LAWETA SZCZECINEK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SZCZECINEK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ przyjemnością odnotowujemy Państwa wizytę na stronach portalu Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa dedykowanego kwestiom różnych aspektów funkcjonowania pomocy drogowej. Awarie, kolizje i wypadki potrafią się nam wydarzyć chociażby w najszybszej trasie. Niestety często bez wsparcia pomocy drogowej nic nie zdziałamy. Przewóz unieruchomionego pojazdu lawetą czy przy zastosowaniu sztywnego holu to najpoważniejsza z usług, jednak niewykluczona jest także wymiana koła czy wulkanizacja uszkodzonej opony, względnie drobna naprawa przeprowadzona na miejscu zdarzenia prostej usterki, a często paraliżującej dalszą podróż. Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy na ogół ma prawo mu się przytrafić konieczność tych przedsięwzięć. Kierowcy i specjaliści będą mogli się spotkać dokładnie na portalu MegaHol.pl. Są specjalistami, którzy na co dzień dostarczają profesjonalnej pomocy w niezwykle różnych okolicznościach. Dysponują mobilnym serwisem i wulkanizacją, każdym transportem zarówno lekkich pojazdów tak jak i wielkich zestawów ciężarowych bądź maszyn. Mamy doświadczenie i przyjacielskie podejście do klientów dla tego już bardzo wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem.


Firmy w tej samej domenie działają tak samo, jednak… Tutaj jest jednak wasz zaufany przyjaciel pomoc drogowa od początku gotowa niezwłocznie ruszyć z poradą. Przyjaciel któremu potrafisz zawierzyć ponieważ jest przygotowany na nawet zaskakujące zdarzenie.


Jeżeli przytrafiła się Tobie kraksa bądź usterka w regionie Szczecinka wybierz numer do przyjaciela, który na pewno jest nieopodal – dzwoń do Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa. Pojawimy się natychmiast. Przybędziemy z fachową ekipą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Drobne naprawy na trasie nie staną się dla nas problemem. Opony ulegają zniszczeniu, silniki nie chcą się uruchomić, wycieraczki się niszczą, a bywa też, że brakuje paliwa. A każda z tych okoliczności może Cię dopaść powiedzmy na środku drogi. Wtedy przybywamy by wyeliminować niesprawność ku Twojej i naszej przyjemności. W każdej chwili zadania potrafimy ustalić, że pożądana musi być autolawety, autoautolawety bądź holowanie. Będziesz mógł też brać pod uwagę współpracę w materii ubezpieczenia miejsca zajścia. Nie istotne czy ugrzązłeś na autostradzie, szosie ekspresowej bądź na bocznej ulicy dojazdowej. Udzielimy pomocy w każdym rejonie. Ponieważ na własnym obszarze znamy dowolną trasę czy wojewódzką czy komunalną.

NASZA GALERIA


Koniecznie utrwal bądź zapamiętaj niniejszy telefon do przyjaciela. Gdziekolwiek będziesz my w całym kraju wyczekujemy na Twój telefon. Każda godzina jest właściwa. Wystukaj numer gdy jesteś w opresji. Zjawimy się na miejscu – na bank! Naprawdę tak pracuje wiarygodna pomoc drogowa. Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa tylko dla was. Przyjaciele właściwie tacy mają być.


Jesteśmy dyspozycyjni do oferowania usług i w dzień i w nocy:

  • Holowanie, transportowanie i transport na lawecie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wydobycie pojazdu na jezdnię względnie stawianie go na kołach
  • Usunięcie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub dopełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Usługi w ramach Assistance oraz bezpłatne usługi z OC stłuczki.

Sprawdź niuanse! Przyjaciel ze Szczecinka na sto procent jest dyspozycyjny do roboty!

LawetaAutoautolawety 24h

Jeden z szybszych i najlżejszy model przetransportowania naruszonego samochodu to autoautolawety bądź autolawety. Wypada jednak wspomnieć, że na autostradzie holowanie jest prawomocnie zabronione, więc to w sumie jedyny klucz, który jesteśmy w stanie tutaj wykorzystać. Profesjonalne pojazdy oraz doświadczona kadra. Pomoc drogowa w regionie Szczecinka posiada podstawy żeby być przeświadczoną o swoich dużych możliwościach. Do wykorzystania jest jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. W czasie załadunku oraz transportu samochodów bezpieczeństwo jest naszym celem. Unieruchomiony samochód i wszystkich pasażerów 24 godziny na dobę dowieziemy prędko i bezpiecznie na wskazane miejsce.


Wolno państwu w każdym przypadku zmienić dyspozycję oraz podjąć decyzję o holowaniu, lecz musi na to pozwolić stan samochodu i przepisy. Ten skład może przemieszczać się po trasie z szybkością do 60 km/h, jednak na holowanie zawsze jesteśmy w którejkolwiek chwili gotowi.


Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Samochód ciężarowy podlegający kolizji na ulicy to poważny dylemat i my rozumiemy tą sytuację. Zepsuty TIR na wiele godzin potrafi skomplikować ruch na drodze. W tym przypadku niejednokrotnie holowanie jest jedynym ratunkiem odblokowania drogi. Z tym dylematem już wiele razy dawaliśmy sobie radę i rozwiązywaliśmy sprawę natychmiast i profesjonalnie.


Specjalistyczny sprzęt będący na naszym stanie umożliwia holowanie każdego pojazdu. Wśród posiadanego przez nas sprzętu znajdują się specjalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i pełna rodzina wyspecjalizowanego sprzętu pomocniczego. Korzystając z tego, pewnie oraz sprawnie przewozimy pojazdy dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, zespoły ciężarowe lub autobusy. Bez względu na stan techniczny samochodu czy wymagający dostęp i TIR-a wyciągniemy z rowu i ustawimy go na kołach.


Jeśli będzie nieunikniony transport produktów przewożonych przez unieruchomiony samochód również się tym problemem zainteresujemy i zaaranżujemy ich transport. Zaaranżujemy niezwłocznie przewóz zastępczy oraz załogę, która sprawnie przepakuje materiały.


Wykwalifikowana, kompetentna kadra 24 godziny na dobę dyżuruje aby zagwarantować Wam stabilizację i zabezpieczenie. Bez względu na warunki atmosferyczne przez całą dobę jesteśmy w gotowości zrealizować każde zadanie dzięki szerokiemu zapleczu.


Mobilny serwis 24h

Łatwe do rozwiązania awarie bywają nagminnie. Niedobór oleju, paliwa bądź też wlanie do zbiornika niedobrego paliwa, zepsute wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, czy przedziurawiona opona to tylko kilka przykładów utrudniających dalszą drogę, jednak nieskomplikowanych do usunięcia przypadków awarii. Na szczęście pobliska pomoc drogowa 24 godziny na dobę świadczy szybkie reperacje zrealizowane przez mobilny serwis. Laweta będzie nie zasadna. W rejon awarii serwis dojedzie najszybciej, a w dużym kalejdoskopie usług istnieje również mobilny punkt wulkanizacji działający przez całą dobę.


Obsada, która obsługuje mobilny serwis cechuje się wysokim profesjonalizmem. Wysoki próg drobnych napraw, niezależnych od marki i typu samochodów, jakich mogą się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, skutkiem rzetelnego szkolenia.


Jeśliby telefon okazał się zajęty momentalnie oddzwonimy. Nie potrzeba nam wiele czasu na reakcje. Kilkanaście chwil na przyjazd na miejsce i chwila na telefoniczne uściślenie detali usterki, marki samochodu i oczywiście miejsca zdarzenia. Zamiarem naszych działań jest w pełni dopomóc kierowcy z tego powodu do każdego z epizodów przystępujemy kompleksowo.


Transport niskopodwoziowy

Transport maszyn budowlanych wymaga specjalnego taboru, którym administrujemy i oczywiście z tego powodu polecamy tę usługę. Każdą ciężką maszynę drogową, spychacze lub powiedzmy koparki gąsienicowe jesteśmy w stanie transportować prędko i rzecz jasna bezpiecznie. Na porządku dziennym jest również transport wielkich maszyn rolniczych. Małe, lecz ciężkie pojazdy sprawiają mniej kłopotów w transporcie. Do ich przewozu wystarczy, na przykład mniejszy samochód. To zdecydowanie wygoda jednakże ważne jest żeby za kierownicą siedział kierowca przeszkolony do tego typu usługi i właśnie takich przeszkolonych kierowców mamy w lokalnym zespole. Zespół pojazdów jakim gospodarujemy umożliwia nam transport dłużycowy czy transport towarów ponadnormatywnych. Jeżeli Masz problem z nietypowym towarem, powiedzmy duży gruz czy też wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę przewozu zapisuj się do nas.


Nie tylko w kraju, lecz również i zagranicą przeprowadzamy te usługi. Posiadamy pełną dokumentację potrzebną do ich świadczenia i ubezpieczamy przewożone ładunki.


Dlaczego my?

Ponieważ Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa w całym kraju przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku proponuje Ci fachową pomoc drogową. Bo nasza roztropność to całość doświadczeń oraz praktyki wyspecjalizowanych profesjonalistów z wielu ośrodków. Realizując ten program spodziewaliśmy się skutku w formie pierwszorzędnej skuteczności i jakości usług przy korzystnym stosunku ceny.


Na dowolną usługę spoglądamy oddzielnie, a potem dowolną osobno wyceniamy. Pod rozwagę przy kalkulacji bierze się: czy została zastosowana autoautolawety bądź holownik, lokalizacja zdarzenia, rodzaj samochodu, który serwisujemy, zastosowanie części zamiennych oraz zakres prac wykonanych na miejscu zdarzenia.


Nasza usługa, którą wykonujemy z powodu straty zaistniałej w efekcie kraksy nie z Państwa przyczyny, może być zapłacona z OC sprawcy. Może być też nieodpłatna w przypadku jeśli zarządzają Państwo odpowiednim ubezpieczeniem Assistance.


Masz asekurację!
Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa – Wypożyczalnia Aut – pod telefonem czeka przyjaciel ze Szczecinka gotowy do pomocy.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: