LAWETA GŁOWNO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GŁOWNO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWarto się zastanawiać czy też być może nie zdecydowanie bardziej stosownym tytułem dla owego działu nie będzie wyrażenie „Ciężarowa pomoc drogowa” ponieważ w zasadzie w takiej usłudze się specjalizujemy, chociaż właściwie nie rezygnujemy z podobnej usługi przy pozostałych zleceniach. Czujcie się naszymi przyjaciółmi, a w każdym razie my staramy się tak wykonać usługę jakbyśmy ją prowadzili dla najbliższego przyjaciela i z tego powodu nie odrzucamy zamówień na inne pojazdy niż ciężarówki. Holowanie aut ciężarowych to w naszym przypadku flagowa usługa, natomiast oddziały rozsiane po całej Polsce są gotowe na to żeby poradzić sobie z każdym zadaniem.


Niestety nie warto czekać na fart, iż w drodze ominą nas usterki auta. Jest w stanie to się zdarzyć dokładnie w rejonie naszego Głowna, a w takim przypadku będziesz mógł natychmiast zabiegać o przysługę MegaHol, to korzystne uporanie się z kłopotem. Holowanie jednak nie zawsze bezwzględnie jest konieczne. W naszych zespołach rozporządzamy mobilnymi serwisami, oraz doskonale wykwalifikowaną załogą. Zaś w rezultacie awaria zostanie skasowana na miejscu.


Musimy być przekonani, że rozwikłamy każdy problem. W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy pewności siebie, która dziś upewnia nas w przeświadczeniu, iż podejmujemy odpowiednie decyzje w momencie realizacji pozyskanych wezwań. Zdecydowana większość awarii które paraliżują kierowcom dalszą jazdę dla wykwalifikowanych grup okazuje się tuzinkowymi do naprawienia. Zakończyły się sezony kiedy musiałeś przewozić ze sobą cały warsztat samochodowy bo współcześnie małymi reperacjami na drodze przejmujemy się my, wulkanizując opony, podwożąc brakujące paliwo, odpalając zamarznięte silniki czy też zmieniając w mżawkę zdarte wycieraczki.


Postaraj się by  o tym myśleć. Jeżeli całkowicie nie orientujesz się w topografii miejsca zdarzenia, nie potrzebujesz się trapić, bo my wyczekujemy zaraz za miedzą. Pamiętaj, iż masz w nas przyjaciół, więc nie denerwuj się, że nie kojarzysz w którym miejscu jesteś my na sto procent cię wyszukamy. Ściągaj pomoc drogową o jakiejkolwiek porze dnia i nocy. Wiedz, iż pomoc drogowa MegaHol ma cały szereg przyjaciół i przenigdy żadnego rzecz jasna nie rozczarowała. Gdyż istnieć należy honorowo.

Potrafimy otoczyć Cię ochroną przez całą dobę:

  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Wydobycie samochodu na drogę względnie ustawienie go na kołach
  • Dowóz paliwa lub wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego
  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji jak również w granicach Assistance

NASZA GALERIA


Zobacz ofertę jeśli wciąż masz rozterki! Tymczasem na pewno będziesz mógł w mieście Głowno liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

W każdym przypadku ciężarowa pomoc drogowa będzie posiadała u nas palmę pierwszeństwa, rzecz jasna nie zakłada to jednak, iż nasze profesjonalne lawety lub autolawety nie mogą być zaadaptowane do przewozu innych aut. Uszkodzony samochód wolno na pewno, w zakresie samopomocy kierowców, podholować na lince holowniczej, aczkolwiek hamujemy temperament kiedy pojawia się korzystanie z takiego ryzyka kiedy nie ma się doświadczenia.


Tę wskazówkę powinno się wziąć na poważnie. Przeciętny kierowca zwyczajnie niestety nie zdaje sobie sprawy jakże ważne przy holowaniu mogą być kwalifikacje i fachowość. Nie da się w stu procentach zaufać zwykłej linie holowniczej bowiem bywa ona niesolidna. Na autostradach bądź trasach szybkiego ruchu holowanie na linie bezwzględnie jest zakazane. Stąd warto wyszukać pomoc drogową MegaHol, gdyż rozporządzamy i dobrym sprzętem i profesjonalną ekipą.


Bezpośrednio w profesjonalnym taborze mamy lawety, lub też autolawety dobrane do jakiegokolwiek rodzaju samochodów. Czyż wolno wyczekiwać czegoś lepszego niż bezawaryjnego i szybkiego odtransportowania uszkodzonych aut i ich podróżnych na ustalone miejsce, no chyba nie, natomiast my właśnie tym się paramy zawodowo.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Taka specjalizacja nas zachwyca. Wciąż sięgamy po palmę pierwszeństwa w przewozie aut ciężarowych oraz w ciężarowej pomocy drogowej. Ważnym krokiem do osiągnięcia podobnego ideału powinna być świetna propozycja oraz forma naszych usług. Awaria TIR-a na drodze potrafi być wielkim problemem. Usterka na szosie dwupasmowej jest w stanie odłączyć z ruchu pojedynczy pas i zostać przesłanką długich zatorów. Tymczasem efekt może być groźniejszy jeśli na przykład do awarii dojdzie na podrzędnej, jednak uczęszczanej trasie. Trzeba dlatego docenić specjalistów od remontów w miejscu zdarzenia a także fachowego transportu samochodów.


Gdy potrzeba ratować TIR-a z parowu , a także ustawić go na kołach powinieneś dysponować ciężkim, branżowym sprzętem, jaki na sto procent jest bezpośrednio na stanie ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, i ponadto dopełniają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy sztywny hol. Na co dzień mamy zatem szansę błyskawicznego otwarcia drogi , a także przewiezienia TIR-a w najdogodniejsze miejsce zapewniające przystąpienie do bezpiecznej naprawy. Ciężkie samochody wszelkiego rodzaju takie jak autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, umiemy przez całą dobę dostarczyć skutecznie i bezawaryjnie.


Gwarancją klasy naszych usług jest oczywiście profesjonalna załoga dostępna zawsze dla was przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że holownik i niskopodwoziówka tym razem nie będą celowe. Chociażby na autostradzie efekty usterki może rozwiązać mobilny serwis, jaki na miejsce przybędzie prędzej i przywiezie wyspecjalizowanych mechaników.


Mobilny serwis jest zaaranżowany tak samo na wulkanizację opon jak i na małe poprawki silnika. Zwykle udaje nam się przed wyjazdem ustalić podstawę usterki i z tego powodu prowadzimy skrupulatny sondaż w czasie podejmowania zlecenia,  w ten sposób nasi mechanicy jadą zawsze gotowi do pracy. Rzecz zrozumiała, że zawsze potrafi wyskoczyć coś przypadkowego i tak sprawna naprawa akurat nie może być wykonalna, jednakże wówczas bezzwłocznie podjeżdża autolawety czy też niskopodwoziówka czekająca jedynie na zgłoszenie.


Wiemy, że każdy epizod pewnie jest niepowtarzalny dlatego podchodzimy do zleceń bardzo osobiście. Kontrahent może nawet nie mieć racji przynajmniej co do analizy okoliczności zdarzenia, jednakże my możemy wsłuchać się w jego prośby i podpowiedzi, a następnie wyciągnąć właściwe wnioski, bowiem tak pracuje się z przyjaciółmi. Nasi mechanicy, dostając podparcie kompletnie wyposażonego zaplecza technicznego, wykorzystują z takich negocjacji wyłącznie skuteczne podpowiedzi.Transport niskopodwoziowy

Rozbudowaliśmy naszą ofertę, lecz kluczowe usługi na takim rozwiązaniu zgoła nie tracą, bowiem fracht maszyn rolniczych, maszyn budowlanych oraz drogowych wynika z konkretnej bazy lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników będących w naszym taborze. To absolutnie słuszna decyzja, ponieważ wykorzystuje potencjał własnych zawodowych kierowców i taboru, a tym samy redukuje koszty funkcjonowania pośrednio wpływając na zmniejszenie cen podstawowych usług.


Prędko dostarczymy na ustalone położenie kombajny, pikapy i busy, koparki, walce drogowe, w granicach całego kraju i zagranicą. Także ładunki ponadnormatywne oraz transporty dłużycowe.


Jesteśmy przekonani do firmowych kierowców jak również sprzętu z jakiego korzystają, mimo to w każdym przypadku wszystkie frachty są całkowicie ubezpieczone. To normalne, że dysponujemy pełną specyfikacją konieczną, aby oferować profesjonalne usługi i z tego powodu ubezpieczamy się biorąc na siebie wszystkie formalności powiązane z transportem.Dlaczego my?

Nawiasem mówiąc dlaczego tym razem nie? Więc może być MegaHol. Pewnie, że planujemy być najlepsi, lecz przecież akurat nie potrzebujemy by pozostali odbierali się gorsi. Funkcjonuje pełno pomocy drogowych raczej mniej ciężarowych pomocy drogowych, lecz niewątpliwie każda realizuje oczekiwane zlecenia.


Odważ się wszakże wgryźć w niniejszy temat. Jeśli posiadamy, aż tylu sieciowych wspólników to w takim wypadku prawdopodobieństwo zdobycia właściwego sprzętu jest o wiele poważniejsze niż w indywidualnym warsztacie. O wykwalifikowanych mechaników lub profesjonalnych kierowców również zapewne jest łatwiej w naszej markowej sieci niż w pojedynczym warsztacie.  Pajęczyna zespołów położonych niedaleko zajścia, kooperując ściśle ze sobą ma sposobność wysłania pomocy z wysoce dobraną do okoliczności kadrą i stosownym sprzętem.


Właśnie z tego powodu potwierdza nam się znakomicie, jako podwalina oferowania firmowych usług, credo „Bądź przyjacielem klienta”. Pełna firmowa pajęczyna jest zobligowana by tworzyć ochronny parasol nad pracą wyprawionej obsady fachowców, którzy będą załogą z małego warsztatu, prawdopodobnie powiązaną rodzinnie ewentualnie przyjaźniami, ale będą pewni czując takie wzmocnienie.


Taryfikatora nigdy nie potrzebujemy, jednak powinniście liczyć na realną stawkę, nierzadko niższą niż się spodziewacie, a to z tego powodu że wartościujemy prace indywidualnie. Bardzo wygodną formą rozliczenia za nasze usługi wydaje się być proste rozliczenie nakładów z ubezpieczycielem, ale warunkiem jest szansa zrealizowania pracy w zakresie OC ewentualnie Assistance.


Oto MegaHol – jest jasne, że nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa w całej okazałości. Liczący na Twój kontakt przyjaciel z Głowna.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: