LAWETA BRZESZCZE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BRZESZCZE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autOrganizacje w wspólnej domenie działają podobnie, ale… Oto jest jednak pomoc drogowa, która wyjmie do Ciebie uczynną dłoń niby prawdziwy przyjaciel. I tylko przyjaciel jest zdecydowany Tobie ulżyć w jakiejkolwiek sytuacji, zatem możesz mu zawierzyć.


Masz kłopot z pojazdem akurat niedaleko Brzeszcze? Wybierz numer do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – do przyjaciela, który zadziała tak by usunąć usterkę oraz sprosta rezultatom kolizji. Pojawimy się bezzwłocznie. W naszej obsadzie są fachowcy którzy dowiozą mobilny serwis.


Nie mogą być dla naszej ekipy przeszkodą drobne naprawy na drodze. Naprawa czy zmiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, reperacja wycieraczek i inne w sumie niewielkie awarie z satysfakcją usuniemy dla Ciebie na miejscu. W jakiejkolwiek chwili zlecenia możemy zdecydować, że niezbędna na pewno jest autolawety, autoautolawety ewentualnie holowanie. Po przyjeździe sprawnie wspomożemy ubezpieczyć strefę zdarzenia. Możesz mieć niesprawność wszędzie. Czy to będzie autostrada lub może ścieżka komunalna – nie ważne. My to miejsce zlokalizujemy aby Tobie dopomóc. Gdyż znajdujemy się u siebie dlatego zlokalizujemy tu obojętnie którą trasę.


Więc Pamiętaj numer do przyjaciela. Nawet na obszarze całego kraju nigdy Cię nie rozczaruje. Dzwoń. Czas jest bez znaczenia kiedy jesteś w opresji. Stawimy się – masz na to gwarancje! Albowiem Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał, wydajna pomoc drogowa, dokładnie taka jest. Tacy mają być przyjaciele.


Umiemy objąć Cię pieczą przez całą dobę:

  • Przewóz na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Postawienie samochodu na kołach albo wydobycie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa źle zatankowanego lub dolanie niedostatku paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy oraz w ramach Assistance

Ustal fakty! Przyjaciel z Brzeszcze bezwzględnie jest chętny do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Transport zepsutych pojazdów jest szybki i praktyczny skoro do tej roboty wykorzystana zostanie autolawety ewentualnie autoautolawety. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada należy pamiętać, że to jedyna właściwa technika ponieważ holowanie jest w tym wypadku prawnie zabronione. W okolicy Brzeszcze rozporządzamy świetnie wyposażonymi branżowymi pojazdami z profesjonalną ekipą. W garnitur flotylli wchodzi także autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Dzięki temu możemy być spokojni o bezpieczeństwo transportu samochodu oraz załadunku. Przewieziemy na określone miejsce pewnie i całodobowo zarówno pojazd jak również jego pasażerów.


Jeśli stan techniczny samochodu to umożliwia i oczywiście przepisy kodeksu drogowego w którejkolwiek chwili można zdecydować się na holowanie. Holowanie bezwzględnie jest wyraźnie wolniejsze. Ten zespół samochodów nie może przekroczyć na drodze 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Pojazd ciężarowy podlegający kolizji na drodze to wielki kłopot, ale my zdajemy sobie z tego sprawę. Powikłania ruchu na drodze to zazwyczaj zasada w przypadku awarii TIR-a. Niejednokrotnie optymalnym sposobem odblokowania drogi musi być holowanie. Zdecydowanie zawsze jesteśmy gotowi na to rozwikłanie sprawy.


Profesjonalny sprzęt przyzwala nam na holowanie dowolnego typu pojazdu. Dostarczymy choćby zestaw ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik i oczywiście pojazd ciężarowy względnie dostawczy. Zrobimy to profesjonalnie i pewnie dzięki wysokiej jakości wyspecjalizowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej palety sprzętu posiłkowego. Nawet TIR-a wydostaniemy z dołu, a potem ulokujemy na kołach nie bacząc na stan techniczny pojazdu czy skomplikowany dojazd.


Możemy również dostarczyć stosowny samochód do przewozu towarów transportowanych w uszkodzonym aucie. Jesteśmy na takie rozwiązanie gotowi zarówno jeśli chodzi o transport jak również ekipę, która produkty przepakuje.


Przez całą dobę profesjonalna, wykwalifikowana kadra dba żeby zagwarantować Wam bezpieczeństwo i stabilizację. Rozwojowe zaplecze pomaga nam bez względu na warunki pogodowe każde zadanie wypełnić w każdej porze dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Wiele awarii wydaje się być nietrudnych do usunięcia. Przedziurawiona opona, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, brak oleju, paliwa czy też wlanie do zbiornika złego paliwa, zniszczone wycieraczki, a także ogrom innych paraliżujących dalszą jazdę, jednakże takich które dało by się rozwiązać od ręki. W takiej sytuacji całodobowo trzeba zadzwonić po miejscową pomoc drogową i jej mobilny serwis. Zadań dla lawety nie można tu planować. Obszerna oferta serwisu zawiera też całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która dotrze z serwisem jak najszybciej.


Kadra, jaka hołubi mobilny serwis wyróżnia się wysokim profesjonalizmem. Zakres drobnych napraw jakich są w stanie się podjąć na trasie, nie bacząc na markę i model samochodu, jest naprawdę ogromny.


Oddzwonimy błyskawicznie jeśliby się okazało, że nasz numer jest w tym momencie nie dostępny. Kilka minut omówienia to czas, który jest nam konieczny do określenia detali niesprawności, marki pojazdu i miejsca zdarzenia później w kilkanaście minut zjawimy się na miejscu. Celem naszych przedsięwzięć jest w całości dopomóc kierowcy dlatego do każdego z epizodów przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Przewóz maszyn budowlanych narzuca posiadanie branżowego taboru, którym administrujemy i oczywiście stąd polecamy tę usługę. Przewieziemy dowolną poważną maszynę drogową bezpiecznie oraz skutecznie czy to będzie spychacz czy koparka gąsienicowa. Również transport wielkich maszyn rolniczych nie oznacza problemu. Właściwie wyszkoleni do przewozu niewielkich, jednak ciężkich pojazdów, kierowcy są gotowi na transport przypuśćmy wózków widłowych. Zespół pojazdów jakim gospodarujemy gwarantuje skuteczny transport dłużycowy oraz fracht towarów ponadnormatywnych. Uzyskaliśmy doświadczenia z przewozem nieszablonowych ładunków i teraz czuwamy skłonni do przewozu choćby trudnego gruzu lub wielkogabarytowego zbrojenia.


Nie tylko w kraju, jednak też i zagranicą realizujemy te usługi. Transportowane towary indywidualnie ubezpieczamy. Rozporządzamy również właściwą dokumentacją upoważniającą nas do świadczenia takiego standardu usług.Dlaczego my?


Z tego powodu że nie jest łatwo faktycznie dać porękę na zapewnienie Ci specjalistycznej pomocy drogowej przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku, ale Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał ją gwarantuje. Albowiem wiele ośrodków pozwoliło swoim specjalistom skoncentrować tutaj doświadczenie, umiejętności i wiedzę. Duża skuteczność w sprawnym usuwaniu usterki bądź doskonałe wyniki transportu samochodów są dokładnie tego wynikiem.


Usługi podlegają indywidualnej wycenie. Pod obserwację przy wycenie bierze się: czy została zastosowana autoautolawety bądź holownik, charakter robót przeprowadzonych na miejscu, użycie części zamiennych, model samochodu, który obsługujemy i oczywiście lokalizacja zajścia.


Nasze zlecenia mają przystępne ceny, jakkolwiek są w stanie być nieodpłatne gdy Państwo przedstawią optymalne ubezpieczenie Assistance bądź jeśli nasza aktywność jest spowodowana wcześniejszą kolizją do jakiej doszło z nieuwagi osób trzecich i wydatki pokrywa się z OC winnego.Trzymaj nas w świadomości!

Usterka? Kolizja? Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – pod telefonem czeka przyjaciel z Brzeszcze który absolutnie nie zawodzi.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: