LAWETA OLESZYCE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OLESZYCE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Posiadamy niezawodną koncesję na pomaganie


Wygląda na to, że potrzebujesz pomocy w strefie Oleszyc. Trafiłeś idealnie. w realiach awaryjnych, w momentach wszelkich wydarzeń losowych na szosie, a w szczególności w usługach holowania wszelkich aut poczynając od TIR-a przez pozostałe samochody ciężarowe lub dostawcze, należymy do awangardy w tej dziedzinie. Raczej nie da się zaoferować więcej niż sto procent. Lawety zamówione w MegaHol zapewniają taki pułap klasy i bezpieczeństwa przez 24h na dobę.


Absolutnie nie musisz w tej chwili przeglądać wszystkiego. Wystukaj numer do nas po pomoc. Lepiej zapoznamy się po pracy.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Tymczasem jeżeli twoja wizyta jest spowodowana poszukiwaniem bezpieczeństwa. Otrzymania stabilnej gwarancji pomocy w przyszłości. w tej sytuacji zachęcamy Cię do rozmowy na temat zróżnicowanej palety usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska platforma zespołów, które deklarują wiele bogatszy wachlarz usług niż jedynie holowanie pojazdów. Tymczasem wirtualnej konwersacji, ale oczywiście nic rzecz jasna nie wskazuje na to by nie można było jej zastąpić kontaktem bezpośrednim.


Rozpocznijmy od pytania:Co potrafimy?


MegaHol pod swoje skrzydła ujął sporą liczbę zakładów, które angażują się w ciężarową pomoc drogową, lecz zdecydowanie nie ograniczają działalności jedynie do pomocy dla TIR-ów, a swoje usługi oferują względem wszelkich aut ciężarowychdostawczych, i dodatkowo dla samochodów osobowych, a także innych pojazdów. Przewóz lawetą względnie autolawetą i oczywiście holowanie aut osobowych, lawetowanie jednośladów i lżejszych pojazdów takich jak załóżmy kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Firmową specjalizacją bezwzględnie jest TIR, a ogólnie pojazdy ciężarowe, dlatego nieuniknionym było, że w profilu firmowych usług znalazł się również przewóz maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych do których przewozu mamy w naszej platformie odpowiednie lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Od całego szeregu lat pracujemy na gruncie Górnego Śląska a zarazem sąsiednich regionów chociaż rozpoczynaliśmy jedynie w Dąbrowie Górniczej. Teraz funkcjonujemy w Oleszyc, ale ponadto w wielu innych miejscach Kraju i wszędzie tam można czerpać z naszej fachowej pomocy.


W perspektywie prawdopodobnie absolutnie w całym kraju.Co też klient powinien zyskać na funkcjonowaniu sieci?


W trakcie 24h na dobę całkowitą gwarancję jakości i zaufania usługi. To prawdopodobnie największa wartość usługi holowania jakiej może oczekiwać klient? Cena, która w znacznej części przykładów potrafi wywierać spory wpływ na wybór usługodawcy wcale nie musi być tak istotna przy decyzji wezwania konkretnej pomocy drogowej. Strategia funkcjonowania platformy MegaHol skraca czas dotarcia w rejon zamówienia usługi. Uczestniczenie w sieci MegaHol umożliwia nam o wiele większe możliwości w doborze załogi odpowiednio skomponowanej do wezwania, a tym samym wręcz na starcie zwiększa markę usługi. Nie jest dla MegaHol tematem wysłanie do ciężkiego zadania kilku fachowców, którzy zwykle funkcjonują w odrębnych zakładach, ale działających w granicach naszej platformy. Choćby ekstra brygadę serwisu mobilnego plus specjalny ciągnik siodłowy, który wydobędzie TIR-a z pobocza oraz przyślemy lawetę o właściwych parametrach. Dzięki platformie już posiadamy kooperantów, którzy potrafią się wzajemnie wspomóc w właściwy sprzęt i fachowców. Partnerów, których mniejsze firmy będą dopiero poszukiwać w momencie gdy już okazują się niezbędni.Ile naprawdę to w MegaHol kosztuje?


Pomoc drogowa to specyficzna usługa. Raczej nie ma w tej branży szczególnie wielu stałych na których trzeba oprzeć rachubę nie zmiennej wyceny usługi, ponieważ wprost w terenie wielokrotnie potrzeba jest przedsiębrać wiele nieplanowanych wcześniej działań. To normalne, że rozpoczynamy od określenia tymczasowej ceny już na poziomie podejmowania wezwania. Takie informacje jak model pojazdu do którego wzywana jest pomoc drogowa, jego stan techniczny w opinii zleceniodawcy, droga do miejsca zdarzenia i rejon potencjalnego przewozu to ważne informacje, które staramy się otrzymać w momencie początkowej konsultacji. Takie wskazówki pozwolą dyżurnemu wyjściowo ustalić cenę usługi. Lecz w przypadku zdarzeń losowych jest naturalnie możliwa korekta kalkulacji dosłownie na miejscu zajścia. z góry właściwie powinno się przewidzieć, że kalkulacja tej samej jakości usługi w naszej sieci będzie na pewno niższa niż u drobniejszych operatorów. Poza tym MegaHol wykonuje oczywiście usługi bezgotówkowe, a zawdzięcza to umowie z wieloma ubezpieczycielami.Jakie usługi polecacie oprócz holowania samochodów?


 • Dzięki sieci repertuar usług MegaHol wydaje się być znaczny.
 • Szczególnie zaawansowaną usługą w MegaHol jest holowanielawetowanie.
 • Usługa przewozu właściwie do 6 osób odpowiednią autolawetą łącznie z zepsutym autem.
 • 24h Mobilny serwis ciężarowy. Obsługa TIR-ów, innych aut ciężarowych oraz dostawczych, a ponadto kompletny serwis aut osobowych.
 • Dostępna w systemie non-stop ciężarowa mobilna wulkanizacja z opcją wszelkich rozmiarów opon, aż po auta osobowe.
 • Przewóz wszystkich pojazdów ciężarowych, w tym ciągników, jak też aut osobowych.
 • Usługowy fracht, także w zakresie umów stałych, kłopotliwego sprzętu rolniczego, drogowego czy budowlanego.
 • Wśród dodatkowych usług transportowych także przerzut pojazdów niestandardowych takich choćby jak autobusy, tramwaje, przyczepy mieszkalne itp.
 • W granicach nie tylko długoterminowych umów nie tylko dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa oraz energetyki oferta naszej firmy obejmuje usługi przewozu dłużycowego.
 • Efektywne wydostanie samochodów z ciężkiego obszaru bez dodatkowego uszczerbku.
 • Dostarczanie na trasie płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Zabezpieczając pomocy drogowej pełną możliwość pracy potrafimy, dzięki istnieniu w platformie, równocześnie i bezkonfliktowo dopuścić świadczenie usług przewozowych. Oczywiście to zasługa sumy i skali będącego w naszej dyspozycji taboru lawet, autolawet oraz naczep niskopodwoziowych. To jest osiągalne wyłącznie w sieci, gdzie można odpowiednio zdywersyfikować zasoby konkretnych, stowarzyszonych w sieci oddziałów. w tym samym czasie, nie tracąc na jakości i czasie usługi, potrafimy prowadzić kilkanaście zleceń. Dodatkowe usługi wychodzące poza pomoc drogową oferujemy na terenie całego kraju i w granicach Unii Europejskiej, jednak także 24h na dobę każdego dnia.W jaki sposób zdobyć sobie naszą pomoc drogową?


Jedyne co potrzeba to mieć nasz kontakt pod ręką, reszta to kompetentna, codzienna, normalna odpowiedź na otrzymanie zlecenia. MegaHol świadczy swoje usługi klientom indywidualnym i flotowym i ze wszystkimi ma prawo podpisać stałą umowę obsługi. w każdym polskim oddziale, chociażby tu w Oleszycach, można z nami ratyfikować stałą umowę na kuratelę nad flotą TIR-ów oraz innych samochodów ciężarowych lub dostawczych albo przypuśćmy korporacji taksówkowych. Taka umowa obliguje nas do natychmiastowego przyjazdu na miejsce zgłoszenia co ułatwia nam sieciowa architektura. Sprawna reakcja, która w współczesnych sezonach rośnie do kategorii najistotniejszych parametrów usług pomocy drogowej, zdecydowanie nie ma prawa realizować się kosztem klasy tychże, dlatego znajomość taboru naszych stałych klientów ma naprawdę ogromne znaczenie dla efektywności naszych prac. Na przykład serwis mobilny. Gdy jest z góry gotowy do pracy z konkretnym taborem to znacznie wzrasta i sprawność i jakość usługi, a co za tym idzie będą mniej dokuczliwe straty kontrahenta. Należałoby wiedzieć, że grupa którą obsługujemy zdecydowanie nie musi być przypisana do Oleszyc. Wystarczy, że przemieszcza się regularnie w naszym regionie, a ta umowa ogranicza ryzyko. w sytuacji niesprawności miło utrzymywać pomoc drogową pod ręką.


HolowanieMegaHol – prosta jazda do spokoju!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: