LAWETA ŻUROMIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŻUROMIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – faktycznie tak winien wybrzmiewać tytuł tego rozdziału, mimo, że z drugiej strony zdecydowani jesteśmy na wszelkie zlecenia. Więc właściwie nie zwracamy uwagi na gabaryt auta ponieważ nasi klienci zawsze są naszymi  przyjaciółmi i pragniemy, żeby nasze uczynki wzmacniały ich w przekonaniu, że przyjaciół odkrywa się w biedzie. W związku z tym,  każdy z naszych zespołów, rozlokowanych po całej Polsce, jest gotów w bliźniaczym zakresie na holowanie aut ciężarowych jak i każdego innego auta.


Na ogół może ci się przytrafić defekt na autostradzie. Ewentualnie może to się przytrafić właśnie w przestrzeni naszego Żuromina, no i w takim przypadku będziesz mógł bezproblemowo zapytać o przysługę MegaHol, to idealne uporanie się z kłopotem. Jest zawsze pytanie – Czy jest oczywiste, że w ogóle potrzeba auto holować? W momencie przyjmowania wezwania zawsze przeprowadzamy sondaż na temat kłopotów, które was spotkały i jest prawdopodobne, że nasza interwencja zamknie się na usłudze mobilnego serwisu, tym pewniej, że kierujemy wyspecjalizowaną kadrą. Miejsce zdarzenia niejednokrotnie okazuje się być stanowiskiem działalności naszych mechaników, którzy tam właśnie skutecznie likwidują problem z niesprawnością auta.


U nas nie ma takiej awarii z jaką byśmy sobie nie dali rady. W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy doświadczenia które, dzisiaj utwierdza nas w przeświadczeniu, że wybieramy trafne decyzje w momencie finalizacji zdobytych zadań. Drobne naprawy, jakie wolno zrealizować w rejonie awarii to dla nas zazwyczaj przeciętne niesprawności, choć klientom hamują dalszą podróż. Nasze wykwalifikowane brygady zainteresują się dowolną błahostką dlatego już na szczęście nie musisz się martwić o opony, paliwo, wycieraczki ponieważ pod stałą kontrolą będziesz bezpieczny na trasie.


Pilnuj by mieć to na względzie. Kiedy podróżujesz z daleka, nie trap się jak należy nam objaśnić gdzie miałeś kolizję, bo my przybędziemy z sąsiedztwa. Znamy tu każdy zakątek zatem nie jest znaczące, gdzie utknąłeś z własną usterką bez problemów szybko cię znajdziemy. Wydzwaniaj jeśli będziesz w potrzebie bez względu na porę dnia. Dotrzemy na pewno dlatego, że to pomoc drogowa MegaHol. Naturalnie tak właśnie mamy.

NASZA GALERIA


Zawsze jesteśmy dyspozycyjni do świadczenia usług i w dzień i w nocy:

  • Usługi w zakresie Assistance i niepłatne usługi z OC sprawcy
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Ustawienie samochodu na kołach względnie wyciągnięcie go na drogę
  • Usunięcie pomyłkowo wlanego paliwa czy transport niezbędnych ilości paliwa

Zobacz ofertę jeśli wciąż chcesz rozwiać obiekcje! Na przyjaciół jesteś w stanie czekać zawsze i gdziekolwiek, a  zwłaszcza w tym MIEŚCIE.LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest kwintesencją naszych usług, natomiast jak właściwie wspomnieliśmy jesteśmy zorganizowani do transportu lawetą lub autolawetą jakiegokolwiek auta. Mamy jasność co do tego, że popularną techniką pomocy jest holowanie, przede wszystkim gdy mowa o samochodach osobowych. Przy pomocy liny holowniczej umie się tej usługi podjąć każdy kierowca, jeśli chodzi o nas to jednak sugerujemy sięgnięcie po usługi specjalistów.


Nie lekceważcie takiej rady. Przeciętny prowadzący po prostu niestety nie rozumie jak istotne przy holowaniu bywają doświadczenie i fachowość. Oczywiście nie powinno się w stu procentach zaufać zwykłej lince holowniczej bowiem jest ona awaryjna. W czasach kiedy wszystkie podróże w znacznej mierze odbywają się po trasach szybkiego ruchu lub autostradach znaczącą wiadomością bezwzględnie jest fakt, iż holowanie na takich drogach na pewno jest zakazane. Z tego powodu profesjonalnie wyekwipowane w optymalny sprzęt do lawetowania, doświadczone zastępy pomocy drogowej MegaHol zawsze są najtrafniejszym doborem.


W profesjonalnym taborze mamy lawety, a także autolawety dobrane do każdego rodzaju pojazdów. Optymalny transport przywieziemy szybko w rejon zdarzenia i pewnie przywieziemy na wybrane położenie i pojazd i oczywiście podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To wszystko co lubimy. W przewozie samochodów ciężarowych, a także w ciężarowej pomocy drogowej staramy się być w każdym przypadku pośród najsolidniejszych. Zarówno w palecie usług jak też w wartości ich realizacji. Awaria TIR-a na trasie potrafi być ogromnym kłopotem. Usterka na drodze dwupasmowej jest zdolna wykluczyć z ruchu pojedynczy pas i być przyczyną tasiemcowych zatorów. Jeżeli niesprawność wystąpi na ruchliwej trasie jednopasmowej to rezultat potrafi być jeszcze groźniejszy. Więc ekspresowa naprawa bądź skuteczny, profesjonalny przerzut takiego pojazdu jest tak bardzo znaczący.


Bezpośrednio w bazie pojazdów MegaHol znajdziecie holowniki i naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i specjalistyczny sprzęt dodatkowy, w tym oczywiście odpowiedni sprzęt do wydobycia dużego pojazdu z wykopu czy też ulokowania go na kołach. Jak widać na co dzień mamy konkretne możliwości frachtu dużego pojazdu w miejsce, gdzie bezkolizyjnie, stosunkowo łatwo dopiąć plan nieuniknionych napraw. Skutecznie i bezawaryjnie dostarczymy pełen arsenał dokuczliwych samochodów w tym: maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy.


Rękojmią marki naszych usług jest przede wszystkim specjalistyczna kadra dostępna zawsze dla was przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Potrafi się wyklarować, iż holownik i niskopodwoziówka tym razem nie będę teraz potrzebne. Tak się zdarzy jeśli efekty awarii da się skasować na w lokalizacji zajścia co, nawet na drodze szybkiego ruchu, sprawnie potrafi załatwić wyspecjalizowana załoga mobilnego serwisu.


My jesteśmy przygotowani na mnóstwo wariantów niesprawności od wulkanizacji opon po zmiany silnika. Oczywiście to rola obszernego wywiadu przeprowadzonego w czasie uznania zlecenia. Zdarza się, iż sondaż telefoniczny może być niepełny i personel mobilnego serwisu jednak nie jest w stanie skończyć krótkiej naprawy, tym razem nie jest to jednak problem gdyż w zapasie w każdym przypadku wyczekuje autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową.


Obojętnie jakie zlecenie to dla nas samodzielny przypadek dlatego, że każda usterka jest wyjątkowa. Kompetentni mechanicy zdołają z porad klientów wyłowić istotne wiadomości bez przytyku, choćby i wtedy jeśli zleceniodawcy plątają się w diagnozie usterki. Wolno nam to robić bowiem posiadamy komfort zasilenia profesjonalnie zaopatrzonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Operujemy solidną infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników więc wydało nam się zrozumiałym powiększenie stałej oferty o transport ciężkich maszyn drogowych, maszyn budowlanych , a także rolniczych. Wbrew temu, że akurat nie specjalizujemy się w podobnej domenie przewozu to niemniej wśród kadry obecni są specjaliści, kierowcy z konkretnym doświadczeniem i praktyką w identycznych transportach, my tylko polecamy ich wiedzę.


Absolutnie nie mamy ograniczeń, w Polsce czy zagranicą przywieziemy na określone miejsce koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy. Realizujemy ponadto wezwania na towary ponadnormatywne bądź przewozy dłużycowe.


Jako, że bezpieczeństwo przewozu jest w tym wypadku priorytetem to przy wzięciu pod uwagę wszystkich środków bezpieczeństwa, dodatkowo zawsze ubezpieczamy ładunki. Przyjmujemy na siebie wszelkie formalności związane z transportem w tym możliwe, obowiązkowe pozwolenia wykazując się w ten sposób całkowitą specyfikacją niezbędną do świadczenia tej pracy.Dlaczego my?

Toć czemu akurat nie? Niech okaże się, że MegaHol. Raczej pragniemy być najlepsi, jednak ostatecznie nie potrzebujemy aby inni czuli się gorsi. Rozumiemy, iż każda pomoc drogowa, jakich jest sporo i każda ciężarowa pomoc drogowa , których prawdopodobnie jest zdecydowanie mniej, sprawdza się w efektach pracy.


Spójrz na to jednak inaczej. Nasza firmowa sieć zespołów to grupa skupiająca wielu kooperantów, co daje nam uprawnienie by przedkładać w ofercie o wiele bardziej wszechstronny zespół pojazdów niż oferta jednostkowego warsztatu. O wykwalifikowanych mechaników i profesjonalnych kierowców także zapewne jest łatwiej w samej markowej sieci niż w indywidualnym zakładzie.  Stanowimy doskonałe zestawienie nawzajem wspomagających się niewielkich zakładów, których potęgą jest nieduża odległość od lokalizacji zajścia oraz niezwykły wybór sprzętu i technologi.


Przede wszystkim w związku z tym sprawdza nam się doskonale, jako podstawa oferowania naszych usług, motto „Bądź przyjacielem klienta”. Zapewne z pomocą dojedzie lokalna, rodzinna obsada fachowców, ale wzmocniona energią dużej firmowej sieci.


Dowolne zlecenie ma własną wycenę dzięki temu często u nas wyceny za usługę są mniejsze niż się spodziewacie. Oczywiście przeprowadzamy wszelkie wezwania z OC oraz Assistance i w podobnym przypadku przeprowadzimy usługę bezpłatnie.


I to jest istotnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Zawsze Twój przewidujący przyjaciel z Żuromina.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: