LAWETA NOWA SÓL 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NOWA SÓL i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy. Mamy niezawodną licencję na pomoc


Wygląda na to, że poszukujesz pomocy w okolicy Nowej Soli. Trafiłeś idealnie. w sytuacjach awaryjnych, w wypadkach wszelkich doświadczeń losowych na szosie, a w szczególności w usługach holowania wszelkich pojazdów poczynając od TIR-a poprzez różne samochody ciężarowedostawcze, należymy do czołówki w tej domenie. LawetaMegaHol to absolutna gwarancja szybkości i jakości usługi 24h na dobę.


Absolutnie nie musisz w tej chwili czytać wszystkiego. Wybierz numer do nas po pomoc drogową. Dokładniej zaprzyjaźnimy się potem.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna sprawa jeśli zjawiłeś się tu w poszukiwaniu stabilnej przystani na wypadek kłopotów. Wypracowania trwałej gwarancji pomocy w przyszłości. Czyli jeżeli potrzebujesz zaznajomić się z szeroką propozycją usług, nie wyłącznie holowania, gwarantowanych przez MegaHol – ogólnopolską platformę zakładów oferujących usługi ciężarowej pomocy drogowej, to namawiamy do konsultacji. Na tej stronie będzie to rozmowa wirtualna, ale z radością porozmawiamy z Tobą telefonicznie ewentualnie bezpośrednio.


Opowiedzmy może coś o MegaHol.


Czym chce być MegaHol?


MegaHol, mimo że może sugerować to nazwa, nie obsługuje jedynie TIR-ów. Nasza sieć buduje ogólnopolską platformę z małych zakładów ciężarowej pomocy drogowej udostępniając usługi zdecydowanie nie wyłącznie samochodom ciężarowym czy dostawczym. Transport lawetą lub autolawetą oraz holowanie pojazdów osobowych, lawetowanie motocykli i lżejszych pojazdów takich jak powiedzmy kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Nikogo zapewne nie zdziwimy wzmianką o tym, że wśród deklarowanych przez naszą pomoc drogową usług znajduje się dodatkowo przewóz dużego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych i rolniczych. To naturalna decyzja gdy specjalizacją pomocy drogowejTIR-y, a w posiadaniu firmy są niezbędne lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Początki w Dąbrowie Górniczej nie były łatwe, natomiast dzisiaj zadowoleni być możemy z poszerzenia swojej działalności na cały Górny Śląsk i ościenne województwa. Nasze istnienie w MIEŚCIE to efekt ekspansji firmowych, jakościowych usług w kierunku całego szeregu lokalizacji w Polsce.


Mamy zamiary, że w zasadzie za moment na całym terytorium Polski.Co konsument powinien zyskać na istnieniu sieci?


Przez 24h na dobę absolutną pewność jakości i zaufania usługi. Czy trzeba liczyć na więcej w palecie usług holowania? Wycena, która w części przykładów potrafi wywierać spory wpływ na wybór usługodawcy nie jest tak ważna przy decyzji zamówienia merytorycznej pomocy drogowej. To dzięki sieci, MegaHol błyskawicznie dociera na miejsce zdarzenia. Platforma MegaHol przyzwala nam na daleko idącą specjalizacje pojedynczych załóg pomocy drogowej, a dzięki temu każde wezwanie łatwiej nam rozpatrywać jednostkowo i wysyłać tam ekipę odpowiednio skomponowaną do tej usługi. a nawet możemy w razie potrzeby łączyć obsady specjalizujące się w odmiennych dziecinach, a potrzebne jednocześnie. Wysłanie odpowiedniej lawety może być niedostateczne na przykład TIR lub bus leży w parowie i dokładnie odmienny sprzęt wraz z obsadą są w tym przypadku przy okazji pomocni. To sieć zabezpiecza nas w sprzęt o jaki niełatwo by było lokalnej, jednostkowej firmie bez względu na to jak pierwszorzędnej jakości są jej usługi.Wycena usługi jest istotna.


Zawsze może się przytrafić, że trzeba będzie prowadzić prace, których akurat nie potrafiliśmy zaplanować w związku z tym zrobienie stałego cennika usług w przykładzie pomocy drogowej jest zwyczajnie niełatwe. Kanonem w MegaHol jest sytuacja, że nasz dyspozytor wyjściowo ustala prognozowaną stawkę z klientem. Pewne konieczne działania można sprecyzować już przy wezwaniu. Jasne jest na przykład jaki samochód będziemy przewozić i w jakim jest stanie na podstawie oględzin usługobiorcy, jaka będzie potrzebna autolawety lub naczepa niskopodwoziowa, czy nieodzowny jest dojazd serwisu mobilnego itp. Koordynator będzie wiedział jakie winien zadawać pytania, a pozyskane informacje zapewnią mu komplet tego co jest pomocne do tymczasowej symulacji kosztów. Jednakże musimy wiedzieć, że na miejscu potrafi zaistnieć wiele nadzwyczajnych problemów, które zmuszą nas do rewizji wyceny. Sieć ma jednakże dla końcowej wyceny usługi kolosalne znaczenie, gdyż jak to zdarza się najczęściej w takich przykładach pozwala obniżyć wszystkie koszty, a co za tym idzie zamykającą kalkulację. Istnieje jeszcze i kolejny powód zwrócenia się po pomoc do Nas. Mianowicie ewentualność rozliczeń bezgotówkowych za świadczone przez nas usługi z uwagi na liczne umowy wiążące nas z ogromnym wachlarzem firm ubezpieczeniowych.Co takiego oferujecie ponad holowanie?


Na skutek działania w platformie repertuar usług MegaHol jest znaczący.


  • Holowanielawetowanie samochodów jest opoką naszej oferty.
  • Usługa przewozu na przykład do 6 osób jadących wcześniej transportowanym pojazdem właściwą autolawetą jednocześnie z zepsutym autem.
  • Mobilny serwis ciężarowy czynny w czasie 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Obejmujący poza TIR-ami i innymi autami ciężarowymi i oczywiście dostawczymi dodatkowo samochody osobowe.
  • Ciężarowa mobilna wulkanizacja dostępna 24h na dobę wykonująca tę usługę jednocześnie dla samochodów osobowych.
  • Usługowy fracht aut różnych modeli.
  • Transport maszyn drogowych, budowlanych a także rolniczych.
  • Fracht autokarów i nietypowych pojazdów.
  • Transport dłużycowy dla leśnictwa, budownictwa, energetyki czy też przemysłu.
  • Pewne dla samochodu wydobycie go z trudno dostępnego miejsca.
  • Dostarczanie na drodze płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Niewątpliwie nasza flota przede wszystkim pracuje w ramach pomocy drogowej, natomiast dzięki sieciowej organizacji potrafimy bez strat przesuwać pewne pojazdy do innych usług. Dzięki sieci zdołaliśmy zbudować znaczący zespół lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście innego sprzętu transportowego będącego własnością konkretnych warsztatów i zdywersyfikowanego w granicach naszej struktury. w identycznym momencie, nie tracąc na jakości i czasie usługi, możemy prowadzić kilkanaście usług. Wszelkie specjalne usługi świadczymy na terenie całego kraju, a także Unii Europejskiej przez 7 dni w tygodniu i 24h na dobę.Czy istnieje pewność usługi z udziałem MegaHol?


Najlepiej zapisać sobie nasz numer i zatelefonować w przypadku zaistnienia kłopotu. Na skutek funkcjonowania w sieci MegaHol jest nie zastąpioną firmą świadczącą pomoc drogową nie jedynie zleceniodawcom indywidualnym, ale też obsługującą klientów flotowych. Stabilną umowę na obsługę floty TIR-ów czy pozostałych samochodów ciężarowychdostawczych można z nami parafować na korzystnych warunkach chociażby w Nowej Soli. Stała ochrona zaręcza, że do niesprawności samochodów z floty pojedziemy skuteczniej niż przeciętnie. Szybkość, jaka w obecnych sezonach urasta do rangi najważniejszych parametrów usług pomocy drogowej, zdecydowanie nie może kończyć się kosztem klasy niniejszych, w związku z tym świadomość rodzaju taboru swoich stałych klientów ma naprawdę duże znaczenie dla skuteczności naszych działań. Wyślemy powiedzmy wcześniej skomponowany do zlecenia serwis mobilny i wasza firma będzie miała mniejsze szkody. Jeżeli wasza instytucja działa w rejonie Nowej Soli to umowa z nami wydaje się być oczywista, ale grupy spoza naszego sektora, których samochody przemieszczają się w tej strefie stosunkowo regularnie, również podpisują z MegaHol umowy zmniejszając ryzyko strat. Przy incydencie kolizji powinno się mieć atut w rękawie. Niech nim okaże się nasza kompetentna pomoc drogowa.


Holowanie jedynie w granice wyniku – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: