LAWETA ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTen dział powinien mieć tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, jednak w zasadzie jesteśmy przygotowani i otwarci na dowolne działanie. Nie traktujemy was jako typowych klientów wyłącznie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy tylko z tego powodu, iż jeżdżą mniejszym samochodem. Holowanie pojazdów ciężarowych to nasza reprezentacyjna usługa, ale warsztaty rozmieszczone po całej Polsce muszą być przygotowane na to by poradzić sobie z każdym zamówieniem.


Nie znajdziesz miejsc chronionych i na ogół potrafimy mieć usterkę samochodu. Może to się przytrafić właśnie w przestrzeni naszego Aleksandrowa Łódzkiego, a w takiej sytuacji będziesz mógł błyskawicznie zapytać o usługę MegaHol, to dobre rozwiązanie. Jest zawsze pytanie – Czy na pewno w ogóle potrzeba samochód holować? W sposób naturalny potrafi się wyklarować, iż jedyne co potrzeba to usługa mobilnego serwisu wzmocniona wykwalifikowaną załogą. Nasze poczynania na miejscu zdarzenia zawiodą do ekspresowego rozwiązania awarii.


Rzecz jasna nie obawiamy się, iż jakiś ruch nas zdziwi bowiem posiadamy stosunkowo dużo wyobraźni, aby z potencjalnymi awariami sobie dać radę. Jak do tej pory regularnie rozwiązywaliśmy pozytywnie wezwania, nabraliśmy zatem zaufania choćby do naszych rozstrzygnięć. Drobne naprawy, które można przeprowadzić praktycznie w rejonie awarii to dla nas zazwyczaj banalne niesprawności, a klientom wstrzymują dalszą jazdę. Nie odpalający zespół napędowy, wycieraczki, paliwo, opona oraz całe mnóstwo kolejnych detali, opanujemy jakąkolwiek błahostką.


Miej to w każdym przypadku z tyłu głowy. Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy z okolicy, więc kiedy , co zrozumiałe, nie wiesz w którym miejscu przebywasz nie ma potrzeby się trapić. Znamy tu każdy kąt dlatego nie jest istotne, gdzie utkwiłeś ze swoją usterką bez problemów zaraz cię zlokalizujemy. Oczekujesz interwencji to dzwonisz, nie ważne o której porze, twoi przyjaciele asekurują cię przez pełną dobę. Przyjaciele są różnorodni, doskonalsi, gorsi oraz pomoc drogowa MegaHol, która nigdy nie zawodzi. To cały system na działanie.Zawsze jesteśmy zdecydowani do dostarczania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy , a także w granicach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Przeciągnięcie pojazdu na drogę czy stawianie go na kołach
  • Usunięcie paliwa pomyłkowo wlanego lub dopełnienie niedoboru paliwa w baku

NASZA GALERIA


Sprawdź ofertę jeśli dalej chcesz rozwiać obiekcje! Lecz na sto procent jesteś w stanie w Aleksandrowie Łódzkim polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest treścią wszystkich naszych usług, lecz w zasadzie jak poprzednio nadmieniliśmy zawsze jesteśmy zorganizowani do przewozu lawetą ewentualnie autolawetą dowolnego samochodu. Jedną z metod holowania wydaje się być samopomoc kierowców którzy ciągną auto, szczególnie pojazdy osobowe przy zastosowaniu liny holowniczej, tymczasem naszą radą absolutnie jest zalecenie by wykorzystywać w podobnym przypadku fachowców.


Bezwzględnie jest to wskazane z wielu względów. Nie zawodowy prowadzący po prostu niestety nie przypuszcza jak znaczące przy holowaniu potrafią być praktyka oraz fachowość. Lina holownicza, którą przeważnie użytkujemy do tego rodzaju holowania zdarza się często zawodna. Powinno się także mieć w pamięci, iż holowanie tego typu na autostradzie oraz trasie szybkiego ruchu na sto procent jest zakazane. Niewątpliwie nie ma potrzeby w zasadzie o tym przypominać, jednakże dokładnie MegaHol posiada całość tego co potrafi być niezbędne, aby prawidłowo odholować jakikolwiek pojazd.


Oczekujące w naszym taborze lawety lub też autolawety pozwolą nam na przetransportowanie jakiegokolwiek rodzaju samochodu. Bezpośrednio w miejscu powstania wydarzenia pojawimy się błyskawicznie dostarczając właściwy sprzęt do pewnego odtransportowania waszych samochodów oraz podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To w sumie jest nasz żywioł. Transport aut ciężarowych oraz ciężarowa pomoc drogowa to domeny w jakich planujemy być najlepsi. Zabezpieczamy dużą ofertę oraz kompetentne wykonanie prac. Niesprawność TIR-a na drodze może stać się wielkim problemem. Wyizolowanie jednego pasa ruchu potrafi sprawić długie zatory nawet na drodze dwupasmowej. A wynik jest w stanie być bardziej czasochłonny gdy do niesprawności dojdzie na drugorzędnej, ale uczęszczanej trasie. Stąd ekspresowa naprawa albo sprawny, profesjonalny transport takiego samochodu jest tak bardzo istotny.


Wszystkim co zasadniczo pożądane do kasacji takich strat zarządza ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to oczywiście są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, duży sprzęt do prac służebnych. Jak da się zauważyć mamy znaczne możliwości przewozu kłopotliwego pojazdu w miejsce, gdzie bezpiecznie, wolno dopiąć plan potrzebnych napraw. Prędko oraz bezpiecznie dostarczymy cały arsenał dokuczliwych samochodów w tym: busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy,


Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu zawsze w naszych brygadach czuwa kompetentna kadra będąc również żyrantem naszej wysokiej jakości.Mobilny serwis 24h

Możliwe, że akurat na szczęście nie będą wskazane holownik i niskopodwoziówka. Choćby i na drodze szybkiego ruchu efekty kolizji może zlikwidować mobilny serwis, który na miejsce nadjedzie szybciej no i przywiezie wyspecjalizowanych mechaników.


My zawsze jesteśmy przygotowani na mnóstwo wariantów niesprawności od wulkanizacji opon po remonty silnika. Dzieje się tak w związku z tym, że przy zarejestrowaniu zgłoszenia odbywamy na tyle obszerny wywiad by zespół mobilnego serwisu mógł do zlecenia wyjechać kompletnie zorganizowany do akcji. Ma się rozumieć zawsze jesteśmy zabezpieczeni i na wezwanie wyczekuje autolawety czy może holownik z naczepą niskopodwoziową, ponieważ na miejscu potrafi się wyjaśnić, że krótka naprawa jest tym razem nie osiągalna.


Awarie, mimo, że porównywalne pozostają właściwie wyjątkowo rożne, z tego powodu też do wszystkich zleceń podchodzimy jednostkowo. Wsłuchujemy się w prośby zleceniodawców, przyjmujemy podpowiedzi, dlatego, że zawsze są naszymi przyjaciółmi, a nie wyłącznie klientami. Wolno nam tak funkcjonować dzięki idealnemu zapleczu technicznemu zapewniającemu nam bezdyskusyjny komfort funkcjonowania.Transport niskopodwoziowy

Trzymając w sprawności tak szeroką bazę lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników oczywistym było dla nas rozwiązanie z możliwością przerzutu dużych maszyn budowlanych czy maszyn rolniczych. Mimo, że nie specjalizujemy się w podobnej dziedzinie frachtu to właściwie pośród załogi obecni są fachowcy, kierowcy z ogromnym doświadczeniem w podobnych przewozach, my tylko polecamy ich potencjał.


Oczywiście nie mamy obostrzeń, w kraju oraz zagranicą przywieziemy na wyznaczone miejsce kombajny, pikapy, busy, koparki czy też walce drogowe. Oczywiście także towary ponadnormatywne czy transporty dłużycowe.


Będąc pod naszą opieką zawsze są one całkiem bezpieczne, a i tak zawsze ubezpieczamy fracht. Całe procedury także dowody nieodzowne do specyfikacji związanej z wykonywaną przez nas usługą, zawsze bierzemy na siebie.Dlaczego my?

Toć czemu to ma być nie? Czemu nie MegaHol? Wolno nam sobie w tym miejscu wypisywać, że to my jesteśmy najlepsi, lecz nikt kto tak pisze absolutnie nie obniża zdolności innych. Jesteśmy przeświadczeni, iż wszystkie pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe funkcjonują bardzo sprawnie.


Trzeba też nie wprost na to zagadnienie popatrzeć. Nasza kompletna pajęczyna warsztatów to rodzina łącząca cały szereg kooperantów, a to daje nam pozwolenie by przedkładać w ofercie o wiele bardziej wielofunkcyjny tabor niż oferta jednostkowego warsztatu. To samo sprawdza się przy wyborze zawodowych kierowców lub wykwalifikowanych mechaników.  MegaHol to harmonijne zespolenie niedużych zakładów, które równocześnie się zasilają działając dodatkowo niedaleko wydarzenia jednocześnie gospodarując niecodziennym doborem zespołu pojazdów i sprzętu.


Dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, jaka tworzy bazę dostarczania naszych usług sprawdza się właśnie w związku z tym. Właściwie do zadania zajeżdża właściwie dobrana drużyna mechaników z niewielkiego warsztatu połączona przyjaźniami albo wręcz rodzinnie, ale to grupa jaka może na pewno w jakiejkolwiek chwili, dostać wzmocnienie dużej sieci takich zakładów.


U nas nie korzystamy z cennika ponieważ każde zamówienie szacujemy indywidualnie, a takie podejście posiada proste odbicie w często niższych cenach niż możecie się spodziewać. Naturalnie wykonujemy potencjalne zamówienia z OC i Assistance i w podobnym wypadku wykonamy usługę bezpłatnie.


Taki jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa , a nawet nie tylko. Przyjaciel z Aleksandrowa Łódzkiego, który liczy na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: