LAWETA PRZASNYSZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PRZASNYSZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWarto się zastanawiać czy też przypadkiem nie zdecydowanie bardziej odpowiednim tytułem dla obecnego akapitu nie będzie hasło „Ciężarowa pomoc drogowa” bo dokładnie w takiej pomocy się specjalizujemy, choć na pewno nie odmawiamy tej usługi przy pozostałych działaniach. Naszych kontrahentów traktujemy niczym przyjaciół, a to pierwszy krok do udzielenia pomocy również tym którzy przemieszczają się znacznie mniejszymi wozami. Wszystkie nasze odziały rozlokowane są praktycznie w całej Polsce, a każdy z nich gotów jest na holowanie różnych pojazdów naturalnie ze specjalnym nastawieniem na samochody ciężarowe.


Oczywiście nie warto czekać na szczęście, iż w drodze zostawią w spokoju nas awarie auta. Awaria jest w stanie wam się przydarzyć w okolicach Przasnysz, ale to nic ponieważ i tutaj utrzymujemy swój zespół, dlatego zwyczajnie wybierz numer do MegaHol znajdziemy się na w rejonie wskazanej lokalizacji niezwykle szybko. Holowanie jednak nie każdorazowo bywa obowiązkowe. W sposób naturalny może się okazać, iż jedyne co potrzeba to usługa mobilnego serwisu poparta wyspecjalizowaną załogą. Zatem w rezultacie usterka będzie usunięta na miejscu.


Dowolną usterkę zawsze jesteśmy w stanie usunąć Nabyte doświadczenie ugruntowało własną pewność siebie, i to przenosi się na wasze zadowolenie z naszej pracy. Niejednokrotnie zdarza się tak, iż pospolita usterka uniemożliwia dalszą drogę, lecz dla pomocy drogowej mała naprawa w rejonie zdarzenia nie jest kłopotem. Opona, nie odpalający silnik, wycieraczki, paliwo oraz całe mnóstwo kolejnych drobiazgów, opanujemy jakąkolwiek błahostką.


Wiedz! Kiedy jesteś z odległego miejsca, tylko nie trap się jak należy nam objaśnić w którym miejscu zafundowałeś sobie kolizję, bo my jesteśmy z sąsiedztwa. Przyjaciel cię nigdy nie zawiedzie, zna w naszym rejonie wszystkie zakątki i znajdzie cię nawet gdybyś sam nie kojarzył gdzie jesteś zlokalizowany. Wywołuj nas o jakiejkolwiek porze dnia lub nocy. Przyjemnie jest mieć przyjaciół na jakich wciąż wolno polegać takich jak pomoc drogowa MegaHol. Tacy jak my funkcjonują.


Jesteśmy zdeterminowani do świadczenia usług i w dzień i w nocy:

  • Wyciągnięcie pojazdu na jezdnię względnie postawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa źle wlanego lub dolanie niedostatku paliwa w baku
  • Usługi w ramach Assistance , a także bezpłatne usługi z OC sprawcy
  • Transport, transport na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

NASZA GALERIA


Samodzielnie przekonaj się co zawiera nasza propozycja jeśli dalej nie czujesz ufności. Masz rację, iż niełatwo uwierzyć jedynie zobowiązaniom, lecz przypomnij sobie, że tutaj w Przasnysz liczyć możesz na przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

W każdym przypadku ciężarowa pomoc drogowa będzie miała u nas palmę pierwszeństwa, rzecz jasna nie oznacza to jeszcze, iż nasze lawety lub też autolawety nie mogą być zaadaptowane do przewozu innych samochodów. Jedną z odmian holowania bezwzględnie jest samopomoc kierowców którzy ciągną samochód, przede wszystkim samochody osobowe przy zastosowaniu linki holowniczej, ale naszą wskazówką jest zalecenie by zyskiwać w takim przypadku profesjonalistów.


Funkcjonuje niemało argumentów dla których powinno się potraktować tą radę serio. Oczywiście najistotniejszym jest doświadczenie i profesjonalizm usługi. Szalenie kluczowy jest sprzęt z jakiego wtedy korzystamy ponieważ pospolita linka holownicza wielokrotnie jest ryzykowna. Na autostradach lub trasach szybkiego ruchu holowanie na linie jest wzbronione. Prawdopodobnie nie trzeba już o tym mówić, jakkolwiek właśnie MegaHol  posiada wszystko co powinno być konieczne, żeby profesjonalnie odholować jakikolwiek pojazd.


Oczekujące w profesjonalnym taborze lawety i autolawety zezwolą nam na przetransportowanie dowolnego modelu auta. O jakiejkolwiek godzinie potrafimy, niezmiernie prędko dostarczyć na miejsce kolizji optymalny tabor oraz pewnie przewieźć i pojazd i pasażerów do wybranego położenia.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jedno co uwielbiamy. W przewozie aut ciężarowych, czy też w ciężarowej pomocy drogowej próbujemy stać zwykle pośród najlepszych. Gwarantujemy mocną paletę i oczywiście rzetelne zrealizowanie usług. Z popsutym TIR-em zatykającym jezdnię spotkał się raczej każdy kierowca. Usterka na szosie dwupasmowej może wyizolować z ruchu pojedynczy pas i być inspiracją kilometrowych zatorów. Bliźniacze, albo jeszcze przykrzejsze efekty jest zdolna taka awaria spowodować na drugorzędnej, jakkolwiek uczęszczanej trasie. Więc z tego powodu doceniać należy błyskawiczne, kompetentne remonty na miejscu powstania zdarzenia, i profesjonalny przewóz tych samochodów.


MegaHol gospodaruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem i koniecznym sprzętem pomocniczym takim, jaki umożliwia wyciągnięcie kłopotliwego TIR-a z parowu , a także ustawienie go na kołach. Jak da się zauważyć na co dzień mamy duże możliwości frachtu trudnego samochodu w miejsce, w którym bezpiecznie, wolno dokonać potrzebnych remontów. Uciążliwe samochody wszelkiego standardu na przykład naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, potrafimy przez całą dobę dostarczyć na wskazane miejsce szybko oraz bezpiecznie.


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu w naszych oddziałach pełni dyżur kompetentna kadra będąc również poręczycielem naszej wysokiej marki.Mobilny serwis 24h

Zlikwidowanie kłopotu potrafi również objawić się jako absolutnie przeciwne i holownik , a także niskopodwoziówka tym razem nie będą uzasadnione. Istotnie tak się zdarzy kiedy rezultaty kolizji uda się usunąć na na miejscu zderzenia co, nawet na autostradzie, szybko potrafi wykonać wyspecjalizowana załoga mobilnego serwisu.


Czy może to będzie usługa wulkanizacji opony czy też porady przy niedużych wadach napędu, stale musimy być na taka ewentualność zabezpieczeni. Na każdym poziomie walczymy by uczynić wszystko co możliwe, w związku z tym wyjeżdżamy po dokonaniu gruntownego sondażu w trakcie akceptowania zlecenia. Ma się rozumieć jesteśmy zabezpieczeni i na polecenie wyczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową, ponieważ na miejscu bywa, że lubi się się okazać, że sprawna naprawa jest tym razem nie wykonalna.


Przedkładane przez nas jednostkowe podejście do zadań bierze się z faktu, że usterki jakkolwiek analogiczne wielokrotnie bywają wyjątkowo różne. Wszyscy mechanicy mogą z podpowiedzi kontrahentów wyłapać istotne dane bez przytyku, nawet jeżeli zleceniodawcy wikłają się w analizie usterki. Luksus wykonania usługi przynosi nam doskonale zaopatrzone zaplecze, przeto wysłuchanie klienta powinno nam tylko pomóc.Transport niskopodwoziowy     

Administrujemy wielką bazą lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników dlatego zdało się być wyrazistym powiększenie naszej oferty o przywóz ciężkich maszyn drogowych, maszyn budowlanych jak również rolniczych. Przystoi korzystać z umiejętności kadry mimo, iż akurat nie specjalizujemy się w tej dyscyplinie przewozu, lecz posiadając kierowców o tym doświadczeniu potrafimy zredukować całkowite koszty działalności, a tym samym jednostkowe ceny usług.


Transportujemy w granicach kraju i zagranicę wszystkie maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do ciężkich chociaż małych wózków widłowych. Także towary ponadnormatywne oraz ładunki dłużycowe.


Od początku ubezpieczamy ładunki mimo że jesteśmy przekonani, iż w naszych rękach są bezpieczne. Przyjmujemy na siebie jakiekolwiek procedury powiązane z przewozem w tym możliwe, nieodzowne pozwolenia okazując się w ten sposób kompletną specyfikacją niezbędną do dostarczania tej usługi.Dlaczego my?

Ale czemu akurat nie? Więc może być MegaHol. Zapewne planujemy być najlepsi, jednakże ostatecznie nigdy nie potrzebujemy żeby pozostali odbierali się gorsi. Niechybnie potwierdzają się w pracy wszystkie pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe mimo że jest ich w branży nadzwyczaj wiele.


Warto też inaczej na tą sytuację spojrzeć. Nasza siła tkwi w platformie licznych oddziałów oraz dywersyfikacji sprzętu oraz zespołu pojazdów co zapewne jest trudne dla jednostkowego warsztatu. To samo działa w sprawie fachowych kierowców oraz przeszkolonych mechaników.  Funkcjonujemy jak naczynie połączone, gdzie wszelkie odziały będące w rejonie kolizji współdziałają ze sobą, aby na lokalizację zdarzenia wysłać absolutnie właściwie zorganizowaną pomoc.


Kwintesencję świadczenia naszych usług definiuje maksyma „Bądź przyjacielem klienta”, która potwierdza się przede wszystkim z tego powodu. Do zamówienia przyjadą odpowiedni profesjonaliści, zapewne z niewielkiego zaprzyjaźnionego zakładu, jednak będą posiadali na wysuniecie ręki otwarte drzwi do pomocy rozległej firmowej platformy.


Każde wezwanie ma indywidualną wycenę , a skutek jest taki, że często u nas ceny za pracę bywają mniejsze niż się spodziewacie. Zlecenia z OC i Assistance przeprowadzamy w ramach ubezpieczenia.


MegaHol, tym razem nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa, jest oczywiście taka. Zawsze Twój przenikliwy przyjaciel z miasta Przasnysz.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: