LAWETA ZABRZE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZABRZE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autFirmy z tej samej dziedziny działają podobnie, ale… Tutaj jest twój zaufany przyjaciel pomoc drogowa od początku zdecydowana niezwłocznie ruszyć z ochroną. Przyjaciel godny zaufania oraz gotów na każde okoliczności.


Brałeś udział w kraksie względnie miałeś awarię w bliskiej odległości od Zabrza? Prędko znajdź numer do Wiseplace Sp. z o.o. Do przyjaciele który na pewno jest niedaleko oraz dobrze wie jakie czynności powinno się zrealizować by poradzić sobie z defektami. Dotrzemy ekspresowo. W naszej ekipie są specjaliści którzy dowiozą mobilny serwis.


Drobne naprawy na trasie to nie jakiś kłopot. Nasze załogi absolutnie się nie poddają. Stanie się dla nas satysfakcją dopomóc Ci w ekspresowej reperacji wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dostarczeniu paliwa bądź w wymianie względnie naprawie koła. Natomiast gdy stanie się tak, że będzie wskazana autolawety, autoautolawety czy holowanie to oczywiście jesteśmy na to gotowi jak nikt inny. Otrzymujesz gwarancję, iż miejsca zdarzenia nie porzucimy niezabezpieczonego. Na dowolnej ulicy, w dowolnym miejscu, w dowolnym zakątku – nie jest istotne gdzie ugrzązł Twój pojazd. Zapewnimy pomocy w każdej lokalizacji. Ponieważ regionalne drogi znamy jak swoją kieszeń.


Telefon do przyjaciela w każdym przypadku miej przy sobie. Będziesz mógł się zorientować w całej Polsce jak może być użyteczny. Jesteś w stanie wydzwaniać o dowolnej godzinie. Zameldujemy się – na sto procent! Gdyż Wiseplace Sp. z o.o. wydajna pomoc drogowa, dokładnie taka jest. Przyjaciele zasadniczo tacy są.


Nasza pomoc drogowa wykonuje usługi 24 godziny na dobę:

  • Postawienie samochodu na kołach względnie wydostanie go na drogę
  • Dowóz paliwa względnie wyeliminowanie paliwa źle zatankowanego
  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji oraz w granicach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis

Przejrzyj szczegóły! Przyjaciel z Zabrza czuwa chętny do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety lub autolawety są brane pod uwagę jeśli zamierzamy zastosować szybki, a także prosty klucz transportu defektowych pojazdów. Wypada jednak wspomnieć, że na autostradzie holowanie jest oficjalnie zabronione, więc w sumie to jedyny klucz z którego możemy tu skorzystać. Nasza pomoc drogowa w rejonie Zabrza dysponuje wieloma specjalistycznymi, doskonale wyposażonymi pojazdami (również autolawetą z 5-cio osobową kabiną) i wyjątkowo wykwalifikowaną kadrą. Samochód będzie na pewno w naszych rękach całkowicie zabezpieczony w czasie załadunku, a także w czasie przewozu. Potencjalni podróżni oraz jednocześnie pojazd 24 godziny na dobę będą przewiezieni na wskazane miejsce.


W każdym przypadku można postanowić o holowaniu, oczywiście jeśli zezwala na to stan techniczny samochodu i paragrafy. Ten skład może poruszać się po drodze z szybkością do 60 km/h, jednak na holowanie jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach gotowi.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy podlegający kolizji na drodze to duży kłopot, ale my rozumiemy tą sprawę. Ograniczenia ruchu na drodze to najczęściej reguła w wypadku awarii TIR-a. W tej sytuacji znaczące okazuje się udrożnienie drogi więc zdarza się, iż szybko trzeba podejmować holowanie. Stanowczo zawsze jesteśmy przygotowani na takie rozwikłanie sprawy.


Profesjonalny sprzęt będący w naszej dyspozycji umożliwia holowanie dowolnego pojazdu. Pierwszorzędnej próby specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy pozwalają nam pewnie oraz odpowiedzialnie przewieźć pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus w chwili kiedy może być to konieczne. Nie ma dla nas mało dostępnych stanowisk, ani pojazdów w takim stopniu uszkodzenia, że są nie do wydostania. Choćby TIR-a po wypadku wystawimy z wykopu i postawimy na kołach.


Nie ma konieczności aby gdzieś przechowywać towary przewożone przez awaryjny samochód, gdyż zawsze jesteśmy w stanie taki przewóz zorganizować. Pozbieramy, przepakujemy i oczywiście dowieziemy zgodnie z poleceniem gestora ładunku.


Waszego zabezpieczenia i wewnętrznego spokoju przez całą dobę chroni doświadczona, wyspecjalizowana załoga. Szerokie zaplecze umożliwia nam przeprowadzić którekolwiek wezwanie w każdym momencie doby nie zważając na warunki pogodowe.Mobilny serwis 24h


Mogą być czasami nieskomplikowane w naprawie usterki. Ubytek oleju, paliwa czy czasami dolanie do baku niedobrego paliwa, uszkodzone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, czy przebita opona to tylko kilka przykładów wstrzymujących dalszą podróż, ale łatwych do usunięcia przypadków awarii. Wzywaj wówczas pomoc drogową i mobilny serwis, który natychmiastowe naprawy przeprowadza w terenie 24 godziny na dobę. Nie wskazana okaże się autolawety. Szeroka paleta usług serwisu zawiera też całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która przybędzie z serwisem bezzwłocznie.


Kadra, która obsługuje mobilny serwis chlubi się dużym profesjonalizmem. Na poboczu są w stanie zrealizować rozliczne drobne naprawy, bez względu na to czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego niezależnie od marki.


Gdyby telefon był zajęty momentalnie oddzwonimy. Doprecyzujemy szczegóły awarii, a także markę pojazdu, a już za kilkanaście chwil mechanik będzie na pewno na miejscu zdarzenia zdarzenia. Podobna awaria potrafi mieć różne skutki stąd, by w pełni dopomóc kierowcy do konkretnych zadań przystępujemy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Szeroka oferta usług jaką oferujemy wszystkim odbiorcom obejmuje także transport maszyn budowlanych. Bezawaryjny transport możemy umożliwić dowolnej wielkiej maszynie drogowej. Przewóz maszyn rolniczych, także tych ciężkich i rzecz jasna złożonych, podobnie istnieje w naszej palecie. Nasza załoga jest szczegółowo przygotowana także do przewozu niewielkich, lecz wagowo kłopotliwych pojazdów powiedzmy wózków widłowych. Fracht towarów ponadnormatywnych i transport dłużycowy również są znaczącą pozycją w tej ofercie. Nabyliśmy doświadczenia z przewozem niekonwencjonalnych towarów i czuwamy zdolni do przewozu chociażby ciężkiego gruzu lub wielkogabarytowego zbrojenia.


Możesz oczekiwać takiej usługi tak samo na obszarze kraju tak jak i zagranicą. Ubezpieczamy ładunki, a na dostarczane usługi przedstawiamy kompletną, konieczną dokumentację.Dlaczego my?


Dlatego że pomoc drogowa Wiseplace Sp. z o.o. absolutnie w 100% kompetentnie podejdzie do twojego kłopotu przez 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku do tego na terenie całego kraju, a nie jedynie w naszym rejonie. Z tego powodu że niemało ośrodków zaakceptowało współpracę i pozwoliło swoim fachowcom skoncentrować tu doświadczenie, umiejętności i informację. To dlatego faktycznie każdą awarię likwidujemy ewidentnie sprawnie. Każdy pojazd przewozimy z gwarancją jakości, a wszystko to w cenie, którą co najmniej można określić jako rzetelną.


Pojedynczej wycenie podlega każda usługa. Na wartość usługi wpływają: zakres czynności wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik, lokalizacja zdarzenia, model pojazdu, który obsługujemy i oczywiście użycie części zamiennych.


Wszelkie nasze usługi mogą być darmowe jeżeli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, bądź do awarii doszło z przyczyny osoby trzeciej i oczywiście naszą działalność będzie na pewno można zapłacić z OC winnego kolizji.Ważne jest Twoje zaufanie!

Tylko Wiseplace Sp. z o.o. – przyjaciel z Zabrza czeka pod telefonem gotowy by Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: