LAWETA BIAŁOGARD 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BIAŁOGARD i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach portalu Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa poświęconego pomocy drogowej w szerokim znaczeniu dostarczania takiej usługi. W dowolnej podróży powinno się być gotowym na ewentualność uczestnictwa w wypadku czy kolizji lub pojawienia się niesprawności nawet w nowoczesnym samochodzie. Niestety często bez wsparcia pomocy drogowej się nie obejdzie. Awarię uniemożliwiającą jazdę potrafimy wykluczyć drobną naprawą, możliwa jest wulkanizacja opony w rejonie lokalizacji zdarzenia lub zwykła wymiana koła, jeśli pojawia się taka potrzeba do wykorzystania posiadamy sztywny hol czy przewóz lawetą albo autolawetą. Potrzeba takich przedsięwzięć przytrafia się zarówno samochodom osobowym, dostawczym jak i ciężarowym. Portal Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa jest środowiskiem w którym kierowca w kłopocie znajdzie fachowców. Systematycznie nasi mechanicy dostarczają pomocy w niezwykle odmiennych okolicznościach. Zarządzają mobilnym serwisem i wulkanizacją, wszelkim transportem tak samo lekkich pojazdów jak i całych zespołów ciężarowych bądź maszyn. Obdarzyło nas zaufaniem niemało kierowców zaś nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim traktowaniem.


Nasza jednostka naprawdę jest całkowicie niepodobna do innych. Ta pomoc drogowa może być taka jak zaufany przyjaciel, który podąży niezwłocznie żeby udzielić Tobie pomocy. I niczym przyjacielowi możecie nam zaufać gdyż jesteśmy przyszykowani na wszelkie okoliczności.


Zdarzył się problem z samochodem właśnie nieopodal Białogardu? Zadzwoń do Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa – do przyjaciela, który pomoże skasować usterkę oraz zaradzi skutkom stłuczki. Zjawimy się na miejscu błyskawicznie. W razie potrzeby dowieziemy mobilny serwis i brygadę fachmanów.


Drobne naprawy to wcale nie będzie bariera, która na szosie potrafiła by zaistnieć dla nas problemem nie do pokonania. Życzymy wam byście bez usterek przejeżdżali krajowe autostrady, ale rozumiemy, że zdarzają się przebite opony, silniki które nie mogą odpalić, zaskakujące deficyty paliwa w baku czy zniszczony mechanizm wycieraczek w ulewny dzień. Wówczas z radością dotrzemy aby usunąć usterkę na miejscu zdarzenia. Autoautolawety lub autolawety zawsze będą nieprzerwanie dostępne do drogi. Jeżeli okażą się niezbędne nie będzie z tym najmniejszego kłopotu. Jesteśmy też zdecydowani na holowanie w dowolnym schemacie czy to przy pomocy sztywnego holu czy też lin holowniczych. W strefie kraksy względnie awarii zdecydowanie ułatwiamy efektywnie ją zabezpieczyć. Czy przebywasz na ulicy gminnej, ekspresowej albo na autostradzie ostatecznie na nas nie robi jakiegokolwiek wyrażania.. My błyskawicznie potrafimy Cię znaleźć i wiemy w jaki sposób Ci dopomóc. Trasa komunalna lub wojewódzka – na rodzimym obszarze zlokalizujemy dowolną spośród nich.

NASZA GALERIA


Nigdy nie usuwaj z kontaktów telefonu do przyjaciela. W całym kraju czasem może być rzeczywiście potrzebny. Wystukaj numer o którejkolwiek godzinie dnia i nocy. Dotrzemy – masz na to gwarancje! W taki sposób działa zaufana pomoc drogowa. Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa myśli o was. Bowiem w potrzebie licz na przyjaciela.


Gwarantujemy pomoc o dowolnej godzinie dnia czy nocy:

  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Postawienie pojazdu na kołach względnie wydobycie go na jezdnię
  • Usunięcie mylnie wlanego paliwa albo transport niezbędnych ilości paliwa
  • Usługi w zakresie Assistance oraz bezpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Fracht na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów

Przejrzyj szczegóły! Przyjaciel z Białogardu na sto procent jest dyspozycyjny do pracy!


LawetaAutoautolawety 24h

Jest parę technik na transport zepsutych pojazdów, lecz najprostszy, a także najszybszy to ostatecznie autoautolawety bądź autolawety. Należy jednak mieć w pamięci, że na autostradzie holowanie jest prawnie wzbronione, więc to jedyny system z którego jesteśmy w stanie tu skorzystać. Branżowe pojazdy oraz fachowa ekipa. Pomoc drogowa w okolicy Białogardu posiada podstawy aby być pewną siebie. Do dyspozycji jest również autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Dzięki temu jesteśmy spokojni o bezpieczeństwo przewozu samochodu i załadunku. Potencjalni pasażerowie i jednocześnie samochód całodobowo będą przewiezieni na wyznaczone miejsce.


Jeżeli stan samochodu to dopuszcza i naturalnie przepisy kodeksu drogowego w którejkolwiek chwili wolno Państwu postanowić o holowaniu. Holowanie jest niestety wolniejsze. Ten skład samochodów nie może jechać szybciej na drodze niż 60 km/h.


Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Awaria samochodu ciężarowego na drodze, o czym doskonale wiemy, to oczywisty kłopot. TIR jeśli ulegnie awarii zawsze może być pretekstem do dylematów na drodze. W takim przypadku częstokroć holowanie może być optymalnym środkiem odblokowania drogi. W takim przypadku warto przywołać naszą pomoc drogową.


Operujemy specjalistycznym sprzętem, jaki pozwala nam na holowanie jakiegokolwiek pojazdu. Wysokiej jakości profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol oraz wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy gwarantują nam bezpiecznie i oczywiście skutecznie przewieźć samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy i autobus w przypadku gdy może być to konieczne. TIR w kanale leżący do góry kołami, i w sytuacji kiedy zdarzy się to w trudno dostępnym stanowisku, zostanie przez nas wyciągnięty i postawiony do pionu.


Gdy występuje ostateczność przewozu produktów z niesprawnego samochodu posiadamy alternatywę podstawienia adekwatnego samochodu do ich przerzutu. Przepakujemy je i przywieziemy na wyznaczone miejsce.


Wykwalifikowana, kompetentna załoga 24 godziny na dobę nadzoruje żeby zabezpieczyć Wam wewnętrzny spokój i bezpieczeństwo. Nie zwracamy uwagi na realia atmosferyczne bo dzięki szerokiemu zapleczu zawsze jesteśmy w gotowości wypełnić każde zadanie i to w każdym momencie doby.


Mobilny serwis 24h

Mogą być też nieskomplikowane do rozwiązania niesprawności. Ubytek oleju, paliwa czy czasami dolanie do zbiornika innego paliwa, zniszczone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, czy przekuta opona to tylko kilka przykładów niweczących dalszą podróż, jednak prostych do naprawienia przypadków awarii. Mobilny serwis miejscowej pomocy drogowej na szczęście oferuje doraźne reperacje 24 godziny na dobę. Laweta nie znajdzie w tym wypadku zastosowania. Różnorodna oferta serwisu mieści jeszcze całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która dojedzie z serwisem jak najszybciej.


Profesjonalizm mechaników jest zasadą usług jakie poleca mobilny serwis. Również dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych zasięg drobnych napraw akceptowalnych do przeprowadzenia na ulicy jest niesamowicie szeroki.


Dzwonisz tylko raz. Rozmowę podejmujemy bezzwłocznie. Czasu na odpowiedzi nie potrzeba nam wiele. Kilkanaście minut na przyjazd na miejsce a także kilka minut na telefoniczne określenie niuansów niesprawności, marki pojazdu i rzecz jasna miejsca zajścia. Całościowe podejście do wszystkich przypadków jest zasadą naszego działania bowiem naszym celem jest w największym stopniu pomóc kierowcy.


Transport niskopodwoziowy

Również przewóz maszyn budowlanych jest istotną pozycją w różnorodnej palecie naszych usług. Przewieziemy bezpiecznie koparkę gąsienicową oraz wielki walec i oczywiście jakąkolwiek nawet nietypową z ogromnych maszyn drogowych. Nie przedstawia dla nas problemu przewóz dużych maszyny rolniczych. Wózki widłowe transportuje się mniejszymi pojazdami, jednak potrzebują specyficznej opieki gdyż są to pojazdy co prawda niewielkie, natomiast ciężkie. Stąd przeszkoliliśmy kierowców którzy wykonują tę usługę. Transport towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy także znajdują się w naszej ofercie. Jeśli Masz dylemat z specyficznym ładunkiem, powiedzmy duży gruz czy też wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę transportu zwracaj się do nas.


Usługi te przeprowadzamy na terenie całego kraju i zagranicą. Wszystkie nasze usługi podparte są odpowiednią dokumentacją w tym indywidualnym ubezpieczeniem towaru.


Dlaczego my?

Ze względu na to, że naszą usługę widzimy jako powinność. Zatem zabezpieczamy was przez 365 dni w roku, 24h na dobę. Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa to pomoc drogowa z charakterem. Ponieważ wiele ośrodków umożliwiło swoim rzeczoznawcom zgromadzić tu doświadczenie, umiejętności i oczywiście kompetencję. Tworząc ten program spodziewaliśmy się rezultatu w postaci znakomitej efektywności i jakości usług przy odpowiednim przeliczniku wyceny.


Wszelką usługę szacujemy jednostkowo. W symulacji brane są pod rozwagę: miejsce zdarzenia, rodzaj pojazdu, który serwisujemy, użycie części zamiennych, charakter czynności dokonanych na miejscu zdarzenia i oczywiście czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik.


Gdy Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, lub do awarii doszło z nieuwagi osoby trzeciej to nasze usługi będą mogły być bezpłatne, ponieważ straty zapłacone zostaną z OC winnego stłuczki względnie ubezpieczeniowej pomocy.


W każdym przypadku jesteśmy pod ręką!
Na kłopoty Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa Holowanie 24h – Wypożyczalnia Aut – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Białogardu który nigdy nie rozczarowuje.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: