LAWETA OSTRAWA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OSTRAWA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ radością widzimy Państwa wizytę na stronach portalu MegaHol.pl oddanego sprawom różnorodnych przejawów funkcjonowania pomocy drogowej. W każdej podróży trzeba być gotowym na ewentualność uczestnictwa w wypadku czy stłuczce względnie powstania awarii nawet w nowym samochodzie. W większości takich epizodów konieczne jest wówczas wsparcie doświadczonej pomocy drogowej. Wymiana koła czy wulkanizacja opony, drobna naprawa na miejscu zdarzenia rozmaitych typowych niesprawności, a w ostateczności usługa lawetowania lub holowania – tradycyjnie ewentualnie na sztywnym holu. Bliźniacze zadania wykonujemy dla jakiegokolwiek rodzaju samochodu w tym naturalnie także dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Kierowcy i specjaliści mogą się zejść dokładnie na portalu MegaHol.pl. Nasi specjaliści, systematycznie w wyraźnie różnorodnych sytuacjach udzielają rzetelnej pomocy. Przewóz lekkich samochodów i ciężkich zestawów ciężarowych, oraz maszyn nie stanowi dla naszej ekipy żadnego problemu ponieważ mają do wykorzystania całą paletę samochodów transportowych, a do tego mobilne serwisy naprawcze i wulkanizacyjne. Mamy doświadczenie i partnerskie podejście do klientów dla tego już bardzo wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem.


Na bezduszne organizacje możesz trafić wszędzie. My jesteśmy jak wasz najlepszy przyjaciel, znakomita pomoc drogowa zawsze gotowa aby udzielić ochrony. Przyjaciel jakiemu potrafisz zawierzyć bo jest gotowy na każde zdarzenie.


Jeśli przytrafiła się Tobie kraksa bądź usterka w strefie naszej Ostrawy dzwoń do przyjaciela, który jest blisko – dzwoń do PDS24h Marek Chudzik. Przybędziemy ekspresowo. Przywieziemy mobilny serwis, a także wyuczonych profesjonalistów.


Absolutnie nie ma żadnych barier aby zrealizować na poboczu jezdni kompletne drobne naprawy. Naprawa ewentualnie wymiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, naprawa wycieraczek i inne w sumie nieduże niesprawności z radością skasujemy dla Ciebie na miejscu. Autoautolawety lub autolawety zawsze będą nieprzerwanie zdolne do jazdy. Gdy okażą się nieodzowne nie będzie z tym żadnego problemu. Jesteśmy także zdecydowani na holowanie w dowolnym schemacie od lin holowniczych po sztywny hol. Chronimy rejon zdarzenia zaraz po przyjeździe. Nie myśl o miejscu w którym Cię zatrzymało. Droga gminna bądź autostrada nam to nie robi różnicy My takie miejsce odnajdziemy aby Ci dopomóc. Gdyż jesteśmy u siebie dlatego rozpoznamy tutaj obojętnie którą dróżkę.

NASZA GALERIA


Bezwzględnie zanotuj bądź zapamiętaj niniejszy telefon do przyjaciela. W całej Polsce może być bardzo pożyteczny. Dzwoń. Chwila jest nie ważna kiedy jesteś w kłopotach. Nadjedziemy szybko – to pewne! PDS24h Marek Chudzik w ten sposób faktycznie postępuje. Pewna pomoc drogowa! Tacy są przyjaciele.24 godziny na dobę u nas otrzymujesz skuteczne usługi:

  • Ratunkowe drobne naprawy przez mobilny serwis
  • Ustawienie samochodu na kołach albo wydobycie go na drogę
  • Dowóz paliwa albo usuniecie paliwa pomyłkowo wlanego
  • Usługi w ramach Assistance lub nieodpłatne usługi z OC sprawcy
  • Holowanie, transportowanie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów

Sprawdź szczegóły! Przyjaciel z Ostrawy bezwzględnie jest dyspozycyjny do służby!LawetaAutoautolawety 24h


Jeden z szybszych i najłatwiejszy model przetransportowania niesprawnego pojazdu to autoautolawety bądź autolawety. Na autostradzie wyłącznie z takiej formy przewozu możemy skorzystać gdyż holowanie jest tu prawnie zabronione. Branżowe pojazdy oraz rzetelna obsługa. Pomoc drogowa w okolicy Ostrawy ma podstawy aby być przeświadczoną o swoich dużych możliwościach. Do dyspozycji jest również autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Absolutnie nie może być wątpliwości, że samochód i w czasie załadunku oraz transportu będzie bezwarunkowo bezpieczny. Samochody oraz potencjalni podróżni będą całodobowo przewiezieni na określone miejsce.


Wolno państwu w każdym przypadku zmienić dyspozycję oraz podjąć decyzję o holowaniu, jednak musi na to przyzwalać stan pojazdu i przepisy. Jednoznacznie jesteśmy na taką decyzję przygotowani. Istotne jest jednak żeby mocodawca posiadał jasność co do zasad, a mianowicie, że taki zestaw może poruszać się tylko z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy doświadczyliśmy jaki to problem kiedy na ulicy podlega awarii samochód ciężarowy. Duży TIR zdoła skomplikować ruch na mnóstwo godzin. Holowanie takiego pojazdu jest niejednokrotnie najbardziej optymalną strategią na odblokowanie trasy. W takim przypadku warto zadzwonić po naszą pomoc drogową.


Możemy przedsięwziąć holowanie dowolnego samochodu ponieważ dysponujemy specjalistycznym sprzętem. Pierwszorzędnej klasy profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy pozwalają nam pewnie i odpowiedzialnie dostarczyć na wskazane miejsce pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy czy autobus w okolicznościach kiedy jest to niezbędne. TIR w dole będący do góry kołami, nawet kiedy wydarzy się to w trudno osiągalnym położeniu, zostanie przez nas wydobyty i ustawiony do pionu.


Kiedy występuje potrzeba transportu artykułów z niesprawnego samochodu mamy możliwość podstawienia stosownego pojazdu do ich transportu. Przepakujemy je i dowieziemy na wyznaczone miejsce.


24 godziny na dobę kompetentna, wykwalifikowana kadra pilnuje by zapewnić Wam zabezpieczenie i stabilizację. Nie skupiają naszej uwagi realia pogodowe bo dzięki okazałemu zapleczu jesteśmy w stanie urzeczywistnić którekolwiek zlecenie i to przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Są także nietrudne w naprawie usterki. To takie usterki utrudniające dalszą podróż, ale nieskomplikowane do wyeliminowania na miejscu zdarzenia. Choćby uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przedziurawiona opona albo brak oleju, paliwa bądź też zatankowanie do baku niedobrego paliwa. Mobilny serwis lokalnej pomocy drogowej na szczęście poleca doraźne reperacje przez całą dobę. Laweta staje się nie potrzebna. Różnorodna paleta usług serwisu zawiera również całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która przybędzie z serwisem jak najszybciej.


Obsługa, która hołubi mobilny serwis charakteryzuje się prawdziwym profesjonalizmem. Niezależnie od tego jak jest marka i model pojazdu mają możliwość wykonać na ulicy różnorodne drobne naprawy.


Oddzwonimy natychmiast jeśliby się okazało, że nasz telefon jest zajęty. Po ustaleniu niuansów niesprawności, marki pojazdu i lokalizacji ściągamy nieodzowny sprzęt na miejsce zdarzenia w kilkanaście chwil. Na każdy incydent reagujemy wszechstronnie oczywiście po to aby w największym stopniu dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Obszerna paleta usług jaką świadczymy wszystkim kontrahentom mieści też transport maszyn budowlanych. Dostarczymy bezawaryjnie koparkę gąsienicową oraz ciężki spychacz oraz każdą nawet nietypową z ogromnych maszyn drogowych. Prowadzimy transport wszelkich maszyn rolniczych. Małe, jednak wagowo dokuczliwe pojazdy powodują mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu starczy, przyjmijmy mniejszy samochód. To ewidentnie wygoda jednakże istotne jest by za kierownicą siedział kierowca przeszkolony do tego standardu usługi i dokładnie takich wyszkolonych kierowców mamy w miejscowym zespole. Operujemy zespołem pojazdów ułatwiającym fracht ładunków ponadnormatywnych, a także transport dłużycowy. Wozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a nawet uciążliwy gruz.


Usługi takie realizujemy na terenie naszego kraju, a także zagranicą. Przedstawiamy kompletną dokumentację potrzebną do ich świadczenia i ubezpieczamy przewożone towary.Dlaczego my?


Albowiem PDS24h Marek Chudzik w całym kraju przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku poleca Ci specjalistyczną pomoc drogową. Otóż to długie doświadczenie współdziałających równocześnie ośrodków, a także fachowcy z biegłością w swojej profesji i oczywiście udokumentowanymi kwalifikacjami. Pozwala nam to prędko i skutecznie usunąć realnie każdą niesprawność lub dostarczyć na wskazane miejsce jakikolwiek pojazd z pewnością doskonałej jakości i umiarkowanej wyceny.


Wszelką usługę wyceniamy jednostkowo. Cena zależna jest od wielu czynników: czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik, przekrój czynności przeprowadzonych na miejscu, zastosowanie części zamiennych, typ samochodu, który obsługujemy i oczywiście miejsce zdarzenia.


Nasza pomoc, jaką przeprowadzamy ze względu na straty zaistniałej w rezultacie kolizji nie z Państwa winy, może być pokryta z OC winnego. Może być także nieodpłatna w sytuacji kiedy rozporządzają Państwo stosownym ubezpieczeniem Assistance.


Masz stabilność!
Na zgryzoty Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – na telefon, gotów do pomocy, czeka przyjaciel z Ostrawy.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: