LAWETA WĘGRÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WĘGRÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak winien wybrzmiewać tytuł tego rozdziału, mimo, że patrząc z innej perspektywy otwarci jesteśmy na wszelkie zamówienia. Jesteście naszymi dobrymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić my staramy się w taki sposób przeprowadzić usługę jakbyśmy ją wykonywali dla najdroższego przyjaciela i z tego powodu nie wycofujemy się z wezwań na inne pojazdy niż ciężarówki. Jesteśmy gotowi na holowanie aut ciężarowych w takim samym stopniu jak i innych aut i wszystkie nasze oddziały rozlokowane w całej Polsce są dobrze zaopatrzone.


Usterka samochodu jest w stanie zaskoczyć cię w każdej sytuacji w prawie nie oczekiwanym czasie. Jeśli zdarzy się taki kłopot w bliskości naszego Węgrowa wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to absolutnie dobre wyjście. Powinno się zadać właściwie pytanie – Czy jest oczywiste, że natychmiast potrzeba auto holować? W naszych warsztatach dysponujemy mobilnymi serwisami, jak również znakomicie wykwalifikowaną kadrą. Miejsce wydarzenia na jakiś czas stanie się specjalistycznym zakładem mechaniki samochodowej, a w taki sposób wygospodarujemy czas i obniżymy koszt awarii.


A damy radę sobie z jakąkolwiek awarią. Do tej chwili obojętnie jakie zlecenie rozwiązywaliśmy pozytywnie i na szczęście nie szukamy powodu aby to się odwróciło. Drobne naprawy, które stosunkowo łatwo przeprowadzić praktycznie w terenie to dla nas zazwyczaj tuzinkowe usterki, mimo, że klientom uniemożliwiają dalszą jazdę. Zawsze jesteśmy zdecydowani zainteresować się jakąkolwiek drobnostką tak samo czy wówczas, kiedy to będą wycieraczki czy na przykład też nieodpalający napęd, pęknięta opona czy też niedobór paliwa, jako pomoc drogowa błyskawicznie to załatwimy.


Takie sprawy są znaczące! Ty, być może przybyłeś tutaj z dalekiego krańca Polski, ale my jesteśmy u siebie. To, iż ze swoim problemem utknąłeś w miejscu zdarzenia niezrozumiałym dla ciebie do usytuowania nie będzie stanowił dla nas znaczenia gdyż znamy tu dowolny kąt. Wywołuj nas o każdej porze dnia oraz nocy. Zapamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol ma wielu przyjaciół i jeszcze nigdy żadnego oczywiście nie zawiodła. Ponieważ tacy są przyjaciele.


Ręczymy za pomoc o dowolnej porze dnia czy nocy:

  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Przeciągnięcie pojazdu na jezdnię albo ulokowanie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa bądź wyeliminowanie paliwa błędnie wlanego
  • Niepłatne usługi z OC sprawcy oraz w granicach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


Tutaj na naszym portalu będziesz mógł zaznajomić się ze szczegółami naszej palety usług to pozwoli ci podjąć definitywną decyzję o potencjalnej naszej pomocy. Tymczasem na przyjaciół z Węgrowa możesz liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Esencją wszystkich naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, ale oczywiście nasza baza lawet i autolawet na sto procent jest skomponowana do przerzutu każdego samochodu. Mamy świadomość, iż kultową techniką pomocy jest holowanie, szczególnie gdy mowa o pojazdach osobowych. Przy pomocy liny holowniczej potrafi się podobnej pomocy podjąć każdy prowadzący, my jednak sugerujemy sięgnięcie po usługi specjalistów.


Tą wskazówkę powinno się wziąć na serio. Na pewno najważniejszym jest doświadczenie i profesjonalizm usługi. Zawodność powszechnych linek holowniczych zwraca uwagę na sprzęt z którego należało by korzystać przy tej usłudze. Musi się także mieć w pamięci, iż holowanie tego standardu na autostradzie lub trasie szybkiego ruchu jest zabronione. Prawdopodobnie nie ma potrzeby już o tym informować, lecz dokładnie MegaHol ma całość tego co jest konieczne, aby rzetelnie odholować jakikolwiek samochód.


Dowolny rodzaj aut umiemy przewieźć używając naszych lawet, lub autolawet. O każdej porze umiemy, niezmiernie szybko przywieźć na miejsce wypadku optymalny tabor i pewnie przewieźć i pojazd i podróżnych do wyznaczonego położenia.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To wszystko co lubimy. Naszym planem jest być najskuteczniejszym w przewozie samochodów ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej. Znaczącym krokiem do zrealizowania podobnego finału powinna być duża paleta i klasa profesjonalnych usług. Wszyscy dobrze wiedzą jak poważną jest na drodze awaria TIR-a. Kilometrowe korki mogą się budować także na trasie dwupasmowej kiedy wykluczymy z ruchy jeden pas. Nawet nie sądźmy, że będzie lepiej na bocznych trasach bo bywają one wyjątkowo ruchliwe, tymczasem awaria TIR-a może je totalnie zablokować. Zatem cenni są fachowcy od natychmiastowych reperacji w terenie, i niezawodnego transportu aut.


Wszystkim co niezbędne do kasacji podobnych strat dysponuje ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to oczywiście są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, ciężki sprzęt do prac służebnych. Zarządzamy zatem idealnymi środkami by błyskawicznie otworzyć trasę na tyle by wolno było bezpiecznie zrealizować reperacje. Duże pojazdy każdego rodzaju na przykład autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, możemy przez całą dobę przewieźć skutecznie oraz bezpiecznie.


Rękojmią jakości naszych usług jest oczywiście kompetentna kadra dostępna zawsze dla was przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że zupełnie nie będą konieczne holownik oraz niskopodwoziówka. Może zdarzyć się, że jedyne co potrzeba to mobilny serwis, który w okolice kolizji podjedzie znacząco szybciej, a wykwalifikowani mechanicy sprawnie skasują przyczynę niesprawności, choćby na autostradzie.


Od wulkanizacji opon po niewielkie reperacje silnika na oczywiście jest gotów mobilny serwis. Na każdym szczeblu staramy się przygotować wszystko co wykonalne, dlatego jedziemy po zrealizowaniu dokładnego wywiadu w czasie podejmowania zamówienia. Jest oczywiste, że zawsze jesteśmy zabezpieczeni i na polecenie oczekuje autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową, ponieważ na miejscu potrafi się wyklarować, iż szybka naprawa jest nie realna.


Staramy się do zleceń przystępować nadzwyczaj osobiście z tego powodu, że mamy świadomość, że każdy dowolny incydent potrafi być niezależny. Kontrahent ma prawo nawet nie mieć racji co do analizy sytuacji, jednakże my umiemy wsłuchać się w jego prośby i wskazówki, a następnie wyciągnąć odpowiednie wnioski, bowiem w ten sposób postępuje się z przyjaciółmi. Komfort realizacji zadań zapewnia nam doskonale wyekwipowane zaplecze, więc wysłuchanie klienta powinno nam tylko pomóc.Transport niskopodwoziowy     

Rozszerzyliśmy firmową ofertę, lecz standardowe usługi na tym posunięciu zgoła nie cierpią, bowiem przerzut maszyn budowlanych, drogowych oraz rolniczych wypływa z bogatej infrastruktury lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników będących w naszym profesjonalnym taborze. Odpowiednie użycie potencjału obsady ogranicza całkowite nakłady na działalność, oraz tym samym zmniejsza wartość usługi dla poszczególnego klienta, było by pewnie dziwaczne gdybyśmy tegoż potencjału nie dostrzegli.


U nas nie planujemy obostrzeń, w kraju oraz zagranicą dowieziemy na ustalone miejsce kombajny, pikapy, busy, koparki bądź walce drogowe. Również towary ponadnormatywne czy też transporty dłużycowe.


Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy spokojni o kwalifikacje naszych kierowców i sprzętu z jakiego korzystają, na szczęście zawsze wszystkie frachty są całkowicie ubezpieczone. Absolutnie nie zarzucamy firmowych kontrahentów przygotowaniem procedur i zdobywaniem dokumentów potrzebnych do finalizacji zamówionego transportu.Dlaczego my?

Lecz czemu akurat nie? No to niech okaże się, że MegaHol. Staramy się sobie tu wypisywać, iż jesteśmy najlepsi, jednak nikt kto faktycznie tak pisze rzecz jasna nie deprecjonuje zdolności innych. Jesteśmy pewni, iż wszystkie pomoce drogowe lub ciężarowe pomoce drogowe pracują dość dokładnie.


Winno się właściwie przeanalizować to szerzej. Prawdopodobieństwo zadysponowania adekwatnego sprzętu w naszym wypadku powinno być znacznie poważniejsze niż w jednostkowym warsztacie chociażby ze względu na ilość partnerów. Analogicznie rzecz ma się z wyspecjalizowaną załogą, jak również z kierowcami o idealnych umiejętnościach czy doświadczeniu.  Pojedynczy zakład niestety nie posiada wachlarza sprzętu, my dostosowujemy się właściwie do okoliczności i kierujemy na miejsce optymalny sprzęt plus dobranych specjalistów, a gwarantuje nam to firmowa pajęczyna warsztatów reagująca jak naczynia połączone.


Zasada „Bądź przyjacielem klienta”, która tworzy podstawę dostarczania naszych usług potwierdza się właśnie z tego powodu. Dotrze konkretnie do was właściwie wyszukana formacja specjalistów, najpewniej z lokalnego punktu w którym wiążą ich więzy rodzinne lub przyjaźni, jednak będą mogli oczekiwać na natychmiastową pomoc całej pajęczyny.


Cennika nie mamy, ale macie prawo oczekiwać na realną wycenę, często mniejszą niż się spodziewacie, a to dlatego, że wartościujemy prace na bazie realnych danych. Naturalnie wykonujemy potencjalne zlecenia z OC oraz Assistance i w tym wypadku przeprowadzimy usługę bezpłatnie.


MegaHol, absolutnie nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa, wydaje się być dokładnie taka. Przyjaciel z Węgrowa, który w sposób naturalny zjawi się  w potrzebie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: