LAWETA ZGIERZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZGIERZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWarto się zastanawiać czy też być może nie wysoce bardziej właściwym tytułem dla obecnego rozdziału nie będzie hasło „Ciężarowa pomoc drogowa” gdyż właśnie w takiej usłudze się specjalizujemy, mimo, że właściwie nie rezygnujemy z takiej usługi przy innych działaniach. Jesteście naszymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić jeśli chodzi o nas to staramy się w taki sposób wykonać usługę jakbyśmy ją wykonywali dla najbliższego przyjaciela i stąd nie wycofujemy się z zamówień na inne pojazdy niż ciężarówki. Holowanie aut ciężarowych to nasza reprezentacyjna usługa, ale oczywiście zespoły rozsiane po całej Polsce są gotowe na to aby poradzić sobie z dowolnym zleceniem.


Na ogół może ci się przytrafić problem na autostradzie. Gdy zdarzy się to w bliskości naszego Zgierza dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu całkowicie pewne rozwiązanie. Należy zadać właściwie pytanie – Czy jest oczywiste, że w ogóle należy samochód holować? Mobilny serwis to dzisiaj bezwzględnie jest już obowiązkowa usługa, ale jeżeli do tego dołożymy wykwalifikowaną kadrę to przyjedziemy do was z specjalistycznym warsztatem. Zatem, może się zdarzyć, że pokonamy awarię w miejscu wydarzenia.


Jakąkolwiek niesprawność zawsze jesteśmy gotowi w stu procentach naprawić Faktem jest, że do tej chwili w każdym przypadku rozstrzygaliśmy szczęśliwie problemy, nabraliśmy więc przekonania do własnych możliwości. Oczywiście nie istnieją reguły, ale bez wątpienia zwykle wiele utrudniających dalszą jazdę usterek okazuje się być typowymi wadami, które po drobnej naprawie na miejscu zajścia powinny być sprawnie likwidowane przez nasze brygady. Pozwól, iż zajmiemy się jeszcze drobnymi naprawami na trasie, jakie wstrzymują dalsza podróż, a oczywiście nie potraficie ich sami zreperować. Nasze wykwalifikowane załogi zajmą się jakąkolwiek błahostką w związku z tym wręcz nie musisz się niepokoić o wycieraczki, opony, paliwo ponieważ pod dobrą opieką będziesz spokojny na trasie.


Miej to wciąż w pamięci. My zawsze jesteśmy z okolicy, zatem jeżeli , co zrozumiałe, nie wiesz w którym miejscu jesteś nie ma potrzeby się niepokoić. Znamy tu każdy kąt więc nie jest ważne, gdzie stanąłeś z własną awarią bez problemów niedługo cię odnajdziemy. Jest kłopot to trzeba działać, chwila nie jest ważna bowiem znaczący powinni być przyjaciele przekonani do wykonania usługi, dlatego będziesz mógł do pomocy drogowej zadzwonić o każdej porze. Wiedz, iż pomoc drogowa MegaHol ma wielu przyjaciół i nigdy żadnego nie rozczarowała. Właśnie tak zawsze mamy.Potrafimy objąć Cię opieką przez całą dobę:

  • Przewóz, przewóz na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydobycie samochodu na jezdnię czy ustawienie go na kołach
  • Usunięcie paliwa błędnie zatankowanego lub dopełnienie deficytu paliwa w baku
  • Usługi w granicach Assistance oraz niepłatne usługi z OC winnego kolizji

NASZA GALERIA


Przejrzyj ofertę jeśli wciąż masz rozterki! Ale tutaj w Zgierzu możesz liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Kompletny zespół lawet czy autolawet jest przystosowany do transportu dowolnego rodzaju auta, mimo, że nigdy nie kryjemy, iż szczególnie nastawieni zawsze jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Mamy świadomość, iż popularną procedurą interwencji jest holowanie, szczególnie jeśli mowa o samochodach osobowych. Przy użyciu liny holowniczej potrafi się podobnej interwencji podjąć każdy kierowca, my jednak sugerujemy skorzystanie z usługi zawodowców.


Nie omijajcie tej rady. Podczas holowania nadzwyczaj istotne wydają się być praktyka i profesjonalizm. Również dobry sprzęt, albowiem zwyczajna lina holownicza umie bywać ryzykowna. Dzisiaj gdy wszystkie wyprawy w olbrzymiej liczbie odbywają się po trasach szybkiego ruchu i autostradach aktualną informacją jest fakt, iż holowanie na tych trasach jest wzbronione. Dlatego powinno się dobrać pomoc drogową MegaHol, ponieważ zarządzamy i odpowiednim sprzętem i rzetelną załogą.


Będące w naszym taborze lawety lub też autolawety zezwolą nam na przetransportowanie każdego modelu auta. Optymalny transport przywieziemy natychmiast w rejon wydarzenia i bezpiecznie dowieziemy na ustalone miejsce i pojazd i oczywiście pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To w sumie bezwzględnie nasz jedyny żywioł. Bezpośrednio w transporcie samochodów ciężarowych, a także w ciężarowej pomocy drogowej chcemy być w każdym przypadku wśród najsolidniejszych. Istotnym ruchem do osiągnięcia takiego celu jest wartościowa paleta oraz klasa wszystkich usług. Usterka TIR-a na trasie może być gigantycznym kłopotem. Kolizja na szosie dwupasmowej może wyłączyć z ruchu jeden pas i być przyczyną kilometrowych zatorów. Jeśli kolizja zajdzie na szybkiej trasie jednopasmowej to wynik potrafi stać się jeszcze gorszy. Stąd ekspresowa naprawa względnie efektywny, kompetentny przewóz takiego auta jest naprawdę istotny.


Kiedy musi się podnosić TIR-a z parowu oraz umieścić go na kołach powinieneś operować ciężkim, branżowym sprzętem, jaki jest praktycznie w posiadaniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a wzbogacają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe i sztywny hol. Jak widać mamy znaczne możliwości frachtu dużego sprzętu w miejsce, w którym bezkolizyjnie, można dokonać nieuniknionych napraw. Cały kalejdoskop dokuczliwych samochodów: Pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, prędko i bezawaryjnie, przez całą dobę, przywieziemy pod uzgodniony adres.


Ale oczywiście w naszych zespołach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu pełni dyżur kompetentna załoga i to właśnie oni zapewniają wysoką wartość naszych profesjonalnych usług.Mobilny serwis 24h

Czasami holownik , a do kompletu niskopodwoziówka nie będą konieczne. Choćby i na autostradzie efekty usterki potrafi skasować mobilny serwis, który na miejsce dotrze skutecznie i przywiezie profesjonalnych mechaników.


Jeśli chodzi o nas to potrafimy być przygotowani na wiele typów niesprawności od wulkanizacji opon po zmiany silnika. Mechanik mobilnego serwisu wyrusza absolutnie przygotowany , a zawdzięcza to specjalnemu rekonesansowi, który przeprowadzamy w chwili podjęcia zgłoszenia. Może zdarzyć się, że rekonesans telefoniczny jest niepełny i mechanik mobilnego serwisu jednak nie potrafi przeprowadzić błyskawicznej naprawy, nie jest to jednak problem ponieważ w zapasie zawsze oczekuje autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową.


Najczęściej udaje się nam do wezwań przystępować bardzo indywidualnie gdyż mamy jasność co do tego, że każdy dowolny incydent musi być wyjątkowy. Profesjonalni mechanicy zdołają z wskazówek klientów wyłuskać podstawowe informacje bez przytyku, nawet wówczas jeśli zleceniodawcy wikłają się w diagnostyce usterki. Możemy to robić gdyż czujemy luksus oparcia znakomicie zaopatrzonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy             

Rozszerzyliśmy naszą propozycję, jednak kluczowe usługi na tym całkowicie nie cierpią, bowiem przerzut maszyn budowlanych, drogowych jak również rolniczych wynika z poważnej podwaliny w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników znajdujących się w naszym profesjonalnym taborze. To absolutnie życiowa decyzja, bowiem wykorzystuje potencjał firmowych doświadczonych kierowców i taboru, a tym samy zmniejsza koszty funkcjonowania w ten sposób wpływając na zmniejszenie opłat wyjściowych prac.


Nie mamy obostrzeń, w Polsce oraz zagranicą dostarczymy na wyznaczone miejsce przeznaczenia pikapy, busy, koparki, walce drogowe czy może kombajny. Przedmiotem tej usługi mogą się stać również towary ponadnormatywne i frachty dłużycowe.


Zawsze ubezpieczamy ładunki natomiast jesteśmy pewni, że w naszych rękach muszą być bezpieczne. Absolutnie nie obciążamy firmowych kontrahentów załatwianiem formalności i uzyskiwaniem certyfikatów obowiązkowych do finalizacji zleconego frachtu.Dlaczego my?

Bo na szczęście nie szukamy takiego czynnika, żeby akurat nie. Dlaczego akurat nie MegaHol? Nigdy nie zamierzamy żeby inni czuli się gorsi, jednakże wyraźnie pragniemy być najlepsi. Funkcjonuje mnóstwo pomocy drogowych znacznie mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednakże chyba każda realizuje oczekiwane zadania.


Powinno się jeszcze nie wprost na tą sytuację zerknąć. Indywidualny zakład prawdopodobnie nie będzie operował naprawdę tak wielofunkcyjnym zespołem pojazdów i takim sprzętem jak firma funkcjonująca jako część pajęczyny budującej się z wielu partnerów. Oczywiście to samo działa w sprawie zawodowych kierowców oraz wykwalifikowanych mechaników.  MegaHol to znakomite zestawienie małych warsztatów, które nawzajem się zasilają działając synchronicznie niedaleko wypadku jednocześnie dysponując wyjątkowym doborem zespołu pojazdów i sprzętu.


Dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, jaka czyni podwalinę oferowania naszych usług legitymizuje się dokładnie dlatego. Właściwie do zamówienia zajeżdża dobrze wybrana ekipa ludzi z lokalnego zakładu powiązana emocjami albo wręcz familijnie, ale to drużyna która może, w każdej minucie zlecenia, dostać wzmocnienie naszej pajęczyny identycznych oddziałów.


Dowolne zlecenie dostaje własną kalkulację , a skutek jest taki, że często u nas ceny za usługę są mniejsze niż się spodziewacie. Zlecenia które regulujemy bezpośrednio z ubezpieczycielem, to znaczy zrobione z OC względnie Assistance akurat nie potrzebują jakichkolwiek opłat klienta.


To jest istotnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciel ze Zgierza, który jak nikt zjawi się w chwili będziesz w potrzebie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: