalistyczną grupę serwisu mobilnego plus specjalistyczny ciągnik siodłowy, który powiedzmy wydostanie TIR-a z pobocza a zarazem przyślemy lawetę o odpowiednich parametrach. Dzięki sieci już posiadamy kooperantów, którzy potrafią się nawzajem wspomóc w właściwy sprzęt i mechaników. Wspólników, których skromniejsze firmy muszą dopiero szukać w chwili gdy już okazują się konieczni.Czy jest jasny cennik usług?


Nie mamy wzorca sytuacji drogowych, jaki dało by się przenieść na trwały taryfikator usług pomocy drogowej, a w każdym razie takich przykładów jest nie wiele. W MegaHol podstawą jest początkowa kalkulacja usługi przeprowadzona w chwili aprobowania zlecenia. Już wówczas potrafimy określić dość dobrze jak daleko jest w okolice wezwania, jakich usług będziemy musieli się podjąć na stanowisku, na jaką odległość potrzeba będzie przewozić konkretny samochód, czy dodatkowo potrzeba będzie użyć mobilnego serwisu, jaki typ lawety, czy naczepy okaże się pożądany. W celu wstępnej rachubie ceny usługi to zadowalające dane. Trudno natomiast uciec od korekcji kalkulacji w okolicznościach wydarzeń losowych, w związku z tym każdorazowo powinno się brać pod rozwagę podobną ewentualność. Warto wiedzieć jednakże, że zdecydowanie analogicznie do popularnych sieci handlowych, w naszej platformie usługi identycznej marki są zwykle niżej skalkulowane niż u samodzielnie realizującej zlecenia konkurencji. Jest jeszcze i kolejny powód skierowania się po taką usługę do Nas. Mianowicie oferta rozliczeń bezgotówkowych za wszystkie usługi z uwagi na liczne umowy wiążące nas z ogromnym wachlarzem instytucji ubezpieczeniowych.Prócz holowania auta o jaką pomoc warto się do MegaHol zwrócić?


 • MegaHol dzięki sieci tworzy znaczny kalejdoskop usług.
 • Znacząco zaawansowaną usługą w naszej sieci wydaje się być holowanie i lawetowanie.
 • Mamy na stanie autolawety z możliwością przerzutu do 6 osób jadących wcześniej transportowanym pojazdem.
 • Mobilny serwis ciężarowy czynny w czasie 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Mający w kręgu zainteresowania poza TIR-ami i innymi samochodami ciężarowymi , a także dostawczymi dodatkowo samochody osobowe.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja dostępna 24h na dobę obsługująca także auta osobowe.
 • Przewóz wszystkich aut jako usługa dla firm i kontrahentów prywatnych.
 • Usługowy przewóz, dodatkowo w ramach umów stałych, uciążliwego sprzętu budowlanego, rolniczego i drogowego.
 • Usługa frachtu wszystkich aut niestandardowych, autobusów, naczep, tramwajów itp.
 • Dla budownictwa, energetyki, leśnictwa czy też generalnie dla sektora przemysłowego, dostarczamy usługi transportu dłużycowego.
 • Efektywne wyciągnie aut z ciężkiego terenu bez nowego uszczerbku.
 • Dowiezienie na drodze paliwa oraz innych specjalistycznych płynów eksploatacyjnych.

Ten komfort pełnej bezawaryjności ciężarowej pomocy drogowej przy jednoczesnym świadczeniu prac transportowych gwarantuje nam struktura sieci w której działamy. Platforma zezwoliła nam zdywersyfikować środki poszczególnych warsztatów w ten sposób, że dziś zarządzamy pokaźną rozpiętością sprzętu co umożliwia nam szeroki repertuar dodatkowych usług. Ilość usług, jakie możemy realizować równolegle, bez szkody na jakości, nadal wzrasta w tempie rozwijania sieci na inne regiony. Wszystkie usługi świadczymy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu w całym kraju oraz zagranicą na terytorium Unii Europejskiej.Co zrobić by osiągnąć pewność, iż pomoc drogowa dojedzie z MegaHol?


Wystarczy trzymać nasz kontakt pod ręką, reszta to kompetentna, podstawowa, łatwa do przewidzenia odpowiedź na otrzymanie zlecenia. MegaHol świadczy swoje usługi odbiorcom indywidualnym i flotowym i z każdym może podpisać długoterminową umowę obsługi. Flota TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych czy korporacja taksówkowa to nasi ewentualni usługobiorcy flotowi z którymi podpisujemy długoterminowe umowy na obsługę. Także tu w Siemiatyczach. Umowa deklaruje klientom nasz natychmiastowy przyjazd w rejon wezwania. Dodatkową zaletą długoterminowej umowy, rzecz zrozumiała poza szybkością działania, jest też faktyczna wiedza na temat taboru będącego w dyspozycji zleceniodawcy co wpływa na odpowiedniejsze wyszkolenie naszych drużyn i sprzętu do realizacji zlecenia. W przypadku awarii szkody będą mogły stać się istotniejsze gdy ważny jest czas. Wydajna praca serwisu mobilnego w tym przypadku ma prawo mieć znaczący wpływ. Istotne jest w związku z tym by ten serwis był uprzednio zaordynowany na obsługę taboru stałego zleceniodawcy. Ograniczenia zagrożenia strat przez podpisanie z nami umowy powinny dopiąć rzecz jasna nie tylko firmy z okolic Siemiatycz, lecz na identycznych regułach firmy, których tabor regularnie porusza się w tym regionie. Powiadają, że nie ma nic pewnego. To może dobrze zastrzec sobie przynajmniej pomoc drogową od ręki w chwili niespodziewanego zdarzenia.


MegaHol – Holujemy do spokoju!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: