LAWETA DĘBICA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DĘBICA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na stronach naszej regionalnej witryny


Jeśli to awaria lub inne drogowe doświadczenie losowe przywiodło Cię w to miejsce, to w rejonie Dębicy dotarłeś najpewniej najlepiej jak tylko się da. z sukcesem pomożemy, a jeżeli będzie trzeba zajmiemy się holowaniem. TIR-y, pozostałe samochody ciężarowe oraz dostawcze w tym względzie absolutnie nie mają dla nas zagadek. Absolutna gwarancja jakości oraz zaufania do usługi przez 24h na dobę jest naturalna w wypadku lawet wynajętych w MegaHol.


Jeśli to tak bardzo nagła sprawa to właściwie nie trwoń więcej czasu i dzwoń pod ten numer:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Ale jeżeli potrzebujesz bezpieczeństwa nim będzie na pewno za późno. Osiągnięcia tego efektu przez zapewnienie sobie gwarancji na przyszłość. w takim razie to sugeruje, iż chcesz zapoznać się z paletą firmowych usług. MegaHol – ogólnopolska platforma warsztatów zajmujących się ciężarową pomocą drogową ma takich usług obfity wachlarz zdecydowanie wykraczający poza usługę holowania. Zapraszamy w tej sytuacji do rozmowy. Na początek do konsultacji wirtualnej, w której odpowiemy na kilka najczęściej zadawanych pytań.


Rozpocznijmy od sprawdzenia:Jak funkcjonuje MegaHol?


MegaHol zdecydował się na zespolenie znacznej ilości mniejszych warsztatów w ogólnopolską sieć ciężarowej pomocy drogowej. Nie świadczymy usług jedynie TIR-om i nawet nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym, jednakże przy naszej branży chcemy być grupą uniwersalną w odniesieniu do przyjmowanych zleceń. Fracht lawetą ewentualnie autolawetą, ale też holowanie pojazdów osobowych, lawetowanie jednośladów oraz drobniejszych pojazdów takich jak na przykład kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Firmową specjalnością powinien być TIR, a uniwersalnie pojazdy ciężarowe, w związku z tym nieuniknionym było, że w wachlarzu naszych usług znalazł się również przewóz maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych do których przewozu posiadamy w naszej platformie stosowne lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Od dawna funkcjonujemy na terenie Górnego Śląska jak również okolicznych regionów chociaż startowaliśmy wyłącznie w Dąbrowie Górniczej. Dzisiaj można skorzystać z naszej fachowej pomocy dodatkowo w Dębicy i w wielu nowych lokalizacjach Polski.


W perspektywie prawdopodobnie już na całym terytorium Polski.


Co też kierowca może zyskać na istnieniu platformy?


Pewność jakości i zaufania usługi przez 24h na dobę. Czy powinno się spodziewać się więcej w propozycji usług holowania? Zdecydowanie cena będzie mieć naturalnie istotny wpływ na dobór usługodawcy, lecz w przykładzie usług pomocy drogowej ma śladowe znaczenie. Polityka działania sieci MegaHol zmniejsza czas przybycia w rejon wezwania. Profesjonalnie przygotowane do działania ekipy MegaHol maja swoje specjalizacje, ale dzięki funkcjonowaniu w sieci możemy na konkretne wezwanie wyekspediować pomoc drogową najlepiej skomponowaną do zapotrzebowania. Przytrafiają się awarie domagające się wszechstronnych mechaników względnie, co dokładnie u nas jest możliwe, kilku ekspertów z odrębnych specjalizacji. To potrafi być jednocześnie potrzeba wyekspediowania porządnego ciągnika żeby wyciągnąć TIR-a z rowu oraz ciężarowego serwisu mobilnego względnie wulkanizacyjnego. Dzięki platformie już posiadamy partnerów, którzy potrafią się wzajemnie wspomóc w odpowiedni sprzęt i specjalistów. Partnerów, których skromniejsze firmy muszą dopiero szukać w chwili gdy już stają się niezbędni.Ile taka usługa u nas będzie kosztować?


Na ogół może się przytrafić, że potrzeba będzie prowadzić działania, których nie mogliśmy przewidzieć w związku z tym zbudowanie stałego taryfikatora usług w przykładzie pomocy drogowej jest po prostu niemożliwe. To normalne, że zaczynamy od zdefiniowania wyjściowej wyceny właściwie na poziomie aprobowania wezwania. Poniektóre nieuniknione działania stosunkowo łatwo sprecyzować w zasadzie przy składaniu zlecenia. Jasne jest wszakże jaki samochód będziemy przewozić i w jakim jest stanie na podstawie oględzin zleceniodawcy, jaka okaże się nieodzowna autolawety względnie naczepa niskopodwoziowa, czy wskazany jest dojazd serwisu mobilnego itp. Ta wiedza zezwala na sprawną rachubę początkowych kosztów usługi. Jednak w przypadku zdarzeń losowych jest naturalnie możliwa poprawka kalkulacji wprost w rejonie zajścia. Na szczęście energia sieci polega również na tym, że stawki za konkretne usługi tanieją, dlatego prawdopodobnie będą przyjazne wobec taryfikatorów małych operatorów. MegaHol ma oczywiście zatwierdzone umowy z dużą grupą ubezpieczycieli co ułatwia klientom rozliczenia bezgotówkowe za wszystkie usługi.Czy może poza holowaniem są w naszej ofercie jakiekolwiek inne usługi?


 • MegaHol dzięki sieci posiada znaczny arsenał usług.
 • Holowanielawetowanie samochodów jest kwintesencją naszych usług.
 • Zarządzamy autoautolawetymi z ofertą przerzutu na przykład do 6 osób jadących wcześniej transportowanym autem.
 • Serwis mobilny TIR-ów, różnych pojazdów ciężarowychdostawczych, oraz oczywiście także osobowych.
 • Mobilna wulkanizacja opon w we wszystkich możliwych rozmiarach. Szczególnie TIR-y są naszą branżą.
 • Usługa przewozu pojazdów ciężarowych, dostawczych, busów i osobówek.
 • Usługowy transport, również w ramach umów ciągłych, uciążliwego sprzętu drogowego, budowlanego i rolniczego.
 • Wśród możliwych usług transportowych również przerzut aut niestandardowych takich choćby jak autobusy, tramwaje, przyczepy mieszkalne itp.
 • Usługa frachtu detali dłużycowych nie tylko dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa oraz energetyki.
 • Efektywne wyciągnięcie pojazdów z uciążliwego obszaru bez dodatkowego uszczerbku.
 • Pełna wymiana w terenie wszystkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Taki luksus kompletnej bezawaryjności ciężarowej pomocy drogowej przy równoległym dostarczaniu usług przewozowych gwarantuje nam konfiguracja platformy w której funkcjonujemy. Wszystko to efekt liczby i różnorodności będącego w naszej dyspozycji zespołu lawet, autolawet czy też naczep niskopodwoziowych. To na pewno jest realne tylko w sieci, gdzie można dobrze zróżnicować aktywa indywidualnych, zintegrowanych w sieci zakładów. Liczba usług, które jesteśmy wstanie prowadzić jednocześnie, bez straty na jakości, regularnie rośnie w miarę rozszerzania sieci na nowe okręgi. Wszystkie specjalne usługi dostarczamy 24h na dobę i przez cały tydzień absolutnie nie jedynie na w granicach kraju, ale również zagranicą na terytorium Unii Europejskiej.Czy jest alternatywa zapewnienia dla siebie tej profesjonalnej pomocy?


Standardem naszych działań jest błyskawiczny dojazd na obojętnie jakie zgłoszenie jedyne co konieczne to fakt, że do nas zadzwonicie. Zwyczajnie wcześniej zanotujcie nasz numer. MegaHol świadczy swoje usługi kontrahentom indywidualnym i flotowym i z każdym może podpisać długoterminową umowę obsługi. Nic rzecz jasna nie stoi na przeszkodzie by taką stałą umowę ratyfikować i tutaj w Dębicy. Budujemy takie rozstrzygnięcia z firmami korzystającymi z floty TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych, busów bądź taksówek. Umowa zapewnia zleceniodawcom nasz szybki dojazd na miejsce kolizji. Dodatkową cechą stałej umowy, rzecz jasna poza szybkością działania, jest również dobra świadomość taboru będącego w bazie zleceniodawcy co ma wpływ na doskonalsze przygotowanie firmowych ekip i sprzętu do wykonania wezwania. Wyślemy powiedzmy wcześniej gotowy do zlecenia serwis mobilny i wasza firma będzie miała mniejsze straty. Należałoby wiedzieć, że instytucja którą serwisujemy zdecydowanie nie musi być z okolic Dębicy. Wystarczy, że porusza się cyklicznie w naszym obszarze, a taka umowa ogranicza ryzyko. Mówią, że nie ma nic pewnego. To może dobrze zapewnić sobie choćby pomoc drogową pod ręką w momencie nieoczekiwanego doświadczenia.


Holujemy po Wasz efekt – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: