LAWETA RIJEKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RIJEKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie tym portalem, może płynąć wprost z przykrego zdarzenia które przytrafić może się w podróży, aczkolwiek jest nam miło, iż zdecydowali się Państwo skorzystać z usług MegaHol. Ktokolwiek wyrusza, nawet w najbliższą trasę zdecydowanie powinien liczyć się z perspektywą niesprawności, stłuczki względnie wypadkiem. W takiej sytuacji zazwyczaj rozsądnie jest otrzymać wsparcie pomocy drogowej. Drobna naprawa na miejscu powstania usterki uniemożliwiającej podróż, wymiana koła lub reperacja opony, holowanie standardowe bądź na sztywnym holu, przerzut lawetą… Konieczność tych przedsięwzięć przytrafia się tak samo samochodom osobowym, dostawczym jak i ciężarowym. Portal MegaHol.pl jest miejscem gdzie kierowca w kłopocie spotka specjalistów. Sytuacje są różne, ale nasi specjaliści w każdym przypadku i rzetelnie zdołają udzielić sprawnej pomocy. Zarządzają mobilnym serwisem i wulkanizacją, każdym transportem zarówno lekkich pojazdów tak jak i całych zespołów ciężarowych lub maszyn. Zaufanie klienta do firmy jest dla naszych mechaników przywilejem z tego powodu do każdego przypadku przystępują nadzwyczaj indywidualnie niemal jakby dotyczyło to ich prywatnych przyjaciół.


Wszędzie mamy zwyczajne firmy my jesteśmy szczególni. Ta pomoc drogowa może być taka jak najbliższy przyjaciel, który wyjedzie niezwłocznie by udzielić Ci pomocy. Przyjaciel wart kredytu zaufania wręcz gotowy na jakiekolwiek okoliczności.


Przejeżdżając nieopodal Rijeka wziąłeś udział w kraksie lub przytrafiła Ci się się usterka samochodu? Zadzwoń do przyjaciele – do MegaHol. On zawsze jest w pobliżu i będzie wiedział co zrobić. Dotrzemy zaskakująco szybko. Z nami nadjedzie mobilny serwis oraz kompetentna załoga.


Defekty to nasza specjalizacja toteż robimy na ulicy różne drobne naprawy. Będzie dla nas przyjemnością dopomóc Ci w szybkiej reperacji wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, przywiezieniu paliwa czy w zmianie lub wulkanizacji koła. Jeżeli musi być niezbędne holowanie względnie autoautolawety, lub fakultatywnie autolawety też nie będzie to stanowić dla nas kłopotu. W okolicy stłuczki względnie usterki gruntownie pomagamy sprawnie ją zabezpieczyć. Nie istotne czy ewentualna kolizja lub awaria miała miejsce na autostradzie, drodze ekspresowej czy na peryferyjnej ulicy dojazdowej. Odkryjemy dowolne miejsce i oczywiście zapewnimy pomoc. Gdyż jesteśmy u siebie zatem zlokalizujemy tutaj obojętnie którą dróżkę.

NASZA GALERIA


Zatrzymaj w kontaktach kontakt do przyjaciela. Możesz się przekonać w całym kraju jak jest użyteczny. Jest jasne, że nie istnieje za późna pora ani nie ma niedobrego dnia na telefon. Zajedziemy – na pewno! Gdyż MegaHol, skuteczna pomoc drogowa, właśnie taka jest. Tacy muszą być przyjaciele.24 godziny na dobę będziesz mógł kalkulować naszą współpracę:

  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Przeciągnięcie pojazdu na jezdnię względnie postawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa źle wlanego lub uzupełnienie deficytu paliwa w baku
  • Usługi w zakresie Assistance oraz niepłatne usługi z OC stłuczki.
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów

Przejrzyj szczegóły! Przyjaciel z Rijeka jest gotowy do roboty!LawetaAutoautolawety 24h


Laweta bądź autoautolawety to jeden z szybszych jak również najłatwiejszy model przewiezienia niesprawnego samochodu. Wypada jednak mieć na uwadze, że na autostradzie holowanie jest prawnie zakazane, więc w sumie to jedyny system jaki możemy tutaj zastosować. Nasza pomoc drogowa w rejonie Rijeka zarządza wieloma specjalistycznymi, doskonale zaopatrzonymi pojazdami (w skład których wchodzi autoautolawety z 5-cio osobową kabiną), a także specjalnie wykwalifikowaną kadrą. Bezpieczeństwo załadunku oraz transportu pojazdu jest stuprocentowe dzięki takiej koncepcji sprzętowo-kadrowej. Na określone miejsce przez całą dobę przywieziemy samochód i potencjalnych podróżnych.


Zdecydowanie jeśli dopuszczają taki ruch paragrafy oraz stan techniczny samochodu w każdym przypadku możemy zmienić technikę przewozu na holowanie. Oczywiście jesteśmy na taką decyzję przygotowani. Ważne jest jednakże aby mocodawca miał wiedzę, że taki zespół może poruszać się wyłącznie z prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Niesprawność samochodu ciężarowego na ulicy, z czego zdajemy sobie sprawę, to poważny problem. Nie wiele pojazdów na tyle efektywnie może pogmatwać ruch na drodze jak popsuty TIR. W tej sytuacji istotne okazuje się odkorkowanie drogi więc może sie zdażyć, że pilnie należy podejmować holowanie. Pomoc drogowa z Rijeka poradzi sobie znakomicie z całym kłopotem.


Profesjonalny sprzęt będący w naszej dyspozycji przyzwala na holowanie dowolnego samochodu. Potrafimy bezpiecznie oraz efektywnie przetransportować nawet zestaw ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, pojazd ciężarowy czy dostawczy, a gwarantuje nam to doskonałej klasy naczepa niskopodwoziowa, specjalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy i sztywny hol. Choćby TIR-a wydobędziemy z wykopu, a potem postawimy na kołach nie bacząc na stopień uszkodzenia samochodu bądź nieprzyjemny dostęp.


Kiedy zachodzi ostateczność transportu produktów z uszkodzonego pojazdu posiadamy alternatywę podstawienia odpowiedniego samochodu do ich przewozu. Pozbieramy, przepakujemy a następnie przywieziemy zgodnie ze wskazaniem dysponenta ładunku.


24 godziny na dobę profesjonalna, wykwalifikowana załoga czuwa żeby dać Wam bezpieczeństwo i spokój. Nie skupiają naszej uwagi sytuację pogodową bo dzięki dużemu zapleczu jesteśmy w gotowości urzeczywistnić każde wezwanie i to przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Naprawić awarię zdarza się czasami niesłychanie łatwo. Niedobór oleju, paliwa czy też wlanie do zbiornika niedobrego paliwa, zepsute wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, czy przekuta opona to tylko kilka przykładów niweczących dalszą podróż, lecz nieskomplikowanych do naprawienia przypadków usterek. Na szczęście miejscowa pomoc drogowa przez całą dobę oferuje szybkie naprawy zrealizowane przez mobilny serwis. Jeśli mówić o lawecie może nie być tutaj dla niej zatrudnienia. W rejon zdarzenia serwis przybędzie bezzwłocznie, a w znacznym wachlarzu usług funkcjonuje również mobilny warsztat wulkanizacji pracujący 24 godziny na dobę.


Cecha jaką się chlubi mobilny serwis to wykształcona załoga. Czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, nie bacząc na markę mogą się podjąć na poboczu drobnych napraw w wyjątkowo bogatym zakresie.


Pojedynczy telefon wystarczy. Uzgodnimy niuanse niesprawności, a także markę samochodu, a zaledwie za kilkanaście chwil mechanik będzie na pewno na miejscu zdarzenia zdarzenia. Żeby w całości dopomóc kierowcy do każdego przypadku podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Filozofią naszych usług jest odgadywanie życzeń konsumentów z tego powodu też w propozycji usług znajdziecie Państwo także przewóz maszyn budowlanych. Przewieziemy bezawaryjnie koparkę gąsienicową oraz wielki spychacz oraz dowolną inną z wielkich maszyn drogowych. Maszyny rolnicze, szczególnie takie zmuszające do szczególnej ochrony, także znajdują się na tej liście pojazdów, których transport przyjmujemy. Wózki widłowe transportuje się drobniejszymi samochodami, jednak zmuszają do szczególnej dbałości ponieważ są to pojazdy istotnie niewielkie, ale ciężkie. Stąd przeszkoliliśmy kierowców którzy realizują taką usługę. Przeprowadzamy również usługi z zakresu transportu dłużycowego oraz ładunków ponadnormatywnych. To potrafi być na przykład ciężki gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… w zasadzie przewieziemy jakikolwiek specyficzny towar.


Nie jedynie w kraju, ale też i zagranicą wykonujemy te usługi. Ubezpieczamy towary, a na dostarczane usługi przedstawiamy kompletną, potrzebną dokumentację.Dlaczego my?


Ponieważ fachowa pomoc drogowa MegaHol jest osiągalna nie wyłącznie w pobliskim rejonie, a w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Dlatego, że nasza mądrość to ilość doświadczeń oraz praktyki wykwalifikowanych profesjonalistów z całego szeregu ośrodków. Uruchamiając ten pomysł spodziewaliśmy się skutku w postaci wysokiej efektywności i jakości usług przy korzystnym przeliczniku wyceny.


Usługi podlegają jednostkowej kalkulacji. Na kompletną cenę odciskają wpływ: zakres prac wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została użyta autoautolawety ewentualnie holownik, miejsce zdarzenia zajścia, model samochodu, który serwisujemy i oczywiście zastosowanie części zamiennych.


Jeżeli Państwo korzystają z ubezpieczenia Assistance, bądź do awarii doszło z nieuwagi osoby trzeciej to nasze usługi mogą być wolne od opłat, bowiem straty pokryte zostaną z OC winnego stłuczki lub ubezpieczeniowej ochrony.


Zapamiętaj!
Przytrafił się problem przywołuj Pomoc drogową MegaHol – na telefon, gotów do pomocy, oczekuje przyjaciel z Rijeka.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: