LAWETA ŻAGAŃ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŻAGAŃ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na regionalnym portalu


To rozsądnie, że tutaj się znalazłeś! To najdoskonalsze miejsce w rejonie Żagania do którego mogłeś zajrzeć. Pomagamy we wszystkich przypadkach losowych, jakie mogą zdarzyć się na szosie. Wyeliminujemy każdą dysfunkcję. Efektywnie pomożemy w holowaniu TIR-a lub innych pojazdów ciężarowych czy dostawczych. 24h na dobę, stu procentową porękę klasy, a także bezpieczeństwa gwarantuje autolawety wynajęta z MegaHol.


W zasadzie już w tym momencie wystukaj nasz firmowy kontakt, ponieważ w chwili awarii nie wolno marnować czasu na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Może tym razem dysponujesz czasem i masz chwilę, więc znalazłeś się na naszej stronie gdyż poszukujesz zabezpieczenia. Osiągnięcia tego efektu przez zagwarantowanie sobie gwarancji na przyszłość. To my namawiamy do konwersacji. Byś miał szansę zaznajomić się z naszą bogatą paletą usług, która nie przypisana jest wyłącznie do holowania. Ponieważ MegaHol – ogólnopolska platforma warsztatów związanych z ciężarową pomocą drogową to nadzwyczaj uniwersalny usługodawca. Wirtualnej konwersacji, w której z zawodowym profesjonalizmem odpowiemy Ci na wszystkie pytania.


Takie pytanie zadawane jest naturalnie jako jedno z pierwszych:MegaHol – co to za formuła?


MegaHol pod swoje skrzydła ujął dużą liczbę warsztatów, które angażują się w ciężarową pomoc drogową, ale zdecydowanie nie ograniczają działalności ledwie do pomocy dla TIR-ów, ale takie usługi oferują na rzecz jakichkolwiek samochodów ciężarowych oraz dostawczych, i także dla samochodów osobowych oraz innych pojazdów. Absolutnie nie narzucamy sobie granic dlatego lawetujemy i niewielkie pojazdy i jednoślady, holujemy auta osobowe, a także oferujemy przewozy lawetą ewentualnie autolawetą każdego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


To oczywiste, że jeśli specjalizacją takiej marki jest TIR to naturalnym powinno być dla niej równoległe wejście do usług transportowych w randze ciężkiej. Zarządzamy bowiem wystarczającymi autolawetymi czy naczepami niskopodwoziowymi nie mówiąc o ciągnikach, które pozwalają nam na przewóz trudnych maszyn rolniczych, budowlanych oraz drogowych. Dni rozruchy firmy w Dąbrowie Górniczej nie były proste, jednak teraz szczęśliwi być możemy z poszerzenia naszej działalności na cały Górny Śląsk i pobliskie województwa. Nasz oddział w Żaganiu to wynik ekspansji naszych jakościowych usług w kierunku wielu lokalizacji w Polsce.


Oczywiście są nadzieje, że już wkrótce w całym kraju.Co proponuje sieć kontrahentom?


Pewność jakości oraz zaufania usługi przez 24h na dobę. To jasna wartość i nie ma pretekstu oczekiwać więcej od usługi holowania. Wycena, która w części przypadków potrafi posiadać spory wpływ na dobór usługodawcy nie jest tak ważna przy decyzji zamówienia realnej pomocy drogowej. Metoda działania platformy MegaHol ogranicza czas dotarcia w rejon zdarzenia. Funkcjonowanie w sieci MegaHol zapewnia nam zdecydowanie większe możliwości w doborze ekipy adekwatnie zorganizowanej do zadania, a tym samym właściwie na początku podwyższa jakość usługi. Chętni również jesteśmy na dość uciążliwe usługi potrzebujące fachowców z wielu dziedzin, bo dzięki platformie rozporządzamy nie wyłącznie wszechstronnymi, ale i profesjonalistami skupionymi na pojedynczej dyscyplinie. Wtedy może wydarzyć się równocześnie potrzeba wyekspediowania solidnego ciągnika by wyciągnąć TIR-a z kanału, a do kompletu ciężarowego serwisu mobilnego względnie wulkanizacyjnego. Posiadanie optymalnego sprzętu w ogromnej mierze definiuje możliwości ciężarowej pomocy drogowej. Sieć gwarantuje nam taką dostępność, o jaką ciężko jest niewielkim, samodzielnie funkcjonującym warsztatom.A może istnieje prosty taryfikator usług?


Nie ma schematu zdarzeń drogowych, jaki można by było wprost przepisać na trwały cennik usług pomocy drogowej, a gdyby były to takich przypadków jest nie wiele. U nas regułą jest pierwsza symulacja kosztów usługi wykonana w czasie podejmowania zamówienia. Już wtedy potrafimy określić dostatecznie jaka jest odległość w okolice kolizji, jakich czynności będziemy musieli się podjąć na stanowisku, jak daleko musi się przewozić wskazany samochód, czy dodatkowo powinno się skorzystać z mobilnego serwisu, jaki rodzaj lawety, czy naczepy może być konieczny. Takie dane pozwolą dyspozytorowi orientacyjnie ustalić wartość usługi. Wiadomo, że w rejonie zdarzenia potrafi się okazać konieczna poprawka wyceny usługi. Pamiętajmy jednak, że zdecydowanie podobnie do tanich sieci handlowych, w naszej sieci usługi identycznej marki są najczęściej tańsze niż u samodzielnie operującej konkurencji. Przy okazji MegaHol realizuje również usługi bezgotówkowe, a zawdzięcza to umowom ze wszystkimi popularnymi ubezpieczycielami.Oprócz holowania samochodu o jaką usługę wolno się do MegaHol udać?


 • MegaHol na skutek działania w platformie wykorzystuje ogromny arsenał usług.
 • Holowanielawetowanie aut jest kwintesencją naszych usług.
 • Transport autolawetą jednocześnie podróżnych, na przykład do 6 osób.
 • Serwis mobilny TIR-ów, specjalistycznych samochodów ciężarowychdostawczych, ale również osobowych.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja dostępna non-stop obsługująca ponadto auta osobowe.
 • Przewóz usługowy wszelkich pojazdów od aut osobowych po ciągniki.
 • Usługa przewozu maszyn rolniczych, drogowych, a także budowlanych.
 • Usługi transportowe obejmują także autokary, tramwaje, naczepy mieszkalne i pozostałe nietypowe pojazdy.
 • W umowach nie tylko długoterminowych także usługa frachtu dłużycowego.
 • Wydobywanie z pobocza, parowu czy pola aut ciężarowych i zdecydowanie nie tylko takich.
 • Usługa polegająca na dostarczeniu na drogę brakującego paliwa czy różnych innych płynów eksploatacyjnych.

Zabezpieczając pomocy drogowej kompletną gotowość do działania możemy, dzięki funkcjonowaniu w sieci, równocześnie i bezkonfliktowo dopuścić dostarczanie usług przewozowych. To zasługa sumy i skali posiadanego taboru lawet, autolawet czy też naczep niskopodwoziowych. To na pewno jest możliwe tylko w sieci, gdzie stosunkowo łatwo optymalnie zróżnicować stan posiadania indywidualnych, stowarzyszonych w sieci warsztatów. Jesteśmy wstanie realizować więcej usług równolegle zdecydowanie nie tracąc na jakości i czasie. Pozostałe usługi wychodzące poza pomoc drogową oferujemy w granicach całego kraju i zagranicą na terytorium Unii Europejskiej, ale również 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.Czy istnieje pewność współpracy z warunkiem współudziału MegaHol?


Normą naszych usług jest natychmiastowy dojazd na dowolne wezwanie jedyne co konieczne to fakt, że do nas zadzwonicie. Zwyczajnie przedtem zanotujcie nasz telefon. Na pewno na tę rękojmię decydują się kontrahenci flotowi i dla tego dla nich mamy skomponowaną korzystną umowę. w każdym naszym oddziale, również tu w Żaganiu, istnieje możliwość z nami ratyfikować długoterminową umowę na opiekę nad flotą TIR-ów i innych aut ciężarowych lub dostawczych albo na przykład korporacji taksówkowych. Umowa zabezpiecza klientom nasz szybki dojazd na miejsce zdarzenia. Znając typ taboru stałego klienta nie tylko dojdziemy prędzej, ale ewidentnie także odpowiednio przygotowani. Choćby serwis mobilny. Kiedy jest uprzednio gotowy do pracy z rozpoznanym taborem to znacznie rośnie i sprawność i klasa usługi i będą mniej dokuczliwe szkody kontrahenta. Jeżeli wasza grupa działa w regionie Żagania to umowa z nami zdaje się być zrozumiała, ale marki spoza naszego sektora, których samochody przemieszczają się w naszej strefie dostatecznie regularnie, również podpisują z MegaHol umowy zmniejszając ryzyko strat. Gwarantowana pomoc drogowa od ręki to luksus w momencie awarii.


HolowanieMegaHol – rozsądna jazda zdecydowanie do spokoju!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: