LAWETA POLKOWICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych POLKOWICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autOrganizacje w identycznej dziedzinie działają podobnie, lecz… Wśród nas odnajdziesz to coś co posiada Twój najbliższy przyjaciel, który niby nasza pomoc drogowa regularnie wspomoże cię silnym ramieniem. Taki przyjaciel, jaki jest gotowy na dowolną możliwość zatem powinno się mu w zupełności zawierzyć.


Przytrafiła się Tobie usterka ewentualnie stłuczka w okolicy Polkowic, nie przeciągaj tylko wykonaj telefon do przyjaciela – wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik. Pojawimy się natychmiast. Przywieziemy mobilny serwis a przede wszystkim wyszkolonych profesjonalistów.


Nie znamy takich trudności abyśmy na drodze musieli odpuścić sobie drobne naprawy. Wymiana ewentualnie naprawa koła, regeneracja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie oraz znacznie więcej różnych szczegółów naprawimy dla Ciebie na miejscu z radością. Autoautolawety względnie autolawety są planowo dostępne do trasy. Gdy okażą się konieczne nie będzie na pewno z tym żadnego problemu. Jesteśmy podobnie gotowi na holowanie w dowolnym systemie od lin holowniczych po sztywny hol. Po przybyciu skutecznie wspomożemy zabezpieczyć przestrzeń zdarzenia. Masz awarię na autostradzie, drodze ekspresowej, a nawet na dojazdowej ścieżce – stale posiadasz luksus wiedząc, że dla nas nie stanowi to trudności. My to stanowisko znajdziemy żeby Tobie pomóc. Ponieważ znajdujemy się u siebie stąd zlokalizujemy tutaj dowolną ulicę.


Koniecznie zanotuj ewentualnie zapamiętaj nasz telefon do przyjaciela. W całym kraju czasem może być ewidentnie użyteczny. Dzwoń o każdej porze dnia czy nocy. Przybędziemy z pomocą – to nie ulega kwestii! Tak działa wiarygodna pomoc drogowa. PDS24h Marek Chudzik pamięta o was. Przyjaciół znajduje się w potrzebie.


Zawsze jesteśmy zdeterminowani do oferowania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Pomoc w granicach Assistance, a także nieodpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Fracht na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Przeciągnięcie samochodu na drogę albo ustawienie go na kołach
  • Usunięcie błędnie zatankowanego paliwa względnie transport niezbędnych ilości paliwa

Jeśli możesz zerknij w szczegóły! Przyjaciel z Polkowic czuwa gotowy do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Przewóz wadliwych pojazdów może być szybki i funkcjonalny gdy do tej roboty wykorzystana zostanie autolawety bądź autoautolawety. Możemy ponadto postawić na holowanie, lecz już na autostradzie wygląda to zdecydowanie odmiennie ponieważ tutaj taki model przewozu samochodów jest legislacyjnie zakazany. Nasza pomoc drogowa w rejonie Polkowic rozporządza wieloma profesjonalnymi, świetnie wyposażonymi pojazdami (w skład których wchodzi autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) i wysoko wykwalifikowaną brygadą. Bezpieczeństwo załadunku, a także transportu samochodu jest stuprocentowe dzięki takiej koncepcji sprzętowo-kadrowej. Uszkodzony pojazd oraz wszystkich pasażerów całodobowo przywieziemy szybko oraz pewnie na wyznaczone miejsce.


Wolno państwu zawsze zmienić decyzję i postanowić o holowaniu, ale zdecydowanie powinien na to przyzwalać stan pojazdu i paragrafy. Holowanie bezwzględnie jest wyraźnie wolniejsze. Taki zestaw samochodów nie ma prawa jechać szybciej na drodze niż 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Na pewno jest sporym dylematem, ale my rozumiemy tą kwestię, niesprawność samochodu ciężarowego na jezdni. TIR jeśli ulegnie kolizji zwykle może być powodem problemów na drodze. Często dobrym ratunkiem udrożnienia drogi musi być holowanie. Pomoc drogowa z Polkowic daje sobie radę doskonale z tym kłopotem.


Holowanie jakiegokolwiek typu pojazdu dzięki specjalnemu sprzętowi nie może być dla nas kłopotem. W odpowiednich okolicznościach kiedy jest to potrzebne wysokiej jakości wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy, specjalistyczny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pozwalają nam bezpiecznie i odpowiedzialnie przewieźć pojazd ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. Choćby TIR-a wydobędziemy z dołu, a potem postawimy na kołach nie bacząc na stan techniczny samochodu czy uciążliwy dostęp.


Niesprawny pojazd może czasem transportować produkty, które nie przepadły ulegając uszkodzeniu, jednakże wymagają przewiezienia do odbiory. Jesteśmy gotowi na powołanie tej usługi. Jesteśmy na takie rozwiązanie przygotowani zarówno jeśli chodzi o przewóz jak również załogę, która ładunki przeładuje.


Wykwalifikowana, fachowa kadra całodobowo czuwa żeby zabezpieczyć Wam spokój i zabezpieczenie. Nie skupiają naszej uwagi sytuację pogodową bo dzięki dużemu zapleczu jesteśmy w stanie przeprowadzić którekolwiek wezwanie i to przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Naprawić awarię bywa czasami nadzwyczaj sprawnie. Mogą to być niesprawności utrudniające dalszą jazdę, lecz proste do naprawienia na miejscu. Choćby zepsute wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przekuta opona albo niedobór oleju, paliwa bądź czasami nalanie do baku innego paliwa. Mobilny serwis pobliskiej pomocy drogowej na szczęście świadczy szybkie reperacje 24 godziny na dobę. Jeśli chodzi o lawetę to jak się okaże, nie ma tutaj dla niej pracy. Całodobowo, prócz sprawnego serwisu jest jeszcze dostępny mobilny warsztat wulkanizacji.


Mechanicy z kompetencjami to klejnot jakim dysponuje mobilny serwis. Rozległy próg drobnych napraw, niezależnych od marki i rodzaju samochodów, jakich mogą się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, plonem doskonałego wykształcenia.


Jedyne co potrzeba to jednorazowy telefon. Doprecyzujemy detale awarii, a także markę samochodu, a zaledwie za kilkanaście minut mechanik będzie na pewno w rejonie lokalizacji zdarzenia. Porównywalna niesprawność może mieć różnorodne skutki stąd, by w największym stopniu dopomóc kierowcy do konkretnych zleceń przystępujemy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Też przewóz maszyn budowlanych jest znaczącą pozycją w szerokiej palecie naszych usług. Dostarczymy bezawaryjnie koparkę gąsienicową jak również duży spychacz i dowolną inną z wielkich maszyn drogowych. Nie przedstawia dla nas problemu transport dużych maszyny rolniczych. Do przewozu wózków widłowych używamy nieco mniejszych pojazdów, ale nasi kierowcy są stosownie wyszkoleni do transportu niewielkich, lecz ciężkich pojazdów. Baza pojazdów jaką mamy do wykorzystania zezwala nam rozpocząć działania z zakresu przewozu towarów ponadnormatywnych oraz transportu dłużycowego. Przewozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a nawet ciężki gruz.


Takie usługi transportowe wykonujemy na obszarze całego kraju i zagranicą. Gwarantujemy kompletną dokumentacje i ubezpieczenie.Dlaczego my?


Ze względu na to, że PDS24h Marek Chudzik to fachowa pomoc drogowa czynna 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku, nie zaledwie w lokalnym terenie, ale w całym kraju. Albowiem cały szereg specjalistów z udokumentowanymi kwalifikacjami, działających w naszym kraju, podzieliło się z nami własnym doświadczeniem i kompetencją byśmy umieli zaprojektować strategie przynoszące sukces. Znaczna skuteczność w pewnym naprawianiu usterki lub znakomite rezultaty przewozu samochodów są oczywiście tego wynikiem.


Jakakolwiek usługa jest nowa, dlatego każdą szacujemy indywidualnie. Z pozoru analogiczne usługi choć trochę się różnią, dlatego każda wymaga niezależnej wycenie. Pod obserwację przy kalkulacji bierze się: czy została użyta autoautolawety lub holownik, lokalizacja zajścia, model samochodu, który obsługujemy, użycie części zamiennych i oczywiście charakter czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia.


Gdy Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, względnie do awarii doszło z winy osoby trzeciej to nasze usługi będą mogły być bezpłatne, gdyż straty zapłacone zostaną z OC sprawcy kolizji bądź ubezpieczeniowej pomocy.Istotny jesteś Ty!

Przytrafił się kłopot przywołuj Pomoc drogową PDS24h Marek Chudzik – twój przyjaciel z Polkowic jest przekonany do pomocy i czeka na kontakt.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: