LAWETA MALBORK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MALBORK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ radością widzimy Państwa wizytę na stronach portalu MegaHol.pl dedykowanego kwestiom różnych wymiarów realizowania pomocy drogowej. Awarie, stłuczki czy wypadki mogą się nam przytrafić choćby i w najmniejszej podróży. W takiej sytuacji zazwyczaj dobrze jest mieć wsparcie pomocy drogowej. Przerzut niesprawnego samochodu lawetą lub przy zastosowaniu sztywnego holu to najpoważniejsza z usług, lecz niewykluczona jest również zmiana koła czy też wulkanizacja uszkodzonej opony, ewentualnie drobna naprawa przeprowadzona na miejscu zdarzenia nieskomplikowanej awarii, lecz utrudniającej dalszą podróż. Uzasadnienie tych przedsięwzięć przytrafia się zarówno samochodom osobowym, dostawczym jak i ciężarowym. Portal MegaHol.pl skierowany jest do kierowców wszystkich pojazdów ponieważ powinni się tu odszukać z profesjonalistami od modelu i rodzaju pojazdu którym kierują. Regularnie nasi fachowcy służą pomocą w niezwykle różnych okolicznościach. Przewóz lekkich pojazdów i ogromnych zestawów ciężarowych, ale też maszyn nie przedstawia dla naszej ekipy żadnego problemu bo mają do wykorzystania pełną rodzinę samochodów transportowych, a do tego mobilne serwisy naprawcze i wulkanizacyjne. Obdarowało nas zaufaniem wielu kierowców zaś nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim nastawieniem.


Bynajmniej nie znajduj nas jako jednostkę jedną z całego szeregu. W nas znajdziesz to coś co powinien mieć Twój najdroższy przyjaciel, który niczym nasza pomoc drogowa w sposób naturalny podtrzyma cię silnym ramieniem. Przyjaciel któremu będziesz mógł zaufać bo jest gotów na nawet zaskakujące zdarzenie.


Jeżeli przytrafiła się Tobie kolizja lub awaria w okolicy Malborka dzwoń do przyjaciela, który jest niedaleko – dzwoń do MegaHol. Pojawimy się błyskawicznie. W tej kadrze są fachmani którzy przywiozą mobilny serwis.


Drobne naprawy na poboczu jezdni to nie jakiś przedmiot do dyskusji. Nasze ekipy absolutnie nie kapitulują. Naprawa bądź wymiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, naprawa wycieraczek, a także inne w sumie nieduże usterki z przyjemnością usuniemy dla Ciebie w miejscu zdarzenia. Gdy może być przydatne holowanie czy autoautolawety, lub opcjonalnie autolawety również nie będziemy mieli z tym kłopotu. Gdy to tylko będzie niezbędne zawsze chronimy teren usterki czy wypadku. Możesz mieć usterkę wszędzie. Czy to miejsce to autostrada lub może ścieżka komunalna – to jest bez znaczenia. Udzielimy pomocy w każdej lokalizacji. Bowiem mapa regionalnych dróżek nie stanowi dla nas niewiadomych.

NASZA GALERIA


Pamiętaj ten telefon. Okaże się, że to telefon do przyjaciela! Zadziała każdorazowo kiedy okaże się niezbędny choćby w całej Polsce. Wystukaj numer o dowolnej porze dnia czy nocy. Nadjedziemy szybko – bez wątpienia! Ponieważ pomoc drogowa MegaHol rzeczywiście tak funkcjonuje. Przyjaciele stanowczo tacy są.24 godziny na dobę zawsze możesz na nas liczyć:

  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Postawienie samochodu na kołach albo wydostanie go na drogę
  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego lub dopełnienie niedostatku paliwa w baku
  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji i w ramach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i transport na lawecie wszelkich pojazdów

Jeśli to nie kłopot skieruj uwagę na fakty! Przyjaciel z Malborka jest dyspozycyjny do realizacji zadań!LawetaAutoautolawety 24h


Przewóz defektowych pojazdów może być sprawny oraz praktyczny gdy do tej roboty wykorzystana zostanie autolawety albo autoautolawety. Wielokrotnie zauważamy na trasach półprywatnie holowane pojazdy, jednakże warto wiedzieć, że ten sposób samopomocy kierowców jest na autostradzie oficjalnie wzbroniony. Fachowcy, a także znakomicie zaopatrzona flota specjalnych pojazdów to siła jaką posiada pomoc drogowa w okolicy Malborka. Dla podróżnych zadysponujemy zaś 5-cio osobową kabinę autolawety. Dzięki temu jesteśmy pewni o zabezpieczenie transportu samochodu i załadunku. Pojazdy oraz potencjalni podróżni będą przez całą dobę przewiezieni na wskazane miejsce.


Jeśli stan pojazdu na to pozwoli i naturalnie przepisy w którejkolwiek chwili wolno Państwu podjąć decyzję o holowaniu. Jesteśmy na taką decyzję przygotowani, wypada jednakże pamiętać, iż taki zespół powinien się poruszać najwyżej z prędkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest prawdziwym kłopotem i my rozumiemy tego konsekwencje, awaria samochodu ciężarowego na ulicy. Powikłania ruchu na drodze to przeważnie reguła w momencie awarii TIR-a. Wtenczas holowanie pozostaje wielokrotnie nieodzowne. Pomoc drogowa z Malborka poradzi sobie wyśmienicie z całym kłopotem.


Holowanie pojazdów nie jest dla nas tajemnicą ponieważ dysponujemy specjalnym sprzętem. Możemy solidnie i oczywiście efektywnie przetransportować nawet zestaw ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy czy dostawczy, bo gwarantuje nam to znakomitej jakości naczepa niskopodwoziowa, profesjonalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy i rzecz jasna sztywny hol. Bez względu na stopień uszkodzenia samochodu bądź nieprzyjemny dostęp choćby i TIR-a wydobędziemy z dołu i ustawimy go na kołach.


Nie ma potrzeby aby gdzieś składować materiały dostarczane przez awaryjny pojazd, ponieważ zawsze jesteśmy w stanie taki transport urządzić. Zawsze jesteśmy przygotowani na urządzenie ich transportu w określone miejsce.


Waszego zabezpieczenia i spokoju przez całą dobę pilnuje profesjonalna, wykwalifikowana kadra. Bez względu na warunki pogodowe w każdym momencie doby zawsze jesteśmy w stanie wykonać którekolwiek zamówienie dzięki szerokiemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Niemało awarii jest nietrudnych do usunięcia. Mogą to być usterki wstrzymujące dalszą drogę, jednak łatwe do wyeliminowania na miejscu. Choćby uszkodzone wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, oczywiście przebita opona albo ubytek oleju, paliwa czy też zatankowanie do baku złego paliwa. Tutaj kreuje się pole na którym pojawić się potrafi nasza pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Zadań dla lawety trudno tutaj się spodziewać. Bezzwłoczny dojazd to wizytówka tego serwisu zwłaszcza kiedy niezbędny jest mobilny warsztat wulkanizacji, który 24 godziny na dobę funkcjonuje w palecie usług.


Mobilny serwis angażuje wykwalifikowanych fachowców. Rozległy próg drobnych napraw, oddzielnych od marki i modelu pojazdów, jakich mogą się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, plonem doskonałego przygotowania.


Jednorazowy telefon to jedyne co jest potrzebne. Kilkunastu minut będziemy potrzebować na przyjazd na miejsce jednakże przez telefon musimy ustalić niuanse niesprawności, markę samochodu i jednocześnie lokalizację zdarzenia. Zbieżna awaria ma prawa mieć odmienne scenariusze dlatego, by w pełni wspomóc kierowcę do potencjalnych zadań przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Przewóz maszyn budowlanych wymusza posiadanie specjalnego taboru, którym rozporządzamy i dlatego polecamy taką usługę. Którąkolwiek wielką maszynę drogową, walce czy przypuśćmy koparki gąsienicowe potrafimy przewozić prędko i oczywiście bezpiecznie. Wykonujemy przewóz wszystkich maszyn rolniczych. Do transportu wózków widłowych wykorzystujemy nieco skromniejsze pojazdy, jednak nasi kierowcy są stosownie wyszkoleni do transportu niewielkich, lecz wagowo kłopotliwych pojazdów. Paleta naszych usług mieści dodatkowo przewóz ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Przewozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a gdy jest taka potrzeba ciężki gruz.


Czy w kraju czy zagranicą każdorazowo możesz oczekiwać z naszej perspektywy na sprawne i profesjonalne wykonanie tej usługi. Wszystkie nasze usługi opatrzone są konieczną dokumentacją w tym jednostkowym ubezpieczeniem ładunku.Dlaczego my?


Bowiem MegaHol to specjalistyczna pomoc drogowa dostępna 24h na dobę i 365 dni w roku, nie tylko w lokalnym obszarze, ale w całym kraju. Ponieważ wielu zawodowców z udokumentowanymi kwalifikacjami, działających w całym kraju, podzieliło się z nami własnym doświadczeniem i wiedzą byśmy mogli ułożyć strategie przynoszące pożądany rezultat. Z takiego powodu w dobrej cenie odbieracie usługi na znakomitym, profesjonalnym szczeblu.


Każda usługa jest nieco inna, dlatego każdą wyceniamy osobno. Na pozór analogiczne usługi jednak się różnią, dlatego każda musi podlegać niezależnej kalkulacji. Wartość zależna jest od wielu czynników: lokalizacja zajścia, model pojazdu, który obsługujemy, wykorzystanie części zamiennych, rozmiar robót dokonanych na miejscu zdarzenia oraz czy została wykorzystana autoautolawety ewentualnie holownik.


Gdy uszkodzenie wystąpi z nieuwagi osoby trzeciej wtenczas nasze usługi będzie na pewno można zapłacić z OC winnego stłuczki. Podobnie może być jeśli Państwo mają ubezpieczenie Assistance.


Najważniejsze jest Twoje zaufanie!
Niesprawność? Stłuczka? Pomoc drogowa MegaHol – twój przyjaciel z Malborka jest zdeterminowany do pomocy wręcz czeka na telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: