LAWETA STUTTGART 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych STUTTGART i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ radością widzimy Państwa wizytę na stronach portalu MegaHol.pl oddanego sprawom różnych wymiarów działania pomocy drogowej. Awarie, stłuczki czy wypadki potrafią się nam przytrafić nawet w najkrótszej drodze. Doskonale kiedy pomoc drogowa może nam wówczas użyczyć wsparcia. Drobna naprawa na miejscu powstania awarii paraliżującej podróż, wymiana koła lub naprawa opony, holowanie klasyczne lub na sztywnym holu, przerzut lawetą… Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy zwykle ma prawo mu się przytrafić zasadność tych przedsięwzięć. Portal MegaHol.pl jest miejscem w którym kierowca w potrzebie spotka ekspertów. Nasi specjaliści, codziennie w wyraźnie różnorodnych okolicznościach dostarczają profesjonalnej pomocy. Dzięki krajowej sieci jaką administrujemy nasi ludzie mają do wykorzystania dowolny rodzaj transportu, a także mobilny serwis i wulkanizację. Dotąd bardzo wielu kierowców obdarzyło nas zaufaniem a nasi mechanicy traktują ich jak najbliższych przyjaciół.


Naokoło mamy po prostu firmy my jesteśmy szczególni. Ta pomoc drogowa żeby użyczyć Ci pomocy wyruszy bezzwłocznie jakby to był Twój najbliższy przyjaciel. I jedynie przyjaciel może być skłonny Ci poradzić w dowolnych okolicznościach, zatem możesz mu zawierzyć.


Brałeś udział w kraksie ewentualnie miałeś awarię w bliskiej odległości od Stuttgart? Niezwłocznie znajdź numer do PDS24h Marek Chudzik. Do przyjaciele który jest blisko, a także doskonale wie jakie prace należy przeprowadzić by uporać się z defektami. Dotrzemy zaskakująco szybko. Za nami przyjdzie mobilny serwis oraz doświadczona ekipa.


Drobne naprawy to wcale nie jest bariera, która na drodze umiała by zaistnieć dla nas dylematem nie do usunięcia. Stanie się dla nas przyjemnością pomóc Ci w ekspresowej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dostarczeniu paliwa czy w wymianie względnie naprawie koła. Autoautolawety względnie autolawety zawsze będą stale gotowe do drogi. Jeżeli okażą się konieczne nie będzie na pewno z tym najmniejszego kłopotu. Jesteśmy również zdecydowani na holowanie w dowolnym systemie czy to przy pomocy sztywnego holu czy też lin holowniczych. Zabezpieczamy przestrzeń zdarzenia niezwłocznie po przyjeździe. Możesz mieć kolizję wszędzie. Czy to miejsce to autostrada lub może droga wiejska – nie istotne. Odnajdziemy każde miejsce oraz zapewnimy pomoc. Ponieważ miejscowe drogi rozpoznajemy jak własną kieszeń.

NASZA GALERIA


Pamiętaj ten kontakt. W sumie to numer do przyjaciela! Zadziała zawsze kiedy będzie pomocny choćby w całym kraju. Dzwoń o którejkolwiek godzinie dnia oraz nocy. Zajedziemy – to nie ulega kwestii! PDS24h Marek Chudzik w ten sposób faktycznie działa. Wiarygodna pomoc drogowa! Gdyż w biedzie polegaj na przyjacielu.Zabezpieczamy współpracę o dowolnej godzinie dnia lub nocy:

  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Przeciągnięcie pojazdu na drogę względnie ulokowanie go na kołach
  • Usunięcie mylnie wlanego paliwa względnie dowóz paliwa
  • Usługi w ramach Assistance czy nieodpłatne usługi z OC sprawcy
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów

Jeżeli możesz spójrz w niuanse! Przyjaciel z Stuttgart jest zdecydowany do służby!LawetaAutoautolawety 24h


Laweta lub autoautolawety to oczywiście jeden z szybszych i najprostszy sposób przetransportowania zniszczonego pojazdu. Wielokrotnie obserwujemy na trasach prywatnie holowane samochody, lecz warto wiedzieć, że ten sposób samopomocy kierowców jest na autostradzie oficjalnie zakazany. Fachowcy oraz kompletnie wyposażona flotylla branżowych pojazdów to siła jaką kieruje pomoc drogowa w okolicy Stuttgart. Dla podróżnych wykorzystamy zaś 5-cio osobową kabinę autolawety. Bezpieczeństwo załadunku oraz przewozu pojazdu jest gwarantowane dzięki takiemu zabezpieczeniu.. Przywieziemy na wskazane miejsce pewnie oraz całodobowo zarówno samochód jak również jego podróżnych.


Zawsze można zdecydować się na holowanie, oczywiście jeśli pozwoli na to stan techniczny samochodu i przepisy. Z maksymalną szybkością 60 km/h powinien poruszać się na trasie ten zestaw, holowanie zatem będzie na pewno po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Doświadczyliśmy jaki to kłopot gdy na drodze awarii ulegnie samochód ciężarowy. Mocarny TIR może skomplikować ruch na wiele godzin. Jeśli taka usterka ciągnie się zbyt długo często pozostaje planować holowanie. Z takim dylematem właściwie mnóstwo razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy sytuację natychmiast i skutecznie.


Dysponujemy fachowym sprzętem, który pozwala nam na holowanie jakiegokolwiek samochodu. Wśród posiadanego przez nas sprzętu znajdują się specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i pełna paleta sprofilowanego sprzętu pomocniczego. Czerpiąc z tego, solidnie oraz sprawnie przewozimy samochody dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, zespoły ciężarowe i autobusy. Absolutnie nie ma dla nas trudno osiągalnych położeń, ani pojazdów w takim stopniu uszkodzenia, że są nie do wyciągnięcia. Chociażby TIR-a po karambolu wydostaniemy z dołu oraz ulokujemy na kołach.


Możemy również zapewnić odpowiedni samochód do przewozu ładunków przewożonych w awaryjnym aucie. Zaaranżujemy natychmiast przewóz zastępczy oraz załogę, która skutecznie przepakuje produkty.


Całodobowo nad zapewnieniem Wam zabezpieczenia i stabilizacji dyżuruje kompetentna, wykwalifikowana załoga. Dowolne zamówienie dzięki rozwojowemu zapleczu zawsze jesteśmy w gotowości skutecznie podjąć, bez względu na sytuację pogodową, w każdej porze dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Mogą być również nieskomplikowane do rozwiązania usterki. Akurat nie może być problemem drobna usterka nawet jeżeli paraliżuje dalszą drogę. Uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, przekuta opona bądź brak paliwa czy oleju, względnie wymiana źle zatankowanego do baku odmiennego rodzaju paliwa to takie incydenty z którymi potrafimy się rozprawić na miejscu zdarzenia. W takim przypadku 24 godziny na dobę wystarczy wezwać pobliską pomoc drogową i jej mobilny serwis. Nie konieczna będzie autolawety. Serwis przyjedzie na miejsce usterki najszybciej, a w wachlarzu usług istnieje też pracujący całodobowo mobilny punkt wulkanizacji.


Mechanicy z kompetencjami to klejnot jakim gospodaruje mobilny serwis. Bez względu na markę i model pojazdu mają możliwość zrealizować na ulicy rozliczne drobne naprawy.


Zadzwonić wystarczy jedynie raz. Doprecyzujemy detale niesprawności i oczywiście markę samochodu, a właściwie za kilkanaście minut mechanik będzie na pewno na miejscu zdarzenia zajścia. Do każdego incydentu podchodzimy wszechstronnie tak by w jak najlepiej wesprzeć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Naszym kontrahentom mamy do zaproponowania pełną paletę usług, a w niej na przykład transport maszyn budowlanych. koparka gąsienicowa czy też spychacz to zaledwie przykład jednych z wielu wielkich maszyn drogowych, które możemy bezpiecznie transportować. Bierzemy pod uwagę także transport dużych maszyn rolniczych. Niewielkie, lecz wagowo dokuczliwe pojazdy sprawiają mniej kłopotów w transporcie. Do ich przewozu wystarczy, przyznajmy mniejszy samochód. To ewidentnie wygoda jednakże ważne jest aby prowadził go kierowca wyszkolony do tego rodzaju usługi i właśnie takich wyszkolonych kierowców mamy w miejscowym oddziale. Flota pojazdów jaką posiadamy w dyspozycji umożliwia nam rozpocząć zadania z obszaru transportu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego. Trudny gruz, wielkogabarytowe zbrojenia oraz… dużo więcej różnych specyficznych towarów.


Te usługi przewozowe przeprowadzamy na obszarze całego kraju i zagranicą. Posiadamy pełną dokumentację nieodzowną do ich świadczenia i ubezpieczamy przewożone towary.Dlaczego my?


Ponieważ pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik bezwzględnie w 100% kompetentnie podejdzie do twojego kłopotu przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku dodatkowo w całym kraju, a nie zaledwie w naszym rejonie. Ze względu na to, że nasza kompetencja to całość doświadczeń i oczywiście praktyki wyspecjalizowanych zawodowców z całego szeregu ośrodków. Otóż z tego powodu w dobrej wycenie otrzymujecie usługi na doskonałym, zawodowym pułapie.


Zlecenia podlegają osobnej ocenie. Na kompletną cenę mają wpływ: czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik, miejsce zdarzenia, rodzaj pojazdu, który serwisujemy, wykorzystanie części zamiennych oraz rozmiar czynności wykonanych na miejscu zdarzenia.


Wszelkie nasze usługi mogą być darmowe jeżeli Państwo mają ubezpieczenie Assistance, względnie do uszkodzenia doszło z przyczyny osoby trzeciej i rzecz jasna naszą pracę będzie można zapłacić z OC sprawcy kraksy.


Nigdy nie zgub!
W razie kłopotów Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Stuttgart oczekuje pod telefonem dyspozycyjny żeby Ci pomoc.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: