LAWETA BIAŁY BÓR 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BIAŁY BÓR i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ radością odnotowujemy Państwa wizytę na łamach portalu Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa poświęconego kwestiom różnych wymiarów funkcjonowania pomocy drogowej. Awarie, stłuczki lub wypadki mogą się nam przytrafić chociażby w najkrótszej trasie. Wówczas zazwyczaj korzystnie jest posiadać wsparcie pomocy drogowej. Zmiana koła czy wulkanizacja opony, drobna naprawa na miejscu zajścia rozmaitych typowych niesprawności, a w ostateczności usługa lawetowania czy holowania – standardowo ewentualnie na sztywnym holu. Takie defekty odczuwają wszystkie samochody od osobówki do wielkich TIR-ów. Na łamach tego portalu MegaHol.pl łączymy specjalistów z kierowcami. Codziennie nasi specjaliści dostarczają pomocy w skrajnie odmiennych okolicznościach. Dzięki ogólnopolskiej platformie jaką dysponujemy nasi mechanicy mają do dyspozycji każdy typ transportu, oraz mobilny serwis i wulkanizację. Zaufanie klienta do firmy jest dla naszych mechaników przywilejem dlatego do każdego przypadku przystępują bardzo indywidualnie prawie tak jakby dotyczyło to ich prywatnych przyjaciół.


Instytucje z identycznej domeny działają tak samo, ale… My zamierzamy być jak wasz zaufany przyjaciel, znakomita pomoc drogowa wiecznie gotowa żeby służyć pomocą. Przyjaciel godny kredytu zaufania dodatkowo gotowy na wszelkie okoliczności.


W pobliżu Biały Bór doszło do wydarzenia w wyniku którego zaliczyłeś kraksę względnie miałeś awarię? Nie marnuj czasu na szukanie odpowiedniej usługi bo wystarczy, że wystukasz numer do przyjaciela, do Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa. Dojedziemy zaskakująco szybko. Przybędziemy z kompetentną obsadą, która obsłuży mobilny serwis.


Drobne naprawy na poboczu jezdni to nie jakiś problem. Nasze brygady w żadnym wypadku nie rezygnują. Reperacja lub zmiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, reperacja wycieraczek i inne w sumie niewielkie awarie z przyjemnością skasujemy dla Ciebie w miejscu zdarzenia. Autoautolawety ewentualnie autolawety są stale dostępne do jazdy. Gdy okażą się wskazane nie będzie na pewno z tym jakiegokolwiek kłopotu. Jesteśmy też gotowi na holowanie w każdym schemacie czy to przy pomocy sztywnego holu czy też lin holowniczych. W okolicy stłuczki bądź awarii zawsze pomagamy sprawnie ją ochronić. Czy stoisz na dróżce gminnej, ekspresowej czy na autostradzie ostatecznie dla nas nie ma znaczenia.. Potrzebujemy kilku chwili żeby Cię zlokalizować, a w konsekwencji dostarczyć szybkiej pomocy. Ponieważ nasze trasy odnajdujemy z zamkniętymi oczami.

NASZA GALERIA


Telefon do przyjaciela precyzyjnie zapamiętaj. Choćby na obszarze całego kraju nigdy Cię nie zawiedzie. Dowolna chwila musi być dobra. Wybierz numer kiedy znalazłeś się w opresji. Przybędziemy z pomocą – bez wątpienia! I taka faktycznie jest pomoc drogowa Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa. Przyjaciele właściwie tacy powinni być.


Ta pomoc drogowa wykonuje usługi 24 godziny na dobę:

  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydostanie pojazdu na drogę czy ustawienie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa względnie wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego
  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji i w ramach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów

Odnajdź szczegóły! Przyjaciel z Biały Bór na sto procent jest gotowy do akcji!

LawetaAutoautolawety 24h

Przewóz wadliwych pojazdów może być szybki i łatwy gdy do tej pracy wykorzystana zostanie autolawety ewentualnie autoautolawety. Możemy ponadto zdecydować się na holowanie, lecz właściwie na autostradzie wygląda to całkowicie odmiennie ponieważ tutaj taki model transportu samochodów jest prawnie zakazany. Wiarygodność zapewniają nam kompletnie wyposażone, profesjonalne pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu pasażerów) i fachowa brygada. Na skutek tego zawsze jesteśmy spokojni o bezpieczeństwo przewozu samochodu i oczywiście załadunku. Unieruchomiony pojazd oraz wszystkich podróżnych 24 godziny na dobę przywieziemy szybko i bezpiecznie na wyznaczone miejsce.


Wolno państwu zawsze zmienić dyspozycję i zdecydować się na holowanie, jednak musi na to zezwalać stan pojazdu i paragrafy. Z prędkością 60 km/h powinien przemieszczać się na drodze ten zespół, holowanie w tej sytuacji wydaje się być po prostu wolniejsze.


Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Jest prawdziwym problemem i my zdajemy sobie z tego sprawę, kolizja pojazdu ciężarowego na drodze. TIR jeśli ulegnie kolizji zazwyczaj jest powodem kłopotów na drodze. Wtenczas holowanie pozostaje niejednokrotnie konieczne. Oczywiście jesteśmy przygotowani na takie panaceum.


Branżowy sprzęt będący na naszym wyposażeniu przyzwala na holowanie dowolnego pojazdu. Pierwszorzędnej klasy profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol, a także wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy pozwalają nam bezpiecznie i oczywiście odpowiedzialnie dostarczyć na wskazane miejsce samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy czy autobus w okolicznościach kiedy może być to niezbędne. Bez względu na stan techniczny pojazdu czy wymagający dostęp i TIR-a wyciągniemy z rowu i umieścimy go na kołach.


Unieruchomiony pojazd może czasem transportować materiały, które nie uległy zepsuciu, jednak wymagają dowiezienia do odbiory. Jesteśmy przygotowani na zorganizowanie tej usługi. Zawsze jesteśmy przygotowani na zorganizowanie ich transportu w wyznaczone miejsce.


Nad zapewnieniem Wam stabilizacji i bezpieczeństwa dyżur pełni przez całą dobę wykwalifikowana, kompetentna kadra. Duże zaplecze pomaga nam wykonać którekolwiek zamówienie w każdym momencie doby nie patrząc na warunki pogodowe.


Mobilny serwis 24h

Są też proste w naprawie usterki. Takie bezproblemowe awarie, ale wstrzymujące dalszą podróż to pospolite wydarzenia. Niedobór oleju, paliwa czy też dolanie do zbiornika złego paliwa, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, przekuta opona, uszkodzone wycieraczki i rzecz jasna mnóstwo innych lekkich epizodów, które potrafią nas spotkać na trasie. W tym przypadku całodobowo wystarczy wezwać naszą pomoc drogową i jej mobilny serwis. Laweta okaże się nie konieczna. Bezzwłoczny dojazd to wizytówka naszego serwisu szczególnie kiedy niezbędny jest mobilny punkt wulkanizacji, który całodobowo jest w ofercie.


Mobilny serwis wynajmuje wykwalifikowanych fachowców. Również dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych horyzont drobnych napraw realnych do realizacji na ulicy jest niesamowicie duży.


Jeśliby telefon okazał się zajęty niezwłocznie oddzwonimy. Czasu na odpowiedzi nie potrzeba nam wiele. Kilkanaście minut na dojazd oraz kilka minut na telefoniczne uzgodnienie elementów niesprawności, marki samochodu i rejonu zdarzenia. Porównywalna awaria potrafi mieć różne oblicza dlatego, by w pełni odciążyć kierowcę do potencjalnych wezwań podchodzimy kompleksowo.


Transport niskopodwoziowy

Wszystkim kontrahentom mamy do zaproponowania szeroką paletę usług, a wśród nich na przykład transport maszyn budowlanych. Przewieziemy bezawaryjnie zgarniarkę, a także ciężki walec i jakąkolwiek inną z dużych maszyn drogowych. Także przewóz dużych maszyn rolniczych nie będzie problemem. Do transportu wózków widłowych wykorzystujemy zdecydowanie mniejsze samochody, ale nasi kierowcy są dobrze przeszkoleni do transportu małych, jednakże ciężkich pojazdów. Posiadając optymalny tabor wykonujemy przewóz ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Przewozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a gdy jest taka potrzeba uciążliwy gruz.


Nie tylko w kraju, jednak też i zagranicą realizujemy te usługi. Ładunki w każdym przypadku indywidualnie ubezpieczamy i oczywiście rozporządzamy dokumentacją, która uprawnia nas do oferowania tych usług.


Dlaczego my?

Gdyż nie jest prosto dać porękę na zapewnienie Ci fachowej pomocy drogowej przez 24h na dobę i 365 dni w roku, natomiast MegaHol ją gwarantuje. Gdyż podstawy zachowania w danych okolicznościach konstruujemy w oparciu o opinie i doświadczenie wykwalifikowanych fachowców z wielu ośrodków. Wysoka efektywność w wydajnym naprawianiu usterki lub doskonałe efekty frachtu pojazdów są właśnie tego rezultatem.


Indywidualnej kalkulacji podlega każda usługa. Cena uzależniona jest od różnych składników: typ pojazdu który obsługujemy, użycie części zamiennych, przekrój czynności wykonanych na miejscu, czy została użyta autoautolawety bądź holownik i rzecz jasna lokalizacja zdarzenia.


Nasza pomoc, którą przeprowadzamy z powodu szkody zaistniałej w rezultacie stłuczki nie z Państwa przyczyny, może być pokryta z OC sprawcy. Może być również wolna od opłat w przypadku gdy rozporządzają Państwo odpowiednim ubezpieczeniem Assistance.


Przyjaciel nie nawali!
Niezmiennie Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa – Holowanie 24h – Wypożyczalnia Aut – przyjaciel z Biały Bór czeka pod telefonem zdeterminowany aby Ci pomoc.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: