LAWETA MSZCZONÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MSZCZONÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – faktycznie tak powinien wybrzmiewać tytuł niniejszego działu, lecz z drugiej strony zdecydowani jesteśmy na wszystkie zamówienia. Nie traktujemy was tak jak kontrahentów jedynie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy jedynie z tego powodu, że jeżdżą mniejszym samochodem. Podkreślamy to, że naszą specjalizacją jest holowanie samochodów ciężarowych, ale oczywiście wszystkie nasze warsztaty rozmieszczone w całej Polsce są w taki sposób wyekwipowane by sprostać jakiemukolwiek zleceniu w wystarczający sposób.


Usterka pojazdu może zaskoczyć cię w dowolnej chwili w niemal nie prawdopodobnym punkcie. W takiej sytuacji nie marnuj czasu na poszukiwanie odpowiednich służb tylko od razu wybierz numer do MegaHol, w przestrzeni Mszczonowa to jedna z najlepszych pomocy drogowych. Powinno się zadać jednak pytanie – Czy na pewno w ogóle musi się auto holować? Zawsze na początku  trzeba zastosować mobilny serwis, a nasze profesjonalnie wyspecjalizowane załogi mogą sobie dać radę z naprawą. Zaś w rezultacie awaria zostanie usunięta na miejscu powstania.


Nawiasem mówiąc damy radę sobie z dowolną niesprawnością. Do tej chwili obojętnie jakie zamówienie zamykaliśmy pozytywnie i oczywiście nie znamy takiego argumentu by to się odmieniło. Zdecydowana większość usterek jakie utrudniają kierowcom dalszą podróż dla wykwalifikowanych ekip okazuje się tuzinkowymi do naprawy. Jesteśmy zdeterminowani zainteresować się każdą drobnostką czy to będą wycieraczki czy na przykład też nieodpalający silnik, pęknięta opona lub brak paliwa, my skutecznie to załatwimy.


Staraj się by  o tym pamiętać. Jeśli przyjechałeś z odległego miejsca, tylko nie martw się jak należy nam wyjaśnić gdzie miałeś kolizję, bo my przybędziemy z sąsiedztwa. Przypadek, że ze swoim defektem utkwiłeś w położeniu niemożliwym dla ciebie do usytuowania nie będzie miał dla nas znaczenia ponieważ znamy tutaj każdy kąt. Wybierz numer gdy jesteś w potrzebie bez oglądania się na porę dnia. Dotrzemy na pewno bowiem to pomoc drogowa MegaHol. To stały sposób na działanie.24 godziny na dobę będziesz mógł 24 godziny na dobę u nas masz skuteczne usługi:

  • Usunięcie paliwa błędnie wlanego lub dopełnienie niedostatku paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki jak również w ramach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i transport na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ustawienie pojazdu na kołach albo przeciągnięcie go na drogę

NASZA GALERIA


Sprawdź ofertę jeśli nadal masz wątpliwości! Masz rację, iż nie powinno się zawierzyć jedynie zapewnieniom, ale wiedz, że tu w Mszczonowie masz przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Profesjonalny tabor lawet lub autolawet jest dopasowany do przewozu każdego rodzaju auta, mimo, że nie ukrywamy, że szczególnie nastawieni jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Zepsuty samochód można oczywiście, w granicach samopomocy prowadzących, podholować na linie holowniczej, natomiast hamujemy zapał kiedy pojawia się wybieranie podobnego ryzyka bez doświadczenia.


Istnieje trochę względów dla których warto potraktować tą radę poważnie. Decydujące są doświadczenie oraz profesjonalizm istotne przy wykonaniu takiej usługi. Ogromnie istotny bezwzględnie jest sprzęt z którego wówczas korzystamy albowiem zwykła lina holownicza regularnie jest ryzykowna. Powinno się także mieć w pamięci, iż holowanie takiego rodzaju na autostradzie no i drodze szybkiego ruchu na sto procent jest wzbronione. Zapewne nie musimy już o tym informować, jednakże dokładnie MegaHol posiada całość tego co potrafi być nieodzowne, by prawidłowo odholować każdy pojazd.


Jakikolwiek rodzaj samochodów potrafimy dostarczyć na wskazane miejsce sięgając do własnych lawet, a kiedy trzeba autolawet. Przewóz aut to nasza praca, dlatego o każdej godzinie uda się nas wezwać byśmy profesjonalnie przeprowadzili przypisaną nam pracę włącznie z odwiezieniem pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To był powód dla jakiego zorganizowaliśmy MegaHol. Każdy planuje stać się najefektywniejszym w swojej dyscyplinie, a my w przewozie samochodów ciężarowych i ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie jesteśmy blisko tego celu. Zapewniamy różnorodną ofertę oraz wytrawne wykonanie usług. Usterka Tir-a na trasie, tej sytuacji oczywiście nie życzymy nikomu, natomiast ostatecznie jak umiemy sobie wyobrazić, czasem się może zdarzyć. Wyizolowanie jednego pasa ruchu jest w stanie wywołać długie korki też na szosie dwupasmowej. Jest również jasne, iż wynik może być nawet gorszy na uczęszczanej, peryferyjnej szosie. Z tego powodu naprawdę istotny powinien być sprawny , a także specjalistyczny przerzut takiego pojazdu, bądź bardzo szybka jego reperacja w rejonie lokalizacji zderzenia.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol muszą być w taborze ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a poza tym sprzęt do wyciągania wielkich samochodów z parowu , a także pozwalający na postawienie ich na kołach. Posiadamy, więc odpowiednie urządzenia, aby wykonać zabieg bezpiecznej naprawy po poprzednim ogarnięciu drogi z awaryjnie zablokowanego, trudnego samochodu. Ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, cały wachlarz masywnych pojazdów przywieziemy szybko i bezpiecznie przez 24 godziny na dobę.


Rękojmią kondycji naszych prac jest również doświadczona załoga osiągalna zawsze dla was przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Może się okazać, że holownik oraz niskopodwoziówka absolutnie nie będę tutaj potrzebne. Też na autostradzie efekty zdarzenia może skasować mobilny serwis, który w rejon zajścia przybędzie szybciej oraz przywiezie profesjonalnych mechaników.


Jeśli chodzi o nas to śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy gotowi na mnóstwo rodzajów usterek od wulkanizacji opon po naprawy silnika. To kwestia skrupulatnego rekonesansu zrealizowanego w czasie przyjęcia zlecenia. Zapewne w toku reperacji może się ujawnić, iż niesprawność jest uciążliwsza niż sugerowały prognozy , ale wówczas szybko jest ściągana, oczekująca na polecenie autolawety bądź holownik z naczepą niskopodwoziową


Awarie, mimo, że podobne bywają jednak wyjątkowo rożne, w związku z tym też do wszelkich zadań podchodzimy osobiście. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców, reagujemy na propozycje, bowiem zawsze już będą naszymi przyjaciółmi, a nie wyłącznie klientami. Nasi mechanicy, nabywając wzmocnienie wyśmienicie zaopatrzonego zaplecza technicznego, wykorzystują z takich konwersacji jedynie dobre wskazówki.Transport niskopodwoziowy

Posiadając w dyspozycji faktycznie dużą bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników oczywistym było dla nas wyjście z ofertą przewozu wielkich maszyn budowlanych czy maszyn rolniczych. To ze wszech miar rozważna decyzja, bowiem wykorzystuje potencjał własnych doświadczonych kierowców i sprzętu, a tym samy obniża koszty działalności w ten sposób wpływając na ograniczenie cen wyjściowych usług.


Walce drogowe, kombajny, koparki, pikapy i busy, aż do kłopotliwych mimo, że małych wózków widłowych, wszelkie pojazdy potrafimy dostarczyć na obszarze Polski lub zagranicę. Zatwierdzamy także zamówienia na towary ponadnormatywne czy też transporty dłużycowe.


Wszystkie samochody i ładunki dostarczane w ramach realizowanych przez nas usług są u nas zabezpieczone, a przecież dodatkowo każdorazowo ubezpieczamy frachty. Przyjmujemy na siebie wszystkie formalności związane z przewozem w tym możliwe, konieczne zezwolenia wykazując się w ten sposób całkowitą specyfikacją nieodzowną do świadczenia takiej pracy.Dlaczego my?

Czy jest jakiś pretekst, aby akurat nie? No to niech będzie na pewno, że MegaHol. Może i zabiegamy o to by być najlepsi, jednakże ostatecznie nie pragniemy by inni odbierali się gorsi. Jesteśmy przeświadczeni, że potencjalne pomoce drogowe czy ciężarowe pomoce drogowe funkcjonują dość dokładnie.


Należałoby jednak odmiennie na to spojrzeć. Indywidualny zakład nigdy nie będzie zarządzał tak wielofunkcyjnym zespołem pojazdów i takim sprzętem jak grupa należąca do pajęczyny tworzącej się z całego szeregu partnerów. Analogicznie sytuacja ma się z wyspecjalizowaną kadrą, oraz z kierowcami o właściwych umiejętnościach oraz doświadczeniu.  MegaHol to wyjątkowe powiązanie niedużych warsztatów, które równocześnie się wzmacniają działając jednocześnie w pobliżu zajścia i zarządzając niepowtarzalnym wyborem taboru oraz sprzętu.


Przede wszystkim dlatego potwierdza nam się doskonale, jako opoka oferowania firmowych usług, credo „Bądź przyjacielem klienta”. Zapewne z pomocą przybędzie mała, zaprzyjaźniona grupa fachowców, jednak wspomagana mocą całej firmowej sieci.


Obojętnie jakie zamówienie otrzymuje indywidualną wycenę dzięki temu niejednokrotnie u nas wyceny za usługę mogą być niższe niż się oczekuje. Zdecydowanie realizujemy potencjalne zlecenia z OC i Assistance i w tym przypadku przeprowadzimy usługę bezpłatnie.


I to jest naprawdę ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciel z Mszczonowa, który oczekuje na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: