LAWETA CIESZANÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CIESZANÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autSzczerze witamy na firmowej witrynie MegaHol


Kiedy zdarzy Ci się awaria pojazdu ewentualnie jakieś inne zdarzenie losowe na drodze. Kiedy nieodzowna Ci jest usługa holowania TIR-a ewentualnie drugiego pojazdu ciężarowego bądź dostawczego. Jeżeli szukasz takiej usługi to w rejonie Cieszanów raczej nie mogłeś znaleźć się w lepszym miejscu. Raczej nie można zaoferować więcej niż sto procent. LawetyMegaHol gwarantują taki poziom jakości oraz bezpieczeństwa przez 24h na dobę.


Jeżeli to tak absolutnie nagła sprawa to już nie trać ani chwili i wystukaj ten numer:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Natomiast w okolicznościach kiedy akurat nie jesteś na „musiku”, a jedynie szukasz bezpieczeństwa. Uzyskania stałej gwarancji pomocy w przyszłości. To my zachęcamy do konsultacji. Żebyś mógł zapoznać się z naszą różnorodną paletą usług, która nie przypisana jest jedynie do holowania. Ponieważ MegaHol – ogólnopolska platforma zakładów powiązanych z ciężarową pomocą drogową to nadzwyczaj wszechstronny usługodawca. w tym momencie będzie to konsultacja wirtualna, ale z radością porozmawiamy z Tobą telefonicznie ewentualnie bezpośrednio.


Na start naturalne pytanie:Co możemy?


MegaHol specjalizuje się w dziedzinie ciężarowej pomocy drogowej podobnie jak mnóstwo warsztatów, jakie zdecydowały się pod naszym szyldem zintegrować własne możliwości w ogólnopolskiej platformie ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji nie świadczymy usług tylko flotom TIR-ów. Nie obsługujemy jedynie samochodów ciężarowychdostawczych, ale stanowczo rozwijamy firmową ofertę. Od mniejszych pojazdów, przypuśćmy kładów czy może popularnych skuterów po transport lawetą czy autolawetą aut osobowych lub ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Naszą specjalizacją jest TIR, a uniwersalnie pojazdy ciężarowe, dlatego nieuniknionym było, że w wachlarzu firmowych usług znalazł się także transport maszyn budowlanych, drogowych bądź rolniczych do których frachtu mamy w sieci stosowne lawety lub naczepy niskopodwoziowe. Pewien czas temu zaczynaliśmy od lokalnej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a dziś działamy na całym Górnym Śląsku i w województwach sąsiednich. Dzisiaj warto zaczerpnąć z naszej fachowej pomocy także w Cieszanów i w całym szeregu kolejnych nowych lokalizacjach w Kraju.


Aspirujemy do tego, żeby zbudować swoje miejsca w całym kraju.Co też z takiej platformy mają klienci?


Gwarancję jakości oraz bezpieczeństwa usługi w trakcie 24h na dobę. w usługach holowania raczej nie powinno się oczekiwać więcej? Najczęściej cena usługi ma znaczący wpływ na nasze decyzje, natomiast wyraźnie skromniejszy w wypadku usług pomocy drogowej. Strategia działania sieci MegaHol skraca czas dojechania na miejsce zamówienia usługi. Uczestniczenie w platformie MegaHol umożliwia nam o wiele większe możliwości w wyborze grupy optymalnie przygotowanej do wezwania, a tym samym wręcz na starcie zwiększa jakość usługi. Zdecydowani również jesteśmy na znacznie wyszukane usługi wymagające fachmanów z wielu dziedzin, bo dzięki sieci rozporządzamy nie jedynie wszechstronnymi, ale i specjalistami skoncentrowanymi na jednej domenie. To potrafi być łącznie konieczność wyekspediowania mocnego ciągnika żeby wydostać TIR-a z rowu, a do kompletu ciężarowego serwisu mobilnego względnie wulkanizacyjnego. Platforma dostarcza nam moc jeśli idzie o dostępność i mnogość sprzętu, a to przenosi się na szybkość i klasę naszych usług to znaczy rzeczywistą korzyść naszych klientów.Ile naprawdę to u nas kosztuje?


W przykładzie pomocy drogowej, mogącej w miejscu zdarzenia podjąć cały szereg, praktycznie trudnych do wcześniejszego określenia czynności, po prostu ciężko jest opracować jeden konkretny cennik. w naszym przypadku orientacyjnej symulacji kosztów usługi podejmuje się koordynator, który odbiera zlecenie. Zasadnicze ustalenia łatwo jest wykonać w czasie przyjmowania zamówienia usługi. Bowiem z klientem możemy omówić: typ samochodu, drogę do miejsca zajścia i możliwego miejsca przewozu, charakter uszkodzeń, a w związku z tym wariant środka transportu jaki będziemy musieli zadysponować. To jedyne co jest potrzebne, żeby wstępnie obliczyć wartość zamawianej usługi. Naturalnie w rejonie zajścia potrafi się ujawnić konieczna korekta kalkulacji usługi. Platforma ma jak się okazuje dla końcowej wartości usługi olbrzymie znaczenie, bo jak to bywa najczęściej w podobnych przykładach pozwala obniżyć wszystkie wydatki, a w efekcie zamykającą kalkulację. Jest jeszcze jeden argument zwrócenia się po taką usługę do Nas. Mianowicie oferta rozliczeń bezgotówkowych za świadczone przez nas usługi z racji na liczne umowy wiążące nas z ogromnym wachlarzem firm ubezpieczeniowych.Prócz holowania samochodu o jaką usługę wolno się do nas zwrócić?


 • Praca w platformie dała MegaHol duże możliwości w rozwinięciu wachlarza usług.
 • Rzecz zrozumiała normą jest pomoc drogowa przez usługę holowania i lawetowania.
 • Usługa przerzutu na przykład do 6 osób właściwą autolawetą łącznie z zepsutym autem.
 • Mobilny serwis ciężarowy czynny w czasie 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Obejmujący poza TIR-ami i innymi pojazdami ciężarowymi, a także dostawczymi jednocześnie samochody osobowe.
 • Pełna mobilna wulkanizacja od Tir-a właściwie do samochodu osobowego.
 • Przewóz wszystkich aut jako usługa dla przedsiębiorców i klientów prywatnych.
 • Transport maszyn rolniczych, drogowych jak również budowlanych.
 • Przewóz autobusów i unikalnych pojazdów.
 • W ramach nie tylko stałych umów dla leśnictwa, budownictwa, energetyki czy też przemysłu świadczymy usługi przewozu dłużycowego.
 • Gwarantowane dla auta wydobycie go z słabo dostępnego terenu.
 • Dostarczanie wszelkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, wręcz na trasie.

Zabezpieczając pomocy drogowej kompletną możliwość pracy potrafimy, dzięki funkcjonowaniu w sieci, łącznie i bezkonfliktowo dopuścić dostarczanie usług przewozowych. w MegaHol wykorzystujemy ilość oraz paletę specjalizacji lawet, autolawet, a ponadto naczep niskopodwoziowych o wszelakim przeznaczeniu, jakimi rozporządzamy dzięki sieci. Siła platformy pozytywnie odkłada się również na ewentualność otwarcia licznej grupy zadań równocześnie nie trącąc przy tej okazji na jakości i bezpieczeństwie prowadzonych prac. Wszelkie usługi wychodzące poza pomoc drogową świadczymy na terenie całego kraju i w granicach Unii Europejskiej, jednak również 24h na dobę przez cały tydzień.Czy przewidziana jest umowa, która zapewni nasz udział w usłudze pomocy.


Standardem naszych działań jest sprawny dojazd na obojętnie jakie zgłoszenie wystarczy, że do MegaHol zadzwonicie. Zwyczajnie uprzednio zapiszcie nasz kontakt. Poręczeniem naszego współdziałania w zrealizowaniu usługi jest także długoterminowa umowa. Legitymizuje się ona szczególnie w przykładzie obsługi klientów flotowych. Stałą umowę na obsługę floty TIR-ów i innych aut ciężarowychdostawczych można z MegaHol parafować na korzystnych warunkach chociażby w Cieszanowie. Trwała ochrona gwarantuje, że do niesprawności samochodów z floty dojedziemy sprawniej niż zazwyczaj. Kolejną zaletą stałej umowy, rzecz oczywista poza szybkością działania, jest także nasza znajomość taboru będącego w dyspozycji zleceniodawcy co wpływa na efektywniejsze skomponowanie firmowych załóg i ekwipunku do zrealizowania zadania. Poślemy przypuśćmy wcześniej gotowy do zadania serwis mobilny i wasza firma będzie miała mniejsze szkody. Warto wiedzieć, że firma którą obsługujemy absolutnie nie musi być przypisana do Cieszanowa. Wystarczy, że przemieszcza się często w naszym regionie, a ta umowa zmniejsza ryzyko. Solidna pomoc drogowa od ręki to luksus w chwili kolizji.


Holowanie tylko w okolice spokoju – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: