LAWETA NIEMCY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NIEMCY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ radością zauważamy Państwa wizytę na łamach portalu MegaHol.pl poświęconego sprawom różnych aspektów realizowania pomocy drogowej. Awarie, kolizje czy wypadki mogą się nam przytrafić choćby i w najmniejszej trasie. W większości takich epizodów konieczne może być w tej sytuacji wsparcie doświadczonej pomocy drogowej. Wymiana koła lub wulkanizacja opony, drobna naprawa na miejscu zdarzenia rozmaitych nieskomplikowanych usterek, a w ostateczności usługa lawetowania czy też holowania – tradycyjnie ewentualnie na sztywnym holu. Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy zawsze może mu się przytrafić potrzeba tych przedsięwzięć. Portal MegaHol.pl jest środowiskiem gdzie kierowca w biedzie znajdzie specjalistów. Nasi mechanicy codziennie w nadzwyczaj różnych okolicznościach dostarczają kompetentnej pomocy. Rozporządzają odpowiednim transportem dostosowanym do lekkich samochodów, a także ciężarowych składów, oczywiście w każdym przypadku mają pod ręką mobilny serwis oraz mobilną wulkanizację. Obdarzyło nas zaufaniem sporo kierowców natomiast nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim podejściem.


Naokoło mamy zwyczajne placówki my zamierzamy być szczególni. My możemy być jak wasz zaufany przyjaciel, wspaniała pomoc drogowa wiecznie zdecydowana żeby służyć pomocą. Przyjaciel godny kredytu zaufania i gotów na wszelkie okoliczności.


Masz kłopot z pojazdem akurat niedaleko Niemczech? Zadzwoń do PDS24h Marek Chudzik – do przyjaciela, który poradzi jak wyeliminować awarię oraz sprosta rezultatom kraksy. Dotrzemy błyskawicznie. Za nami przyjedzie mobilny serwis i fachowa ekipa.


Nic nam nie stanie na przeszkodzie abyśmy na drodze musieli darować sobie drobne naprawy. Zmiana czy regeneracja koła, reperacja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie, a także wiele różnych detali naprawimy dla Ciebie na miejscu z przyjemnością. Stan pojazdu może spowodować, że nieodzowna okaże się autolawety ewentualnie autoautolawety, a w przypadku pojazdów ciężarowych holowanie powiedzmy na sztywnym holu. Jesteśmy na to nieustannie przygotowani. Po dotarciu skutecznie wspomożemy zabezpieczyć przestrzeń zdarzenia. Nie myśl o miejscu w którym utknąłeś. Droga gminna czy autostrada nam to nie robi różnicy My zwyczajnie wiemy gdzie jesteś i jak można Ci pomóc. Trasa wiejska bądź regionalna – na rodzimym obszarze rozpoznamy każdą z nich.

NASZA GALERIA


Numer do przyjaciela w każdym przypadku musisz mieć przy sobie. W całej Polsce prawdopodobnie może być rzeczywiście użyteczny. Każda chwila bezwzględnie jest odpowiednia. Dzwoń kiedy jesteś w potrzebie. Dotrzemy – na pewno! Bowiem PDS24h Marek Chudzik, gwarantowana pomoc drogowa, rzeczywiście taka jest. Przyjaciele właściwie tacy są.Ta pomoc drogowa podejmuje się pracy 24 godziny na dobę:

  • Transport niezbędnych ilości paliwa względnie wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego
  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki jak również w ramach Assistance
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydostanie pojazdu na drogę czy ulokowanie go na kołach

Jeżeli to nie kłopot zerknij w niuanse! Przyjaciel z Niemczech bezwzględnie jest zdecydowany do roboty!LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety albo autolawety wkraczają w grę gdy planujemy szybki jak również praktyczny sposób transportu niesprawnych samochodów. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada należy pamiętać, że to jedyna poprawna forma gdyż holowanie jest tutaj oficjalnie zakazane. Specjalne pojazdy i oczywiście profesjonalna kadra. Pomoc drogowa w obszarze Niemczech nabyła podstawy aby być przeświadczoną o swoich dużych możliwościach. Do wykorzystania jest również autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Absolutnie nie powinno być polemiki co do tego, że pojazd i w czasie załadunku, a także przewozu będzie całkowicie bezpieczny. Całodobowo zarówno unieruchomiony samochód jak i jego pasażerów przewieziemy bezpiecznie na wyznaczone miejsce.


Można każdorazowo zmienić dyspozycję i zdecydować się na holowanie, jednak zdecydowanie powinien na to pozwalać stan samochodu i paragrafy. Holowanie bezwzględnie jest wyraźnie wolniejsze. Taki zespół samochodów nie ma prawa jechać szybciej na drodze niż 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest ogromnym problemem i my rozumiemy tego konsekwencje, usterka pojazdu ciężarowego na trasie. Utrudnienia ruchu na drodze to niestety norma w momencie kolizji TIR-a. W tych okolicznościach kluczowe staje się udrożnienie drogi więc bywa, że szybko należy podejmować holowanie. Zdecydowanie jesteśmy przygotowani na to rozwikłanie sprawy.


Możemy przedsięwziąć holowanie każdego pojazdu gdyż administrujemy profesjonalnym sprzętem. Doskonałej klasy specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol, a także wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy pomagają nam pewnie oraz efektywnie przewieźć pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus w przypadku gdy może być to potrzebne. Ani uciążliwy dostęp, ani stopień uszkodzenia samochodu nie utrudni nam wyciągnięcia TIR-a z dołu, a także umieszczenia go na kołach.


Jeżeli powstaje ostateczność przewozu towarów z unieruchomionego samochodu mamy alternatywę podstawienia stosownego pojazdu do ich przerzutu. Pozbieramy, przepakujemy i oczywiście przewieziemy zgodnie ze wskazaniem dysponenta ładunku.


Przez całą dobę fachowa, wykwalifikowana kadra czuwa by zapewnić Wam bezpieczeństwo i stabilizację. Nie zwracamy uwagi na realia pogodowe bo dzięki rozwojowemu zapleczu zawsze jesteśmy w gotowości skutecznie podjąć każde wezwanie i to w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Proste do usunięcia niesprawności pojawiają się nagminnie. Przebita opona, zamknięte w pojeździe kluczyki, niedobór oleju, paliwa bądź też nalanie do baku innego paliwa, zepsute wycieraczki i rzecz jasna mnóstwo innych utrudniających dalszą drogę, lecz takich które dało by się zlikwidować od ręki. Tu otwiera się furtka w której wykazać się powinna nasza pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Jeśli mówimy o lawecie to nie będzie na pewno w tym wypadku dla niej miejsca. W całodobowej ofercie pomocy istnieje też mobilny warsztat wulkanizacji, z którym ten serwis przyjedzie niezwłocznie.


Cecha jaką się wyróżnia mobilny serwis to wykształcona załoga. Zarówno dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych zakres drobnych napraw akceptowalnych do realizacji na drodze jest niesamowicie pojemny.


Zatelefonować starczy zaledwie raz. Doprecyzujemy detale usterki oraz markę pojazdu, a zaledwie za kilkanaście minut mechanik będzie na miejscu zdarzenia zdarzenia. Żeby w pełni dopomóc kierowcy do dowolnego incydentu przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Różnorodna paleta usług jaką świadczymy wszystkim odbiorcom obejmuje też transport maszyn budowlanych. Lokalna baza pojazdów pomocy drogowej jest przygotowana na przewóz ciężkich maszyn budowlanych w sposób wypróbowany i całkowicie bezpieczny. Przewóz maszyn rolniczych, także takich dużych i rzecz jasna branżowych, podobnie istnieje w naszej ofercie. Lokalna kadra jest wszechstronnie przygotowana także do transportu małych, jednak wagowo uciążliwych pojazdów na przykład wózków widłowych. Baza pojazdów jaką zarządzamy pomaga nam przyjąć usługi z zakresu frachtu towarów ponadnormatywnych oraz transportu dłużycowego. To potrafi być na przykład ciężki gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… tak naprawdę przewieziemy każdy nietypowy towar.


Możesz liczyć na takie usługi zarówno na obszarze kraju tak jak i zagranicą. Ładunki w każdym przypadku odrębnie ubezpieczamy, a także legitymujemy się dokumentacją, która uprawnia nas do świadczenia tych usług.Dlaczego my?


Ze względu na to, że naszą aktywność postrzegamy jak misję. W tej sytuacji osłaniamy was przez 365 dni w roku, 24h na dobę. PDS24h Marek Chudzik to pomoc drogowa z charakterem. Ze względu na to, że to całe wieloletnie doświadczenie współdziałających wzajemnie ośrodków, a także specjaliści z rutyną i rzecz jasna udowodnionymi kwalifikacjami. W doskonałej efektywności, a także jakości usług, jaką jesteśmy w stanie państwu dziś zaoferować w odpowiedniej wycenie, widać zdecydowanie jak wielki wpływ posiadał na to ten sposób funkcjonowania.


Niezależnej kalkulacji podlega każda usługa. Szacując cenę zwracamy uwagę na: rodzaj pojazdu który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych, charakter prac przeprowadzonych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety względnie holownik i rejon zajścia.


Nasze usługi utrzymują dobre ceny, lecz są w stanie być bezpłatne jeżeli Państwo wykupią optymalne ubezpieczenie Assistance bądź jeśli nasza aktywność jest zawiniona wcześniejszą kolizją do której doszło z przyczyny osób trzecich i wydatki pokrywa się z OC winnego.


Zawsze jesteśmy pod ręką!
Awaria? Kraksa? Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – na telefon, gotów do pomocy, oczekuje przyjaciel z Niemczech.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: