LAWETA OTYŃ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OTYŃ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza witryna istnieje jedynie dla Was. Dzień dobry!


Znalazłeś się w najwłaściwszym miejscu w jakimi należy poszukiwać pomocy w okolicy Otynia, w przypadku awarii pojazdu względnie nietypowego zajścia losowego, a szczególnie w sprawie holowania TIR-a, innego samochodu ciężarowego bądź dostawczego. Raczej nie da się zaoferować więcej aniżeli sto procent. LawetyMegaHol zabezpieczają taki poziom klasy oraz bezpieczeństwa przez 24h na dobę.


Wystukaj nasz numer! Absolutnie nie trwoń w tej sytuacji czasu na czytanie gdy tkwisz gdzieś na szosie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak jeśli twoja wizyta jest spowodowana poszukiwaniem zaufania. Gwarancji w dłuższej perspektywie. Czyli jeżeli potrzebujesz zapoznać się z pełną ofertą usług, zdecydowanie nie wyłącznie holowania, zapewnianych przez MegaHol – ogólnopolską sieć warsztatów oferujących usługi ciężarowej pomocy drogowej, to namawiamy do rozmowy. Wirtualnej konwersacji, w której z radością odpowiemy Ci na konkretne pytania.


Zacznijmy od pytania:Kim staramy się być?


MegaHol zdecydował się na powiązanie znacznej ilości małych warsztatów w ogólnopolską platformę ciężarowej pomocy drogowej. Absolutnie nie oferujemy usług tylko TIR-om i nawet to jest oczywiste nie tylko samochodom ciężarowymdostawczym, ale przy takiej profesji chcemy być siecią uniwersalną w odniesieniu do podejmowanych usług. Nie narzucamy sobie granic z tego powodu lawetujemy i małe pojazdy i jednoślady, holujemy pojazdy osobowe, a także świadczymy przewozy lawetą ewentualnie autolawetą dowolnego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Nikogo prawdopodobnie nawet nie zaskoczymy wzmianką o tym, że wśród deklarowanych przez MegaHol usług znajduje się dodatkowo transport trudnego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych i rolniczych. To zrozumiała decyzja kiedy profesją pomocy drogowejTIR-y, a w flocie sieci są stosowne lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Rozpoczynaliśmy w Dąbrowie Górniczej przez lata skutecznie działamy w całym terenie Górnego Śląska i województw ościennych. Nasz oddział w Otyniu to efekt ekspansji profesjonalnych, jakościowych usług wprost do całego szeregu miejsc w Polsce.


Na całym terytorium Kraju pojawimy się szybko.Co zapewnia sieć kontrahentom?


Dobry standard i bezpieczeństwo usługi gwarantowane 24h na dobę. Czyż trzeba oczekiwać więcej w propozycji usług holowania? Także zasobni klienci dokładają znaczną wagę do wielkości kosztów usługi, ale nieczęsto zdarza się tak w przypadku wezwań pomocy drogowej. Metoda działania sieci MegaHol ogranicza czas przybycia na miejsce zdarzenia. Platforma MegaHol przyzwala nam na daleko idącą specjalizacje pojedynczych załóg pomocy drogowej, a dzięki temu każde zlecenie łatwiej nam traktować jednostkowo i ekspediować tam kadrę odpowiednio przygotowaną do tej pracy. Nie będzie dla nas tematem wysłanie do ciężkiego zadania kilku ekspertów, którzy zwykle działają w innych zespołach, ale pracujących w ramach naszej sieci. w trudnych okolicznościach najczęściej zmuszeni są do działania ci którzy właśnie dotarli i trzeba sprowadzać następną firmę kiedy, co zrozumiałe nie można ominąć problemu. w MegaHol równolegle dojadą wszyscy którzy są pomocni nawet jeśliby trzeba było łączyć siły licznego grona zakładów z sieci. Dzięki sieci rozporządzamy sprzętem, jakiego mogą nie posiadać równolegle na wyposażeniu lokalne jednostkowe warsztaty.Ile to u nas kosztuje?


Pomoc drogowa to skomplikowany materiał do określenia stabilnej stawki za usługę zwłaszcza, że za każdym razem podejmujemy się szeregu przedsięwzięć, które są przed wyruszeniem nieprzewidywalne. Kanonem w MegaHol jest okoliczność, że nasz dyspozytor orientacyjnie negocjuje koszt z kontrahentem. Już wówczas wiemy dość dobrze jaka jest odległość do rejonu kolizji, jakich usług będziemy potrzebowali się podjąć na stanowisku, na jaką odległość powinno się dostarczać konkretny samochód, czy powinno się użyć mobilnego serwisu, jaki typ lawety, czy naczepy będzie nieodzowny. Dyspozytor będzie na pewno wiedział jakie powinien stawiać pytania i te dane zapewnią mu komplet tego co jest konieczne do wstępnej wyceny. Wiadomo, że w rejonie kolizji może się wyklarować nieunikniona korekta wyceny usługi. Jednakże zazwyczaj ceny za nasze usługi są niższe niż u konkurencji i jest to konsekwencją sieciowego profilu naszej grupy. MegaHol ma oczywiście zatwierdzone umowy z silną reprezentacją ubezpieczycieli co umożliwia zleceniodawcom rozliczenia bezgotówkowe za nasze usługi.Co takiego oferujecie poza holowaniem?


 • MegaHol dzięki platformie ma znaczący arsenał usług.
 • Szczególnie zaawansowaną usługą w MegaHol bezwzględnie jest holowanielawetowanie.
 • Dysponujemy autoautolawetymi z ofertą transportu do 6 osób.
 • 24h Mobilny serwis ciężarowy. Obsługa TIR-ów, specjalistycznych aut ciężarowych oraz dostawczych, a dodatkowo pełny serwis aut osobowych.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja czynna non-stop wykonująca tę usługę ponadto dla aut osobowych.
 • Przewóz wszystkich samochodów w ramach usług dla firm i kontrahentów indywidualnych.
 • Usługa przewozu maszyn budowlanych, rolniczych i oczywiście drogowych.
 • Fracht autobusów i unikatowych pojazdów.
 • Usługa przewozu detali dłużycowych dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa czy też energetyki.
 • Bezawaryjne dla samochodu wydobycie go z ciężko dostępnego terenu.
 • Uzupełnianie na trasie płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Umożliwiając pomocy drogowej kompletną gotowość do pracy potrafimy, dzięki istnieniu w sieci, jednocześnie i bezkonfliktowo pozwolić sobie na oferowanie usług przewozowych. Na skutek istnienia w sieci mamy poważny tabor lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście dodatkowego sprzętu transportowego będącego w dyspozycji konkretnych oddziałów i zdywersyfikowanego w ramach MegaHol. Skuteczność MegaHol przenosi się także na sposobność rozpoczęcia całego szeregu działań równolegle nie mając strat na marce oraz bezpieczeństwie wykonywanych prac. Nasze specjalne usługi dostarczamy w całym kraju i w granicach Unii Europejskiej prze 24h na dobę przez cały tydzień.


Czy konstruuje się umowę, która zarezerwuje nasz współudział w udzielaniu pomocy.


Jeśli przedtem ktoś zapisze sobie nasz kontakt to nie będzie na pewno jakiejkolwiek komplikacji by MegaHol wezwać w razie konieczności. Jesteśmy zdecydowani na długoterminowe umowy gwarantujące udział naszej marki w usługach pomocowych co szczególnie sprawdza się w przypadku kontrahentów flotowych. Flota TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych czy firma taksówkowa to nasi hipotetyczni klienci flotowi z jakimi podpisujemy długoterminowe umowy na opiekę. Oczywiście i tu w Otyniu. Natychmiastowy przyjazd na miejsce zdarzenia to jest to co w pierwszym rzędzie zapewnia zleceniodawcom długoterminowa umowa. Sprawna reakcja, która w ostatnich sezonach urasta do roli najważniejszych parametrów usług pomocy drogowej, zdecydowanie nie ma prawa realizować się kosztem klasy niniejszych, z tego powodu znajomość taboru naszych stałych kontrahentów ma naprawdę duże znaczenie dla skuteczności naszych usług. Przykładem może być tutaj działalność serwisu mobilnego, który jeśli jest wyekwipowany pod znajomy nam tabor zleceniodawcy funkcjonuje zwyczajnie sprawniej, a tym samym redukuje jego szkody. Jeżeli wasza instytucja operuje w obszarze Otynia to umowa z nami powinna być oczywista, ale instytucje spoza regionu, których samochody poruszają się w naszej przestrzeni stosunkowo często, również zawierają z nami umowy minimalizując zagrożenie strat. Lepiej mieć pomoc drogową pod ręką kiedy trafi się nam usterka.


Holujemy po Twój sukces – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: