LAWETA DOLNOŚLĄSKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DOLNOŚLĄSKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo wcale nie jest wyłącznie następna jednostka. Ta pomoc drogowa jest taka jak zaufany przyjaciel, który wyruszy niezwłocznie by udzielić Ci porady. I podobnie jak przyjacielowi nie bójcie się nam zawierzyć gdyż jesteśmy przyszykowani na wszystko.


Przejeżdżając w pobliżu Dolnego Śląska brałeś udział w kolizji lub przytrafiła Ci się się niesprawność pojazdu? Zadzwoń do przyjaciele – do PDS24h Marek Chudzik. On czuwa w sąsiedztwie oraz na pewno wie co zrobić. Pojawimy się błyskawicznie. W tej kadrze są zawodowcy którzy przywiozą mobilny serwis.


Absolutnie nie istnieją widoczne przeszkody by wykonać na trasie wszelkie drobne naprawy. Stanie się dla nas satysfakcją dopomóc Ci w szybkiej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dostarczeniu paliwa czy w wymianie ewentualnie wulkanizacji koła. Gdy jest korzystne holowanie albo autoautolawety, lub fakultatywnie autolawety również nie będzie to stanowić dla nas kłopotu. Będziesz mógł jeszcze oczekiwać na pomoc w kwestii zabezpieczenia przestrzeni zajścia. Na jakiejkolwiek szosie, w każdym miejscu, w dowolnym zakamarku – nie jest znaczące gdzie ugrzązł Twój pojazd. Dostarczymy pomoc w którejkolwiek lokalizacji. Ponieważ jesteśmy u siebie więc rozpoznamy tutaj dowolną ulicę.


Pamiętaj nasz telefon. To kontakt do przyjaciela! Jesteś w stanie się przekonać w całej Polsce jak potrafi być pożyteczny. Dzwoń o każdej godzinie każdego dnia. Pojawimy się – niechybnie! I taka bezwzględnie jest pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Przyjaciół znajduje się w kłopocie.Jesteśmy zdecydowani do oferowania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy oraz w zakresie usług Assistance
  • Przewóz, fracht na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Postawienie pojazdu na kołach względnie wydostanie go na drogę
  • Wyeliminowanie paliwa źle zatankowanego lub dolanie ubytku paliwa w baku

Odnajdź niuanse! Przyjaciel z Dolnego Śląska na sto procent jest zdeklarowany do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety ewentualnie autolawety wchodzą w grę jeśli zakładamy szybki oraz praktyczny model przewozu uszkodzonych samochodów. Często obserwujemy na drogach półprywatnie holowane pojazdy, lecz warto wiedzieć, że taki format samopomocy kierowców jest na autostradzie prawnie zakazany. Specjalne pojazdy oraz profesjonalna załoga. Pomoc drogowa w rejonie Dolnego Śląska ma podstawy aby być pewną siebie. Do dyspozycji jest również autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Nie powinno być wątpliwości, że pojazd i w momencie załadunku i transportu będzie absolutnie bezpieczny. Przywieziemy na wskazane miejsce bezpiecznie i całodobowo tak samo pojazd jak i jego pasażerów.


stan samochodu zdecydowanie powinien być odpowiedni i oczywiście przepisy kodeksu drogowego muszą akceptować holowanie gdybyśmy chcieli zmienić na tą formę przewozu. Oczywiście zawsze jesteśmy na takie rozwiązanie gotowi. Ważne jest jednak aby zleceniodawca miał świadomość, że ten zespół zdecydowanie powinien przemieszczać się wyłącznie z prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy ulegający awarii na ulicy to wielki problem i my rozumiemy tą kwestię. Utrudnienia ruchu na drodze to najczęściej norma w wypadku niesprawności TIR-a. Wielokrotnie optymalnym sposobem udrożnienia drogi musi być holowanie. W tej sytuacji warto przywołać naszą pomoc drogową.


Specjalistyczny sprzęt przyzwala nam na holowanie dowolnego typu pojazdu. Dostarczymy nawet zespół ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik i oczywiście samochód ciężarowy lub dostawczy. Zrealizujemy to umiejętnie i bezpiecznie dzięki pierwszorzędnej próby sprofilowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej palety sprzętu dodatkowego. Bez względu na stopień uszkodzenia samochodu czy trudny dostęp nawet TIR-a wydostaniemy z kanału i ustawimy go na kołach.


Niesprawny samochód może prawdopodobnie transportować produkty, które nie przepadły ulegając zniszczeniu, ale wymagają przewiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy przygotowani na powołanie takiej pomocy. Przywieziemy zgodnie z wytyczną, uprzednio przygotowując ewentualne sprzątanie i oczywiście przeładowanie materiałów.


Całodobowo nad zagwarantowaniem Wam bezpieczeństwa i stabilizacji czuwa doświadczona, wykwalifikowana kadra. W jakiejkolwiek porze dnia i nocy, nie zważając na realia pogodowe, szerokie zaplecze umożliwia nam urzeczywistnić dowolne zadanie.Mobilny serwis 24h


Nie brakuje niesprawności nieskomplikowanych w naprawie. Owszem, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, brak oleju, paliwa czy czasami nalanie do zbiornika niedobrego paliwa, zepsute wycieraczki czy przedziurawiona opona uniemożliwiają dalszą podróż, ale są z pewnością łatwe do rozwiązania na poczekaniu. Tu otwiera się pole na którym pokazać się może pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Stanie się logiczne, że nie ma argumentu dla zastosowania lawety. Sprawny dojazd to wizytówka tego serwisu zwłaszcza kiedy potrzebny jest mobilny punkt wulkanizacji, który całodobowo funkcjonuje w palecie usług.


Mechanicy z kwalifikacjami to majątek jakim gospodaruje mobilny serwis. Czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, bez względu na markę są w stanie się podjąć na poboczu drobnych napraw w bardzo bogatym zakresie.


Dzwonisz tylko raz. Odbieramy natychmiast. Ustalimy szczegóły niesprawności i oczywiście markę pojazdu, a zaledwie za kilkanaście chwil mechanik będzie na pewno w rejonie lokalizacji zajścia. Do każdego incydentu podchodzimy kompleksowo na tyle żeby w pełni wspomóc kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Opinie usługobiorców tworzą pełną propozycję naszych usług między innymi transport maszyn budowanych. Dogodny przewóz jesteśmy w stanie zagwarantować każdej wielkiej maszynie drogowej. Także transport dużych maszyn rolniczych nie jest problemem. Odpowiednio przeszkoleni do transportu drobnych, lecz wagowo dokuczliwych pojazdów, kierowcy są gotowi na transport powiedzmy wózków widłowych. Realizujemy opcjonalnie usługi z obszaru transportu dłużycowego i ładunków ponadnormatywnych. Przewozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a gdy jest taka potrzeba uciążliwy gruz.


Nie wyłącznie w kraju, a także i zagranicą prowadzimy takie usługi. Zapewniamy kompletną dokumentacje oraz ubezpieczenie.Dlaczego my?


Ze względu na to że nie jest łatwo istotnie dać gwarancję na udzielenie Ci profesjonalnej pomocy drogowej przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku, natomiast PDS24h Marek Chudzik ją gwarantuje. Bo doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna kwalifikacje specjalistów z wielu ośrodków akumulują się w jednym miejscu. To dlatego właściwie każdą usterkę kasujemy ewidentnie profesjonalnie. Każdy samochód transportujemy z pewnością jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej powinno się określić jako rzetelną.


Dowolną usługę wyceniamy jednostkowo. W symulacji brane są pod rozwagę: miejsce zajścia, typ pojazdu, który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych, rozmiar robót dokonanych na miejscu i oczywiście czy została wykorzystana autoautolawety ewentualnie holownik.


Nasza usługa, jaką wykonujemy z powodu szkody zaistniałej w rezultacie stłuczki nie z Państwa winy, może być opłacona z OC winnego. Może być także wolna od opłat w przypadku gdy zarządzają Państwo stosownym ubezpieczeniem Assistance.


Pamiętaj!
Jedynie Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – twój przyjaciel z Dolnego Śląska jest gotowy do pomocy wręcz liczy na kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: