LAWETA GRAZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GRAZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na łamach portalu MegaHol.pl poświęconego pomocy drogowej w obszernym znaczeniu dostarczania takiej usługi. Ktokolwiek rusza, choćby w najkrótszą drogę zdecydowanie powinien liczyć się z alternatywą usterki, stłuczki lub wypadkiem. Niestety często bez wsparcia pomocy drogowej nie da się ruszyć w drogę. Drobna naprawa na miejscu awarii uniemożliwiającej jazdę, wymiana koła lub naprawa opony, holowanie tradycyjne bądź na sztywnym holu, przerzut lawetą… Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy zawsze może mu się przytrafić konieczność takich przedsięwzięć. Portal MegaHol.pl ukierunkowany jest na kierowców wszelkich pojazdów bowiem mogą się tutaj odszukać z specjalistami od typu i rodzaju pojazdu jakim podróżują. Systematycznie nasi mechanicy służą pomocą w bardzo różnych okolicznościach. Dysponują stosownym transportem przystosowanym do lekkich samochodów czy ciężarowych zestawów, oczywiście w każdym przypadku mają pod ręką mobilny serwis i mobilną wulkanizację. Mamy doświadczenie i przyjacielskie podejście do klientów dla tego już bardzo wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem.


Nie znajduj nas niby instytucję jedną z całego szeregu. Tutaj może być wasz najbliższy przyjaciel pomoc drogowa ciągle zdecydowana natychmiast ruszyć z poradą. Przyjaciel godny zaufania, a przede wszystkim gotowy na jakiekolwiek okoliczności.


Przytrafiła się Tobie awaria lub kolizja w sąsiedztwie Graz, nie zwlekaj tylko wykonaj telefon do przyjaciela – zadzwoń do PDS24h Marek Chudzik. Dotrzemy natychmiast. Dowieziemy mobilny serwis i przeszkolonych fachowców.


Kłopoty to nasza specjalność więc podejmujemy na szosie wszelkie drobne naprawy. Naprawa czy zmiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, naprawa wycieraczek i pozostałe w sumie nieduże niesprawności z satysfakcją skasujemy dla Ciebie na miejscu awarii. A jeśli stanie się tak, że będzie potrzebna autolawety, autoautolawety czy holowanie to oczywiście jesteśmy na to przygotowani jak nikt inny. Otrzymujesz pewność, że przestrzeni zdarzenia nie pozostawimy niezabezpieczonej. Na dowolnej trasie, w każdym miejscu, w którymkolwiek zaułku – to jest nie istotne gdzie stanął Twój samochód. Odkryjemy dowolne miejsce i zapewnimy pomoc. Droga wiejska lub regionalna – na własnym obszarze zlokalizujemy dowolną spośród nich.

NASZA GALERIA


Nie wyrzucaj z kontaktów kontaktu do przyjaciela. Jesteś w stanie się zorientować w całej Polsce jak może być potrzebny. Wybierz numer. Moment jest nie ważny skoro znalazłeś się w kłopotach. Zameldujemy się – bez wątpienia! PDS24h Marek Chudzik tak rzeczywiście postępuje. Zaufana pomoc drogowa! Przyjaciół znajduje się w kłopocie.24 godziny na dobę będziesz mógł kalkulować naszą pomoc:

  • Transport, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydobycie samochodu na drogę względnie ulokowanie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa lub wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego
  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki i w zakresie usług Assistance

Jeżeli możesz skieruj uwagę na fakty! Przyjaciel z Graz bezwzględnie jest chętny do służby!LawetaAutoautolawety 24h


Najszybszy, a także najpopularniejszy sposób przewiezienia unieruchomionego pojazdu to autoautolawety bądź autolawety. Często dostrzegamy na drogach półoficjalnie holowane samochody, jednak warto wiedzieć, że taki rodzaj samopomocy kierowców jest na autostradzie legislacyjnie zakazany. Profesjonaliści oraz kompletnie zaopatrzona flotylla profesjonalnych pojazdów to siła jaką dysponuje pomoc drogowa w obszarze Graz. Dla podróżnych mamy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Daje nam to prawo solidnego kredytu zaufania w sprawie pełnego zabezpieczenia załadunku oraz przewozu samochodu. 24 godziny na dobę zarówno niesprawny pojazd jak też jego pasażerów odwieziemy pewnie na określone miejsce.


Zawsze można zdecydować się na holowanie, naturalnie jeżeli pozwala na to stan techniczny pojazdu i przepisy kodeksu drogowego. Zawsze jesteśmy na taką ewentualność przygotowani, trzeba jednakże pamiętać, że taki zestaw musi się poruszać maksimum z szybkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Awaria samochodu ciężarowego na ulicy, co przecież nie jest tajemnicą, to poważny dylemat. Nie wiele samochodów tak skutecznie potrafi skomplikować ruch na drodze jak uszkodzony TIR. Jeśli taka awaria utrzymuje się za długo niejednokrotnie trzeba zdecydować się na holowanie. Zdecydowanie jesteśmy gotowi na takie panaceum.


Branżowy sprzęt będący w naszej dyspozycji przyzwala na holowanie każdego samochodu. Potrafimy pewnie oraz sprawnie przetransportować choćby skład ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy czy dostawczy, a gwarantuje nam to pierwszorzędnej próby naczepa niskopodwoziowa, specjalistyczny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy i sztywny hol. Nie ma dla nas ciężko przystępnych miejsc, ani samochodów w takim stopniu uszkodzenia, że są nie do wydobycia. Choćby TIR-a po wypadku wydobędziemy z jaru oraz postawimy na kołach.


Zepsuty samochód może czasem przewozić produkty, które nie uległy skasowaniu, jednak wymagają dowiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy przygotowani na zorganizowanie takiej pomocy. Zawsze jesteśmy na takie rozwiązanie przygotowani zarówno jeśli chodzi o przewóz jak również załogę, która towary przepakuje.


Wasz spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo zawsze będzie dla nas priorytetem dlatego przez całą dobę dyżuruje nad nim nasza fachowa, wykwalifikowana załoga. W każdym momencie doby, nie bacząc na realia atmosferyczne, duże zaplecze dozwala nam przeprowadzić dowolne zamówienie.Mobilny serwis 24h


Mnóstwo niesprawności wydaje się być łatwych do wyeliminowania. Przebita opona, zamknięte w samochodzie kluczyki, ubytek oleju, paliwa czy czasami wlanie do zbiornika innego paliwa, zniszczone wycieraczki i rzecz jasna mnóstwo innych utrudniających dalszą jazdę, jednakże takich które powinno się dać zamknąć na miejscu zdarzenia. Wywołuj wówczas pomoc drogową i mobilny serwis, który szybkie naprawy przeprowadza w terenie całodobowo. Jeśli mówić o lawecie nie będzie na pewno tu dla niej zatrudnienia. W rejon usterki serwis przybędzie najszybciej, a w ogromnym repertuarze usług istnieje także mobilny warsztat wulkanizacji pracujący 24 godziny na dobę.


Mechanicy z umiejętnościami to skarb jakim zarządza mobilny serwis. Wysoki zakres drobnych napraw, niezależnych od marki i modelu samochodów, jakich będą mogli się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, wynikiem dobrego wykształcenia.


Pojedynczy telefon to jedyne co jest potrzebne. Kilkunastu chwil będziemy potrzebować na przyjazd na miejsce jednakże przez telefon musimy ustalić niuanse niesprawności, markę samochodu i jednocześnie miejsce zajścia. Na każdy przypadek reagujemy kompleksowo w taki sposób żeby w jak najlepiej dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Również transport maszyn budowlanych jest znaczącą pozycją w pełnej propozycji naszych usług. Dostarczymy każdą wielką maszynę drogową bezawaryjnie i skutecznie czy też to będzie walec czy też koparka gąsienicowa. Nie oznacza dla nas dylematu przewóz dużych maszyny rolniczych. Do transportu wózków widłowych używamy zdecydowanie skromniejszych pojazdów, jednak nasi kierowcy są adekwatnie przeszkoleni do przewozu drobnych, ale wagowo kłopotliwych pojazdów. Zespół pojazdów jakim rozporządzamy wspiera nas, gdy w grę wchodzi transport dłużycowy czy fracht ładunków ponadnormatywnych. Niech to będzie wielkogabarytowe zbrojenie, ciężki gruz i stanowczo więcej.


Możesz liczyć na te usługi zarówno na terenie kraju jak również zagranicą. Rozporządzamy pełną dokumentacją nieodzowną do ich świadczenia i ubezpieczamy transportowane ładunki.Dlaczego my?


Ze względu na to że nie jest łatwo istotnie dać porękę na udzielenie Ci kompetentnej pomocy drogowej przez 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku, natomiast PDS24h Marek Chudzik ją gwarantuje. Ponieważ wytyczne zachowania w poszczególnych konfiguracjach formujemy w oparciu o obserwacje i doświadczenie wykwalifikowanych profesjonalistów z wielu ośrodków. Pozwala nam to prędko i profesjonalnie naprawić realnie każdą niesprawność lub przewieźć każdy pojazd z deklaracją doskonałej jakości i dobrej ceny.


Na jakąkolwiek usługę spoglądamy indywidualnie więc jakąkolwiek indywidualnie szacujemy. Wycena zależna jest od wielu czynników: czy została użyta autoautolawety lub holownik, rejon zajścia, model pojazdu, który serwisujemy, zastosowanie części zamiennych i rzecz jasna rozmiar czynności wykonanych na miejscu.


Jeżeli Państwo korzystają z ubezpieczenia Assistance, ewentualnie do awarii doszło z winy osoby trzeciej to nasze usługi mogą być nieodpłatne, ponieważ straty zapłacone zostaną z OC winnego kraksy lub ubezpieczeniowej ochrony.


W każdym przypadku o nas pamiętaj!
Usterka? Kraksa? Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – twój przyjaciel z Graz jest zdeterminowany do pomocy i wyczekuje na telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: