LAWETA OŚWIĘCIM 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OŚWIĘCIM i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNa bezduszne firmy możesz trafić zawsze. Nasza pomoc drogowa aby udzielić Tobie porady wyruszy niezwłocznie niemal jak Twój najbliższy przyjaciel. Przyjaciel któremu potrafisz zawierzyć bo jest przygotowany na nawet zaskakujące zdarzenie.


Gdy jeżdżąc po drogach w obszarze Oświęcimia dotknie Cię na drodze nieprzyjemne wydarzenie niezwłocznie wybierz numer do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Wybierz numer do przyjaciela, który będzie umiał skutecznie działać w sytuacji kolizji lub awarii. Dojedziemy najszybciej. Przywieziemy mobilny serwis, a także wyuczonych profesjonalistów.


Drobne naprawy to wcale nie jest przeszkoda, która na trasie umiała by stać się dla nas trudnością nie do rozwiązania. Zmiana ewentualnie naprawa koła, naprawa wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika te oraz wiele różnych drobiazgów naprawimy dla Ciebie w miejscu zdarzenia z satysfakcją. Natomiast jeśli stanie się tak, że będzie wskazana autolawety, autoautolawety ewentualnie holowanie to jesteśmy na to gotowi jak nikt inny. W rejonie stłuczki bądź awarii gruntownie pomagamy efektywnie ją ochronić. Na którejkolwiek szosie, w którymkolwiek miejscu, w każdym zakamarku – nie jest istotne gdzie stanął Twój samochód. My to stanowisko znajdziemy żeby Tobie dopomóc. Ponieważ regionalne trasy znamy jak swoją kieszeń.


Pamiętaj bieżący telefon do przyjaciela. Czasem może być niezastąpiony w granicach Całego kraju. Wybierz numer o dowolnej porze dnia lub nocy. Zjawimy się na miejscu – masz na to gwarancje! Gdyż taka bezwzględnie jest pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Tacy winni być przyjaciele.


Ręczymy za usługę o każdej godzinie dnia i nocy:

  • Transport niezbędnych ilości paliwa czy usuniecie paliwa mylnie zatankowanego
  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy jak również w granicach Assistance
  • Fracht na lawecie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Przeciągnięcie samochodu na jezdnię albo postawienie go na kołach

Sprawdź niuanse! Przyjaciel z Oświęcimia bezwzględnie jest zdeklarowany do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Istnieje parę strategii na transport niesprawnych samochodów, natomiast najprostszy i najszybszy to w sumie autoautolawety ewentualnie autolawety. Tam gdzie w grę wchodzi autostrada jest to jedyna poprawna forma ponieważ holowanie jest tutaj legislacyjnie wzbronione. W rejonie Oświęcimia rozporządzamy świetnie wyposażonymi branżowymi pojazdami z profesjonalną kadrą. W zespół flotylli wchodzi jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Bezpieczeństwo załadunku oraz transportu samochodu jest stuprocentowe dzięki takiemu zabezpieczeniu.. Unieruchomiony samochód i wszystkich podróżnych całodobowo dowieziemy prędko oraz bezpiecznie na określone miejsce.


stan pojazdu zdecydowanie powinien być właściwy i przepisy kodeksu drogowego mają umożliwiać holowanie gdybyśmy planowali postulować taką strategię transportu. Zawsze jesteśmy na taką decyzję przygotowani, należy jednak mieć w pamięci, że taki skład może się poruszać maksimum z szybkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Pojazd ciężarowy ulegający awarii na trasie to ogromny problem, a my rozumiemy tą sprawę. Uszkodzony TIR na wiele godzin potrafi pogmatwać ruch na drodze. Holowanie takiego pojazdu staję się często nader przydatną taktyką na odblokowanie drogi. Pomoc drogowa z Oświęcimia poradzi sobie wyśmienicie z tym kłopotem.


Holowanie samochodów nie jest dla nas tajemnicą gdyż zarządzamy specjalistycznym sprzętem. Przywieziemy choćby skład ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik i na pewno pojazd ciężarowy lub dostawczy. Zrealizujemy to umiejętnie i solidnie dzięki wysokiej próby wyspecjalizowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep i całej gamy sprzętu pomocniczego. Jest jasne, że nie ma dla nas ciężko przystępnych stanowisk, ani samochodów w takim stanie technicznym, że są nie do wydostania. Choćby TIR-a po incydencie drogowym wydostaniemy z parowu, a nastepnie ulokujemy na kołach.


Nie ma potrzeby żeby gdzieś przechowywać materiały przewożone przez zepsuty pojazd, gdyż zawsze jesteśmy w stanie taki transport przygotować. Jesteśmy na to gotowi zarówno jeśli chodzi o transport jak również brygadę, która produkty przeładuje.


Całodobowo fachowa, wykwalifikowana kadra dba by zapewnić Wam bezpieczeństwo i wewnętrzny spokój. Bez względu na warunki atmosferyczne w każdej godzinie dnia i nocy zawsze jesteśmy w gotowości przeprowadzić obojętnie jakie zlecenie dzięki dużemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


W grupie niesprawności zawsze będą też takie nieskomplikowane w naprawie. Takie bezproblemowe awarie, jednakże utrudniające dalszą podróż to pospolite wydarzenia. Niedobór oleju, paliwa czy też wlanie do zbiornika złego paliwa, zamknięte w pojeździe kluczyki, przekuta opona, zepsute wycieraczki i rzecz jasna mnóstwo innych drobnych epizodów, które potrafią nas spotkać na trasie. W takiej sytuacji całodobowo trzeba przywołać miejscową pomoc drogową i jej mobilny serwis. Zleceń na lawetę trudno w tym wypadku przewidywać. 24 godziny na dobę, prócz szybkiego serwisu jest też czynny mobilny punkt wulkanizacji.


Cecha jaką się chlubi mobilny serwis to wyszkolona ekipa. Na drodze mogą zrealizować rozmaite drobne naprawy, bez względu na to czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego niezależnie od marki.


Zatelefonować starczy zaledwie raz. Nie wiele czasu nam potrzeba na odpowiedzi. Kilkanaście minut na dojazd oraz kilka minut na telefoniczne stwierdzenie szczegółów niesprawności, marki samochodu i rejonu zdarzenia. Do każdego incydentu podchodzimy kompleksowo oczywiście po to żeby w pełni wesprzeć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Transport maszyn budowlanych wymusza posiadanie specjalistycznego taboru, którym administrujemy i dlatego proponujemy taką usługę. Dostarczymy którąkolwiek dużą maszynę drogową bezawaryjnie oraz skutecznie czy to będzie spychacz czy zgarniarka. Dokonujemy też przewozu wszystkich maszyn rolniczych. Wózki widłowe przewozi się drobniejszymi samochodami, jednak wymagają specjalnej dbałości bowiem są to pojazdy istotnie drobne, ale ciężkie. Stąd przeszkoliliśmy kierowców którzy wykonują taką usługę. Mając na stanie optymalny zespół pojazdów przeprowadzamy fracht ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Gdy Masz problem z specyficznym ładunkiem, powiedzmy trudny gruz czy też wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę frachtu zapisuj się do nas.


Nie tylko w kraju, lecz także i zagranicą przeprowadzamy te usługi. Ładunki zawsze jednostkowo ubezpieczamy oraz dysponujemy dokumentacją, która upoważnia nas do oferowania takich usług.Dlaczego my?


Z tego powodu, że naszą działalność znajdujemy jako służbę. W tej sytuacji chronimy was przez 365 dni w roku, 24h na dobę. Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał to pomoc drogowa z charakterem. Dlatego, że nasza roztropność to liczba doświadczeń i oczywiście praktyki wyspecjalizowanych fachmanów z wielu ośrodków. W pierwszorzędnej skuteczności, a także jakości usług, jaką możemy państwu dziś zaoferować w odpowiedniej wycenie, widać ewidentnie jak wielki wpływ miał na to ten sposób postępowania.


Pojedynczej wycenie podlega każda usługa. Na cenę usługi wpływają: czy została wykorzystana autoautolawety bądź holownik, miejsce zdarzenia, model pojazdu, który obsługujemy, użycie części zamiennych i zakres prac wykonanych na miejscu zdarzenia.


Jeśli szkoda wystąpi z przyczyny osoby trzeciej wtedy nasze usługi będzie można sfinansować z OC sprawcy kraksy. Tak samo może być jeżeli Państwo korzystają z ubezpieczenia Assistance.Licz na przyjaciół!

Jedynie Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – na telefon, gotów do pomocy, oczekuje przyjaciel z Oświęcimia.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: