LAWETA LUBACZÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LUBACZÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitajcie na stronach witryny MegaHol


Jeśli to niesprawność względnie inne drogowe doświadczenie losowe skierowało Cię tutaj, to w strefie Lubaczowa dotarłeś najlepiej jak można. Skutecznie pomożemy, a jeśli będzie taka konieczność zajmiemy się holowaniem. TIR-y, inne auta ciężarowe lub dostawcze w tej usłudze akurat nie posiadają dla nas niewiadomych. 24h na dobę, absolutną rękojmię kondycji, a także bezpieczeństwa umożliwia autolawetyMegaHol.


Jeśli to awaria wywołaj nasz numer niezwłocznie. Teraz co zrozumiałe nie trwoń już czasu na czytanie. Zdążymy się potem zaprzyjaźnić.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna rzecz jeżeli zjawiłeś się teraz w poszukiwaniu bezpiecznej przystani na wypadek kłopotów. Otrzymania stałej gwarancji pomocy w przyszłości. w takim razie zachęcamy Cię do konsultacji w przedmiocie zróżnicowanej oferty usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska sieć warsztatów, które deklarują wiele więcej niż tylko holowanie pojazdów. Wstępnie do konsultacji wirtualnej, w której odpowiemy na parę przeważnie kierowanych do nas pytań.


Rozpoczniemy od MegaHol:Co możemy?


MegaHol specjalizuje się w ciężarowej pomocy drogowej podobnie jak wiele zespołów, jakie zdecydowały się pod tym logo połączyć swoje zdolności w ogólnopolskiej platformie ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji zdecydowanie nie świadczymy usług wyłącznie flotom TIR-ów. Zdecydowanie nie obsługujemy tylko samochodów ciężarowychdostawczych, ale zdecydowanie uzupełniamy swoją paletę usług. Przewóz lawetą lub autolawetą i naturalnie holowanie pojazdów osobowych, lawetowanie motocykli i mniejszych pojazdów takich jak załóżmy kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


To oczywiste, że jeśli profesją takiej grupy jest TIR to naturalnym jest dla niej jednoczesne przejście do usług transportowych w klasie ciężkiej. Zarządzamy bowiem odpowiednimi autolawetymi czy naczepami niskopodwoziowymi nie wzmiankując o ciągnikach, które pozwolą nam na przewóz ciężkich maszyn rolniczych, budowlanych oraz drogowych. Rozrastamy się dla dobra konsumenta od niewielkiej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po istotną platformę działającą na całym Górnym Śląsku i w ościennych województwach. Dzisiaj jest możliwość by nas odszukać dodatkowo w Lubaczowie, a też w całym szeregu dodatkowych miejsc w Polsce, gdzie w każdym przypadku otrzymacie usługi na najlepszym poziomie.


Idziemy do tego, aby znaleźć swoje lokum na całym terytorium Kraju.Co takiego konsument może zyskać na istnieniu platformy?


Przez 24h na dobę absolutną gwarancję wysokiej klasy i zaufania usługi. w przypadku usług holowania przypuszczalnie nie można żądać więcej? Także zamożni kierowcy dokładają znaczną wagę do wielkości nakładów na usługi, natomiast tylko okazjonalnie zdarza się tak w przypadku zleceń dla pomocy drogowej. Czas dojazdu na miejsce zdarzenia w przypadku sieci MegaHol jest zdecydowanie krótszy niż standardowo. Sieć MegaHol zezwala nam na daleko idącą specjalizacje konkretnych ekip pomocy drogowej, a dzięki temu każde zlecenie łatwiej nam traktować jednostkowo i ekspediować tam ekipę najlepiej przygotowaną do tej roli. Nie ma szans by było dla nas problemem skierowanie do trudnego zlecenia paru fachowców, którzy na co dzień funkcjonują w innych zespołach, ale funkcjonujących w ramach naszej platformy. Samodzielnie działająca pomoc drogowa ma prawo mieć kłopot z wykonaniem konkretnych zleceń, jednak w MegaHol do wyciągnięcia TIR-a z dołu przyjedzie dźwig z jakiegoś oddziału, mobilna wulkanizacja z innego, a jeżeli trzeba to niskopodwoziówka z trzeciego. Takie obecnie są zdolności sieci. w zasadzie to platforma zabezpiecza nas w sprzęt o który trudno by było małej, jednostkowej firmie bez względu na to jak dobrej jakości są jej usługi.Czy dzięki platformie stawka za usługi się zmniejsza?


Pomoc drogowa to kłopotliwy temat do ustalenia nie zmiennej opłaty za usługę tym bardziej, iż za każdym razem podejmujemy się szeregu przedsięwzięć, które są przed wyjazdem nieprzewidywalne. Zawsze zaczynamy od sprecyzowania pierwszej ceny właściwie na poziomie podejmowania zlecenia. Takie dane jak typ samochodu do którego ściągana jest pomoc drogowa, jego stopień uszkodzenia w diagnozie zleceniodawcy, droga w rejon zdarzenia i miejsca ewentualnego przewozu to ważne informacje, które staramy się zdobyć w czasie początkowej rozmowy. To jedyne co jest potrzebne, aby orientacyjnie oszacować wartość zamawianej usługi. Jednak poprawka wyceny często może być nieunikniona po zbadaniu sytuacji bezpośrednio w rejonie kolizji. Warto wiedzieć jednak, że dokładnie podobnie do wielkich sieci handlowych, w naszej sieci usługi bliźniaczej marki są przeważnie niżej skalkulowane niż u indywidualnie działającej konkurencji. Ponadto MegaHol przeprowadza jednocześnie usługi bezgotówkowe dzięki umowie z wieloma ubezpieczycielami.Obok holowania pojazdu o jaką usługę wolno się do nas udać?


 • Repertuar usług MegaHol wydaje się być faktycznie znaczny dzięki istnieniu w platformie.
 • Szczególnie zaawansowaną usługą w MegaHol jest holowanielawetowanie.
 • Transport autolawetą także podróżnych, konkretnie do 6 osób.
 • Serwis mobilny TIR-ów, różnych samochodów ciężarowychdostawczych, oraz oczywiście także osobowych.
 • Osiągalna w 24h na dobę ciężarowa mobilna wulkanizacja z alternatywą różnych wymiarów opon, aż po samochody osobowe.
 • Przewóz usługowy wszystkich pojazdów od samochodów osobowych po ciągniki.
 • Jednostkowe i ciągłe umowy na przewóz pojazdów rolniczych, drogowych oraz budowlanych.
 • Usługi transportowe obejmują także przyczepy mieszkalne, autokary, tramwaje i inne specyficzne pojazdy.
 • W granicach nie tylko długoterminowych umów nie tylko dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa czy też energetyki oferta naszej firmy obejmuje usługi transportu dłużycowego.
 • Wyciąganie z pobocza, rowu czy pola pojazdów ciężarowych i nie tylko takich.
 • Usługa polegająca na dostarczeniu w terenie brakującego paliwa czy innych specjalistycznych płynów eksploatacyjnych.

Jest naturalne, iż kompletny sprzęt jakim zarządzamy jest oddany usłudze pomocy drogowej, równoważnie dzięki działaniu w platformie mamy komfort utrzymania gotowości z równoczesnym wykorzystaniem taboru w usługach transportowych. w tym przykładzie wykorzystujemy ilość i paletę specjalizacji lawet, autolawet, a ponadto naczep niskopodwoziowych o wszelakim przeznaczeniu, którymi rozporządzamy dzięki platformie. Ilość zamówień, które potrafimy realizować równocześnie, bez utraty jakości, wciąż rośnie w miarę rozbudowywania platformy na pozostałe rejony. Pozostałe usługi ponad pomoc drogową oferujemy w obszarze całego kraju i w granicach Unii Europejskiej, jednak również 24h na dobę przez cały tydzień.Czy istniej możliwość zarezerwowania dla siebie tej profesjonalnej interwencji?


Rutyną naszych usług jest błyskawiczny dojazd na każde zgłoszenie jedyne co konieczne to fakt, że do MegaHol zadzwonicie. Po prostu przedtem zapiszcie nasz numer. Na skutek funkcjonowania w sieci MegaHol jest doskonałą firmą oferującą pomoc drogową nie jedynie zleceniodawcom indywidualnym, ale także obsługującą zleceniodawców flotowych. w dowolnym regionalnym oddziale, choćby tu w Lubaczowie, wolno państwu z nami ratyfikować stałą umowę na obsługę floty TIR-ów i innych samochodów ciężarowych ewentualnie dostawczych albo powiedzmy korporacji taksówkowych. Szybki przyjazd na w rejon wezwania to jest to co na początek zabezpiecza kontrahentom trwała umowa. Mając wiedzę na temat typu taboru swojego zleceniodawcy nie tylko dojdziemy sprawniej, ale bez wątpienia ewidentnie także odpowiednio przygotowani. w przypadku awarii szkody potrafią stać się istotniejsze gdy liczy się czas. Wydajna praca serwisu mobilnego w tym przykładzie może mieć decydujący wpływ. Warto w związku z tym by ten serwis był uprzednio przygotowany na obsługę taboru konkretnego zleceniodawcy. Powinno się pamiętać, że firma którą obsługujemy zdecydowanie nie musi być z okolic Lubaczowa. Wystarczy, że porusza się systematycznie w naszym obszarze, a taka umowa zmniejsza ryzyko. Pożądane jest mieć pomoc drogową w pobliżu gdy trafi się nam usterka.


MegaHolHolujemy do zysku!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: