LAWETA POMOC DROGOWA BĘDZIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych POMOC DROGOWA BĘDZIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autAbsolutnie nie postrzegaj nas jako instytucję pierwszą z wielu. Ta pomoc drogowa by użyczyć Ci porady wyjedzie bezzwłocznie niemal jak Twój zaufany przyjaciel. Przyjaciel godny kredytu zaufania i gotowy na każde rozwiązanie.


Uczestniczyłeś w stłuczce bądź zaskoczyła Cię usterka w bliskiej odległości od Będzina? Niezwłocznie wybieraj numer do MegaHol. Do przyjaciele który jest niedaleko i dokładnie wie jakie prace trzeba podjąć by dać sobie radę z problemami. Zjawimy się na miejscu zaskakująco szybko. W razie konieczności dowieziemy mobilny serwis i oczywiście ekipę profesjonalistów.


Absolutnie nie mogą być dla nas problemem drobne naprawy na trasie. Jasne, że nie jest tajemnicą, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, wjechać na porzucony odpad na trasie i naruszyć oponę, przegapić konserwację wycieraczek, które uszkadzają się w ulewny deszcz na szosie czy nie podmienić w odpowiedniej chwili akumulatora , a potem mieć znaczący kłopot z odpaleniem samochodu. Te wszystkie nieznaczne awarie skasujemy dla Ciebie ku obopólnej radości. Jeżeli musi być korzystne holowanie względnie autoautolawety, lub fakultatywnie autolawety także nie będzie to stanowić dla nas kłopotu. Jeżeli okaże się, że to jest pożądane zawsze zabezpieczamy obszar usterki czy kraksy. Nie rozpamiętuj miejsca w którym Cię zatrzymało. Droga gminna czy autostrada nam to nie sprawia różnicy Zlokalizujemy dowolne stanowisko i oczywiście udzielimy pomocy. Gdyż mapa naszych dróżek nie ma dla nas niewiadomych.


Bezwzględnie utrwal lub zapamiętaj nasz kontakt do przyjaciela. W całym kraju umie być rzeczywiście użyteczny. Wystukaj numer. Moment jest nie ważny skoro znalazłeś się w kłopotach. Przyjedziemy – możesz być pewien! Bowiem pomoc drogowa MegaHol akuratnie tak pracuje. Bowiem w potrzebie zawierz przyjaciołom.


24 godziny na dobę możesz kalkulować naszą współpracę:

  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydostanie pojazdu na drogę względnie stawianie go na kołach
  • Usunięcie źle wlanego paliwa lub transport niezbędnych ilości paliwa
  • Usługi w ramach Assistance lub bezpłatne usługi z OC sprawcy
  • Holowanie, transportowanie i transport na lawecie wszelkich pojazdów

Ustal szczegóły! Przyjaciel z Będzina jest gotowy do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h

Jest oczywiście kilka modeli na transport wadliwych pojazdów , natomiast najlżejszy , a także najszybszy to w sumie autoautolawety albo autolawety. Wielokrotnie obserwujemy na drogach półoficjalnie holowane pojazdy, jednak warto wiedzieć, że taki system wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie prawnie wzbroniony. Specjaliści oraz znakomicie zaopatrzona flota specjalistycznych pojazdów to siła jaką posiada pomoc drogowa w obszarze Będzina. Dla pasażerów mamy zaś 5-cio osobową kabinę autolawety. Zapewnia nam to prawo do poręczenia pełnego bezpieczeństwa załadunku oraz przewozu samochodu. Całodobowo zarówno defektowy samochód jak też jego podróżnych odwieziemy bezpiecznie na wyznaczone miejsce.


stan pojazdu musi być odpowiedni i oczywiście przepisy muszą umożliwiać holowanie gdybyśmy planowali postulować tą strategię przewozu. W którejkolwiek chwili możesz zmienić decyzję jedyny kłopot to w sumie prędkość poruszania sie po drodze. Taki zestaw powinien jechać z najwyższą szybkością do 60 km/h.


Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Gdy samochód ciężarowy ulega na jezdni awarii to spory dylemat , a my mamy tego świadomość. Mocarny TIR potrafi pogmatwać ruch na wiele godzin. Nierzadko ostatnim ratunkiem odblokowania drogi wydaje się być holowanie. Z takim problemem do tej pory mnóstwo razy dawaliśmy sobie radę i rozwiązywaliśmy sprawę prędko i sprawnie.


Specjalny sprzęt przyzwala nam na holowanie jakiegokolwiek typu pojazdu. Wśród dysponowanego przez nas sprzętu są specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz cała paleta sprofilowanego sprzętu posiłkowego. Czerpiąc z tego, bezpiecznie oraz sprawnie transportujemy pojazdy dostawcze i ciężarowe, zespoły ciężarowe i autobusy. TIR w parowie leżący do góry kołami, choćby i wtedy kiedy zdarzy się to w ciężko dostępnym położeniu, będzie przez nas wyciągnięty i ustawiony do pionu.


Nie ma potrzeby żeby gdzieś składować materiały transportowane przez awaryjny samochód, ponieważ jesteśmy w stanie taki przewóz zaaranżować. Przepakujemy je i dowieziemy na wskazane miejsce.


Przez całą dobę nad zapewnieniem Wam zabezpieczenia i wewnętrznego spokoju czuwa profesjonalna, wykwalifikowana załoga. Przez całą dobę, nie patrząc na warunki pogodowe, rozwojowe zaplecze umożliwia nam zrealizować którekolwiek zadanie.


Mobilny serwis 24h

Nietrudne do usunięcia usterki bywają powszechnie. Akurat nie jest kłopotem drobna awaria nawet jeżeli uniemożliwia dalszą drogę. Zepsute wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, przedziurawiona opona albo niedobór paliwa czy oleju, względnie wymiana źle wlanego do baku innego rodzaju paliwa to incydenty z którymi powinno się móc rozprawić z dala od warsztatu. W takim przypadku przez całą dobę trzeba przywołać miejscową pomoc drogową i jej mobilny serwis. Wykorzystywanie lawety będzie nie potrzebne. Szybki dojazd to wartość tego serwisu szczególnie kiedy potrzebny jest mobilny warsztat wulkanizacji, który 24 godziny na dobę funkcjonuje w palecie usług.


Mechanicy z umiejętnościami to skarb jakim gospodaruje mobilny serwis. Nie bacząc na markę i rodzaj samochodu mają możliwość skutecznie podjąć na trasie różne drobne naprawy.
Pojedynczy telefon wystarczy. Kilkunastu chwil będziemy potrzebować na przyjazd na miejsce lecz przez telefon potrzebujemy określić szczegóły niesprawności, markę pojazdu i jednocześnie miejsce zdarzenia. Do każdego przypadku podchodzimy kompleksowo w taki sposób by w pełni pomóc kierowcy.


Transport niskopodwoziowy

Opinie kontrahentów tworzą szeroką paletę naszych usług wśród nich przewóz maszyn budowanych. Bezawaryjny transport jesteśmy w stanie zagwarantować każdej ciężkiej maszynie drogowej. Maszyny rolnicze, szczególnie takie potrzebujące nie typowej dbałości, podobnie znajdują się w naszej ewidencji pojazdów, o których transporcie decydujemy. Odpowiednio wyszkoleni do transportu niewielkich, lecz ciężkich pojazdów, kierowcy są gotowi do przewozu na przykład wózków widłowych. Mamy zdolność transportu towarów ponadnormatywnych i transportu dłużycowego, bowiem mamy w posiadaniu odpowiedni zespół pojazdów. To może zdarzyć się kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… tak naprawdę dostarczymy dowolny niekonwencjonalny ładunek.


Nie tylko w kraju, ale również i zagranicą realizujemy te usługi. Ubezpieczamy ładunki, a na dostarczane usługi przedstawiamy kompletną, potrzebną dokumentację.


Dlaczego my?

Z tego powodu, że kompetentna pomoc drogowa MegaHol jest dostępna nie jedynie w lokalnym obszarze, a w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Ze względu na to że wiele ośrodków zaaprobowało współpracę i pozwoliło własnym fachowcom skoncentrować tu doświadczenie, umiejętności i naukę. Znaczna skuteczność w umiejętnym usuwaniu usterki bądź doskonałe rezultaty przewozu pojazdów są dokładnie tego efektem.


Każdą usługę szacujemy indywidualnie. Pod uwagę przy wycenie bierze się: model samochodu który serwisujemy, zastosowanie części zamiennych, rozmiar prac przeprowadzonych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety bądź holownik i rzecz jasna lokalizacja zajścia.


Nasza usługa, jaką realizujemy ze względu na straty zaistniałej w efekcie kraksy nie z Państwa przyczyny, może być pokryta z OC winnego. Może być też nieodpłatna w przypadku gdy zarządzają Państwo dogodnym ubezpieczeniem Assistance.


Zwyczajnie o nas pamiętaj!

Masz kłopot wywołuj Pomoc drogową MegaHol – przyjaciel z Będzina czeka pod telefonem gotowy by Ci pomoc.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: