LAWETA WIEDEŃ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WIEDEŃ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie naszym portalem, ma prawo płynąć wprost z niemiłego zajścia które przytrafić może się w podróży, nie mniej jest nam przyjemnie, że zechcieli Państwo skorzystać z oferty MegaHol. Każdy kto wyrusza, nawet w najkrótszą drogę zdecydowanie powinien mierzyć się z możliwością niesprawności, kolizji względnie wypadkiem. W takiej sytuacji zwykle dobrze jest otrzymać wsparcie pomocy drogowej. Usterkę utrudniającą jazdę można usunąć drobną naprawą, prawdopodobna jest wulkanizacja opony w rejonie lokalizacji zdarzenia czy zwyczajna wymiana koła, gdy jest taka potrzeba do wykorzystania mamy sztywny hol czy przerzut lawetą względnie autolawetą. Takie problemy odczuwają wszystkie samochody od osobówki do ciężkich TIR-ów. Na stronach tego portalu MegaHol.pl łączymy ekspertów z kierowcami. Regularnie nasi specjaliści dostarczają pomocy w bardzo różnych sytuacjach. Dzięki ogólnopolskiej platformie którą zarządzamy nasi mechanicy mają do dyspozycji dowolny typ transportu, oraz mobilny serwis i wulkanizację. Mamy doświadczenie i przyjacielskie podejście do klientów dla tego już bardzo wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem.


Wokół mamy zwyczajne instytucje my zamierzamy być inni. Tutaj może być wasz zaufany przyjaciel pomoc drogowa od początku skłonna bezzwłocznie ruszyć z ochroną. Więc jesteś w stanie mu zaufać bo przyjaciel jest gotowy Ci poradzić w dowolnych okolicznościach.


Jeżeli zdarzyła Ci się kraksa lub usterka w pobliżu Wiednia wybierz numer do przyjaciela, który jest nieopodal – dzwoń do PDS24h Marek Chudzik. Dotrzemy natychmiast. Dowieziemy mobilny serwis i przeszkolonych fachowców.


Nie zachodzą żadne bariery aby sfinalizować na ulicy wszelkie drobne naprawy. Naprawa czy wymiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, naprawa wycieraczek, a także pozostałe w sumie nieduże niesprawności z radością wyeliminujemy dla Ciebie na miejscu awarii. Autoautolawety względnie autolawety są wciąż dostępne do jazdy. Gdy okażą się wskazane nie będzie z tym jakiegokolwiek kłopotu. Jesteśmy również zdecydowani na holowanie w dowolnym systemie czy to przy pomocy sztywnego holu czy też lin holowniczych. Masz pewność, że rejonu zajścia nie porzucimy niezabezpieczonego. Nie rozpamiętuj lokalizacji, w której utknąłeś. Ścieżka gminna albo autostrada nam to nie robi różnicy My oczywiście wiemy gdzie jesteś oraz jak należy Ci dopomóc. Ponieważ nasze dróżki rozpoznajemy jak własną kieszeń.

NASZA GALERIA


Zapamiętaj aktualny numer do przyjaciela. Zadziała każdorazowo kiedy będzie pomocny dosłownie w całym kraju. Będziesz mógł dzwonić o jakiejkolwiek godzinie. Zameldujemy się – masz na to gwarancje! PDS24h Marek Chudzik w ten sposób dokładnie postępuje. Wiarygodna pomoc drogowa! Bo w biedzie polegaj na przyjacielu.24 godziny na dobę możesz na nas polegać:

  • Transport niezbędnych ilości paliwa lub wyeliminowanie paliwa źle zatankowanego
  • Darmowe usługi z OC sprawcy i w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, przewożenie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wydobycie samochodu na jezdnię czy ustawienie go na kołach

Odnajdź niuanse! Przyjaciel z Wiednia jest zdeklarowany do służby!LawetaAutoautolawety 24h


Laweta bądź autoautolawety to najszybszy jak również najłatwiejszy sposób przetransportowania zniszczonego pojazdu. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada należy pamiętać, że to jedyna dopuszczalna technika ponieważ holowanie jest tu oficjalnie zabronione. Pewność zapewniają nam znakomicie zaopatrzone, specjalistyczne pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu pasażerów) i doświadczona ekipa. W przebiegu załadunku i przewozu samochodów zabezpieczenie jest naszym najważniejszym zadaniem. Dowieziemy na określone miejsce bezpiecznie i całodobowo tak samo samochód jak i jego pasażerów.


Oczywiście jeżeli pozwolą na to paragrafy, a także stan pojazdu zawsze możemy zdecydować się na holowanie. Oczywiście jesteśmy na taką ewentualność przygotowani. Warto jednakże żeby mocodawca miał wiedzę, że ten zespół zdecydowanie powinien poruszać się tylko z prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kiedy samochód ciężarowy ulega na trasie awarii to oczywiście spory problem, a my odczuwamy tego świadomość. Nie dużo samochodów tak bardzo efektywnie może utrudnić ruch na drodze jak uszkodzony TIR. W takim wypadku nierzadko holowanie może być jedynym sposobem udrożnienia drogi. Wielokrotnie nasza pomoc drogowa efektywnie realizowała analogiczne zlecenia.


Możemy przedsięwziąć holowanie jakiegokolwiek pojazdu ponieważ zarządzamy specjalnym sprzętem. Przewieziemy choćby zespół ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik i rzecz jasna pojazd ciężarowy lub dostawczy. Zrobimy to umiejętnie i bezpiecznie dzięki doskonałej próby sprofilowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej palety sprzętu posiłkowego. Bez względu na stan techniczny samochodu czy wymagający dostęp nawet TIR-a wydostaniemy z wykopu i umieścimy go na kołach.


Zrealizujemy ponadto przewóz materiałów z zepsutego pojazdu. Pozbieramy, przepakujemy i oczywiście dowieziemy zgodnie z poleceniem administratora ładunku.


Wykwalifikowana, fachowa kadra całodobowo nadzoruje żeby zabezpieczyć Wam spokój i bezpieczeństwo. Każde zlecenie dzięki rozwojowemu zapleczu jesteśmy w stanie urzeczywistnić, bez względu na warunki pogodowe, przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Łatwe do rozwiązania usterki pojawiają się dość regularnie. Przekuta opona, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, ubytek oleju, paliwa bądź czasami zatankowanie do zbiornika złego paliwa, zepsute wycieraczki i ogrom innych wstrzymujących dalszą podróż, jednak takich które da się rozwiązać na poczekaniu. Nasza pomoc drogowa i jej mobilny serwis właśnie w takich wypadkach może się 24 godziny na dobę wykazać efektywnością. Zatrudnienia dla lawety nie powinno się tutaj planować. Sprawny dojazd to zaleta tego serwisu szczególnie kiedy niezbędny jest mobilny warsztat wulkanizacji, który 24 godziny na dobę funkcjonuje w ofercie.


Mobilny serwis wykorzystuje najlepszych profesjonalistów. Bez względu na markę i typ samochodu są w stanie skutecznie podjąć na trasie różne drobne naprawy.


Jednorazowy telefon to jedyne co jest potrzebne. Chwila omówienia to czas, który jest nam konieczny do zdefiniowania detali niesprawności, marki samochodu i miejsca zajścia później w kilkanaście chwil zjawimy się na miejscu. Nie ma identycznych awarii więc do każdego epizodu podchodzimy kompleksowo żeby w całości odciążyć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Także transport maszyn budowlanych jest ważną pozycją w pełnej ofercie naszych usług. Każdą ciężką maszynę drogową, walce czy przypuśćmy koparki gąsienicowe możemy transportować szybko i bezpiecznie. Dokonujemy jeszcze transportu różnych maszyn rolniczych. Do przewozu wózków widłowych używamy zdecydowanie skromniejszych samochodów, jednak nasi kierowcy są adekwatnie wyszkoleni do przewozu małych, lecz ciężkich pojazdów. Paleta naszych usług obejmuje dodatkowo przewóz ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Nabyliśmy doświadczenia z przewozem niestandardowych towarów i teraz jesteśmy zdeterminowani do frachtu bodaj trudnego gruzu czy też wielkogabarytowego zbrojenia.


Nie jedynie w kraju, ale również i zagranicą realizujemy te usługi. Przesłanką do świadczenia tego modelu usług jest kompletna dokumentacja stwierdzająca nasze możliwości i kompetencje. Poza tym firma nasza zabezpiecza indywidualne ubezpieczenie przewożonych towarów.Dlaczego my?


Ze względu na to, że naszą pracę widzimy jako służbę. Dlatego dbamy o was przez 365 dni w roku, 24h na dobę. PDS24h Marek Chudzik to pomoc drogowa z kręgosłupem. Ponieważ to długie doświadczenie wspierających się nawzajem ośrodków oraz profesjonaliści z biegłością w swojej profesji i rzecz jasna stwierdzonymi kwalifikacjami. Pomaga nam to prędko i profesjonalnie usunąć właściwie każdą niesprawność i przewieźć jakikolwiek pojazd z deklaracją znakomitej jakości i dobrej wyceny.


Pojedynczej kalkulacji podlega każda usługa. Pod rozwagę przy kalkulacji bierze się: czy została wykorzystana autoautolawety bądź holownik, lokalizacja zajścia, rodzaj samochodu, który obsługujemy, wykorzystanie części zamiennych i oczywiście zakres prac wykonanych na miejscu zdarzenia.


Warto ochronić się przez zakup adekwatnego ubezpieczenia Assistance. Wówczas nasze usługi będą mogły być nieodpłatne podobnie jak w momencie kiedy powinny być sfinansowane z OC winnego kolizji.


Ważne jest Twoje zaufanie!
W chwili kłopotów Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – twój przyjaciel z Wiednia jest zdeterminowany do pomocy i oczywiście liczy na kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: