LAWETA RADZYŃ PODLASKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RADZYŃ PODLASKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy. Mamy skuteczną koncesję na pomoc drogową


Najwidoczniej szukasz pomocy drogowej w strefie Radzynia Podlaskiego. Trafiłeś znakomicie. w okolicznościach awaryjnych, w wypadkach jakichkolwiek zdarzeń losowych na szosie, a w szczególności w usługach holowania wszelakich pojazdów poczynając od TIR-a przez pozostałe samochody ciężarowe oraz dostawcze, należymy do awangardy w tej dziedzinie. Sto procent. Tak pewna jest rękojmia jakości i zaufania usług przeprowadzonych lawetąMegaHol i to przez 24h na dobę.


Jeśli to taka poważna kwestia to lepiej nie marnuj więcej czasu i dzwoń pod nasz numer:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna sprawa jeżeli zjawiłeś się tutaj w poszukiwaniu stabilnej przystani na wypadek alarmu. Osiągnięcia tego przez zabezpieczenie sobie gwarancji w dalszej perspektywie. To oznacza, że pragniesz zapoznać się z propozycją firmowych usług. MegaHol – ogólnopolska sieć zespołów parających się ciężarową pomocą drogową ma różnych usług obfity repertuar znacząco wychodzący poza usługę holowania. Namawiamy w takim razie do konwersacji. Konwersacja będzie na pewno wirtualna, ale namawiamy jednocześnie do bezpośredniego kontaktu.


Jedno pytanie zadawane jest naturalnie jako pierwsze:Na początek garść zdań o MegaHol.


MegaHol specjalizuje się w dziedzinie ciężarowej pomocy drogowej tak jak wiele warsztatów, jakie zdecydowały się pod naszym szyldem zgrupować własne możliwości w ogólnopolskiej sieć ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji nie świadczymy usług wyłącznie flotom TIR-ów. Nie obsługujemy tylko samochodów ciężarowychdostawczych, ale zdecydowanie uzupełniamy firmową propozycję. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy ponadto samochody osobowe, dostarczamy usługi lawetowania popularnych skuterów i skromniejszych pojazdów, załóżmy kładów i naturalnie podejmujemy się przewozów lawetą lub autolawetą.

NASZA GALERIA


Nikogo chyba nie zdziwimy wiadomością, że wśród deklarowanych przez naszą pomoc drogową usług pojawia się także fracht kłopotliwego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych i rolniczych. To oczywista decyzja gdy profesją pomocy drogowejTIR-y, a w posiadaniu firmy są odpowiednie lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Pewien czas temu zaczynaliśmy od małej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a teraz funkcjonujemy na całym Górnym Śląsku i w województwach ościennych. Obecnie warto doświadczyć naszej fachowej pomocy dodatkowo w Radzyniu Podlaskim i w wielu nowych miejscach Polski.


Na całym terytorium Kraju pojawimy się szybko.Jakie korzyści zapewnia tego rodzaju platforma kontrahentom?


Rękojmię wysokiego standardu oraz bezpieczeństwa zleconych usług zawsze przez 24h na dobę. To jasna wartość i nie ma powodu oczekiwać więcej od usługi holowania. Wycena, która w części przykładów może wywierać duży wpływ na wybór usługodawcy akurat nie jest tak ważna przy decyzji wezwania konkretnej pomocy drogowej. To dzięki sieci, MegaHol natychmiast dociera na miejsce kolizji. Tylko dzięki sieci posiadamy swobodę wyekspediowania najlepiej skomponowanej do określonego zlecenia załogi spośród wielu gotowych do pracy w konkretnym regionie. Nie możliwe by było dla MegaHol dylematem skierowanie do trudnego zamówienia paru specjalistów, którzy zwykle działają w odrębnych zespołach, ale funkcjonujących w ramach naszej platformy. Podesłanie odpowiedniej lawety czasem ma prawo być niezadowalające na przykład TIR lub bus tkwi w parowie i całkowicie inny sprzęt wraz z obsługą są w tym przypadku dodatkowo pomocni. Dzięki platformie już posiadamy partnerów, którzy potrafią się nawzajem wzmocnić w odpowiedni sprzęt i mechaników. Wspólników, których mniejsze firmy muszą dopiero wyszukiwać w momencie gdy już okazują się niezbędni.Czy dzięki platformie wycena usługi się redukuje?


Akurat nie doszukamy się wzorca sytuacji drogowych, który dało by się przenieść na stały cennik usług pomocy drogowej, a w każdym razie takich incydentów jest statystycznie za mało. Tu regułą jest tymczasowa kalkulacja usługi przeprowadzona w czasie aprobowania wezwania. Początkowe oszacowanie kosztów stosunkowo łatwo poczynić w momencie składania zamówienia usługi. Gdyż ze zleceniodawcą możemy ustalić: model samochodu, drogę do miejsca zajścia i możliwego miejsca transportu, charakter uszkodzeń, a w konsekwencji rodzaj środka transportu jaki będziemy musieli wyekspediować. Ta wiedza pozwoli na sprawną kalkulację orientacyjnych kosztów usługi. Naturalnie na miejscu kolizji może się okazać nieunikniona korekta kalkulacji usługi. Warto wiedzieć jednakże, że dokładnie analogicznie do wielkich sieci handlowych, w naszej platformie usługi identycznej klasy są przeważnie niżej skalkulowane niż u indywidualnie działającej konkurencji. Należałoby również pamiętać, iż dzięki umowom z liczną grupą ubezpieczycieli MegaHol wykonuje zazwyczaj usługi bezgotówkowe.Czy holowanie pojazdów to cała propozycja naszej firmy?


 • Repertuar usług MegaHol wydaje się być naprawdę znaczny dzięki istnieniu w sieci.
 • Sztandarową usługą jest holowanielawetowanie wszelkich aut.
 • Rozporządzamy autoautolawetymi z możliwością transportu do 6 osób.
 • Serwis mobilny dla wszystkich samochodów ciężarowych z wyjątkowym nastawieniem na TIR-y. Naturalnie kompletna obsługa samochodów dostawczych, ale też i osobowych.
 • Czynna w 24h na dobę ciężarowa mobilna wulkanizacja z alternatywą różnych rozmiarów opon, aż po samochody osobowe.
 • Usługowy przewóz samochodów wszystkich rodzajów.
 • Transport maszyn rolniczych, drogowych oraz budowlanych.
 • Transport samochodów unikalnych, ale też powiedzmy autobusów.
 • Transport dłużycowy dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy też leśnictwa.
 • Uwalnianie z pobocza, rowu czy pola samochodów ciężarowych i nie tylko takich.
 • Dostarczenie na drodze paliwa, a także innych specjalistycznych płynów eksploatacyjnych.

Oczywiście nasz sprzęt przede wszystkim działa w ramach pomocy drogowej, ale dzięki sieciowej strukturze jesteśmy wstanie bez szkody dysponować poszczególne pojazdy do innych zajęć. Sieć umożliwiła nam zdywersyfikować aktywa indywidualnych oddziałów w ten sposób, że dziś zarządzamy ogromną rozpiętością sprzętu co pozwala nam na szeroki arsenał dodatkowych usług. Siła platformy pozytywnie odkłada się także na ewentualność rozpoczęcia licznej grupy działań jednocześnie absolutnie nie dopuszczając strat na klasie oraz bezpieczeństwie prowadzonych usług. Nasze usługi oferujemy 24h na dobę, każdego dnia w całym kraju i w granicach Unii Europejskiej.Jak zdobyć dla siebie tę kompetentną pomoc?


Wystarczy trzymać nasz kontakt pod ręką, reszta to dobra, standardowa, normalna odpowiedź na zarejestrowanie wezwania. MegaHol dostarcza swoje usługi kontrahentom indywidualnym i flotowym i ze wszystkimi może ratyfikować stałą umowę obsługi. Stabilną umowę na opiekę nad flotą TIR-ów czy pozostałych samochodów ciężarowychdostawczych stosunkowo łatwo z MegaHol parafować na konkurencyjnych warunkach również w Radzyniu Podlaskim. Ta umowa zobowiązuje MegaHol do błyskawicznego dojazdu na miejsce wezwania co ułatwia nam sieciowa architektura. Zasługą stabilnej umowy będzie na pewno solidniejsze przygotowanie do wykonania usługi, ponieważ będziemy z góry znać typ taboru stałego klienta. w sytuacji awarii straty potrafią stać się istotniejsze kiedy decydujący jest czas. Wydajna usługa serwisu mobilnego w tym przypadku może mieć decydujący wpływ. Istotne jest w związku z tym by ów serwis był przedtem gotowy na obsługę taboru znanego zleceniodawcy. Jeśli wasza firma operuje w regionie Radzynia Podlaskiego to umowa z nami powinna być naturalna, ale marki spoza naszego sektora, których pojazdy poruszają się w tej przestrzeni wystarczająco regularnie, także parafują z MegaHol umowy zmniejszając ryzyko strat. Dobrze jest utrzymywać pomoc drogową w pobliżu gdy zdarzy się nam usterka.


MegaHolHolujemy do sukcesu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: