LAWETA RYBNIK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RYBNIK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNaokoło mamy po prostu instytucje my zamierzamy być szczególni. Ta inspirująca pomoc drogowa aby udzielić Tobie ochrony podąży natychmiast niemal jak Twój najbliższy przyjaciel. Przyjaciel któremu będziesz mógł zaufać ponieważ jest przygotowany na dowolne zdarzenie.


Jeśli przytrafiła się Tobie kraksa bądź usterka w regionie Rybnika zadzwoń do przyjaciela, który na pewno jest blisko – dzwoń do Bzyk Grzegorz Gałęziowski. Przyjedziemy ekspresowo. Przywieziemy mobilny serwis i oczywiście wyszkolonych profesjonalistów.


Nie mogą być dla naszej ekipy kłopotem drobne naprawy na trasie. Wulkanizacja bądź wymiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, reperacja wycieraczek, a także inne w sumie małe awarie z radością skasujemy dla Ciebie na miejscu awarii. A gdy stanie się tak, że będzie nieunikniona autolawety, autoautolawety czy holowanie to jesteśmy na to gotowi jak nikt inny. W okolicy kolizji lub usterki zawsze ułatwiamy efektywnie ją zabezpieczyć. Nie rozmyślaj o rejonie w którym stanąłeś. Droga gminna czy autostrada u nas to nie skutkuje pojawieniem się kłopotu My zwyczajnie wiemy gdzie jesteś zlokalizowany, a także jak Ci dopomóc. Ponieważ na naszym obszarze znamy każdą dróżkę czy regionalną czy wiejską.


Zapamiętaj ten numer. To oczywiście telefon do przyjaciela! Zapewne może być konieczny na terenie całej Polski. Absolutnie nie ma złej pory ani nie ma nieodpowiedniego dnia na kontakt. Dojedziemy – niechybnie! I taka bezwzględnie jest pomoc drogowa Bzyk Grzegorz Gałęziowski. Przyjaciele zasadniczo tacy są.


24 godziny na dobę możesz rozważać naszą usługę:

  • Pomoc w zakresie Assistance oraz bezpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Holowanie, przewożenie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydostanie samochodu na jezdnię albo postawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego lub uzupełnienie deficytu paliwa w baku

Jeżeli możesz zbadaj fakty! Przyjaciel z Rybnika bezwzględnie jest zdecydowany do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Przewóz uszkodzonych pojazdów musi być sprawny i praktyczny skoro do tej akcji wykorzystana zostanie autolawety lub autoautolawety. Wielokrotnie widzimy na drogach półoficjalnie holowane pojazdy, jednak warto wiedzieć, że taki rodzaj wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie oficjalnie zakazany. Specjalistyczne pojazdy i rzetelna załoga. Pomoc drogowa w okolicy Rybnika nabyła podstawy by być przeświadczoną o swoich dużych możliwościach. Do wykorzystania jest jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Absolutnie nie ma wątpliwości, że samochód i w czasie załadunku i przewozu okaże się całkowicie bezpieczny. Na wskazane miejsce przez całą dobę przywieziemy samochód oraz potencjalnych podróżnych.


Potencjalną zamianę standardu zlecenia na holowanie można podjąć w dowolnej chwili o ile przystają na to przepisy i stan samochodu. Holowanie bezwzględnie jest wyraźnie wolniejsze. Ten zestaw samochodów zdecydowanie nie powinien przekroczyć na trasie 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Awaria pojazdu ciężarowego na jezdni, o czym doskonale wiemy, to duży problem. TIR jeśli ulegnie awarii zwykle jest powodem problemów na drodze. Jeśli taka kolizja utrzymuje się zbyt długo wielokrotnie pozostaje zdecydować się na holowanie. Pomoc drogowa z Rybnika radzi sobie profesjonalnie z tym kłopotem.


Specjalny sprzęt przyzwala nam na holowanie dowolnego rodzaju pojazdu. Wśród dysponowanego przez nas sprzętu znajdują się specjalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz cała gama wyspecjalizowanego sprzętu dodatkowego. Korzystając z tego, pewnie oraz sprawnie przewozimy samochody dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, składy ciężarowe lub autobusy. Chociażby TIR-a wydostaniemy z kanału, a następnie ustawimy na kołach nie bacząc na stopień uszkodzenia pojazdu bądź kłopotliwy dostęp.


Możemy też zapewnić odpowiedni samochód do przewozu ładunków przewożonych w naruszonym aucie. Zorganizujemy natychmiast przewóz zastępczy oraz ekipę, która umiejętnie przepakuje ładunki.


Nad zapewnieniem Wam stabilizacji i zabezpieczenia czuwa przez całą dobę wykwalifikowana, profesjonalna kadra. Duże zaplecze pomaga nam urzeczywistnić dowolne zlecenie w jakiejkolwiek porze dnia i nocy nie bacząc na realia pogodowe.Mobilny serwis 24h


Naprawić usterkę bywa momentami niesłychanie szybko. Absolutnie nie może być kłopotem drobna niesprawność nawet jeśli wstrzymuje dalszą jazdę. Zepsute wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, przebita opona bądź ubytek paliwa czy oleju, lub wymiana błędnie zatankowanego do zbiornika innego rodzaju paliwa to incydenty z którymi potrafimy się rozprawić w rejonie zdarzenia. Na szczęście pobliska pomoc drogowa całodobowo poleca doraźne reperacje przeprowadzone przez mobilny serwis. Laweta jak się okaże, nie ma tutaj zapotrzebowania. W 24 godzinnej ofercie usług funkcjonuje także mobilny warsztat wulkanizacji, z którym ten serwis przybędzie najszybciej.


Profesjonalizm mechaników jest kwintesencją usług jakie oferuje mobilny serwis. Pełny limit drobnych napraw, wolnych od marki i modelu samochodów, jakich będą mogli się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, plonem właściwego wykształcenia.


Dzwonisz wyłącznie raz. Odbieramy błyskawicznie. Nie dużo czasu nam potrzeba na reakcje. Kilkanaście minut na przyjazd na miejsce a także kilka minut na telefoniczne rozpoznanie elementów awarii, marki samochodu i lokalizacji zajścia. Aby w największym stopniu pomóc kierowcy do dowolnego incydentu podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Transport maszyn budowlanych narzuca posiadanie branżowego taboru, którym rozporządzamy i rzecz jasna stąd oferujemy tę usługę. Przewieziemy każdą dużą maszynę drogową bezawaryjnie i szybko czy też to będzie walec czy zgarniarka. Przewóz maszyn rolniczych, również takich wielkich i skomplikowanych, podobnie istnieje w naszej palecie. Wózki widłowe transportuje się mniejszymi pojazdami, jednak zmuszają do specyficznej opieki bowiem są to pojazdy rzeczywiście niewielkie, natomiast wagowo dokuczliwe. Z tego powodu przeszkoliliśmy kierowców którzy wykonują taką usługę. Prowadzimy ponadto usługi z zakresu transportu dłużycowego i towarów ponadnormatywnych. To ma prawo być uciążliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… tak naprawdę dostarczymy dowolny niekonwencjonalny ładunek.


Nie jedynie w kraju, ale również i zagranicą prowadzimy te usługi. Transportowane towary jednostkowo ubezpieczamy. Rozporządzamy również niezbędną dokumentacją uprawniającą nas do świadczenia takiego typu usług.Dlaczego my?


Ze względu na to, że naszą pracę traktujemy jak misję. Zatem zabezpieczamy was przez 365 dni w roku, 24h na dobę. Bzyk Grzegorz Gałęziowski to pomoc drogowa z kręgosłupem. Dlatego, że doświadczenie, umiejętności i oczywiście kwalifikacje specjalistów z wielu ośrodków łączą się w jednym miejscu. Realizując ten program spodziewaliśmy się rezultatu w formie doskonałej skuteczności i jakości usług przy dobrym stosunku wyceny.


Indywidualnej kalkulacji podlega każda usługa. Na wycenę usługi oddziałują: użycie części zamiennych, charakter czynności wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik, miejsce zdarzenia zdarzenia i rzecz jasna typ pojazdu, który obsługujemy.


Należałoby ochronić się przez nabycie stosownego ubezpieczenia Assistance. Wtenczas nasze usługi mogą być darmowe tak jak w momencie kiedy są sfinansowane z OC winnego stłuczki.Dostajesz pewność!

Na smutki Pomoc drogowa Bzyk Grzegorz Gałęziowski – na telefon, gotów do pomocy, wyczekuje przyjaciel z Rybnika.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: