LAWETA ŻYRARDÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŻYRARDÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPowinno się szczerze zaznaczyć, że naszą specjalizacją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, zasadniczo to nie zakłada, że odmawiamy realizacji innych wezwań, ba wprost przeciwnie zarządzając profesjonalnie zaopatrzoną bazą potrafimy  obsłużyć wiele zamówień równocześnie. Na szczęście nie traktujemy was jak kontrahentów wyłącznie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy wyłącznie dlatego, że jeżdżą mniejszym samochodem. Holowanie aut ciężarowych to nasza główna usługa, ale oczywiście warsztaty rozmieszczone po całej Polsce zawsze są przygotowane na to żeby poradzić sobie z dowolnym zleceniem.


Nie warto czekać na to, iż w drodze przegapią nas problemy z niesprawnością auta. Jeśli stanie się taki kłopot w rejonie naszego Żyrardowa dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to całkowicie niezawodne wyjście. Nawiasem mówiąc może zdarzyć się, że nie nastąpi przymus holowania. Zawsze na początku  trzeba zastosować mobilny serwis, a nasze profesjonalnie wyspecjalizowane kadry potrafią sobie dać radę z naprawą. A w rezultacie awaria będzie wyeliminowana na miejscu zdarzenia.


Dowolną niesprawność jesteśmy w stanie naprawić Faktem jest, że do tej pory w każdym przypadku rozstrzygaliśmy skutecznie wezwania, nabraliśmy zatem przekonania choćby do naszych rozwiązań. Często jest tak, że pospolita usterka hamuje dalszą podróż, lecz dla nas nieduża naprawa praktycznie w terenie na szczęście nie jest kłopotem. Paliwo,opona, nie odpalający motor, wycieraczki lub całe bogactwo nie spodziewanych niuansów, zajmiemy się dowolną błahostką.


Staraj się by  o tym myśleć. My jesteśmy u siebie, natomiast ty mogłeś w okolice Żyrardowa przyjechać nawet z krańca Polski. Nieistotne gdzie zatrzymały cię problemy bez problemów to miejsce odnajdziemy, zatem szybko zaproponujemy ci przyjacielską dłoń. Zdarza się problem to musi się pomagać, chwila oczywiście nie jest kluczowa bo znaczący są przyjaciele chętni do interwencji, dlatego jesteś w stanie do pomocy drogowej zadzwonić o dowolnej porze. Przyjemnie jest posiadać przyjaciół na których w każdym przypadku można liczyć tak zaufanych jak pomoc drogowa MegaHol. Naturalnie tak właściwie mamy.


24 godziny na dobę będziesz mógł na nas polegać:

  • Usunięcie pomyłkowo wlanego paliwa albo transport niezbędnych ilości paliwa
  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji , a także w zakresie usług Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie pojazdu na drogę albo ulokowanie go na kołach

NASZA GALERIA


Obejrzyj ofertę jeżeli dalej czujesz obiekcje! Masz rację, iż ciężko zawierzyć jedynie słowom, ale pamiętaj, iż tutaj w Żyrardowie liczyć możesz na przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Pewnie wolno nam ogłosić, iż ciężarowa pomoc drogowa jest naszym oczkiem w głowie, choć nie ma widocznych przeciwwskazań, żeby naszymi profesjonalnymi autolawetymi i autoautolawetymi transportować każdy inny charakter pojazdów. Awaryjny samochód dało by się naturalnie, w zakresie samopomocy kierowców, podholować na linie holowniczej, jednak hamujemy entuzjazm kiedy pojawia się wybieranie takiego ryzyka gdy brakuje doświadczenia.


Istnieje wiele powodów dla jakich powinno się potraktować tą wskazówkę poważnie. Naturalnie najważniejszym będzie na pewno doświadczenie i profesjonalizm usługi. Nigdy nie da się w stu procentach zaufać zwyczajnej linie holowniczej gdyż nie rzadko jest ona tandetna. Na autostradach czy trasach szybkiego ruchu holowanie na lince bezwzględnie jest wzbronione. A tutaj właśnie jest miejsce dla profesjonalnego sprzętu i obsad pomocy drogowej MegaHol.


Każdy rodzaj samochodów umiemy dostarczyć czerpiąc z własnych lawet, albo autolawet. W rejonie lokalizacji zderzenia pojawimy się błyskawicznie dostarczając adekwatny sprzęt do bezawaryjnego przewiezienia waszych aut i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam podnosi adrenalinę. Bezpośrednio w transporcie samochodów ciężarowych, ale też w ciężarowej pomocy drogowej staramy się być zwykle pośród najlepszych. Znaczącym etapem do wypracowania takiego ideału jest wartościowa oferta oraz marka naszych usług. Z uszkodzonym TIR-em zatykającym drogę zetknął się przypuszczalnie nawet nie doświadczony kierowca. Awaria na drodze dwupasmowej może wyłączyć z ruchu jeden pas i być przesłanką tasiemcowych korków. Jest raczej pewne, iż rezultat może być zwyczajnie gorszy na ruchliwej, peryferyjnej szosie. I właśnie dlatego cenić trzeba błyskawiczne, fachowe reperacje w rejonie lokalizacji zajścia, oraz fachowy transport podobnych pojazdów.


Bezpośrednio w ofercie MegaHol są holowniki , a także naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol oraz fachowy sprzęt pomocniczy, w tym także optymalny sprzęt do wyciągnięcia kłopotliwego pojazdu z dołu , a kiedy trzeba ustawienia go na kołach. Awaryjnie unieruchomionego TIR-a umiemy w tej sytuacji skutecznie przewieźć w miejsce gdzie będziemy umieli go bezkolizyjnie naprawić. Wielkie pojazdy każdego standardu takie jak maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, umiemy przez całą dobę dostarczyć na wskazane miejsce szybko i bezpiecznie.


Jakkolwiek kondycja naszych prac zabezpieczona jest głównie przez doświadczoną załogę czuwającą nieustannie w naszych oddziałach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Nie raz może się wyklarować, że akurat nie będzie zlecenia na holownik no i niskopodwoziówkę. Niesprawność mogą skasować mechanicy z mobilnego serwisu, jaki na miejsce przybędzie zasadniczo prędzej.


Od wulkanizacji opon po minimalne naprawy motoru na takie zdarzenia jest przygotowany mobilny serwis. Próbujemy przed wyjazdem ustalić powód usterki i w związku z tym przeprowadzamy konkretny rekonesans podczas przyjmowania zamówienia,  dzięki tej metodzie nasi mechanicy jadą już przygotowani. Może zdarzyć się, że wywiad telefoniczny może być niepełny i personel mobilnego serwisu jednak nie potrafi dokonać błyskawicznej naprawy, na szczęście nie jest to przecież kłopot gdyż w zapasie w każdym przypadku oczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Staramy się do zamówień podchodzić nadzwyczaj odrębnie bowiem mamy jasność co do tego, iż każdy incydent musi być nowy. Traktujemy naszych klientów jak przyjaciół i z tego powodu wsłuchujemy się w ich prośby i inspiracje. Jesteśmy wstanie to robić bo posiadamy luksus zasilenia profesjonalnie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Rożnego typu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w stałym taborze posiadamy pod dostatkiem, w związku z tym zdecydowaliśmy się na rozszerzenie stałej propozycji usług o przerzut maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych. Umiejętne użycie potencjału kadry minimalizuje ogólne koszty działalności, oraz tym samym obniża wycenę usługi dla poszczególnego klienta, było by pewnie paradoksalne gdybyśmy podobnego potencjału nie uchwycili.


Efektywnie dostarczymy na wskazane miejsce przeznaczenia koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy na obszarze naszego kraju i zagranicą. Obiektem takiej usługi mogą się stać oczywiście ładunki ponadnormatywne lub transporty dłużycowe.


W związku z tym, że zabezpieczenie przewozu jest tutaj priorytetem to przy utrzymaniu wszystkich środków bezpieczeństwa, natomiast i tak regularnie ubezpieczamy ładunki. Wcale nie zarzucamy firmowych kontrahentów przygotowaniem procedur i zdobywaniem certyfikatów nieodzownych do finalizacji zleconego przewozu.Dlaczego my?

Lecz dlaczego nie? Jeśli nie znamy przeciwwskazań to widać, że może być MegaHol. Rzecz jasna nie potrzebujemy żeby pozostali odbierali się gorsi, lecz bardzo staramy się być najlepsi. Przypuszczalnie weryfikują się w działaniu wszystkie pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe choć jest ich w sektorze szczególnie wiele.


Ważne jest jeszcze odmiennie na to spojrzeć. Nasza energia tkwi w platformie licznych warsztatów i dywersyfikacji sprzętu i zespołu pojazdów co jest niedostępne dla indywidualnego warsztatu. O przeszkolonych mechaników oraz profesjonalnych kierowców również bywa zdecydowanie łatwiej bezpośrednio w firmowej sieci niż w indywidualnym warsztacie.  Stanowimy idealne połączenie równocześnie wspierających się małych zakładów, których mocą bezwzględnie jest niewielka odległość od miejsca zajścia i oczywiście niesamowity dostęp do sprzętu i technologi.


Jako podstawa określająca normę oferowania firmowych usług doskonale sprawdza się motto „Bądź przyjacielem klienta”. Do zlecenia przybędą odpowiedni mechanicy, prawdopodobnie z niewielkiego familijnego warsztatu, jednak będą posiadali na wyciągniecie ręki dostęp do zaplecza ogromnej firmowej platformy.


U nas nie posiadamy cennika bo każde wezwanie szacujemy indywidualnie, tymczasem takie podejście posiada proste odbicie w niejednokrotnie mniejszych stawkach niż możecie się spodziewać. Zdecydowanie realizujemy wszystkie zamówienia z OC oraz Assistance i w tym wypadku zrealizujemy usługę bezkosztowo.


Oto jest naprawdę ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Zawsze Twój przenikliwy przyjaciel z Żyrardowa.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: